Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

volume_six

Dochodzę do wniosku, że mężczyźnie...

Polecane posty

he he u mnie jak to w tej miejscowości śnieg leci na okrągło ale uzbierało się jakieś 3 cm. Między tym miastem a moim rodzinnym to potrafi być nawet metr różnicy. :) A jak weekend?? udany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze wszystkim powtarzam "zanim zadasz pytanie zastanów się czy chcesz poznać odpowiedź". No i masz poznałem:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to samo pytanie zadałam sobie jak odpaliłam jego komputer. Stwierdziłam, że muszę... no i mam. eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż jest tyle mądrych rzeczy które można zacytować w takim momencie, ale jakoś żadna mi nie pasuje. Siły żeby Ci tylko nie brakło, bo co nie zabije to wzmocni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe... następnym razem będę ostrożniejsza, uważniejsza, nie będę kochała za mocno, nie będę się narzucac, nie będę wierzyła w puste słowa i zapewne cięzko będzie mi zaufac... o ile nie pójdę do zakonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nawet nie mam siły :( bo wszyscy są tacy sami, same skurwiele, ciągle im mało. kurwa wogóle co to ma byc. Wiesz jakie to chujowe uczucie, kiedy zdjaesz sobie sprawe, że ktoś oszukiwal Ciebie tyle czasu? :( ze mu nie wystarczałeś... nie wiesz :( a ja wiem! i kurwa ide sie zabic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jeśli ktoś mnie wykorzystywał przez 27 miesięcy to nigdy nie doświadczyłem zdrady.:( Zresztą każdy dramat to osobiste przeżycie i nikt za nas tego nie poczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jaki sposób wykorzystywany? No wiadomo, że osobiste tragedie są dla nas najgorsze... beznadziejnie się czuję. A właściwie - nie czuję się wcale. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy że mam tendencję adoptować kobiety które kochają drani i chwilowo potrzebuję przy kimś wyleczyć rany by dalej kochać drani. :| Każdy ma swoja karmę:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to też nie fajnie... ja z tego co widzę też pokochałam drania :( a planowaliśmy wspólną przyszłosc. masakra wogóle :( męczy Cię pomaganie tym kobietom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja wiem czy zmęczony. Mężczyzna jak kocha to potrafi sobie wiele rzeczy wmówić. Ja doskonale zdawałem sobie sprawę jakie to kobiety, bo znałem je zazwyczaj kilka lat wcześniej. Kochałem je bezgranicznie i z pełnym oddaniem. I co dziwne one odpłacały mi tym samym. Jednak natura po jakimś czasie brała górę i zostawałem sam. Poobijały mnie okrutnie. Przeważnie przez kilkanaście miesięcy dochodziłem do siebie. A w wieku 32 lat zostało mi to wynagrodzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co powiedziec... jakoś tak, eh.. naprawdę. :( Z jednej strony podziwiam Twoje oddanie i zaangażowanie, ale z drugiej podchodzę do tego z ogromnym dystansem. tym bardziej teraz, po tym co mnie spotkało. Nie wiem jak długo będę do siebie dochodziła, czuję się jakby częsc mnie umarla. "poprostu położył swoją dłoń na moim sercu i odszedł" - z "samotnosci w sieci" a właściwie to ja odeszłam. Boli bardzo :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achtung_achtung
philosoph - uwaga, szykuje ci sie tutaj powtórka z rozrywki - kolejna, którą trzeba pocieszyć i która odekdzie do innego drania - nie daj sie nabrac na to kolejny raz - bądż mężczyzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam 15 lat i znam swoją wartosc. :/ co to za kurwa wpis wogóle. Przecież nie mówię żeby mnie pociaszał, trudno odróżnic rozmowę o uczuciach i rozstaniu od pociaszania? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kiedyś Ci opowiem jak się żyje bez bólu, ale na dziś to zbyt przerażająca historia. Ból nie jest zły, jest obroną. Żołmierze mówili "jak boli to znaczy że jeszcze żyjesz". Właściwie chciałbym powiedzieć coś pozytywnego.. ale mi nie wychodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mi na słowo że nie teraz. Po pierwsze to jest historia jak czarna dziura, po drugie jest tak osobista jak własna śmierć. Może nie dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achtung_achtung
no przecież wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×