Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

Paula a gdzie podchodzisz? jakie miasto albo klinika?? kurcze ja zawsze wierzę że się uda (u siebie co prawda byłam mega pesymistką bo jak się trwa w walce iles czasu to sie wydaje ze końca nie widac ale zaufaj konie jest i czesto gesto happy end)!! pisz do nas czesciej moze to troszkę pomoże doczekać się jesieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Asiulki
napisz coś o swojej córce,pisałaś kiedyś że wybierasz się do pediatry bo coś Cię niepokoi.co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie wyszla hiperkalcemia i bakterie coli w kale :(:(:(:(:...wszystko idzie do powtorki...mocz czysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim:) ja juz po usg:):):) Widziłam moje 4cm szczęścia x2:):):) Bąble rosną aż miło:) I są bardzo ruchliwe:) WidZiałam jak podskakują:) Serduszka mocno biją, Boże jestesmy tacy szczesliwi:) Niech tak bedzie do końca!!! Wiem,ze jeszcze daleka droga przed nami,ale coraz bardziej zaczynam wierzyc,że się uda...:) Za tydz.test Pappa,a usg (genetyczne) dopiero za 3 tyg,teraz jestem w końcówce 10tyg,nadal mam leżeć praktycznie cały czas . Za wszystkie osoby starające się trzymam mocno kciuki! Kochani trzeba wierzyć i walczyć....Buzuaki!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anowi32
Egz :):):) SUPER podglądałam cały dzień forum czekając na wiadomość od Ciebie, kochana a teraz leż jak pan doktor każe, zobaczysz jak te miesiące szybko zlecą, chociaż rozumiem Twój strach ale wierzę w to że będzie wszystko dobrze:):):) no widzę że rosną małe łobuziaki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz-no to uważaj teraz bo właśnie zaraz mocno cię przytulę!!!!!!!!!!!!!!! bardzo się ciesze z twojego szczescia . Jesli to koniec 10 tygodnia to znaczy ze własnie mija ta najtrudniejsza faza okresu zarodkowego. A na kiedy masz termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezusicku jak się cieszę!! kochana egz całuję waszą trojeczke!!! matko co za radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Asiulki
Przykro mi że Twojej córeczce cos dolega chociaż niewiem co to ta hiperkalcemia.czy to coś poważnego?trzymam kciuki aby wszystko skończyło się dobrze.pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Asiulki
Właśnie poczytałam na necie o hiperkalcemii i zastanawiam sie skąd u Twojej małej córeczki to sie wzieło?????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiperkalcemia to nadmiar jonów wapnia we krwi. Warto przyjrzeć się pracy tarczycy i gruczołom przytarczyc. Chociaz jeslli wyniki niewiele przekraczaja normę to nie ma powodu do obaw. Dobrze byłoby powtórzyc badania bo poziomy wapnia mogą ulegac wahaniom dobowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do bakteri e.coli to flora naturalna wystepująca w kale. Te bakterie to bakterie inaczej zwane 'kałowe". Najważniejsze ze nie ma ich w moczu bo wtedy byłoby niedobrze. Asiulka moim zdaniem wszystko jest oki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, cali nie ma ich w moczu, ale skoro sa w kale to i w moczu czy pipuni moga sie Pojawic...czekam wlasnie na wynik kalu...ale raczej skoro nie wywoluja ipu niej biegu to chyba nic pediatra nie bedzie kazalmz tym robic bo to ten normalny szczep... Co do hiperkalćemii to tarczyce oki, mam nadzieje ze byla chwilowa spowodowana np. Nadmiarem wit.d....na czescie ńie ma wapńia w moczu ani kreatyniny przekroczonej...wiec jestem dobrej mysli... Dosiu co do niewielkiego przekroczenia...niestety ale przy wapnie we krwi nawet 0.1 to jest ponoc juz za duzo....wiec norma jest do 10,6 ale do 11 jeszcze jest ponoc jakas normalna hiperk. Miedzy 11 a 12 jest juz dosc powazna a powyzej 12 ponoc ostra...my mialysmy wynik 11,88....narazie mam zalecenie odsawienia wit d i dajemy zupki i desery by ciutek zmiejszyc chociaz spozycie mm...nie znam sie na tym...tyle wiem i wierze ze jak ok. 10.02 zrobie wyniki bedzie juz oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Asiulki
Asiulka,mam nadzieje że z Twoją córcia to będzie cos niegrożnego i że wszystko skończy sie dobrze :).informuj nas na bieżąco co i jak.a tak poza tym to córeczka sie dobrze rozwija?pozdrówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosiu dzieki...widzialam wlasnieze te bakterie to naturalna flora tylko po co ten antybiogram czy jak to sie nazywa....czyli jakim antybiotykiem mozna to zwalczyc... Polciak sie.chowa super...maly Lobuz z niej...uwielbiam chodzic po kawiarniach ze mna bo wtedy zabawkami jest wszystko na stole :) zaglada nam strasznie do talerzy i.robi smtna mine i czasem jemy pokryjomu :) od dwoch dni robim ekspozycje na gluten i powoli jemy tez zupki z mieskiem.po 5 miesiacu...szykujemy sie do imieninek sa 9.02 :) no i za niecale 3 tygodnie pol roczku bedzie... w tym roku chce.podejsc