Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Dzień dobry dziewczynki:) Ale miałam czytania :) Tak to jest jak sie robi tygodniowe przerwy. Teraz mam trochę wolnego więc nadrabiam to co straciłam :) Przede wszystkim PATINKO gratulacje 👄 Witam wszystkie nowe koleżanki 🌻 Byłam kilka dni w Polsce. Oczywiście odwiedziłam mojego ginekologa i dał nadzieję bo mówił, ze już nie raz miał takie przypadki jak ja. Powiedział, że napewno damy radę tylko muszę wrócić na stałę do Polski bo pomimo tego, że co 2 tygodnie jestem w kraju to i tak nie chce się podjąc leczenia - w końcu każdy dzień w cyklu sie liczy więc doskonale go rozumiem. W związku z tym do czerwca pełen luz (chociaż oczywiście w głowie cały czas będzie myśl o dzidziusiu - może akurat...). Powiedział także, ze od razu bedę musiała Tomka pzrekonać do badania nasienia bo nie chce mnie faszerować tabletkami w momencie gdy i nasienie może być słabe. Dziewczynki możecie wysłać mi wasze dane nk na gg 9331488 :) Łatwiej mi bedzie Was wszystkie odróżnić . MIŁEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicity78
Pozwoliłam sobie na uaktualnie tabelki o moją osobę:) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind...................20...................2...... ............ ??.10.08 iwa18 /uk..................26..................10......... .........pass niusiusia....................27..................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA............25..................19.. . . .. .........03.12.08 nikolka25...................25..................21.... .............24.11.08 dorota822..................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki....................23.................39... ..............28.11.08 Sylwia29.....................29.................38... ...............21.09.08 Rusaczek....................34.................42....... ...........10.12.08 Sara76.......................32.................52.... .............20.11.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................3.... . ............3.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2.................. 26.11.08 akinom24....................24...................1...... ............25.11.08 Kamila1985..................23...................9...... ...........26.11.2008 felicity78....................30...................2.................27.11.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............37........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............31........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29................30 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................27........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................8........... ...............25-06-09 graminis..................25.................7.......... ................??-07-09 jolanta2..................27.................?.......... .................??-??-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Witam wszystkich!!! Patinko gratulacje!!! Wreszcie po ciezkich przezyciach tulisz juz swoje malenstwo. Ja tez juz bym chciala ale to jeszcze za wczesnie na mnie wiec cierpliwie musze czekac. Przede mna jeszcze dwie kandydatki Smerfetka i Olawd,zatem jeszcze bedzie sie dzialo na forum wiele i nowych dzidzusiow przybedzie :):);) Uciekam kochane musze sie do pracusi szykowac,coraz gorzej mi sie pracuje ale jak moj stan pozwoli mi na to,to popracuje jeszcze okolo 1,5 miesiaca i przechodze na maciezynski. Papapapapa i milego dnia zycze wam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ;) dzieki za gratulacje ;) my od wczoraj w domciuwszystko wam opisze co i jak jak znajde chwilunie ;) dzieki ze trzymalyscie kciuki. obiecuje napisze ale teraz mam urwanie pepka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Okropnie się dziś czuję:( Brzuch pobolewa mnie od ponad dwóch tygodni. Muszę pójść do gina, bo może znów torbiel jest? Sama nie wiem. Boli mnie tak jak na okres, myślałam, że to owulka, ale przez prawie 3 tygodnie?? To raczej niemożliwe. Siedzę sobie w domku i popijam herbatkę. Może lepiej się poczuje, bo taka jakaś osłabiona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia juz qw domku,kobitko opowoadaj wszystko po kolei,ale jak bedziesz miala czas,jejku juz masz w domku taka istotke!!!Kamila mnie tez boli brzuch jak na okres juz dluzszy czas nawet teraz a do okresu jeszcze troche i nic sie zlego nie dzieje,nie martw sie na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicity78
