Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

czesc i ja jestem po wizytcie u gina.... morda mi sie cieszy bo od tego cyklu co bedzie po @ moge sie starac wszystko zagojone jest oki. ale pomialczalam troche ginowi i dostalam clostibegyt i luteine......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam isc na impreze po practy, ale jutro tez pracuje, w dodatku teraz nei pije nawet winka i nie mam ochoty isc i sie tylko pomeczyc, jutro wstaje po 6, moj maz tez;/ do dupy, w pracy mam totalny zapiperz:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ,HEJ Witam kobitki :D DZIĘKUJĘ ZA ZAPROSZONKA NA NK:D👄 Ja nadal trenuję z mężęm :)nocne dyskusje hihihiiihi:D i mam nadzieję że się uda :) Mam mało czsu na klikanie bo syna mam do środy w domku ( leczymy zatoki) więc mi kompa okupuje :o ale w wolnej chwili was czytam :D SAMIRA- mi tez się marzy córa :) ale tak jak pisalaś chciec to sobie możemy :) SYLWINKA25- my kochana to chyba dziewczyny na wirtualne imieninki powinnyśmy prosic :) IVETT- kochana moze nie będzie tak źle jak sie inni popija na iprezie to przynajmiej będziesz sie miała z czego posmiac :) Ja mieszkalam 3 lata w angli i najbardziej mojemu synkowi brakuje latania po domach i zbierania słodyczy :) szkoda że w Polsce tak nie ma :(A co do jutrzejszego dnia pracy to zawsze możesz powiedziec że cię jakis duch porwał i choc bardzo chciałas to nie mogłaś do pracy dotrzec ;) Buziaki dla wszystkich i ja uciekam bo juz młody mi laptopa wyrywa i stoi z wisielcza miną :( 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syla30 dobrze, ze mi przyopomnialas :( nawet nei kupilam w tym roku kosza slodyczy:( aaaaaa tyle spraw do zalatwienia po pracy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Ja staram sie juz od lutego...i nic...:( 3 tygodnie tamu mialam laparoskopie, bo lekarz podejrzewal endometrioze i niedroznosc jajowodow, ale wszystko ok, zero zmian, chorob...jednym slowem wszystko ok. Nie wiem, moze zabardzo chce, bo wiem, ze psychika ma tu ogromne znaczenie, ale cholera jak tu nie myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naprawde staram sie myslec pozytywnie, ale kurde zaczyna brakowac mi i sil i cierpliwosci i w ogole checi do pozytywnego myslenia...:( Boze, a jak sie nigdy nie uda...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze-napewno sie uda tylko trzeba czasu. po drugie-idz do gina moze ci cos przepisze , powiedz ze sie starasz.... po trzecie- kiedy byłas ostatnio u ginekologa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodze regularnie, dlatego mialam laparo. Przepisac to mi narazie na pewno nic nie przepisze, bo kazal nadal sie starac i powiedzial, ze jesli przez kolejne miesiace sie nie uda, mamy znow sie zglosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane koleżanki 3 listopada ja i Syla zapraszamy na wirtualne imieninki będzie placuszek i kawka no i coś mocniejszego :):) obecność obowiązkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ale sie wszytsko dzisiaj wlecze:) na tym topiku cicho:) zjadlam wlasnei lunch;p i staram sie zrelaksowac przez kolejne 5 min:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dla wszytkich... Ja dzis czuje sie o niebo lepiej, w pracy spoko, a domku jeszcze lepiej.... Czas na przytulanki z mezem... wiec znikam.... a jest szansa, bo bole ktore mialam to mozliwosc ze jajeczko przyszlo zwarjowanie duzo wczesniej niz powino, wiec do dziela..hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASKA.OSA- to trzymam kciuki aby się udało :D👄 SYLWINKA25- wszystko sie zgadza 3 .11.08 pijemy :D i swietujemy z dziewczynami :D obecność obowiąskowa :D👄 IVETT- cichutko dzisiaj bo pewnie wszyscy się na party albo cmentarze wybierają :(👄 Ja myślę że tez dzisiaj pomęczę mężusia ;) bo wkońcu 9 lat temu 01.11 zmajstrowalismy pierworodnego ;) to może... Uciekam grać z synkiem :) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dziewczyny poszły męczyć mężów :D:D no 3 listopada jest Sylwii i mój kolega też ma imieniny 3 bo ma na imię Hubert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja reczej imienin nie swietuje ;p aska.osa to do dziela:) i reszta tez do dziela. szkoda, ze nie jestem w Polsce, ja lubie te swieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny wieczorowa pora lojojoj wszystkie uciekly na przytualnki ze swoimi polowkami:D jak tu seksualnie sie zrobilo normalnie dzieciaczki posypia sie ze hohohoho skoro z takim zapalem bierzecie sie do roboty... ja nadal czekam ale moj maz przyjezdza akurat w momencie kiedy wypada jajeczkowanie wiec kto wie moze i ja tym razem bede mogla pochwalic sie dwiema kreseczkami:D i... zamiast o staraniach zaczniemy pisac jak skutecznie pozbyc sie mdlosci, skurczy i opuchniec konczyn:D:D jestem za!!!!! co tam dola jakiegos mam dzisiaj:( smutam strasznie, chyba cmentarze mnie troche przybiły... mimo ze lubie swieto zmarłych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Widze, ze nas tu jest calkiem sporo, oj jak wszystkie zaciazymy to panstwo puscimy z torbami, ha ha dopoki nie zlikwiduja becikowego - ma sie rozumiec:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey3
a ja sie tez staralam, jestem w ciazy, termin mam na 20 czerwca. jestem szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honey3:) to gratulacje;) milej ciazy:) ja w pracy, tutaj nie ma swieta niestety;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze do 17:30 :) ale jakos przezyje, co do @, to jestem w 100% pewna, ze przyjdzie:) ale jakos mnie to nie martwi, no trudno;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×