Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Anna - Gratulacje!!! Doczekałaś się :) Kasia pewnie ząbki idą :) mam nadzieję, że to ostatnie dni takie ciężkie u Was i teraz będzie już tylko lepiej :) Igor już całkiem opanował przewracanie się na brzuszek i turla się po całym kocu :):) Moj przyjaciółka dzisiaj odlatuje :( Mąż właśnie pojechał ich zawiezc na lotnisko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka ale on nie mial temp przy wychodzeniu dolnych jedynek, a nie widze zeby jakies nowe zeby szly. Poza tym chyba temp za wysoka na zeby. I jest teraz strasznie oslabiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia no faktycznie wysoka ta temp. Mojej siostry Emilka miała 2 tygodnie temu trzydniówkę i właśnie miała taką wysoką temp. Lekarka jej powiedziała, że jak temp jest bardzo wysoka to dziecko mozna wsadzic do wody o 1 stopien niższej niż gorączka i na pogotowiu też jej to powiedzieli bo w nocy Emi miała prawie 40 stopni :(. Biedny Wiktorek, oby szybko mu przeszło, daj jutro znać jak się czuje i czy gorączka spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj wieczorkiem dopiero, bo niestety szkoła :( A powiem Wam, że młody pięknie już siedzi i zbiera się do raczkowania :) Tzn. na razie raczej do tyłu mu wychodzi, ale potrafi też do przodu :) No i po łóżku to szaleje jak nie wiem :P Leży normalnie a za chwilę całkiem na odwrót - turla się, przekręca na łapkach na brzuszku - komedie takie odstawia, że nie wiem :P Anna gratuluję :) Cudnie, że już tulisz Darię :):):) Kasia to może być trzydniówka - jak Aleks miał to właśnie tak nagle ni z tego ni z owego dostał temperatury wysokiej w niedzielę, we wtorek byliśmy u lekarza i powiedziała nam, że to właśnie może być to i w piątek dostał wysypki. Podaje się tylko przeciwgorączkowe leki, ewentualnie wapno, żeby wysypka szybciej zeszła. Ale i tak jak nie przejdzie temperatura to lepiej idź z Wiktorkiem do lekarza. Kruszyna super, ze Hania się na boczki przewraca :) A co do kaszek to ja daję na noc kaszkę kukurydzianą, bo Aleks nie znosi ryżowej. I lekarka mi poleciła taką. Sylwinka buziaczki dla Dominiczki z okazji 6 miesięcy :*:*:* A pocieszę Cię, że ja też mam @ i na wszystkich się wkurzam ostatnio oprócz Aleksa :P:P:P Madzia ja robiłam teścik 3 dni po terminie @ i wyszedł bardzo bladziutki... Także najpewniejsza jest beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana U nas kiepsko. Całą noc nie spałam. Mały usypiał na troszkę przy piersi więc leżał ze mną, a ja mam za małe cycki, żeby go karmić na leżąco i miałam poutykane poduszki wszędzie. No i mierzenie temp co chwila. Miałam dwa termometry i pokazywały bardzo różne wartości. Jeden (douszny) nawet pokazał 40,1 stopnia. Ale zaraz zmierzyłam w pupce i było 39. Czopki pomagają na chwilę i tempka wraca i tak w kółko. Nadal innych objawów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna - gratulacje:D ale super ,buziaki dla Was :) sylwinka - sto latek dla mojej synowej i wielki buziak od Dawidka :) kasia - ja tez dzis niewyspana,po 3 pobudce maly nakarmiony szybko zasnal za to ja juz zasnac nie moglam i wygladam jak zombie wczoraj tez mi sie wydawalo ze Dawidek ma temp..dalam czopek paracetamolu nawet i potem ok,ale zeby juz te noce normalne byly,tak bym chciala!!! kleiku w koncu nie dalam jeszcze,chcialam sprobowac z mlekiem sztucznym na noc zeby najpierw tym go zapchac,ale plul mi tym smoczkiem,tylko cyca woli,ale bede dalej probowac jabluszko juz mu daje po 1 lyzeczce i smakuje mu,zdziwiony tylko co to jest :) magda - robilas sikanca?? grazka - lepiej Ci spal Igorek po kleiku? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDA cały czas o Tobie myślę. Odezwij się proszę, jak się czujesz. Trzymam kciuki!!!! W pon będziesz miała robioną betę i będzie od razu wynik???? Buziaki, będzie dobrze :) KASIA współczuję Ci serdecznie.... U nas dalej są pobudki w nocy pomimo kaszki w mleku na noc.... Za to w dzień jak dostaje 1 posiłek na innym mleku to jest lepiej, także stopniowo przejdziemy z Bebilon Pepti na NAN1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Suri jak dawalam Igorkowi kleik to nie chciał pić więc już mu nie daje. ja dodałam troche kleiku do mleka i kupiłam większy smoczek ale i tak nic nie wypił. Nocki mamy znów całe przespane