Trzymaj się Kamilko i nie martw na zapas. Na pewno jest wszystko w porządku, a dla pewności idź szybciutko do lekarza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, ja jednak się martwię, bo nie dopuszczam narazie takiej myśli, że to może być ciąża. Nie chcę się rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się, że to może być jakiś stan zapalny albo coś takiego. Mój powiedział, że jak mi nie przejdzie do jego powrotu z pracy to zawiezie mnie na pogotowie, bo martwi się, że coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicity78
to tym bardziej pędź do lekarza, wtedy będzie wszystko jasne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,ale wizyte mam na poniedziałek a dziś dopiero czwartek:( Jak ja wytrzymam tyle dni niepewności? Muszę byc silna. Wytrzymam, a co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicity78
no właśnie, w końcu dzielne z nas dziewczyny:-) nie takie rzeczy człowiek wytrzymywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki, Dawno mnie tu nie było, bo mój mąż zrobił mi awanturę, gdy zobaczył nasze forum (troszkę na żarty, ale widziałam, że się przejął). Twierdzi, że mam obsesję, i że utrudniam wszystko, bo myśląc cały czas o chęci posiadania dziecka sprawiam, że stres i napięcie sięgają zenitu i że w rezultacie idzie pod górkę... Dlatego będę do Was zaglądała po kryjomu ;) GRATULACJE Patinko, życzę dużo zdrówka i radości z dzidzi!!! Ja natomiast wklejam zmienioną tabelkę (mój cykle jest tak nieregularny, jakbym miała jakieś 16 lat ;)) (choć z drugiej strony się cieszę, bo o tydzień przyspieszamy z przytulaniem :) Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind...................20...................2...... ............ ??.10.08 iwa18 /uk..................26..................10......... .........pass niusiusia....................27..................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA............25..................19.. . . .. .........03.12.08 nikolka25...................25..................21.... .............24.11.08 dorota822..................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki....................23.................39... ..............28.11.08 Sylwia29.....................29.................38... ...............21.09.08 Rusaczek....................34.................42....... ...........10.12.08 Sara76.......................32.................52.... .............20.11.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................3.... . ............3.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2.................. 26.11.08 akinom24....................24..................2...... ...........18.12.08 Kamila1985..................23..................9...... ...........26.11.2008 felicity78....................30..................2.... .............27.11.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............37........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............31........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29................30 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................27........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................8........... ...............25-06-09 graminis..................25.................7.......... ................??-07-09 jolanta2..................27.................?.......... .................??-??-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 Pozdrawiam Was wszystkie i cały czas trzymam mocno kciuki za każdą z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beciu ale fajnie! Uściski dla was! Nikolka co za dobre wiadomości! Grunt to dobry lekarz więc fajnie że od czerwca bierzesz się do poważnej roboty :) a że los bywa przewrotny to kto wie może ci się wcześniej coś małego trafi :) Kamila a może się nadziębiłas i cie boli? Może masz stan zapalny jajników albo jajowodów, ja tak miałam i bardzo bolało. Zawsze możesz sobie zrobić przed snem nasiadówkę na wiaderku pełnym gorącej wody albo wywaru z ziół Vagosan. bardzo pomaga. nie martw się na zapas, idź jak najszybciej do gina. Anicom nie pokazuj mu że tu