Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

volume_six

Dochodzę do wniosku, że mężczyźnie...

Polecane posty

cieszę się jak małe dziecko, chcę nagrody już! teraz, natychmiast! :D ale będę silna hihhi :) U mnie niestety jest już tak ciemno, że niebo jest jedną, wielką, ciemną przestrzenią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nawet jakbym Ci napisał to nic nie zmieni:) Czasami tak to w życiu jest że dzieją się rzeczy nad którymi nie panujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwól mi to jeszcze raz odkrywać razem z Tobą. W prawdzie u mnie to tylko nędzna namiastka w postaci empatii, ale lepsze to niż nic.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem czy to gorsze? Pomyśl, że ja porzuciłam, ale nie dlatego że chciałam. Musiałam po prostu, mimo że nadal kocham. Więc tak czy tak.. ból podły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak może nie dokładnie to ująłem. To mnie przestawano kochać. A ja musiałem się z tym pogodzić. Bolał jak holera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.. wiadomo, że boli :( ale pomyśl jak tu życ kiedy wiesz, że kochasz ciągle i że musiałeś zostawic. milosc w ogóle boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, oczywiście każdy przechodzi to inaczej, więc nie mam szans poczuć tego co Ty. Raz to tak mnie kuło że przez ponad rok nie mogłem patrzeć jak ludzie obdarowują się czułościami. Starczyło że ktoś kogoś przytulił, uścisnął, ło a jak pocałował to ja szedłem znajomemu rąbać drzewo, bo taki byłem wściekły i tak bolało. Gościu jeszcze chyba nie dał rady spalić tego drzewa;). Ale w którymś momencie przyszło ukojenie, pogodzenie, wybaczenie i nagroda:). Oczywiście nie piszę się więcej na to ale wybacznie i nagroda to coś cudownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to ja teraz to przeżywam :( wszyscy nagle się kochają! wszędzie miłość, czułości! i tak mi się wtedy smutno robi. Ale jutro idę na imprezę i zapomnę o smutku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze czasami to bałem się że zostałem jakimś masochistą bo zdzierałem łapy do krwi. A któregoś dnia przyszło ukojenie i świat zrobił się taki kolorowy:) Wszystko cieszyło, ptaszki, kwiatki, deszcz który zmoczył do suchej nitki:) To wszystko było takie piękne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj bo to jest piękny moment, tylko bądź uważna żeby go nie przegapić. Kurcze ale ten świat jest wtedy piękny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrząc po twoich dzisiejszych słowach to ocierasz się o granicę. Pogodzenie i przebaczenie też są wspaniałe. Ale to może później.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie czuję do niego nienawiści... mimo wszystko. Wybaczyłam, tak wybaczyłam bo dużo o tym rozmawialiśmy. Po moim powrocie od niego kontakt nie urwał się. Oczywiście nie jesteśmy razem, ale potrafimy normalnie porozmawiać. Chociaż w sumie unikam tego, bo ciężko mi rozmawiać o "pogodzie" z kimś kogo kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah.. no bo skoro mówisz o przebaczeniu :P No to czekam na 'kolorowo'... ciekawe jak w takie pochmurne dni może mnie coś ucieszyć, ale ok :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm niestety jest i taka opcja. To zależy tylko od Ciebie czy pozwolisz żeby się wypaliło czy będziesz dorzucać do pieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he he he no tak............ Aż coś chce się powiedzieć ............... tylko wyjdę na maniaka religijnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bóg zesłał Ci łaskę, a ty patrząc na ten boski dar chcesz się czuć wielki..... marny człowiecze."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×