wiec narazie odpuszczam sobie ten kleik. Mały bardzo zaczął mi się rozkopywać w nocy i chyba to go budziło, że później mu się zimno robiło. Teraz śpi w śpiworku i kocem jest tylko przykryty i dzisiaj spał do 7 :) od 21, wiec super. teraz tatuś jest z nim na spacerku a ja zabieram się za obiad i musze posprzątać łazienke bo wczoraj całe mieszkanie wyszorowałam tylko na łazienke nie starczyło sił i czasu. Kruszyna mi lekarz ze szitala w którym rodziłam powiedział, że czasami trzeba zmienic dzieku mleko kilka razy zanim mu któreś bedzie odpowiadało i że czasami najlepsze mleko może dziecku tylko szkodzic. My z bebilonu zmienilismy na nan1 i od razu była poprawa z tym, ze więcej mi ulewał bo jednak bebilon był gęsty. Kasia najdokładniejsza temperatura jest podobno mierzona w pupce i odejmuje się 5 kresek. Biedny Wiktorek, skoro nie ma żadnych innych objawów to pewnie jest trzydniówka. Oj takie maleństwo a już ma taką wysoką temperaturę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri dzis nie robilam sikańca... czekam jutro do bety! Jutro jak nie zejde na zawał to będzie sukces! Kruszyna czuję się dobrze, bolą mnie jajniki tylko jak na @ i mam wrażenie ,że zaraz ona przyjdzie@. Kasia trzymam kciuki,żeby to nic poważnego nie było! Dziękuje wszystkim ,że o mnie myślą. Zaraz idziemy na obiad do mojej babci , a potem kuzyn ma przyjść do nas z narzeczoną i synkiem (2 miesiące ma) zaprosic nas (jak się domyślamy) na chrzciny, więc dzień szybko zleci mam nadzieje. Tak naprawde nie mam ochoty na jakieś odwiedziny czy coś ,ale chyba lepiej tak, bo nie będe tyle myśleć... Życzę wszystkim udanej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna krew pobieraja mi rano w poniedziałek , a wynik będzie tego samego dnia popoludniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka temp mierze w pupce i odejmuje 5 kresek. Ta podana temp to juz po odjeciu wiec jest spora bo do 39 dochodzi. Nadal nie ma innych objawow. Ale jest poprawa. Minelo juz 5 godz od czopka a temp stanela na 37,2 i nie rosnie. Moze nocka bedzie lepsza. Wspolczuje Wam tych nocek. Doskonale wiem co znaczy nie wyspac sie. magda kciuki nadal zacisniete. szybko Ci minie dzien, a jutro juz poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia trymam kciuki, żeby dzień kobiet był Twoim najszczęśliwszym dniem! Kurcze Kasia no wysoka ta temp. oby juz teraz się nie podniosła i niech Wiktorek dużo pije, żeby się nie odwodnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo chce pic wlasnie i... chwala za cycki!! Z nich pije bardzo chetnie na szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna gratuluje ! Magda zaciskam kciuki! Ja jutro mam szczegolowe usg w 12 tc. Czuje sie dobrze. Biore od poczatku aspiryne 75 mg 1 x 1, duphaston 3 x 1 i od ok. 3 tygodni zastrzyki w brzuch Clexane 1 x 1. Ciaze mam prowadzona na oddziale patologii Szpitala Bielanskiego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novida dobrze ,że jesteś pod fachową opieką:) Zdrówka życzę Wam:) Kasia jak Wiktorek? Dorka co tam u Ciebie? U mnie.... nerwy , nerwy i jeszcze raz nerwy. Oszaleję do rana a w zasadzie do popludnia, bo wyniki będa popoludniu.... Kuzyn wyszedl przed chwilą i...... poprosili mojego męża na chrzestnego :) Ucieszył się :) choć troche był zdziwony ,bo w sumie to mój kuzyn , ale poczuł się doceniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ja trzymam kciuki i mysle pozytywnie za Ciebie:) Novida bardzo dobrze, ze pizeszco u Ciebie:)My wrocilismy z kina i kolacji ze znajomymi, to byl bardzo udany dzien i wieczor;) szkoda, ze jutro praca....w srode cytologia.....nie lubie badan u gina, ale co do wyniku chyba jestem spokojna;) Milej nocy Wam wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Novida daj znac po usg koniecznie :) Magda juz po becie? A u nas nadal walka. Wczoraj wieczorem bylismy na izbie przyjec bo Wiktor nam "odpływał". Ale osluchowo ok, gardlo ok. Mielismy zrobic na cito badanie moczu i jesli bylyby bakterie to trafilibysmy na oddzial. Na szczescie okazaly sie ok, a ja juz ryczalam z wizja lezenia tam. Dostalismy silniejsze leki i dalej zbijamy temp. Jesli to 3-dniowka to dzis niby ostatni dzien goraczki, jesli nie - czekamy na inne objawy. Narazie nic innego pomoc nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! wstawać