Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Bo On jest naprawdę bardzo sympatyczny i cały czas do niego chodzę ale jakoś tak trudno mi się przekonać do niego bo podczas wizyty pyta po kilka razy pyta kiedy miałam okres ile trwa cykl i przez to taki roztrzepany mi się wydaje. No ale narazie musze się przerzucić na wizyty podczas pobytów w Polsce bo naprawde finansowo juz nie wyrabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie u doktorka. Od jutra przez 3 dni mam sobie robić zastrzyki z puregonu (nie wspomnę, że ten lek ciężko dostać i niby mam zamówiony w aptece na jutro, ale jak go nie przywiozą to ten cykl stracę) a potem znowu wizyta - w czwartek i zdecyduje kiedy podać pregnyl na pęknięcie pęcherzyków (pregnyl jest nie do zdobycia podobno nawet w hurtowniach, więc nie wiem skąd go wyczaruję). Normalnie paranoja-dosyć, że sam puregon kosztuje ponad 200zł, ile pregnyl nie mam pojęcia to jeszcze problem, że nie ma w aptekach.Czy któraś z Was brała coś podobnego i ma doświadczenie z tymi lekami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko Oliwka jest prześliczna (Twój mąż to umie robić ładne dzieci) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Niunio spi wiec mam chwilke u mnie ok tylko chyba jakies chorubsko chce mnie dopasc ale nie daje sie polozyc do lozka :) Sara 76 ciesze sie ze nareszcie dostalas zastrzyk na pekniecie pecherzyka trzymam kciuki zebys go dostala i po tym to juz te twoje pecherzyki musza pekac :) wiec do roboty :) Jolanta odpoczywaj duzo pierwsze tygodnie najwazniejsze :) EfQa zalezy za jaka kwote chcesz ten prezent bo ja widzialam w markecie swietne zestawy np zewlazko i pralka, kuchenka i garki do gotowania, zestaw do sprzatania tylko to sa kwoty 60-100 zl. ale bardzo fajne sama bym sobie takie kupila ;p;p;p Kalpek oby badanka wyszly ok :) napewno beda ok!!! Myszko kuruj sie i do doktorka zeby upewnic sie ze wszystko ok no i staranka teraz pogoda idealna na przytulanki pod kolderka :) Misiaczki co tam u ciebie?? Pozdrawiam PaniMisiowa Patrysia polubi sanki tylko teraz jest zafascynowana chodzeniem i dlatego ucieka z sanek ale to sie niedlgo zmieni :) Patinko sliczne te twoje dziewczynki, dobrze ze masz juz swoja mala kolo siebie bo nacierpialas sie kobieto :) Kochane wszystkie was pozdrawiam i buziaczki od mojego niunia bede zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam!!!!!!!!!!!! Wpadlam sie tylko przywitac i zyczyc Wam milego dzionka👄👄👄👄👄 Ja zmykam do pracy, odezwe sie wieczorem jak wroce, choc Wy juz bedziecie spaly.....Papatki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia dzięki tez myślałam o takim laptopie na prezent. kurcze Sara rzeczywiście masz pod górkę z tymi zastrzykami, ale co tam kto nie próbuje ten nie ma. Może wreszcie coś sie uda!!! kakusia widziałam fajną kuchnię za 70 zł z garnkami __ ful wypas. też się nad ina zastanawiam. Albo nad tym laptopem, taki maluch chyba by się cieszył z takiego prezentu. Przeznaczyłam na prezent 100 zł bo to męża chrześnica i raz do roku powinien jej coś fajnego upić :) Mała spi, ja sobie gotuje żeberka. I zaglądam czy ktoś przypadkiem nie napisał że mu dwie kreseczki w teście wyszły ...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jest tu kto?? cy znowu nie w pore pisze?? - bo zwykle albo koło północy siadam- wtedy wszystkie spicie;) albo zaraz po pracy - wtedy tez mały ruch na kefee.. ja tez codziennie zagladam czy jakies nowe 2 kreseczki sie pojawia;)- bedzie teraz pod koniec listopada troche \"testujacych\" wiec moze akurat jakas fasolka sie pojawi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane chrzciny się udały, ale co było potem, czyli powrót to już dziś przypominam sobie z wielką złością. Ogólnie to tą trasę pokonuje się w 45 minut, a nam zajeło to 4 godziny, śnieg spadł i powstał taki korek że samochody nie mogły pod górki podjeżdżać, mąż wychodził i pomagał pchać samoxchody ludzim pod górkę bo nawet nie pomagały opony zimowe, normalnie na jezdni była szklanka. Poruszaliśmy się 5 km/h i znowu postuj, już miałam dość bo siku mi się chciało, więc poleciałam w krzaczki i powiedział mu że jak cos to niech jedzie - przeciez wiedziałam że daleko nie pojedzie w takim tempie, i jak wrociułam to się przestraszyłam że go nie ma i zaczełam biec pod górkę,a było tak zimno i wiał silny wiatr. Ale to było jakieś 200 metrów niby nic ale pod górkę i przy takim wietrze. Nałykałam się zimnego powietrza i zaniemówiłam, czułam końcówki swoich płuc i myslałm że je wypluję. Już mogłam szczać w gatki. Do domu jak wpadłam zrobiłam sobie inchalację, ciepła kąpiel, malinki z miodem i spać, taka byłam wykończona. Ale dziś już czuję się lepiej, obyło się bez