Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Misiaczku no niby nie mam sie co stresowac, ale wiesz jak to jest.....mam nadzieje ze uda nam sie zjasc w ciaze w podobnym czasie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Misiaczku i Twoja stronka na szczescie;) a nasza Kamilka chyba nam gdzies uciekla, czyzby sie nas wystraszyla:-O:-O Ja mam ochote na frytki i zaraz ide sobie usamzyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa________ ja tez podaje mleko Nan jak dla mnie jest w porządku, najwazniejsze ze sie starasz karmic cyckiem a laktacja sie poprawi u mnie byla katastrofa na początku i od początku dokarmialam ja wlasnie Nanem i wszyscy mi wróżyli ze zaraz skoncze karmic bo jak dziecko poczuje butelke to nie chce cycka, nic bardziej błędnego, fakt że po mleku z butelki dziecko śpi dłużej bo jest bardziej kaloryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka _______ ja chce frytki !!!!!!!! jak dawno nie jadlam ale juz prawie nie karmie wiec nadrobie usmaze cala miske i cala opierdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny! EfQa- fajnie, że mala jest juz zTobą witam nową staraczkę! Mnie zgaga gnębi, a jutro jade do gina,ciekawe, co powie... A poza tym taka padnięta jestem... Ale frytki bym zjadła!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam dziewczyny za słowa otuchy, więc tak: Mam 23 lata i pochodzę z Brodnicy, a dokładniej z małej wioski pod Brodnicą, ale obecnie mieszkam z mężem właśnie w mieście. Mam profil na NK , oto link http://nasza-klasa.pl/profile/9585271 mam nadzieję że dobrze wkleiłam i link będzie działał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ja tez sie zapisuje na frytasy:)ja siedze wykapusiana i czekam na M jak milosc.. Efqa super,ze Emilka jest juz w domu,masz juz ja przy sobie,a nie taki diabel straszny,wiadomo,ze to jest inaczej jak jest dziecko w domu,a potem nie ma.. Monia czekamy na dobre wiesci:) Myszka a nie robisz jakiegos ciasta?bo ja bym zjadla jakies.. Ciekawe co u Patinki czy nadal 2w1? Smerfetko jesli musisz isc do szpitala to idz,dzieciaczki najwazniejsze,ja czekam na nowe fotki brzusia,jeszcze nie widzialam takiego duzegooooo;) misiaczki👄 madzik👄 PaniMisiowa👄 Jolanta👄 Patinka👄 graminis👄 olawd👄 rusaczek👄 Sara👄 Ewelka👄 Becia dla Ciebie i małego👄 Alutek👄 Smerfetka👄Efqa dla Ciebie i Emilki👄 kkinia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia i PniMisiowa frytki leca do Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 Ja tez juz dawno frytek nie jadlam i jakos mnie naszla ochota i wcinam.....mniam mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za zaproszenia, już zaakceptowałam. Ja też się piszę na te fryteczki choć teraz jem zupkę. Ugotowałam na jutro , bo rano idę do pracy a mąż ma na 14 do pracy, więc jutro nie zdążę, wyszła pysznie, nie mogłam się powstrzymać przed posmakowaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku wiec i do Ciebie frytasy leca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ciasta zadnego nie robie bo mam jeszcze kawalek z soboty, wiec zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila zaproszenie wyslane:) Myszko oj ale bym zjadla ciasta,smaka narobilas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warzywną, moją ulubioną, ale fryteczki też zmieszczę, bo jak widziałyście na NK trochę tuszy mam. Kiedyś byłam szczuplejsza ale miałam torbiele na jajnikach i przez 8 lat leczyłam się hormonalnie i to są efekty. Obecnie jestem po 2 operacjach ale jajniki zachowane w całości, na szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za komplement, ale mi moja tusza nie przeszkadza. Przy zwroście 153 cm ważę 79 kg!! To trochę dużo, choć niedawno ważyłam 86 kg. Trochę schudłam ale to przez stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, dziewczyny mam takie pytanko czy bromergon może przepisać mi lekarz rodzinny czy tylko gin? Bo mój gin przyjmuje tylko w pon i wtorki od rana do 14 a ja wtedy przeważnie pracuje i dopóki nie poszłabym do niej to chciałabym już go brać, by obniżyć moją prolaktynę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko to mialysmy cos wspolnego,bo ja tez mialam torbiele,ale niestety jedenego jajnika nie mam,bo byl zniszczony przez torbiel:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek-u mnie wykryto pierwszą torbiel gdy miałam 14 lat, gdy miałam 15-pierwsza operacja. Potem miałam spokój na kilka lat lecz leki musiałam brać, na kontrol też musiałam chodzić. Druga operacja była gdy miałam 17 lat a w między czasie kilka torbieli które udało się wyleczyć nieoperacyjnie. Mój gin mówi że nie powinnam mieć problemów z zajściem w ciążę ale poziom prolaktyny mówi sam za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×