Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

kiki - a jakoś nie chce mi się grzebać w tomach ksiąg medycznych, aby diagnozować obce mi niezrównoważone wariatki. Po prostu zaintrygowało mnie jak to jest możliwe, że jedna i ta sama osoba może być tak naiwna i dwulicowa. Na chwilę obecną wystarczy mi takie wyjaśnienie problemu jakie oferuje wikipedia. Skoro można w niej wyczytać, że Warszawa jest stolicą Polski i jest to prawda, to przypuszczam iż fakt iż nie masz wpływu na własne rozdwojenie jaźni jest zgodne z prawdą przynajmniej w jakimś stopniu. Nie intrygujesz mnie to tego stopnia, aby Twojej chorobie psychicznej poświęcać cały wieczór i wertować mądre księgi. Wolę porozmawiać sobie z tobą na forum. Poprawia mi to humor, no i muszę się czymś zająć póki synuś się nie obudzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i widzisz jeszcze kiki - w moim poście piętro wyżej miałaś bez sprawdzania napisane jak się pisze "Wikipedia". Skoro przeczytałaś, że się na nią powołuję, to z pewnością tego słowa nie pominęłaś. Wystarczyło że przepiszesz bezbłędnie to słowo. Nawet to cię przerosło:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca emma
Taka sobie ja daj już spokój tym dziewczynom i wrzuć na luz. To forum było naprawdę fajne, a od kiedy Ty się tu udzielasz to nie chce się go czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko mojego dziecka przestalo bic...Mam dosc wszystkiego,jestem zalamana, dostalam w prezencie gwiazdkoym ból, zal i totalna pustke...Poddaje sie..,nie bede juz walczyc o dziecko,widocznie nie moge go miec,nie bede walczyc z losem, 6 lat podporzadkowalam temu jednemu celowi, 5 razy bylam .w ciazy i zawsze cos szlo nie tak...Nie mam juz sily, nie mam juz sily pytac "dlaczego??" po kazdej porazce,...a ta zabolala mnie najbardziej bo widzialam serduszko....Zegnam wszystkich,ja juz nie bede pisac, nie walcze juz o JEDNO MARZENIE....Dziekuje za wszystko,zycze Wam wszystkiego dobrego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wez ty taka sobie ja
własnie wariatko udowodniłas jak jestes inteligentna,ja ntobie zle nie życzyłam tylko kazałam spierdalac z tego topicu,bo tylko mieszaszi pamietaj inteligentna krowo ze nikomu sie zle nie życzy,moim zdaniem z ciebie jest zły człowiek,a tutaj próbujesz sie dowartosciowac,i udajesz kogos lkim nie jestes!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wez ty taka sobie ja
przewyła całe świeta, aby były to były najgorsze święta, jakie miała w swoim życiu. Niech całe zło, które kieruje w stronę innych osób wróci do niej w dwójnasób! pokazałas klasę ni ma co!!!\ jakie zło wariatko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wez ty taka sobie ja - zabolało? Miało cię aboleć. Takie właśnie zło. Tak wielkie na jakie zasługujesz krowo. A zasługujesz za chamstwo, wulgaryzmy, dwulicowość, prostactwo, pustactwo i t p. Abyś jeszcze 15 lat marzyła o tym o czym marzysz. I tylko marzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie ja- dziękuje za informacje egz- tak strasznie mi przykro, bardzo ci współczuje , nie wiem co napisać...nie trać nadziei, nie powinnaś się poddawać za jakiś czas może znowu będziesz gotowa na ponowne próby ,musisz być teraz dzielna egz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wez ty taka sobie ja
wiesz co?? szkoda słów!!!zebys ty jeszcze ni płakała,i ciesz sie krowo ze ty nie musiałas 15 lat czekac na dziecko!!ciesz sie ze tobie nikt nie życzył,zebys nigdy nie miała dzieci!! mogłabym teraz tobie takie życzenia złozyc krowo ze bys sie nie pozbierała,ale nie bede sie znizac do twojego prostackiego poziomu!!bo nie jestem takim złym człowiekiem jak ty!! teraz własnie pokazałas jaka naprawde jestes!! taka inteligentna,szczera.nic tylko pozazdroscic:) Zawsze powinnismy uwazac jakich slow uzywamy. Wypowiadane slowa z ladunkiem EMOCJONALNYM maja moc ostrych sztyletow. Rania i kalecza . Zazwyczaj wracaja po jakims czasie do tego ktory je wypowiedzial z jeszcze wieksza sila i moca. zapamietaj to sobie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wez ty taka sobie ja