lekarza. wiem że teraz muszę na siebie uważać i było to nie rozsądne z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanto dbaj o siebie Patinko fajniutka ta twoja córunia, zreszto obie masz fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie ok superwajzer dzis pytał jak się czuje taki starszy sympatyczny czasami pan kalpek daj znac jak po badaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki patinko to sie nameczylas ale widze ze dla takiej ksiezniczki bylo warto:):):) 😘 ja jutro pisze mature z polskiego ale zlecialo ale wcale sie nie bojee :P:P:P co bedzie to bedzie:):) pozdrowionka dla wszystkich i wielkie 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek29, ale mieliście przeboje. Doskonale Cię rozumiem w kwestii wyplucia płuc (miałam dziś w nocy taki atak kaszlu, że myślałam, że do rana skonam). Poszłam w końcu do rodzinnego i mam zapalenie oskrzeli, do końca tygodnia mam zwolnienie. Z jednej strony to dobrze, bo w czwartek mam wizytę u ginekologa, który ma ocenić pęcherzyki i ustalić kiedy zrobić zastrzyk z pregnylu. Jestem podłamana, bo pregnylu nie dostałam, mimo, że wydzwaniali z apteki po hurtowniach a tego całego puregonu zdobyli dla mnie 2 ampułki a ja potrzebuję 3 . Być może jutro dowiozą dla mnie jeszcze jedną, ale na 100% nie obiecali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek daj znać jak po badaniach? Trzymam kciuki za Ciebie, oby wszystko było dobrze . Patinko z opisu Twojego porodu wynika, że był to bardzo ekstremalny sport - ale dla tak ślicznej córeczki na pewno było warto 👄 Myszko a Twoje zdrówko jak tam? Mam nadzieję, że chociaż Ty się lepiej czujesz? ❤️ Smerfetko puścili Cię ze szpitala? Pewnie jeszcze nie? "Janosiki" nadal rozrabiają i pchają się na ten świat? Powiedz im od ciotki Sary, żeby wytrzymali w brzusiu do stycznia to będą młodsze o rok (a to zawsze w cenie) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Nowakowska
Cześć, mam pytanie, które może niektórym wydawać się śmieszne, ale dla mnie to ważne. Staram się bardzo długo o dziecko. W tym miesiącu okres spóźnił mi się dwa dni ale jest jakiś dziwny. Nie jest czerwony jak zwykle lecz taki bardzo ciemny, jakby brudny. co to może być? Czy mogę być w ciąży? Błagam o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki!poprawiam tabelke STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind...................20...................2...... ............ ??.10.08 iwa18 /uk..................26..................10......... .........pass niusiusia....................27..................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA............25..................19.. . . .. .........03.12.08 nikolka25...................25..................21.... .............24.11.08 dorota822..................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki....................23.................39... ..............28.11.08 Sylwia29.....................29.................38... ...............21.09.08 Rusaczek....................34.................42....... ...........10.12.08 Sara76.......................32.................52.... .............20.11.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................3.... . ............3.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2.................. 26.11.08 akinom24....................24...................1...... ............25.11.08 Kamila1985..................23...................9...... ...........26.11.2008 felicity78....................30...................2.... .............27.11.2008 eweczka24..................24..................5.................10.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............32........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29................30 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................27........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................8........... ...............25-06-09 graminis..................25.................7.......... ................??-07-09 jolanta2..................27.................6........ ..................17-07-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 Patinka26.............coreczka..........Olivia Hatice............19.11.08 http://www.suwaczek.pl/cache/15deb8768f.png awiam tabelke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) alutek29 musisz uwazac na siebie!!! siku na zimnie tez odpada!! Karolina nowakowska jesli okres sie spoznia i amsz obawy zrob test ciazowy:) Patinka 👄 Sara to kuruj sie i dmuchaj na pecherzyki hiii Kakusia22 👄 jak tam?? u mnie ok..:) czekam na@ i dalej dzialam;) madzik 👄 dziewczyny macie pozdrowienia od Smerfeciakow;) lezakuje jeszcze kaszel prawie przeszedl ale musi lezec nie wiadomo kiedy wyjdzie ale chyba w tym tyg a pozniej tylko lezenie ja czeka:)maluszki rosna ibarrrrrrdzo kopia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek uważaj na siebie ! Ale mnie wystraszyłaś ta historią! juz by mąż tym samochodem na ciebie poczekał na pewno. Madzik daje ci kopa w tyłek na szczęście na jutrzejszą maturę: KOP :p Jak Smerfetka urodzi w styczniu to będą zawsze najstarsze w klasie! ja zawsze byłam bo ja ze stycznia jestem ___to okropne mówię wam byłam najwyższa i najstarsza!!!! Sara wiesz co, ty to zawsze coś śmiesznego napiszesz między wierszami. masz ty poczucie humoru :D No pod koniec listopada Ewelka rzeczywiście dużo testów będzie __ może nam coś wpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara nie poddawaj się , może w końcu uda się te głupie leki zdobyć. Spróbuj może jeszcze przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej EwQa:) jak tam ??? jak mala?? pewnie spi:) mnie sie widzi ze juz niedlugo bede bawic wsztskie bedziemy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki mała pewno zaraz się obudzi :) ja całymi dniami w domu tylko na spacerki krótkie wychodzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie samopoczucie w miare choć trace apetyt a za to bardzo dużo pije wody z sokiem malinowym a tak to ok cyce nadal bolą i kregosłup się przypomniał a dawno nie bolał Eqfa fajnie masz na spacerki moja już duża i mi mówi gdzie mamy isć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny że się martwicie, wiem że byłam nierozsądna, ale mądry polak po szkodze, już napewno nigdy tak nie postąpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze ostatni daje znać o sobie moja kiedyś skręcona kostka, mam jej dośc tak boli, ale do ortopedy pod koniec roku się dostać to raczej nie realne u nas. A mam pytanie do ciężarnych, czy boli was kość ogonowa, bo mnie bardzo i to od jakiś 3 tygodni. Bardzo dokuczkiwy ten ból, ale żeby tak wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko pieeekniusie masz coreczki!!!Madzik255 trzymam kciuki!!ja pamietam jak ja zdawakam mature:)trzeslam sie ja galaretka!hihi:)Ja juz sie nie moge doczekac wyjazdu do Polski:)Jedziemy z mezem na swieta:)Musze od razu wybrac sie do mojego ginekologa.Kobietki moje powiedzcie mi czy przez usg gin.moze stwierdzic policystyczne jajniki?Ja obecnie mieszkam wLondynie,wiec i tutaj bylam.Niby tak mi napisali ,ze mam pecherze na jajnikach:(Ale problem jest taki,ze usg nie robi gin.tylko...w sumie to nawet nie wiem kto to jest!!!mowie Wam tutaj to dopiero jest porazka:):)Jak bylam w Polsce to babka powiedziala mi ze musza mi zrobic jakies badania,zeby stwierdzic.Dala mi rok czasu na zajscie w ciaze.Kazala tez brac kwas foliowy.Cio Wy o tym myslicie? Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ MADZIK- POłAMANIA PIóRA!!! eweczka- ja mysle ze policystyczne jajniki jak najbardziej mozna wykryc prze USG- ale głowy uciac sobie za te informacje nie dam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem,przepraszam,ale dzis caly czas zabiegana,z badan wrocilam o 11 potem od razu do Rodzicow pomoc,potem po obiedzie u Mamy jechalismy kupic samochod,bo brat meza juz jakis znalazl i kupil,potem o 18 na aerobiku bylam i nie mam sily i troche mi smutno i jestem w starchu,bo gin mi robil badanie na borelioze i na toxoplazme jakies dwa rodzaje,oczywiscie wynik za dwa tygodnie dopiero,robil mi takze na glukoze,cholesterol,aspat,amylaza,proteinogram,kreatynina,kwas moczowy,bilirubina,zelazo,crp,TSH,FT3,FT4,FSH,Estradiol, mocz,krew i mnie od poltora roku boli lewa reka jak na zmioane pogody rwie mnie badrzo i tera zcodziennie ,bylam u lekarza z tym juz jakis czas temu masci przepisal i nic nie pomoglo,moze na chwile,ale czytalam objawy boreliozy i ja ma takie wlasnie,wieczorem jak tylko poloze sie na lozko boli mnie serce w dzien rzadko sie to zdarza,ale boli a objawy to zapalenie stawow i serca i mozgu i jeszcze tam jakies inne az sie juz balam czytac dalej,od razu zadzwonilam o 21 do gina i mu pwoiedizlam o tym,pwoiedzial ze jesli beda wyniki to wtedy bedziemy ogladac,a ja dwa tyg to ja zwariuje no,plakac mi sie chce,jesli bedzie ta choroba to dwa miesiace antybiotyki i sie wyleczy,a ja sie tak boje,a zaden lekarz mi nie pwoeidzial,czemu mnie boli rwie mnie bardzo boje sie i wyc mi sie chce,byc moze tez dlatego bylo poronienie,jejku dziewczyny ja sie cala trzese,jutro jade po wyniki badan te co robia na miejscu bo te na borelioze wysylaja do Katowic az,porozmawiam z ginem o tej boreliozie..przepisla mi tab w razie czego jak bede miec takie silne krwawienie jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×