Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

ojoj, Kalpku, to współczuje ci - czekanie najgorsze a co do boreliozy....to moja mama ja ma...- wykryli przypadkiem, bo tez miala problemy ze stawami, z psychika itp...ale teraz jakos sie uspokoilo...a lekarz jej powiedzial ze borelioze ma sie przez cale zycie...ale tez jej powiedzial ze borelioza nie przechodzi na płód- nie wiem ile w tym prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpku przykro mi:(:(:( trzymaj sie kochana 😘 😘 dziewczyny dzieki oby ta matura poszla mi dobrze do konca tyg mam matury to jeszzcze zdaze sie nastresowac:):):) najgorszy to jezyk rosyjski 😘 😘 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik!! nie martw sie- zobaczysz- za tydzien powiesz- to był pikuś- nie warto bylo sie denerwowac (kazdy tak mówi) TRZYMAM KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dziewczynki ja lece lulac.Jutro do robotki.Mua! Kalpku bedzie dobzie!Usmieszek na twarzy!Wiem,ze czekanie jest najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gin mi powiedzial,ze bierze sie antybiotyki przez dwa miesiace i to sie da do konca wyleczyc,powiedzial,ze jak beda wyniki to wtedy bedzie czarne na bialym i zebym nie myslala o tym tak,bo nic nie wiadomo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek uszki do gory nie bedzie tak zlejak myslisz !!!zobaczysz :) pamietaj ze lekarz jak cos zaradzi nie denerwuj sie:) ja zaraz zmykam do pracy udalo mi sie wczoraj załatwil=c i dopiero na8 mam byc:D super bylo..moj wrocil przytulanki hehh pojutrze testuje..;p zobaczymy mam nadzieje ze w nast cyklu sie uda..milego Dnia Kochane papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny, dziś mam już dobry humorek:-) Jacek wrócił cały i zdrowy dziś w nocy, więc jestem niedospana, choć ostatnie dni w ogóle prawie nie spałam. Ale za to teraz nadrobię swoją kilkudniową nieobecność na forum. Doczytam co się działo i już będe na bieżąco. Ja mam jutro wizytę u gina i mam nadzieję, że po tym wszystkim powie mi dobrą nowinę, uważam, że w pełni na nią zasłużyłam:-) a póki co życzę dobrego i bardzo przyjemnego dnia. Pozdrawiam Was wszystkie bardzooooooo serdecznie i trzymam kciuki za nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek sądząc po ilości badań jakie Ci zafundowali to chyba pół krwi z Ciebie wypompowali? Trzymaj się kochana, wiem, że czekać 2 tygodnie za wynikami to strasznie długo, ale na pewno się okaże, że wszytko jest w porządku 👄👄👄 Dziewczyny z tymi moimi zastrzykami to paranoja tzn. w końcu kupiłam 2 ampułki a nie 3 jak zalecił doktorek (bo zdobyli tylko 2) i koniec końców nie zrobiłam sobie wczoraj tego zastrzyku, bo jak się okazało strzykawki insulinowe kupiłam tylko nikt mi nie powiedział, że igły trzeba kupić osobno (ja się nie znam na tych sprawach, więc myślałam, że strzykawka insulinowa posiada igłę). Już nie powiem jak się wkurzyłam a, że był to już późny wieczór to już nie było sensu latać i szukać apteki, która ma dyżur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to mam zapalenie oskrzeli i do końca tygodnia siedzę w domu, a jutro wizyta u ginekologa, który sprawdzi co z pęcherzykami. Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro nie brali mi duzo krwi,chociaz jak mi wczoraj pobierali to plynela krew a potem nie i zaczela mi grzebac ta igla w srodku zeby zalapac zylke,oj myslalam,ze ja w ziemie wbije normalnie!!!ostatnio mialam bardzo duzo badan to dwie strzykawy takie duze pobierali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek to współczuję Ci serdecznie, ja miałam 2 tygodnie temu pobieraną krew na progesteron to taki mi się krwiak zrobił - na pół ręki. Wyglądałam jak ofiara przemocy w rodzinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweczka rzeczywiście na policystyczne jajniki jest szereg badań. Wiem że na pewno te wszystkie podstawowe prolaktyna tsh itp. i z tego wszystko widać. jak będziesz w Polsce to szoruj do lekarza i zrób sobie wszystkie szybko. Przez usg tez mozna chyba stwierdzić ale badania dają pełen obraz. Kalpku musisz dwa tygodnie wytrzymać, ale wydaje mi się że więcej objawów byś miała gdyby to była borelioza więc nie zamartwiaj sie niepotrzebnie. A pamiętasz w ogóle ugryzienie kleszcza? Bo po ugryzieniu występuje rumień i to jest początek choroby... felicyty to juz spokojna jesteś :) misiaczku MOCNO trzymam kciuki za twoje testy!!!! ❤️ Sara az nie do wiary że nie możesz tych leków dostać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko jak się czujesz? kiedy do nas zajrzysz? Uściski dla ciebie, Oliwki i Laury 👄 misiaczku przekaż pozdrowienia Smerfci koniecznie :) jak masz z nią kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i miesiąc w plecy:-( mam jakieś plamienie, więc to pewnie @ przyszła 3 dni wcześniej:-( ciekawe czy jeszcze mamy szansę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpeku głowa do góry wszystko się wyjaśni i z całą pewnością będzie w porządku. Nie martw się na zapas. 