Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Po pierwsze) Gratujacje dla Patinki z okazji narodzin Oliwki (a mówiłam, żeby zaciskała nogi to się śmiała) 👄 Po drugie) Becia-gask Tobie też należy się pochwała, że tak dzielnie przetrwałaś poród 👄 tym bardziej, że nie było w takiej chwili Twojego męża 🌼 Po trzecie) Mam katar i okres czyli leci ze mnie i górą i dołem w związku z czym czuję się do dupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie dbać o siebie.. chyba... TA pogoda też dobija. W sobotę przylatuje siostra z mężem i dzidzią, znowu będzie zamieszanie... Przytyłam 2 kg, a nie moge się w nic zmieścić,bajgorsze jest to, że biust mi sie powiększył:-( Ale tak to jest, niektóre mają za mało, inne za dużo :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że się spóźniłam i "brzuszek" Patinki już został chapnięty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obudziła się, leżała w łóżeczku i oglądała książeczkę taka pompowaną dla niemowlaczków którą jej tam postawiłam. Bardzo ja lubi i może sie jej nawet przez kilka ładnych minut przyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia Ty naprawdę sie kobieto oszczędzaj, bo aż mi się włos jeży jak słyszę, że harujesz jak wół roboczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro dzwonię do doktorka umówić się na wizytę. Wyniki progesteronu odebrałam i nie widzę nieprawidłowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia wyslalam ci zaproszenia dziewcyzny normalnie glodna jestem tu chce do was pisac juz troche was podczytalam becia dobrze ze juz wszystko oki a tu jeszcze mnie meczy jutrezjszy sprawdzian juz glowa mnie boli :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik- dzięki za zaproszenie! Nie wiem dlaczego myślalam, że blondynką jesteś! Ale niezła laska z Ciebie! Tylko faktycznie chudzinka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh monia blondynka caly czas bylam a teraz mialam pasemka ale te wlosy jakos mi sciemnialy czasami widac te pasemka blond:):)a tam chudziutka licze ze niedlugo przytyje:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło będzie z brzuszkiem Cię zobaczyć! No, ja lecę lulać, jutro ciężki dzień. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Stefcia i Patinka wielkie Gratulacje uciekam do łóżka bo jestem padnieta pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
felicity ______ przepraszam cie bardzo ale jak weszlam na twoj profil i wyslalam ci zaproszenie to z konta mojego męża i dopiero teraz to zauwazylam, w kazdym razie wyslalam jeszcze raz juz swoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak ja się dzisiaj najadłam. Buzia mi się nie zamykała bo non stop jadłam. Juz dawno nie miałam takiej napaści obżarstwa, aż mam wyrzuty sumienia. To chyba przed okresem. Jutro jednak nie mogę się tak łatwo poddać łakomstwu. Teraz maksymalnie najedzona ide spać :) Do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po pracy:) Zaraz sie klade do lozka, biore 2 polopiryny S na noc bo znow goraczka 38.6*C......juz niewiem co jest grane....w ciagu dnia goraczki brak a wieczorem to masakra:(:(:(:( Jutro jeszcze musze zadzwonic do ginka aby przelozyc wizyte bo dzis zapomnialam:) Dobrej nocki i do jutra kochane.....Buziakiiiiiii👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panimisiowa:-) nie ma za co przepraszać, zastanawiałam się tylko kto to? i skąd mnie zna? miałam zapytać, ale wczoraj już nie miałam siły więc odłożyłam to na dzisiaj. No, ale już wiem, więc sprawa jasna! Pozdrawiam i mówię dzień dobry dla wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️dziewczyny Patinka ma juz coreczke w domu,ma bo ma opis na gg,ze juz w domu z coreczka jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!! Chyba dzisiaj będzie ciężki dzięń. Boli mnie prawy jajnik - być może @ zbliża się wielkimi krokami.... Chciałam sprawdzić temp ale mój termometr jest taki beznadziejny, że nie ważne kiedy sprawdzam to zawsze pokazuje temp poniżej 36,5. Muszę nowy kupić. Dzisiejszy dzień bedzie chyba dniem narzekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to, że to ja złapałam brzuszek Patinki!!! Zrobiłam test i wyszły dwie kreseczki, wprawdzie ta druga jasna i cienka, ale dwie. W poniedziałak idę do gina, bo i tak byłam umówiona:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Kamila,a tak sie martwilas,brzuszek juz zlapany..ja dostalam tydzien wczesniej i boli mnie bardzo brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że test się nie pomylił i naprawdę jestem w ciąży. Okaże się w poniedziałek. Mój jeszcze nie wie... O 14 kończy pracę to wtedy mu powiem:):) Jestem bardzo szczęśliwa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie będę dziękować ani się przepisywać w tabelce. Muszę mieć pewność. Jak coś to przepiszę się w poniedziałek po wizycie u gina:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×