Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Dziewczyny jestem juz,wysprzatalam caly pokoj,umylam okna,zmienilam firanki,wypralam mezusiowi siedzenia w samochodzie i nie mam juz sily:(ale jazda z tamtym topikiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara 👄 umawiaj się do tego gina umawiaj! myszka przyjmowanie lekarstw na takim etapie ciąży nie powinno wpłynąć na płód ___gdybyś była w ciąży. ja tez nie wiedziałam że jestem i brałam przeciwbólowe których nie można i nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku wiec zrob sobie przerwe na kawke i na kaffeee pracusiu Ty nasz👄 EfQa to dobrze, ale lepiej dmuchac na zimne.....ale w tym cyklu przytulanek bylo malo to i tak wiem ze sie nie udalo;) Moze w przyszlym cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze zostane zlinczowana za to jak one to przeczytaja ale mam to kolo dupy!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku nie denerwuj sie , bo nie ma co tracic czasu i zloscic sie przez takie dziewczyny....kazdy kto tu przychodzi to lubi nasz topik i wie jakie jestesmy....nie musimy nic ukrywac.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko bo to jest tylko zazdrosc,kurna dwa cykle sie straja i juz ubolewaja,do lekarza trzeba isc i porobic badania czy wszystko oki jest,a nie siostro siostro mnie normalnie krew zalewala jak tylko czytalam"siostro"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem ze to zazdrosc;) Chociaz nie wolno nikomu zazdroscic bo to sie obroci pozniej przeciwko tym osobom - slyszalam to juz nie raz od ludzi.....zeby nie zazdroscic, bo to najgorsze co moze byc....ja jak widze kobiete w ciazy to nigdy nie zazdroszcze tylko sobie w myslach mowie ze fajnie ze komus sie udalo i mam nadzieje ze niedlugo i ja taki brzuszek bede miala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
hejka dziewczyny! Kalpek ty jestes zwariowana nie wiem co napisano na tamtym topiku ale zaraz sprawdze,sadzac po twojej reakcji to pewno nic ciekawego. Wskakuje poczytac bez wymieniania przez kogokolwiek pseudonimow domyslam sie o kogo chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze , dziewuszki prądu u nas nie było, ktos sobie robi remont i cały pion poszedł z prądem poszedł na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesia u mnie na górze na moja sypialnią za to ktoś robi remont i wierci tak że własnych myśli nie słyszę, musiałam małą położyć w innym pokoju bo by mi ogłuchła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestes Miesiu;) Umnie nic nowego , chora jestem , siedze w domu i nic sie nie dzieje;)A co u Ciebie?? Wyczytalam ze @ dostalas w koncu:) Kkinia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze że mamy podobnie :) nade mną już jest tak od dwóch dobrych miesięcy, i jakoś nie maga przestać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia, no na szczęscie dostałam, to tak głupio brzmi, jak wy wszystkie sie staracie , ja czekałam na @, ale musze jej wyczekiwac jak chce za niedługo dzidzi :) i zmieniam lekarza, może to tez wyczytałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przeczytalam i to;) Z tym lekarzem to naprawde dobrze robisz....znajdz takiego zeby cie dobrze prowadzil, zeby Ci pomogl i wtedy szybko deczekasz sie dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesia u mnie administracja wywiesiła informacje że remonty można robić od 8 do 16 w dni powszednie tylko. całe szczęście bo bym oszalała... mam nadzieję że @ nie pprzyjdzie do ciebie. 🌻 Myszko ty masz dobre serduszko a takim ludziom to sie zawsze wiedzie w życiu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesia u mnie administracja wywiesiła informacje że remonty można robić od 8 do 16 w dni powszednie tylko. całe szczęście bo bym oszalała... mam nadzieję że @ nie pprzyjdzie do ciebie. 🌻 Myszko ty masz dobre serduszko a takim ludziom to sie zawsze wiedzie w życiu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje EfQa👄 Dobrze ze mam Was , bo inaczej tobym chyba juz w wariatkowie wyladowala hehehehe:) Dziekuje Wam za to👄🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia my ciebie tys kofamy :D efqa no u nas nie ma takiego rozporządzenia, bo zaczynaja juz od 6 rano i robia do kąd im sie żywnie podoba Mysia to przeczytałas tez zapewne że szykuje na ciebie kotka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
witam Myszko,witam Efqa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
No i poczytalam. A ja mialam jakies obiekcje czy dalej sie odzywac na naszym kafe a ktos z boku utworzyl sobie inne kafe i zaczal tam sie wymadrzac. Oj nie ladnie,nie ladnie dolowac kobietki ktorym sie udalo i uciekac gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesiu przeczytalam :) Brrrrrrrrrr teraz to sie dopiero boje, jak kota na mnie naslesz hehehe;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
U mnie wszystko dobrze,mialam dzisiaj spotkanie z polozna pobrali mi krewke i ogolnie samopoczucie ok,jedynie to ze szybciej sie mecze.Zakupilismy juz wozek i lozeczko dla dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia ty wiesz że ja to tylko tak na żarty :D kkinia a znasz juz płec dzidzi, jesli wolno zapytać?? dziewuszki widze że wy znacie te kobitki z tamtego niewydarzonego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesia miałyśmy "przyjemność" je poznać bo pisały u nas jakiś czas. przyjęłyśmy je bardzo miło i wspierałyśmy ale im nie spodobało się że za dużo ciężarówek na topiku sie udziela i uznały że to je dołuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa dla mnie to jest dziwne, bo u nas też jest juz pare ciężarówek i jakos z nimi pisze, choc sama na razie nie mogę zajśc i inne dziewuszki tez się nie zrażają wiadomo że jak czytasz że którejś się udało, a tobie dalej nie to przechodzi przez głowę taka szkoda, ale nie zazdrośc, szkoda że u nas jest coś nie tak, i nie umiemy sobie z tym poradzić, wiem jak to jest bo sama tak miałam, ale nigdy dziewuszkom nie zazdrościłam wręcz przeciwnie cieszyłam sie razem z nimi, tylko czekam kiedy dzuski zaczną pokazywac jak rosną :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×