Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

dobry wieczor dziewczyny!!!! ale pospalam - nie pamietam kiedy ostatnio spalam po poludniu:D witaj kate.g:) koteczek gratuluje nowiutkiej fryzury!!! ciezko bedzie Cie poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak piszecie o mrozie to jakbym na arktyke sie przeniosla:D do polski zapraszam dzisiaj bylo ponad 20 stopni, cieplutko przyjemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem zla jak but wczoraj robilam zeba kanalowo i zalpila mi zeby go 12 dokonczyc a tu niespodzianka kurwa polowa zeba mi sie zlamala, zadzwonie do niej jutro......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze koteczek nie dziewie sie ze zla jestes wrrrrrr ja tez musze wybrac sie do dentysty ale jakos ciezko jest mi sie zmobilizowac, ciagle brakuje czasu, pewnie jak zab zacznie mnie pobolewac to wtedy pojde... kapitalny remont robilam niecaly rok temu a teraz chcialam powtorzyc wybielanie - poczekam jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka odbierz pocztę :) moja koleżanka zaszła w drugą ciąże jak jej dziecko miało dwa miesiące i to było planowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka........09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31.....1 milka czekolada.........14.10......4,,,,,,,,,,sieradz............. . .......26 grudniowa........ ?........?.........1.........Irlandia...............26.....1 GaGa .............09.10.....04.11......2....Birmingham........... 29.....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 Koteczek...........7.11..............?.......8........zł otoryja......25..1 magdafikus......10.10..........?........1....Zduńska Wola.......32.......1 Novida............25.10.........(-).......1........Dubl in...........30.......0 _neti_............02.10..........?........2........Lubl in.............25......0 Lady Love...... 15.11.........?.........2....Ruda Śląska.........19.......0 aska.osa.........28.10.........?.........2....Derby(Uk). ..........26......0 Liebe.............24.10............?.......2.....Szczeci n ........26.........1 Samira. 24.10 ..........??..........6..........Rzeszów............28...... .1 dowa.............17.10............?.......6......Łódź... ............29......1 syla30............23.11.........?.......2.........W-wa.. ...........29.......1 Malwina..........05.11.........?.......3.......Sosnowiec .........28.......0 Aniutka*.........13.11..........?.......1.......woj. lubelskie......25..... katie.g.............?.............?.........?..........E psom............?.......... karola1988.......14.10........?.........2.......Gdańsk...........20.......0 ZACIążONE: TC. .......... TERMIN PORODU ........ WIEK .. .... PłEC loona_84.......??? 30.06.2009 ???.........24...........??? daninja..........04.07.09..................32........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: ivett26...........07.10..........?........1......Londyn. .. ..... ..26 Sylwinka........09.10..........?........1......Jarocin. .... ..... 25 A.N.N.A...........10.11..........?........6......Barline k... .......30 ninam..............15. 11.................2.......Ostrołęka. .......31.....1 milka czekolada.........14.10......4,,,,,,,,,,sieradz............. . .......26 grudniowa........ ?........?.........1.........Irlandia...............26.....1 GaGa .............09.10.....04.11......2....Birmingham........... 29.....1 AguniaAgusia.....06.10.........?........2.........Opole. ...........26 Koteczek...........7.11..............?.......8........zł otoryja......25..1 magdafikus......10.10..........?........1....Zduńska Wola.......32.......1 Novida............25.10.........(-).......1........Dubl in...........30.......0 _neti_............02.10..........?........2........Lubl in.............25......0 Lady Love...... 15.11.........?.........2....Ruda Śląska.........19.......0 aska.osa.........28.10.........?.........2....Derby(Uk). ..........26......0 Liebe.............24.10............?.......2.....Szczeci n ........26.........1 Samira. 24.10 ..........??..........6..........Rzeszów............28...... .1 dowa.............17.10............?.......6......Łódź... ............29......1 syla30............23.11.........?.......2.........W-wa.. ...........29.......1 Malwina..........05.11.........?.......3.......Sosnowiec .........28.......0 Aniutka*.........13.11..........?.......1.......woj. lubelskie......25..... katie.g.............?.............?.........?..........E psom............?.......... sztuka teria......14.11.......?.........?...........W-wa........... .35......2 karola1988.......14.10........?.........2.......Gdańsk.. .........20.......0 ZACIążONE: TC. .......... TERMIN PORODU ........ WIEK .. .... PłEC loona_84.......??? 30.06.2009 ???.........24...........??? daninja..........04.07.09..................32........... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po pyznej kolacji:) rlaksuje sie w cieplym mieszkanku:) bo mroz okrutny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka czekolada Twoja Zuza jest niesamowita, hihi a jakie ma oczka sliczniutkie, jak patrze na takie dzieciaczki to juz chcialabym swoje tulic w ramionach, wynagradzaja wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samira niedługo bedziemy tulic, ja za tydzien jade zobaczyc swojego przyszlego chrzesniaka jeszcze go nie widzialam na zywo.....bo niestety sa spowrotem w szpitalu a pawel ma 9 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek bedziemy sie starac o takie Zuzie :D ze wszystkich sil... hmmm ale jak na to nie patrzec takie staranka sa superprzyjemne:D przyjemne z pozytecznym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watrobka drobiowa:) tutaj rarytas:) tzn dla nas, w tesco duzym nei znalazlam nigdzie i wpadlam na nia:) w takim innym angielskim supermarkeciei byla mniaaami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chej ndziewczyny, podczytuje sobie troszke jak mam chwilke,ale i tak nie nadazam za iloscia informacji.........jesli chodzi o lekarzy w anglii to nie ufam i nie zaufam, ale dziewczyny naprawde radze odwiedzic prywatnie polskiego lekarza a nie czekac co moze sie stac!!!! ja dostalam w piatym tygodniu kawowe delikatne plamnienia, moj lekarz w polsce telefonicznie przekazal ze powinnam brac progesteron i zrobic usg, wiec zapisalam sie na jutro na greenford(polska przychodnia) na wizyte - koszt 100£, zdam relacje wszystkim zainteresowanym jakie odczucia odnosnie gino.... generalnie kazal miodpoczywac i lerzec, a jak tu lezec jak do pracy trzeba isc :( no bo kto zaplaci rachunki.... mam nadzieje ze wszytsko bedzie ok:) pozdrawiam wszystkie staraczki:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daninja no witaj namP:) sluchaaj moje kolezanki chodza tam i nie tylko na wizyty, koszt jest dosyc wygorowany, czasem wizyta trwa mardzo krotko:) ale jest bardziej owocna:) no i maja inne zdanie o angielskich lekarzy, na pewno nei podaja paracetamolu na wszystko kobitki z UK > jestescie moze na facebooku:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×