Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Alutek niczym sie nie martw mnie od poczatku ciazy bolala kosc ogonowa i plecy i zmartwie cie tym ze jestem juz 4 miesiace po pordzie a ona mnie nadal boli czasami nawet bardzo :) wiec to normalne Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kalpeczku jak by tak spojrzeć wstecz to może i ja powinnam się na to zbadać bo kiedy byłam dzieckiem to ciągle łapałam kleszcze, tyleż że nie przypominam sobie żebym miała jakiś rumień, wkońcu to było tak dawno. Jak byłam mało ciągle bawiłam się gdzieś w trawie, krzakach, po lesie biegałam a to na grzyby , maliny i ciągle coś przynosiłam do domu. Zreszto mój tato to mysliwy i jak psa brał do lasu to też coś do domu przynosił ile razy wyrywałam mu kleszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam że z tą kością ogonową to może cos nie tak, jeszcze brzucha prawie nie widać (choć ja go widzę) a tu dziwna dolegliwość taka boląca kość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) pozdrowienia i 👄od SMERFECI jak nic sie nie wydarzy jutro wychodzi:) dziekuje WAAM za pamiec:) kalpek postaraj si e nie myslec o zlym bedzie dobrze Zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SARA SPOSÓB NA ZDOBYCIE PREGNYLU JEST TYLKO JEDEN LEKARZ WYPISUJE RECEPTY NA ZASTRZYKI PO JEDNEJ AMPUŁCE NA JEDNEJ RECEPCIE NAJLEPIEJ NA ZAPAS KOSZT TO JAKIEŚ 7 ZŁ ZA ZASTRZYK WTEDY TRZEBA OBDZWONIC WSZYSTKIE APTEKI W OKOLICY BO CZESTO MAJA POJEDYNCZE ZASTRZYKI ONE SĄ PAKOWANE PO 3 A WIEKSZOSC Z NAS POTRZEBUJE DWÓCH JA TAK DZIAŁAM JUŻ 5 MIESIĘCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Sara76 - jeżeli chodzi o pregnyl - fakt przeważnie trzeba go sobie zaklepać przynajmniej 1-2 dni wcześniej i każda apteka o ile nie będzie go miała na miejscu, to sprowadzi Ci go bez problemu. Acha - i lekarz może przepisać 3 ampułki na 1 recepcie - wiem, bo mi tak zawsze przepisywał. I jeżeli sama się zdecydujesz na zrobienie sobie tych zastrzyków ( a nie jest to nic skomplikowanego;) ) to kup sobie zwykłe strzykawki (5ml) i do mieszania igłę grubości 1,2mm a do wstrzykiwania o grubości 0,7mm:) Do mieszania lepiej kupić tą grubszą, wówczas unikniesz pęcherzyków powietrza w zastrzyku. Mieszają się bez problemu.żeby uniknąć potrójnego kłucia może rozpuścić 2 zastrzyki z jednym rozpuszczalniku:) ale trzeciego już nie - i musisz go zrobić oddzielnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!dopiero weszlam do domku,cala przemoknieta.Deszcz pada,okropnie jest:( EfQa tylko jak przyjade bede od razu leciec do gin:)Z tego co wiem to jakies badania robi sie w ktorys dzien cyklu .Nie pamietam dokladnie.To bedzie troszke problem poniewaz przyjezdzam tylko na 2 tyg.Nio zobaczymy.Bede kombinowac:)EfQa poglaszcz ode mnie swoja Emilke po brzuszku,zeby ja juz niiiigdy nie bolal.A dziewczyny nie orientujecie sie ile czasu zajmuja te badania??Dzisiaj to moj 14 dc,bola mnie jajniczki:)Moze w tym miesiacu sie uda. Felicyty wiem co czujesz.Ja w zeszlym miesiaczku bylam pewna,ze sie udalo.Robilam testy owulacyjne,a tu ciiisza:(Trzeba byc dobrej mysli.Mi lekarz powiedzial,ze mam tyle o tym nie myslec.Chociaz sie nie da:)Usmieszek:):) Madzik jutro powiesz hmm...ruski pikus:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Eweczka...to ty lepiej juz teraz zarezerwuj sobie termin u gina...bo w okresie swiatecznym moze byc problem z \"sezonem\" uropowym jak tak czytam o tych zastrzykach to jestem przerazona...czy to normalne zeby w aptekach nie bylo leku ktory tak wielu osobom jest potrzebny!! brrrrrrr zrobilam sobie mala przerwe w nauce rachunkowosci..bo zasypiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek29 moja siostre tez bolala kosc.Wogole cale plecy bolaly. :)Ja tez juz bym chciala ten bol poczuc.hi!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny cos niechce mi do was postow przesylac znalazlam kaffe jak mozna zajsc w ciaze i spotkalam tam kalpka czy to ty kalpku jestes czy jakis inne:):) ja nie dawno wstalam po tej maturze padlam:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind...................20...................2...... ............ ??.10.08 iwa18 /uk..................26..................10......... .........pass niusiusia....................27..................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA............25..................19.. . . .. .........03.12.08 nikolka25...................25..................21.... .............24.11.08 dorota822..................