Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Myszko nie wiem,Pani Misiowa moze Ty m iwyslij,bo ja juz sie doczekac nie moge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku i Twoja stronka:) Ja ide szybko ubic biszkopta i wstawic do piekarnika, zaraz wracam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa dziekuje bardzo,ale nie chce mi tez odtworzyc i nie wiem czemu:( pisze mi ze nie mozna otworzyc strony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusiusia gratuluję 👄 to ile nowych fasolek mamy??? Chciałabym tak za 2 tygodnie też zobaczyć 2 kreski hmmmmm super by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale mi stronek sypneliscie musze to dzis nadrobic moj brat juz prwnie mundur przymierza nic nie pisze bardzo sie o niego balam bo do jednostki mial 3 km od preonu ale naszczescie spotkal jakiegos chlopaka i akurat tak sie zlozylo ze on tez do wojska jechal do tej samej jednostki i juz jestem spokojniejsza o niego a on poszedl na ochotnika zeby zostac zawodowym zolnierzem to juz bede miaal 2 braci z karabinem jeden cioteczny i teraz moj braciszek on strasznie sie mnie slucha bo wie ze ja nie chce zle dla niego tylko ma taka dzoewczyne co lubi po barach chodzic i tak go zawsze oprowadzala to czesto sie obrazal na mnie ze sie wtracal ale teraz zobaczy co to znaczy byc bez rad siostry:P:P:P:P no to za niecalu miesiac jade nad morze do niego na przysiege :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki Myszko!!!! Madzik - tak się bałaś, a brat szczęśliwie dotarł do celu :) Teraz spokojnie bierz się za starania, bo jak zapewne się doczytałaś mamy nowiutką fasolkę :) Mnie dzisiaj jakiś ogromny optymizm ogarnął. Jeszcze jutro jak się okarze, że owulacja byłą i jak dostanę nową pracę to będzie to prawie szczyt szczęścia. Dzidziuś to dopełni do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK dziewczynki ja uciekam. Jutro dzień pełen nadziei 🌻 👄 D O B R A N O C 👄 Co do powyższego linku to żałuję, że w to weszłam... Ktoś kto go tu wrzucił niech następnym razem zastanowi się kilka razy zanim znowu zaproponuje oglądanie innym czegoś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa patrysia cudna normalnie rosnie jak na drozdzach kiedy ja bede miala takiego malego bzdaca\":):) ]kiss] kalpku ja nie kusbie alkoholu ale wkacu nie na codzien sie wysyla brata do wojska to 3 kieliszeczki sie wypilo a ze ja nie pije to mi wystarczylo:):):P:P 😘 nikolka ciezko mi go bylo oddacv bo jeszcze na tak dlugo sie nie rozlanczalismy a ze on zostaje w wojsku na stale to juz zadko bedzie w domu :(:( a tak pozatym to nie wierze 2 kreseczki co sie dzieje jaki wysyp fasolek gratuluje ale fajnie bardzo sie ciesze:):):0 😘 monia znow powrocily wymioty biedaku le i nie wychodz z lozka ty tez sie juz omeczylas tyle ze az za duzo:):) 😘 stefcia kazdej z nas bylo ciezko moj dawid to nawet mowil ze przez te forum tak bardzo chce dziecka bo wczesniej go tak nie meczylam moze i ma racje ale to z tej pozytywnej strony bo dziewczyny mnie wspieraja na duchu i wiem ze moge na nie liczyc a tu gadamy na wszystkie tematy to mysle ze nie warto pochopnie podejmowac decyzje:):):) to ci minie ja tez czasami lapalam takiego dola ale wkacu zaprzyjaznilam sie z dziewczynami zaczelam zadawac pytania dostawalam odpowiedzi i teraz nie wyobrazam sobie gdybym miala tu nie napisac wiec zostan :):):) misiaczki 😘 myszko 😘 patinko 😘 dziewczyny dokoncze jutro [poscika bo zadzwonie do brata bo juz mu smutno musze go podtrzymac na duchu:):) dobranoc 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusiusia wskakuj zatem do tabelki ciezarowek....superze fasoleczki sie tak sypia, jedna po drugiej-oby tak dalej:D:D:D:D:D:D:D Buzkiiiiiiii👄👄 i dobrej nocki bo pewnie nikt juz tu nie zagladnie:)💤😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane ja juz po kapieli i czuje