kawusie podaje:) Wszystkim Wam Kochane Koleżanki życzę tego co najlepsze .... oczywiście z okazji Dnia Kobiet:) Melduje ,że krew do badania oddana... teraz czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Dniu Kobiet:) Wszystkiego najlepszego Wam zycze:) Duzo szczescia i milosci:) U nas piekna pogoda, zaczynam prace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, Magda trzymam kciuki, tylko sie nie stresuj:) buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDA trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odezwij się z nowiną po południu :D:D:D:D:D:D AGI zazdroszczę pogody! U nas było w nocy -12 stopni brrrrrr znów zima wróciła :( KASIA mam nadzieję że jutro już nie będzie gorączki! Biedny Wiktorek no i Ty :( NAJLEPSZEGO KOBITKI Z OKAZJI NASZEGO ŚWIĘTA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 kwiatuszki dla każdej cioci na kafe oraz Hani, Dominiki i Darii 🌻 🌻🌻 od Igorka z okazji DNIA KOBIET ;) Magda nie wiem co dzisiaj Ci napisac bo chyba denerwuję się tak jak Ty. bardzo chce, żebys nam tu napisała, że się udało! trzymam kciuki!!!!!! Kasia dobrze, że nie zostaliscie w szpitalu. oby to była trzydniowka i jutro juz Wikuś bedzie dobrze się czuł. dużo zdrówka dla Twojego bąbla i siły dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dziewczynki, spelnienia tych wyszystkich najwiekszych marzen!!! Anna wielkie gratulacje!!!! Z tego co napisalas to porod szybciutki! Madzia a o Tobie to ja mysle caly czas i bardzo mocno dzis trzymam! Ja sie denerwuje, to nawet nie potrafie sobie wyobrazic przez co ty przechodzisz.... Novida super wiesci! Zazdroszcze usg, ja jeszcze musze troszke poczekac. Wlasnie probuje sie zapisac do lekarza, ale maja jakis dziwny system i czekam az do mnie oddzwonia. Weekend byl super, no moze poza piatkiem, bo strasznie sie zle czulam i z kibelkiem sie witalam kilka razy - oj nieprzyjemne uczucie. W sob bylismy na slubie ukochanego siostry - piekny i bardzo wzruszajacy! wytanczylam sie jak nie wiem, a ukochany cojakis czas do mnie podchodzil i kazal mi uwazac, bo moze dzidzia nie lubi jak ja tak skacze :D:D Agi a jak meza plecy? troche lepiej? Kasia duzo zdrowka dla maluszka!!! Kruszyna super ze mala juz tak sie obraca - kazda taka rzecz strasznie cieszy! wiem jak ja Hani kazdy postep, zmiane przezywam :) A wczoraj od brata i bratowej dostalismy cudna karteczke z gratulacjami, ja dostalam rozne kosmetyki dla przyszlych mam i ksiazke kucharska z super radami i zdrowymi przepisami - strasznie sie z niej ciesze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki z okazju Naszego Swięta :) magda - powodzenia:) trzymam kciuki kasia - ojj biedny Wiktorek!!!!oby mu przeszlo!!! wczoraj dalam dawidkowi sztuczne mleko na noc,niby troche lepiej spal ale obudzil sie przed 3 i potem o 5 grazka - super ze wystarczylo Igorka przykryc cieplej i spi cala noc,ile ja bym dala zeby moj tak spal wczoraj caly dzien odsypialam bo strasznie mnie glowa z niewyspania bolala a m sie malym zajmowal.straszne uczucie jak czlowiek co noc taki wybudzany jest,ledwo zylam wczoraj pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - jak sa mdlosci to znaczy ze dzidzia zadomowila sie na dobre :)super :) i jakos czuje ze dziewczynka bedzie a Ty masz jakies przeczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka nawet nie wiesz jak chciałabym napisac ,że się udało..... Dorka tak, bardzo się denerwuje. Tyle czekalam na ten dzień , ale te ostatnie godziny , minuty są najgorsze . Patrze na zegarek ,a te wskazówki wogole się nie ruszają..... jestem tak bardzo zdenerwowana, ze az mi żołądek ściska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam testu w domu i chyba tak lepiej . Wynik będzie o 13, ale czekam na męża jak wróci z pracy( bardzo prosil ,żebysmy razem zadzwonili). Obiecał ,że wroci wczesniej dziś. Mam takie wrażenie jakbym zaraz miala dostać@...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to juz nieduzo czekania macie:)bede myslala o 13 zeby sie udalo,zeby sie udalo... :) a bol na @ to raczej pozytywny znak ale tfu tfu nie zapeszam!bardzo bym chciala zeby wam sie udalo i tak fajnie w dzien kobiet taka wiadomosc by byla :)mysl pozytywnie chocby nie wiem co! trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×