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki....................23.................39... ..............28.11.08 Sylwia29.....................29.................38... ...............21.09.08 Rusaczek....................34.................42....... ...........10.12.08 Sara76.......................32.................52.... .............20.11.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................3.... . ............3.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2.................. 26.11.08 akinom24....................24...................1...... ............25.11.08 Kamila1985..................23...................9...... ...........26.11.2008 felicity78....................30...................2.... .............27.11.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............32........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29................30 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................27........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................8........... ...............25-06-09 graminis..................25.................7.......... ................??-07-09 jolanta2..................27.................6........ ..................17-07-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 Patinka26.............coreczka..........Olivia Hatice............19.11.08 zamieszczam tabelke zebysmy jej nie zgubili:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialam wam powiedziec ze rzd wymyslil ze teraz zaplodnienie in vitro bedzie za darmo chociaz tyle dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik moze \"co pomaga zajsc w ciaze\"?tak to jest moje forum tez,jestem tak juz od marca:)ale to nasze forum tez bardzo lubie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak sobie siedze i mowie to nasz kalpek czy to nie nasz kalpek ehheh no widze ze tam tez sa bardzo fajne dziewczyny:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panimisiowa tak to już jest na tym świecie że chłopy nas nie rozumieją i zle słyszą to co mają słyszeć no mój jest narazie spokojny chyba w szoku że tak szybko zaszłam w ciąże dasz rade nie ma innej opcji wez sobie kąpiel popłacz i bedzie ok mi to pomaga a tymczasem buzka leci do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare dzięki za szczegółowy opis dotyczący pregnylu. Ja właśnie sprawdziłam we wszystkich aptekach w okolicy i nawet w zaprzyjaźnionej aptece mi wydzwaniali po hurtowniach i niestety pregnylu brak. Zresztą doktorek potwierdził, że trudno go dostać, ale będę się martwić później. Myślałam, że właśnie ten pregnyl jest taki drogi a jak się okazało to puregon kosztuje 120zł za jedną ampułkę (jedną właśnie dzisiaj mąż mi wstrzyknął, druga jutro).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dino34 mój lekarz zrobił mały błąd taktyczny tzn. wypisał mi puregon i pregnyl na jednej recepcie, a raczej trudno trafić te dwa leki w jednej aptece... Mam pytanie czy jeden zastrzyk pregnylu wystarczy, żeby pęcherzyk pękł? Jutro jadę do lekarza ma zrobić "przegląd" pęcherzyków i może powie kiedy pregnyl należy użyć (podejrzewam, że taki zastrzyk może podać jego pięlęgniarko-laborantka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczyny, kolorowych snów i oby jutrzejszy dzień przyniósł same dobre wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tez sie juz klade do podusi jutro ciezki dzien:P:P pani misiowa trzymaj sie i nie pokazuj ze ci z tym ciezko😘 😘 zauwazylam ze z myszka testuje za tydzien mam nadzieje ze we dwie rownoczesnie oglosimy dobre wiesci ale bym chciala:):) dobranoc 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweczka rzeczywiście możesz mieć problem z terminami badań w określonym dniu cyklu ale może chociaż część uda ci sie zrobić. Alutek mnie tez bolała kość ogonowa, ale to nic poczekaj az cie biodra rozbolą... :p Sara widzę że dziewczynki ci wszystko ładnie wytłumaczyły jak zdobyć zastrzyki :) Kurcze trzymam kciuki żeby ci jednak pękły te pęcherzyki... i wtedy pozostanie tylko strzelać do celu !!! Pani Misiowa chłop ma okres! jutro będzie mu przykro i pewno coś ci kupi na przeprosiny :) Ja się z moim wczoraj pokłóciłam, teraz go szantażuję że jak mnie będzie denerwował to stracę pokarm i będzie córkę butelką karmił. przy okazji wypij moje zdrowie bo ja nie mogę piwka... kurcze ona mi dwie piersi opróżnia czasami czy tak powinno być? jolanta, kalpek i madzik - pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×