sie super nic sie nie dzieje ze mna :) dobrze ze wody na razie sie nie saczo wiec moglam poszalec inaczej ryzyko infekcji.Ale uczucie super czuje sie odprezona zrelaksowana-pewnie zaraz mi przejdzie :p Co do linka -nie mam zadnych obiekcji u nas w anglii to normalne jesli chodzi o tresc uwazam jedynie ze ten link nie nadaje sie na nasz topik. madzik ja tez sobie nie wyobrazam aby moj brat poszedl do wojska a ma 16 lat ale mu to nie grozi (przeszedl przeszczep prawego kolana i czeka na lewe) wiec bedzie nie zdolny.ale 2gi brat mlodszy o rok byl w wojsku i bylo mi go brak :) chociaz mamy inne charaktery jak na odleglosc dzwonimy tesknimy i wogole a jak jestesmy 2 dni ze soba to sie zaczynamy klocic.On typowy luzak. choc w polsce juz mieli nie brac do wojska??tak slyszalam czy cos pomyslilam. Myszka jak tam zadowolona jestes z wyborow.?? w polsce panika ze koniec swiata bo murzyn .Ja slyszalam mit o papiezu ale tez jest o prezydencie USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia dzieki jak na razie ok. za to ty nie dobrze z tego co widze wiec uwazaj na siebie prosze. ja uciekam spac dobranoc i kolorowych snow dla wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wyborow to ja nie zabieram w tym glosu....zobaczymy co zrobi Obama, aby bylo lepiej....mysle ze czy jeden czy drugi to bedzie tak samo...wszyscy obiecuja przed wyborami a pozniej nic nie robia....wiec czekamy i jak bedzie gorzej jak do tej pory, to mysle ze wiekszosc imigrantow zjedzie do swoich krajow...czas pokaze....:) Ciesze sie ze czujesz sie dobrze- oby tak dalej, a juz za niedlugo zobaczysz swoja kruszynke po drugiej stronie brzuszka👄 DOBRANOC!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kochane! Wstałam dziś wcześniej, bo wybierałam sie do pracy, ale nic z tego,wymioty mi nie pozwalają, więc odpoczywam dalej... Nikolka- WSPANIAŁE WIEŚCI!!! Nasza tabelka rośnie, oby z każdym miesiącem! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy możecie mi też wysłać zdjęcia Smerfetki? Jeśli oczywiście nie ma nic przeciwko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniusia:-) cuuuudnieee!!!! dbaj o siebie kochana i o swoją fasolkę :-) przesyłam groszkowe fluidki dla wszystkich wspaniałych staraczek ####################################################### ####################################################### ####################################################### u mnie zaczyna się chyba czas na mdłości :-) i co śmieszne chyba się cieszę :-) wczoraj chciałam już usłyszeć jakieś konkrety od gina a tu pytajniki ale muszę wierzyć (i wierzę) że jak go odwiedzę za 2tyg to już będzie dokładnie widać na usg moją fasolkę!!! kalpek, trzymam kciuki za jajeczkowanie i zafasolkowanie nikolka dobrze być musi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pomyliłam nikolkę z niusiusią! Ale to nic, i tak gratuluję, może i już niedługo ponowię dla Ciebie Nikolko? 🌻 Myszko- wysłałam Ci kilka przepisów, lecę sie położyć, bo słaba jestem. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 👄 Myszko masz rację celnie rzuciłam brzuszkiem! Smerfetko ty też rzucaj celnie żeby dziewczyny 2-kę złapały ! Patinko NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ KIEDY URODZISZ !!!!!!!!!! ❤️ Moja mała śpi po 4 godziny i je zawsze około godziny - taka żarłoczna!!! I strasznie się awanturuje jak jest głodna, charakterna dziewczynka :) ja już czuję się lepiej bo jeszcze wczoraj i przedwczoraj to byłam zwłoki. Ciężko bo trzeba uważać co się je, kurcze to jest najgorsze... na razie jabłka wcinam, małej najwyraźniej nie szkodzą ona w sumie na jabłkach wyrosła bo w ostatnich dwóch miesiącach ciąży zjadłam ich dwa wiadra :) Alutek fasolka na pewno się dobrze rozwija jak masz mdłości!!!! Wysypiaj się dużo i nie przemęczaj. Moniu dużo zdrówka!!! Moja dzidzia na razie śpi w rożku ale niedługo przeniosę