ps ja jestem w 7 mies i 3 tyg ciąży:) i mam dwójkę dzieeci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egz powiem ci jeszcze , że mam koleżankę która była w ciąży 5 razy i tylko tą piątą ciążę donosiła , ale nie poddała się i wkońcu ma teraz swoja córeczkę , czy lekarze robili ci dokładne badania? bo skoro w ciąże tyle razy zachodziłaś a nie możesz jej utrzymać może masz problem z powłokami brzusznymi ? nie pamiętam na czym to dokładnie polega ale to był powód poronień mojej znajomej, gdy wkońcu lekarze to odkryli w piątej ciąży to przez całą ciąże brała specjalne zastrzyki w brzuch i szczęśliwie donosiła ciążę , może zapytaj o to lekarza bo nie pamiętam dokładnie na czym ta choroba polega .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ubawiłam się po pachy. Naprawdę. I przejęłam jak mało kiedy. Serio, serio:D Mogłabyś mi pożyczyć, ale nie pożyczysz - jakaś ty wspaniałomyślna i wielkoduszna w przeciwieństwie do mnie:D Nie jesteś takim złym człowiekiem... No tak, ty jesteś dobrym człowiekiem, bo tylko dobrzy ludzie każą innym ludziom wypierdalać z anonimowego, publicznego forum. Mam nadzieję, że moje słowa będą miały "moc sztyletu" i zranią cię i pokaleczą (Co ty "Ani z zielonego wzgórza" się naczytałaś? Górnolotne pojęcia rodem stamtąd) - następnym razem ugryziesz się w język zanim użyjesz kolejnego chamskiego zwrotu. To jest właśnie ta podwójna moc, która wraca do Ciebie za twoje chamstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. a wez ty taka sobie ja - no na pewno jesteś w ciąży. Gratuluję - wizualizacja sprzyja poczęciu, może ci się w końcu uda szybciej niż za 15 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wez ty taka sobie ja
to ty powinnas sie obawiac moja droga:) bo słowo wypierdalaj to nie jest złorzyczenie tylko poproszenie kogos o to zeby opuscił miejsce w którym go nie chcą!! a ze do niektórych słowo prosze ni dociera to trzeba powiedziec dosadnie!! pokazałas klasę naprawdę!! ponizaj sie dalej ja z tobą koncze bo ty zła kobieta jestes hah!! nie zamierzam sie wiecej starac ,trójka dzieci mi wystarczy,ale gdyby bozia za te 15 lat dała czwarte,to czemu nie!!:) jesli tylko wiek pozwoli to bedziemy sie cieszyc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamknijcie sie powalone idiotki, przynajmniej teraz ZAMKNIJCIE SIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! egz......boze, ja nie wiem jak to sie moglo stac. Nie wiem co moge jeszcze napisac, jak Cie pocieszyc 🌻 Kochana... nie wiem. Bardzo Ci wspolczuje, ogromnie- ale nie potrafie pomoc :( Zagladaj tu czasem, mimo wszystko, napisz co u Ciebie... moze jeszcze troche czasu musi uplynac, abys zostala mama. Moze uda sie naturalnie? W koncu juz mialas to szczescie. Nie poddawaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz Boze, co ty mowisz, az mnie scisnelo :-( Nie mam slow w tej chwili, jest mi smutno, lzy plyna po policzkach, dlaczego do tego doszlo? Nic nie ukoi w tej chwili tego strasznego bolu. Egz nie wiem co powiedziec, bol I pustka.... lacze sie z toba, przytulam na odleglosc, wszystko wydaje sie teraz bez sensu.... moze za jakis czas znow nabierzez wiary I sily, na razie rozumie doskonale, ze masz dosc, pozdrawiam cie cieplo, trzymaj sie jakos... NIE wiem czy w ogle ma sens to pisac, bo z doswiadczenia wiem ,ze ludzie ktorzy tutaj mieszaja nie rozumieja I nigdy nie zrozumieja, ze to jest niegodne. Prosze choc tych, ktorzy maja za grosz ludzkic uczuc, aby uszanowali czyjes uczucia, bol I. To przez co przechodza. Piszemy tutaj o bardzo intmnych sprawach, odkrywamy prywatnosc, niestety nasza naiwnosc zostala wkorzystana, a to boli. Chybazapomnialysmy, ze to przestrzen otwarta I. Pelno wokol ludzi, ktorzy uwielbiaja bawicsie czyim kosztem :-( Gdyby na prawde te osoby mialy doswiadczenia jak my czy Egz, Kaska, Ala, Inka I podobne dziewczyny, nie wierze, ze mialy by serce mieszac I pisac zyczac aby komus sie nie powiodlo, podlosc!!! Te wpisy wzajemne podejrzenia, to jakas mania przesladowcza. Tym bardziej mnie szokuje, ze po wpisie Egz nie zamilklyscie tylko dalej mielicie jezorami, przesigajac sie kto ma racje, brzydze sie takimi ludzmi! Nie potraficie uszanowac czyjegos cierpienia, co za znieczulica... Nic wiecej nie mam ochoty, ani sily pisac.... Pozdrawiam wszystkie staraczki I obecne mamusie, zycze wam spokojnego czasu w gronie rodzinnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dość takiego kraju - ja współczuję egz z całego serca, ale to nie żałoba narodowa. Nikt nie twierdzi, że będzie łatwo. Nie wolno się poddawać trzeba walczyć dalej. Nie pierwszy i nie ostatni raz osoba Wam bliska traci tutaj dzieciątko, ale pocieszanie w takim dniu słowami "Moze uda sie naturalnie?" jest nie na miejscu i boli strasznie nie wiem czy nie bardziej niż samo poronienie i uwierz mi, że wiem o czym mówię. Więc powalona idiotko zanim zabierzesz się za pocieszanie, to zastanów się nad sposobem w jaki to uczynisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia - "Piszemy tutaj o bardzo intmnych sprawach, odkrywamy prywatnosc, niestety nasza naiwnosc zostala wkorzystana, a to boli." Ale nikt Was do tego nie zmusza? I chyba macie świadomość konsekwencji własnych czynów w tym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia - i jeszcze coś - ja się brzydzę dwulicowością, podłością, chamstwem i kobiecością w takim rozumieniu jakie przejawia kilka z Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wez ty taka sobie ja - a może mnie twoje słowo "wypierdalaj" jak sztylet: poraniło, pokaleczyło i w odwecie MUSIAŁAM odreagować?