Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

miesia bo to taka pozytywna zazdrość która podnosi na duchu że innym się udało to i mnie się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny rownie dobrze np Efqa czy Panimisiowa moglyby juz nie pisac bo przeciez maja juz dzieci,ale wiedza jak to jest sie tyle dlugo starac a jednak sie udalo i tez inne zachodzily w ciaze i jakos nie odchodzily,to jest nasza zasluga czy bedziemy czy nie,bo nie dlugo beda sie domagac zeby byly zaplodnione przez wiatr,a tu trzeba dzialac i chyba pora do gina sie wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu tyle dziewczyn z naprawdę poważnymi problemami pozachodziło w ciąże że to napawa optymizmem. po za tym to forum przynosi szczęście bo kto tu zagląda to wcześniej czy później zachodzi. mamy tu co prawda kilka weteranek al one juz w tym roku zmienia tabelkę bo wzięły się ostro w obroty. tak tak Saro o tobie piszę i o Misiaczku i Myszce też !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no macie racje dziewuszki efqa to ty już masz córcie, widziałam w tabelce, to super :D dobra dziewuszki ja uciekam, bo mój Mcie przyszedł może pozwolicie mi jeszcze popisac kiedys z Wami papapapa 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest niedlugo spadamy ze tak powiem do tabelki zaciazonych hehehe:) I beda nam brzuszki rosnac:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesu zapraszamy do nas kiedy masz ochote tylko i czas:)👄 dla Ciebie:) Sciskam cie mocno i pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia ty tez aglądaj do nas czasmi, pamietaj bo kupie tego kotka i w paczce dostaniesz niespodziankę :D ale zanim dojdzie do USA to pewnie zdechnie hihihihihi :P:D papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Witam Was kochane! Nie wiem od czego zaczac...moze napisze wprost...mam problemy zdrowotne z dziecmi...i juz opadam z sił...Fabian nie mówi...ma terpaie senosoryczną raz w tyg..80zł ..przez rok...Kubuś rehabilitacke raz w tyg 50zl i ja go w domku rehabilituje...z Fabianem jedziemy po roznych klinikach prywatnie bo nie ma miejsc panstwowo teraz czeka go 4 wizyty i diagnoza czy ma autyzm lub Aspergera:((((((( moze ani jedno ani drugie...ale dlaczego nie mówi..no i te zaburzenia sensoryczne,juz nie bede pisała na czym to polega poczytjacie.Mi sie wydaje ze jest mądrym i na swoj sposob normlanym chłopcem(ale nie mówi) tz tyle co połtora roczne dziecko...pozatym innych objawó nie widzimy ale jednak lekarz polecił nam to sprawdzic...ech...a tak to dom obowiązki..osttanio częxto bol9i mnie kregosłup,,,i wiecie co nawet nie poszłam na kontrole po porodzie bo nie mam kiedy!!!!! Załamka!!!!Kurde ale Wam posta walne pesymistycznego..ale to dlatego zebyscie nie myslały ze o Was zapomniała tylko ze ciezko nam jest,,,i jakos tak juz nie mam na nic siły i wieczorem padam na twarz..jutro tez nów szkoła..i tak w kołko lekarze.dom.szkoła.... Ale strasznie ciesze sie Waszym szcęsciem...gratulacje dla nowych mamus..dla tych ktore zafasolkowały..dla tych ktore sie starają za wytrfałosc i dla rodzącyh zaraz wielk8ie kciukasy :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkie odpoczywaja w koncu weekend nadszedl:) Milego weekendowania....zajrze do Was jutro ....a teraz ide sie powoli zbierac do pracy...:)Buuuzzzzzkkkkkkiiiiiii 👄👄👄 dla wszystkich moich "prawdziwych" kolezanek..papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca nie wiem co mam napisac,jesli napisze ,ze bedzie wszystko dobrze to bedzie nie na miejscu,moze ta rehabilitacja pomoze wiadomo,ze nie raz ani nie dwa razy pomoga,bo tzreba czesto i dlugo,ale napewno bede jakies efekty,ale ja cie podziwiam,jestes silna kobieta,dasz rade bo masz dwoch szkrabow ktrych bardzo kochasz..sciskam Cie mocno!!!dla Ciebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca bedzie dobrze:) Pamietamy o Tobie i wiemy ze masz sporo obowiazkow przy dwojce dzieciaczkow:) Jednak kiedy znajdziesz chwilke czasu to napisz co tam u ciebie:) Sciskam cie mocno i buziaki sle kochana....