Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

mam odrazajace wspomnienia z porodu bo wylatywaly ze mnie skrzepy wielkosci watrobki od 3 lat nie jadam jej , przepraszam za szczegóły.... powiem wam ze nie wazne co bedzie oby bylo zdrowe...... mi wlasnie kolezanka apisala ze jst w 3 miesiacu ciazy z 3 dzieckiem ma 24 lata ma dwie córki, marzy jej sie synuś, zreszta dosc przeszła i przechodzi wiec niech jej bóg wynagrodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szcholera koteczek:) dzieki za taki porod:D zapomnij o atrobce wiec koniec tematu watrobka na wieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) ja właśnie skończyłam robić sałatkę dla męża:) bo sobie na jutro zażyczył:) a co niech ma:) miedzy czasie dopisałam się do waszej listy. ale się cieszę już jutro piątek i moje kochanie bedzie w domku:) co prawda w niedziele wyjeżdża ale 10 lostopada wraca na tydzień:)) ale sie ciesze jak gwizdek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taj chce drugie siedze domku i maz zawsze mi pomaga swietnie sobie adzimy,odchowam je i wroce do pracy bo i tak siedze na wychowawczym.........sylwinka wyslalam zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek twoj maz nie chce sie rozdrabniac, i mysli o przyroscie naturalnym:D hahha tylko niech faceci za nas zacznal rodzic to niz bedzie ze hohohoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka już przyjęłam dzięki za zaproszenie :) mój to się śmieje że będziemy mieć drużynę piłkarską :D:D i tak długo będzie robił aż syn się urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie mi to nie grozi bo moge miec jeszcze jedna cesarke, bo 3 byla by dla mnie ryzykowana, wiec co bedzie tio bedzie oby zdrowe, wiecej szans na próbowanie nie mam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak my....wiec co bedzie to bedzie jezeli bede mial corke bede sie bardzo cieszyc ale jak bedzie syn tez bede bardzo kochac, taka natura.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivett u ciebie kolejny pracowity dzien:):) ja jestem dzisiaj ostatni dzien na zwolnieniu lekarskim od poniedzialku wracam do pracy... codziennie od 9-17 wrrrr a dojezdzam ok 30 km, po drodze jakies zakupy, do domu docieram na ok 18. Rozleniwiłam sie przez ten tydzien...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwilke znikam z topiku, musze porozwozic wiazanki na cmentarze, pozniej odwiedzic czesc rodziny, obiad itd... boje sie ze mi dnia i tak juz krotkiego zabraknie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie że dzisiaj jest halloween trzeba dynie uszykować :D:D Samira pozdrawiam 🌻 ivett miłej pracy :) i szybko wracaj do domu a reszta gdzie się podziewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×