zaglądasz. I spróbuj może wytłumaczyć że właśnie zaglądając tu nie nakręcasz się tak bardzo a forum cię uspokaja. ja kojarzę Myszkę na NK bo ma takie śmieszne nazwisko które przewrotnie kojarzy się z myszką :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ręka do góry,która zna się na normach prolaktyny???? Nie karzcie długo czekać bo nie wiem co sądzić o wynikach, a moj gin nie przyjmuje dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwszym pobraniu wyszło 458 ulU/mL a po drugim (po połknięciu tabletki)5838 ulU/mL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌻 Ja wstalam niedawno, zimno mi jak niewiem......kurcze i musze przelozyc wizyte u gina bo czuje sie zle i z goraczka przeciez nie pojde.....a do tego moj maz dzis rano wyjechal do pracy i wroci dopiero jutro albo w sobote rano i jestem slomiana wdowa:(:(:(:(:( Kkinia kochana Ty czekaj na swoja kolej, napewno chcialabys juz tulic malenstwo do siebie , ale kolejka obowiazuje hehehe:)👄 Kakusia👄 🌻 Becia_gask witajcie w domu kochana🌻 dojdzcie do siebie i wracaj do nas , czekamy:)👄 Kamila mnie w ostatnim cyklu tez bolalo podbrzusze od owulki az do @.....i tez niewiem co to bylo, a w tym jak narazie jest ok.....ale jak bardzo sie niepokoisz to niech maz lepiej Cie juz zawiezie na pogotowie, bedzie dobrze👄 Kalpeczku witaj, mam nadzieje ze dzis reka Cie juz nie swedzi co???👄 Felicity 🌻 zaczernij sobie nick, zeby sie pod Ciebie nikt nie podszywal:) Akinom no w koncu jestes .....moj maz tez nie wie o forum....pisze zawsze do Was jak On jest w pracy, a jak wraca to i tak nikogo niema na forum wiec tylko siedze wtedy na NK....nie bede go wtajemniczac, bo po co👄 Nikolka same dobre wiesci nam przynioslas....super...wiec teraz glowka do gory i niedlugo pojawi sie kolejna fasolka na forum👄zaraz Ci podesle namiary na mnie na NK:) EfQa jak minela noc i jak Emilka i jak wogule Ty sie czujesz???? A z tym nazwiskiem to prawda....hhhehehe👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz trochę niższą niż ja miałam. Bo masz 12,5 raza wyższą a ja miałam około 14. Brałam bromergon 1 tab wieczorem przez 4 miesiące i zaszłam w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka jest zazwyczaj aktywna od 19-stej do 1-wszej w nocy. trochę podjada, trochę drzemie trochę sie bawi. Potem jest zmęczona i spi do 5,30 budzi się tylko na jedzenie i spi do 7 - 8. potem znowu je i zasypia do 10-tej. no a potem hasa aż do 14 stej. Teraz mam trzy godziny przerwy bo będzie spala do 17-stej. potem zje drzemie się do 19-stej i od nowa :) Tak oto wygląda Myszko plan dnia mojego niemowlaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa czyli ogolnie fajny ma plan Emilka:D:D:D:D:D:D niech tylko je i zdrowo rosnie to wszystko bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja jestem ubezwłasnowolniona! Dobrze że teściowa mi wczoraj krupnik ugotowała i upiekła bułeczki drożdżowe. Ale nie mam sumienia odkładać jej do łóżeczka jak ma otwarte oczka i patrzy sobie ze zdumieniem wokół. jest taka słodka. Kiedy ja ja będę nosić i dopieszczać jak nie teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko zaproszenie wysłane :) Efqa dzięki wielkie. Szczerze mówiąc to ja się w ogóle w tych wynikach nie orientuję :( ale pewnie to nie dobrzę,że jest tak przekroczona norma. Może sie zapiszę do ginekologa... Czekam na kolejne dane na NK :) To naprwdę ułatwia kontakt jak się zobaczy Wasze buźki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle dziewczyny mam takie ciśnienie na jedzenie że hoho... Właśnie zjadłam paczkę Lays solonych i troche mi się ciężko zrobiło na żołądku bo ostatnio całą paczkę chipsów to zjadłam chyba w podstawówce... no a wcześniej 2 wafelki, śniadanko, a tu dopiero 15 godzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka norm jest przekroczona, za wysoka masz ta prolaktynę to nie ulega wątpliwości. Powinnaś brać coś na obniżenie. Koniecznie musisz iśc do gina żeby ci przepisał bromergon. ja brałam Parlodel, jest droższy ale lepiej tolerowany. Gin mi kazała brać jedna tabletkę wieczorem ale brałam tylko pół bo miałam sensacje nie z tej ziemi. No i wystarczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie jestem w trakcie oglądania Twoich zdjęć. Mam nadzieję,że dojde do jakiś ślubnych - strasznie lubię takie oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×