do transferu zarodkow...gdzies kolo czerwca, lipca jak si lekarz zgodzi....marzy mi sie synek choc jakos bym si chyba bala "nowych" doswiadczen...dziewczynk juz mam obcykana ehehhehe troszke mi sie posypalo zdrowie i musze to jakos doprowadzic do porzadku... piszcie jal u was kobitki...co u dzieciakow jak plany na drugie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka-mam nadzieje,że te dolegliwości córeczki to nic powaznego i wszystko bedzie ok.Mała ma już zaraz pół roku-szok,ale ten czas leci:) Szybko planujesz drugie dzieciątko,ale jak czujesz sie gotowa to nie ma na co czekac.Już teraz zaciskam kciuki! A ja mam pytanie do zaciążonych i mamusiek-czy robilyście test Pappa? wiem,ze czesc lekarzy ma mieszane odczucia co do sensu jego robienia. Mój gin mi zalecił zrobić i ide za tydz ze stresem... pozdrawiam,miłego tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie robiłam testu Pappa ale robiłam usg genetyczne w 12 tygodniu i wtedy dr nie widzia żadnych nieprawidlowosci . Przy blizniakach takie usg jest długotrwałe i trudniejsze więc taki test byłby dobry w diagnostyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosia-dzieki za odp,mi dr najpierw zlecil test pappa i dopiero tydz po tescie juz z wynikiem mam przyjsc na usg genetyczne,mam nadzieje,ze bedzie ok:) Dosiu a planujesz kolejbe dziecko? Twój synek ile juz ma? zdrowo rośnie? A Ty wróciłas do pracy? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz czy ja planuje kolejne dziecko?- ech ciężka sprawa. Mamy co prawda 3 zamrożone zarodki i myslę zeby po nie wrócić, ale na dzień dzisiejszy jakoś sobie tego nie wyobrażam. To nie jest dobry czas, zwłaszcza teraz kiedy zaczełam nowa prace. Pracuje na pół etatu a dodatkowo jeszcze chodze do szkoły. Nie chciałabym tego przerywac bo to dla mnie szansa. Pomyślę o drugim dziecku za rok lub dwa, jak moze nasza sytuacja sie ustabilizuje i bede bezpieczna pod względem zawodowym. Przydało by się wieksze mieszkanie bo mamy niecałe 40m i bedzie nam ciasno. Musze tez to poczuć, to samo co kiedyś kiedy planowalismy ciążę. Może instynkt macierzyński ponownie do mnie zastuka. Macius kilka dni temu skończył 2 latka ale narazie, jeszcze nie mówi i troche sie tym niepokoję, bede musiała iść z nim do logopedy. A ty jak się czujesz, brzuszek urósł, na kiedy masz termin porodu? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamachlopca
Dosia co masz na myśli ze nie mówi? Jeśli możesz napisz co mówi, czy mama tata pa pa itd? Chłopcy na ogół pózniej robią dużo rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka pytasz gdzie podchodzimy otoz podchodze w Katowicach e provicie juz wszystko omowilismy w maju badania itd a na wrzesien jak dobrze pojdzie to chcemy na wrzesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosia co do metrazu mam podobnie ale zobaczymy jak się uda to bede myslec nad zmianą lub nie zmienię bo mamy wygodnie wszedzie blisko a drugie mieszkanie w wawie (przy tych cenach) to głupota, lepiej juz dom pod warszawa...a dowozić dzieciaki do przedszkoli to chyba byłaby dla nich katorga wiec wolę sie przemęczyć i wynieść jak już chociaz do gimnazjum będą szły...dlatego tez rozwazamy by były w podobnym wieku to nie bedzie takiej afery w pokoju :) poza tym ja sie tez na salonach nie chowalam :) ale to tylko takie moje przemyslenia czy bedzie fajnie czas pokaze.... a powiem wam ze im dluzej minie od porodu tym bedzie mi gorzej się zdecydować by znowu wejsc w pieluchy...bo to wstawanie (które mam nadal) to jest masakra...o ile w nocy zaden problem to od 6:00 rano mieć już "dzień" jak ja to nazywam to hardcore :) oczywiscie za nic bym nie chciala wrócić do życia przed tym hardcorem heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam wynik posiewu kału...bakterii coli nie ma....hmmm...a nic nie dawałam i nie leczyłam...nie wnikam wiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Asiulki
Strasznie się cieszę,że wynik z posiewu jest czysty :).z resztą też będzie dobrze,trzymam kciuki ;).A tak ogólnie dziewczyny to czytam Was od początku,kibicowalam i nadal kibicuje przyszlym mamusiom.Sama jestem mamą 12letniej córki i 4 letniego chłopca.pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzcie....
witam podczytuje was czasami ale prosze was doradzcie mi.Zrobilam test i wyszly 2 piekne kreski ,bolał mnie brzuch i piersi ale od dwóch dni tak jakby byly te dolegliwosci słabsze czy mam sie martwic ,a wizyte mam dopiero za tydzien prosze napiszcie cos moze mam isc szybciej do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domu to co najwyzej zrób kolejny test ciazowy, mozesz wykonac w przychodni z krwi test na beta hcg lub isc szybciej do lekarza... nie zawsze człowiek czuje sie zle czy dokladnie tak samo kazdego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×