👄👄..Bedzie dobrze-pomodle sie za ciebie i Twoja rodzinke....papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca trzymaj się, w końcu i dla Ciebie zaświeci słońce mimo, że teraz świat Ci się wali na głowę. O Fabiana pamiętam jak się martwiłaś jeszcze będąc w ciąży - może niedługo zacznie mówić całymi zdaniami? A z malutkim co się dzieje, że na rehabilitację musicie jeździć? Czyżby to efekt jakieś błędu położnej czy lekarza przy porodzie? Bo o takich przypadkach się słyszy? Pozdrawiam Cię i przesyłam 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Jestescie kochane...dziękuje za te słowa otuchy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko co się dzieje na tym drugim topiku, że jesteście tak zbulwersowane? Nie czytałam, bo nie mam czasu nawet z Wami pogadać a co dopiero śledzić co się dzieje u tamtych "koleżanek"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz zaklepany na poniedziałek (jak dożyję, bo ledwo dycham taka jestem przeziębiona -0 a jutro i w niedzielę mam zajęcia na uczelni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Sara76 wiesz co Kubuś na wzmozone napięcie mięsniowe...i dlatego ma rehabiltacje,,teraz sporo dzieci ma wzmozole lub obnizone i w sumie nikt nie wie...skad to sie bierze.Ale jesli szybko sie zareaguje to wszystko wroci do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ale sie rozspisalyscie:D:D becia juz pislam na nk ale sliczna masz dzidzie:D:D :) mam nadku utzieje ze Dobrze sie juz czujesz:) Obca_ Kochana!! zobaczysz wszystko sie uloxy troszke cierpliwosci!! 👄 Myszka 👄 chorutku!! SaraT Y chyba od Myszki zlpalas hihi 👄 ewQa 👄 Kamila ;D GRATulcje!!! no widzisz a tak sie martwilass ;) ja zjadlam kolacje niedawno wrocilam i dalej na 6 rano haah mam nadizeje ze usne:P ciesze sie jutro sobota wkoncu razem:D:D no Kochane za tydz w sob@ ma nie przyjść..:P w pracy stara wyjadaczka poleciala z hukiem dzis haha wkonucu spokoj przynajmniej z jej str doopki nie bedzie mi obrabiac:D cuda i bajki krążą po zakłądzie alle kazdemu zawsze cos doczepią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpelk po prostu przestan myslec o tym!!!! jak trzba choc do lekarza stosuj sie do tego i kochaj z mezem kiedy chcesz a napewno traficie:) stres nie dziala dobrze nie tylko na Ciebie ale na staranka też..:) usmiechij sie sliczna z Ciebie kobieta i bedziesz miec conajmniej dwoje dzidziosow zobaczysz:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca to dobrze, że szybko zdiagnozowali Kubusia, jak będziecie ćwiczyć regularnie to na pewno będzie wszystko dobrze. Trzymam za Was kciuki ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki widzę, że u Ciebie w robocie równie hujowa atmosfera jak u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki z tym trafianiem to teoria do bani, przynajmniej w moim wypadku. Zresztą ostatnio tak się jakoś układało, że seksu było mało więc i efekty nie mogły wystąpić. Ja już się tak nie nastawiam na płodne dni, bo na nic mi one jak nie mam ochoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam teraz dużo stresów w pracy i na uczelni, więc to też nie działa zbyt dobrze na psychikę. Mam takie wahania nastrojów, że jakbym miała rozdwojenie jaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara zrobcie sobie romantycznie poprzytulacje sie a bedzie dzidzia I TO SZYbko!! z tego co pisalas jestes zdrowa tylko te pecherzyki trzeba zaatakowac zeby pekły:D mnie w tym msc praktycznzie od 4 dnia cylku jajnik i brzuch pobolew boje sie troche czy aby cos zlego sie nie dzieje.... ale za 2 tyg do gina to zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zadziwiacie mnie mojego brata dziewczyna jest w ciazy to ta co wam pisalam ze tej ma aniolka i szybko jej sie udalo a ja czekam:( kamila niechce tu nic sugerowac ale ja tez mialam taka sytuacje jak ty i nie bylo fasolki zrob test beta wtedy bedziesz pewna na 100% trzymam kciuki dziewczyny nie wiem kiedy was nadrobie bo tyle stronek napykaliscie:):) 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziiiiiiiiiiik jak dobrze Cie widziec:D:D:D oj i Tobie sie uda zobaczysz juz niedlugoo!!:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×