Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dzień dobry! Dawno do Was nie zaglądałam, ale miałam troche kłopotów z moimi nerkami :/ Po 2 dniach zdychania poszłam do lekarza i mi przepisała silne tabletki, których nie powinnam brać jakbym była w ciąży. Mam nadzieję, że jednak i tym razem nam się nie udało.... O ironio! Test robiłam, ale nic nie wykazał. Pewnie za wcześnie... Chciałabym wiedzieć co tam u Was, ale nie jestem wstanie ogarnąć tych wszystkich stron !!! :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa:) witaj:) dobrze, ze juz ok z Twoimi nerkami:) moze nei jestes w ciazy o ironio tym razem i uda sie w nastepmnym cyklu, powiem Wam, ze jakos nie licze, ze sie nam udalo:) i nei przejmuje sie juz, bo mam objawy @ jak trza!:D bol nog- ciezkie nogi:) pobolewanie podbrzusza jak na @ i tylko bolu piersi nie doswiadczylam w tym miesiacu jeszcze:) a zawsze sei pojawia 3 dni przed a tu kicha;) nie kupuje nawet testu ciazowego:) ale kupie sobie testy owulacyjne clearblue:) i bede lykac wiesiolek, nie nastawiam sie przez to, ze w nastepnym cyklu musi sie udac, ale skoro nei zaszkodzi to zastosuje sie do tych metod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mężem w tym cyklu troche odpuściliśmy sobie, to pewnie i nic z tego by nie było. Za to w następnym cyklu wykorzystam go na maksa :D Hmmm wiesiołka to ja bym musiała sobie sprowadzić, bo tu w Anglii chyba nie mają tego wynalazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Zmeczona hihi... wczoraj maz wykorzystal mnie na maxa z czego zadowolona jestem..hihi... Gaga w uk mozna kupic wiesiolek, jest w tesco i prawie kazdej aptece i nazywa sie evining primrose oil. Dzis leniwa sobota, a wieczorkiem kosciol i cmentarz jeden na mnie czeka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska.osa-- dzięki za informacje :) Chyba się przejde na miasto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa wlasnie mialam napisac to samo co aska.osa:) ja kupilam w tesco:) bede zazywac jesli przyjdzie@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczelam zazywac w pierwszy dzien @, czyli teraz 5 dni juz,... :) Zobaczymy rezultaty... Ivett wytrwalosci w pracy i niech czas leci Tobie szybciutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leci leci:) ale jestem po party:) w sumie nei pilam, ale pozno wrocilam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, nie poszłam na miasto. Zimno, brrr... Mąż kupi jak z pracy będzie wracał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itt26
jestem juz w domu:) zaraz jakas kolacje wykombinuje;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam sily:) wczesneij w pracy jadlam:) a gdzie dziewczynki:)gdzie reszta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sa na grobach swoich bliskich.... mam pytanie ta ktora brala clo czy tez tak mialas od 5 dnia vcyklu przez 5 dni i w tych dniach zero seksu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero z pracy wrocilam i dziwne mnie mdli, ale pewnie mam po prostu jakas niestrawnosc, bo juz jestem po @ - 8 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam @ :) W tej sytuacji bardzo się cieszę ;). Ale potem już go nie chce widzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Koteczek, dzisiaj jest moj 8 dc, a @ skonczyla sie 3 dc, choc musze przyznac, ze kilka lat wstecz to byla to u mnie normalka miec @ nawet przez 7 dni i zazdroscilam moim kolezankom, ktore go mialy zaledwie przez 2-3 dni. uff dobrze, ze juz tak nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzis dzien minal nawet syzbko ....pelno grobow do odwiedzenia ....jestem padnieta ide spac....kolorowych snow wam zycze do koteczek19833 ja tez biore clo i w czsie tych pieciu dni zero seksu a potem lekarka mowila mi ze 8 dni codzien:) takze nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Hej dziewczyny,co tam u Was slychac? Pewnie wszystkie dzis biegalysmy po grobach (w przenosni oczywiscie)! Ja juz w domku, jutro imieniny meza, wiec troche pieklismy i szykowalismy na jutro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Novida, u Ciebie takjak u mnie, dzis 9 dzien cyklu, wiec jedziemy na tym samym wozku:)))))) Na kiedy nastawiac sie wiec na dni plodne? Jak sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Dziewczyny co to jest to clo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liebe
Koteczek ale masz śliczne dzieciątko, teraz córa by Ci sie przydała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liebe to zalezy od dlugosci cyklu...u mnie trwa srednio 25 dni, wiec zazwyczaj owulacja wypada u mnie 11 dnia cyklu, gdyz faze lutealna mam stala - 14 dni. Jestesmy wiec juz z mezem umowieni na przytulanie na jutro wieczorem i moze wtorek rano, bo od doktorki sie dowiedzialam, ze jak za czesto to tez nie jest dobrze, bo mezczyzna potrzebuje ok. 24-72 godziny na regeneracje. Poza tym ja codziennie od kilku miesiecy mierze temperature i dokladnie wiem kiedy nastapila u mnie owulacja, a ponadto ostatnio miewam bole owulacyjne. Wczesniej nie wiedzialam co taki bol oznacza dopoki pani doktor mnie uswiadomila, podczas wlasnie takiego jednego, ze jestem w trakcje owulacji i pokazala mi na monitorze pekajacy pecherzyk. A Ty jak dlugie miewasz swoje cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novida ja mam bole owulacyyje od dawien dawnaa. chyba kuyrde od zawsze;) i lekarz mowil, ze wszytsko ok pieknei;) no i jest pieknie, ale nei tak od razu sie udaje, ja czekam na @ ma byc w poniedzialek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×