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim - jestem tu od poczatku, od pierwszego postu Sary. Egz dolaczyla zaraz ptem. Dziewczyna stara sie od 6 lat, przeszla przez niejedna tragedie (nie tylko zwiazana z problemami z zajsciem), ciezka chorobe, i utrate ciaz. Teraz po wielkich nadziejach, traci kolejne dziecko, a WY PIEPRZONE DEBILKI urzadzacie tu sobie jarmark tuz pod jej ostatnim, przerazajaco smutnym postem. I dla mnie TO JEST ZALOBA. I jest mi choernie smutno. tez nie podoba mi sie roztrzasanie sie nad soba Aski, ale to nie jest czas na takie dyskusje. I egz chyba 2 razy zaszla naturalnie, wiec wybacz- ale 🖐️ Ma prawo miec nadzieje, ona umiera ostatnia, a bez niej nie da sie funkcjonowac. Dawniej mogla tu chociaz poszukac wsparcia, a teraz po co ma tu wrocic? By wciag sluchac Waszego ujadania? Nie zabieram juz glosu w "waszej kwestii". egz, przytulam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dość takiego kraju - jakoś nie widzę cię na pierwszych 10 stronach topiku, a dalej mi się szukać nie chce. I PIEPRZONA DEBILKO - co ty sobie wyobrażasz, że jak użyjesz górnolotnych zwrotów o nadziei i chamskiego pojęcia, to mi pysk zamkniesz? Jakoś nie działa to na mnie wyobraź sobie. Dla mnie to nie jest żałoba, a jak mi ktoś po odciskach depcze, to sorry, ale ja mu też deptać będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska59
Witam moja ciaze ogladalo w usg po 2 lekarzy i zawsze kto inny teraz trafilam do szpitala w sanoku i uslyszalam to samo .Pierwsze ze ciaza sie nierozwija a drugie to ciaza poza maciczna.Do szpitala trafilam z beta 3499a w srode byla 436 wieczorem dostalam skurczy i silnego krwawienia i w tej chwili jestem juz po wszytkich. egz- bardzo mi przykro wiem co teraz czujesz.dlamnie bylo najgorsze kazdy lekarz przychodzil i gadal co innego a mój dr przyszedł i muwil prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egz kochana jest mi ogromnie przykro :( nie wiem co napisac ... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontas8k
EGZ nie napiszę nic bo nie wiem co napisać- pewnie ŻADNE slowa nie są w stanie ukoić Twojego bólu :( bardzo mi przykro. Dziewczyny dajcie już sobie spokój z tymi wyzwiskami. Wydaje mi się że to nie czas i miejsce na tego typu pogadanki. Nie teraz, po prostu nie teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memories02
Egz---przytulam Cie moco kochana. Bardzo Cię prosze nie poddawaj się i walcz dalej, nie możesz odpuścić... tak bardzo wierzyłam ze teraz Tobie sie uda i nadal wierze ze kiedy musie sie udac i Tobie i mi wszystkim innym dziewczynom, które walczą o dziecko. Trzymaj sie dzielnie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mój Boże, Egz - brak mi słów. Nawet sobie nie wyobrażam twojego cierpienia. Tak strasznie mi przykro. Los jest dla ciebie okrutny, ale karta kiedyś się odwróci. Ja wierzę, że zostaniesz mamą. Wszystko w życiu ma swój czas i miejsce. Twój czas napewno nadejdzie. Trzymaj się jakoś, mocno cię przytulam. Kaska - przykro mi z twojego powodu także. Kurczę, co to się porobiło. A miało być już dobrze :( Zyczę wszystkim spokojnych, zdrowych i radosnych świąt! Nie odpisujcie tej wariatce, bo to się nigdy nie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna pokraka
sie odnalazla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki 34
Egz, Ja w to nie wierze, prosze Cie sprawdz jeszcze raz. Lzy stoja mi w oczach, po prostu w to nie wierze. jak nie widzialam od Ciebie postu to zaczelam sie niepokoic. Nie wiem co pisac. Pomodle sie za Ciebie i Twoja kruszynke, niech Ci Bog da sile to przetrwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alka - To po co prowokujesz, jeśli chcesz aby zapanował tutaj spokój? Już się dzisiaj bardzo ładnie wykazałaś na pomarańczowo :classic_cool: Skończyłaś? No to pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×