ją do śpiworka :) pani misiowa dziękuję za przekazywanie dziewczynom gorących newsów z mojej sali porodowej 👄 🌻 Misiaczki 👄 Madzik 👄 jolanta i martynka 👄 Nikolka 👄 Niuniusia 👄 Klapek widzę że uszka masz już w górze i bierzesz się do dzieła :) 👄 ewelka 👄 graminis dbaj o fasolkę 👄 No dziewczynki idzie jesień czas wskoczyć pod kołdrę w długie wieczory żeby na wiosnę tabelka zaciążonych sie zapełniła! ciekawe kto będzie miał na wiosnę brzuszek ???? !!!! I ciekawe która następna zajdzie w ciążę!!! Pamiętajcie nie załamujcie sie bo to kwestia czasu, wiem że brakuje nerw i cierpliwości ale bierzcie przykład z naszego Misiaczka i Myszki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć EFQa- to fajnie, że już Ci lepiej. Ja za to od wczoraj zwłoki... No, co do diety przy karmieniu, to masz rację, trzeba uważać, pewnie dlatego z wagi leci się na łeb, na szyję. Moja siostra też narzeka, ale ona ma do tego cukrzycę, więc jej menu jeszcze bardziej się uszczupla. Ale położna jej powiedziala, żeby jabłek nie jadła. A jak zjadła kanapkę z zielonym ogórkiem, to mała całą noc płakała, bo ją brzuszek bolał. Oj mamy nie mają łatwo! Ale czego sie nie robi dla swoich maleństw. Buziaki dla małej👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWUś cieszę się, że Twoja kondycja wraca do normy :-) małe szczęście rośnie :-) cudnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Tiamat86 i Stefcia. Ja sie z Wami nie zgodze. Nie czuje by kobiety ktore staraja sie krocej o dziecko sa traktowane tak, jakby chcialy Je mniej. To chyba logiczne, ze kazda staraczka kiedy juz zostaje mama \"wraca\" na forum i pisze o tym. Jakby bylo inaczej to nalezaloby zalozyc inny temat dyskusji np. Pomocy chce miec dziecko - watek dla kobiet ciezarnych. Jak dla mnie to bezsensu, bo kazda nowa wiesc o fasolce pokazuje tylo, ze trzeba wierzyc i czekac az sie powiedzie. I mysle, ze doswiadzcenie innych kobiet moze sie duzo przydac. Pozwoli moze na wieksza doze cierpliwosci, by nie myslec \"tyle sie juz staram\" tylko \"to dopiero poczatek, niedlugo sie uda\". Widzialam, ze zalozylyscie nowy watek - fajnie. Ale mimo wszytskiego pozostal dla mnie jakis niesmak. Nie jestem na tym forum od dawna. Mimo wszystko lubie do Was zagladac i czytac. To czy pojawi sie nowa fasolka nie powoduje spadku mojej ochoty na poranne wlaczenie PC i odnalezienie dyskusji. Powoduje tylko lekki smutek, zazdrosc ktore przeradzaja sie pozniej w sile motywujaca. To od nas samych zalezy jak przeksztalci sie owa zazdrosc. I niestety ale nie pomoze w tym zmiana forum, bo wszedie tam, gdzie kobiety staraja sie o dziecko - sila rzeczy dochodzi do ciazy. I co wtedy? (skoncze juz moje \"przemyslenia\"...) 🌻 NO I PODZIEKUJE TERAZ WSZYTSKIM za fluidki!!!! 🌻 z pewnoscia zrobie z nich co najlepsze - mam nadzieje, ze z dobrymi efektami :) @mi sie skonczyla wczoraj. Zastanawiam sie tylko kiedy i czy w ogole bede miec owu??? no ale przytulanki nie zaszkodza :) chcialabym sie w koncu zmobilizowac do mierzenia temperatury. Mam nadzieje, ze od jutra mi sie uda! No i jutro jedziemy do Ikea. Ach tak sie ciecze, ze juz niedlugo zmieniam mieszkanie :) :) :) Tak jak u Nikolki25 - mam nadzieje, ze zmiany beda tylko na lepsze i zmiana trybu zycia pozwoli na mniej stresu no i dlatego fasolki nam wskocza do brzuszkow :) Pozdrawiam Was waszstkie!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czokdi myśli wskoczą na inny tor będziecie się urządzać i przytulać się w przerwach spontanicznie... i efekty przyjdą same nie wiadomo skąd :-) na tą ewentualność przesyłam jeszcze garść groszkowych fluidków: ######################################################## :-) cieszę się, że rozumiesz chęć podzielenia się wieściami o fasolkach i o wątpliwościach i obawach ich mam :-) ta potrzeba jest bardzo silna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×