3mam kciuki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa ja go mialam na nodze i pielegniarka mi go wyciafala ale napewno nie mialam zadnego rumienia!!!to napewno pamieta,dziekuje ze jestescie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
witam moje kochane :* :):):) ale mnie tu dawno nie było...... i komu sie udało ?? opwiadajcie szybko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja juz po maturze mogla byc nie bylo tak zle gorzej jutro ruski::P:P:P ale zimno na dworze jak ja nie lubie zimy a co tam u was ciekawego:):):) 😘 😘 dla wszystkich napisalam wczesniej posta to mi zjadlo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik u mnie też podobno zimno (piszę podobno, bo nie wychodzę dzisiaj z ciepłego domku). Pisze pracę licencjacką bo niebawem muszę oddać 1 rozdział i nawet miałam dziś wenę twórczą, muszę się sprężyć bo jeszcze mi sporo do napisania zostało a czasu niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa co do leków to ten na wzrost pęcherzyków mam na 2 dni więc może to starczy, będę dzwonić dzisiaj jeszcze do doktorka to mu się zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i u mnie zimno i wietrznie:-( a sporo rzeczy do załatwienia na mieście, a nie chce mi się łazić. Smutno mi się zrobiło i do domku mi się już chce, a tu na złość muszę jeszcze sprawdzić dwóch kierowców;-( i w sumie nie wiem kiedy dotrę do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa5ciu to ty tez masz teraz papirkowa robote jak ja aby w ksiazki patzr:):):) ja to przy grzejniku siedze felicity pokaz troche usmiechu i optynizmu nie w btym miesiacu to w nastepnym sie uda:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik zmarzluchu powodzenia na ruskim! cześć Niuniusia 👄 Felicyty biedulko__ nie ma nic gorszego niż łazić w taką pogodę po mieście po ciemku zamiast grzać się w domku. Kalpek nie martw się bo jak nie było żadnego rumienia to chyba nie masz boreliozy.... Sara może ci doktorek podpowie jak te leki zdobyć... Mala dziś marudziła strasznie, chyba ją brzuch bolał. Dopiero usnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymęczyła mnie bo co przysnęła to budziła się z płaczem, najedzona była ale cały czas chciała cysia bo to ja uspokajało, ale nie jadła tylko marudziła. Przestała jak jej przyłożyłam ciepłą pieluszkę do brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie juz jajor zaczyna bolec jak sie okres konczy to juz azcyna pracowac,ze teraz nawet nie wiem kiedy mam miec owulke bo zawsze bolal tylko n aowulke,ale wazne ze mi nic nie jest:) Efqa ja cysia dostanie Emilka to czuje swoja mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kalpek...nie martw sie na zapas...czekaj na wynii...bo moze sie okaze ze wszystko w porzadku- i po co te nerwy!! Ja wróciłam niedawno z pracy, gotuje obiade a w miedzy czasie czytam co tu nowego;) do mnie @ ma przylezc dzis lub jutro...a zapowiada sie juz 5 dni- jakies plamienia dziwne mam, raz brazowe, raz krew... nie wiem chyba cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku nie martw się na zapas, może wszystko będzie w porządku, ale móiwć szczerze jak 3 tygodnie temu byłam w labolatorium na badaniach to dużo osób w kolejce było skierowanych na badanie krwi czy przypadkiem nie chorują na boleriozę. Jedna kobieta nawet móiwła że t w tym roku to plaga, ale przecież ta choroba chyba dłużej się rozwija? Nie chcę cie straszyć ale lepiej wczesniej zrobić badania niż miałoby być za późno, sama doktorka ci mówiła że 2 tygodnie pobierzesz antybiotyki i będzie ok. To jak zajdziesz w ciąże to będziesz pewna że już jesteś zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze mam pytanko do zaciążonych czy was też tak boli kość ogonowa? Bo ja czasami to wytrzymać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek,ja mialam kiedys kleszcza jak mialm moze 14 lat,mam nadzieje,ze gin mi pomoze jesli bedzie to,ale modle sie,zeby nie bylo to chorobsko:( Ja musze cos zjesc,bo burczy mi wbrzuchu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×