Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Zmieniam tabelkę, bo już drugi miesiąc nie zmieniałam, taka jestem leniwa 🌼 STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................22.. . . .. .........24.02.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................44....... ..........04.02.09 Sara76.......................32.................56.... .............25.02.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20.................. 6.... . .............18.02.09 EwelkaO /Kraków.........27...................5...................27. 02.09 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................3... ..............05.02.2009 silnaaa.......................31...................2.... ..............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.03.2009 miodziki...................33/25...............15....... ...........15.02.2009 pomocy7890..............21...................4.......... ..........04.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu olawd.....................28...............41........ .. ...............23.01.09 kkinia30.................31................38........... ..............06.02.09 Monia671Kraków......27................27......... .................01.05.09 alutek29.................29.................19......... ...............25-06-09 graminis..................25.................17......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................14........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 izulkaa......................30..............8.......... ..................05.09.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... .............28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Alutek! U mnie testowanie do bani-co widać na załączonym obrazku tj. w tabelce. Koleżanka wredota jak zwykle się przypętała, ale już dzisiaj pakuje walizki więc mój chłop będzie szczęśliwy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek dawno się nie odzywałaś, co u Ciebie słychać? Napisz chociaż parę słów 🌼 Myszko pozdrawiam, też ostatnio rzadziej bywasz.... 👄 Misiaczki Ciebie też mi bardzo brakuje.... pewnie Cię wykorzystują w robocie i jak wracasz do domu to padasz na twarz ❤️ PaniMisiowa jak tam Patrycja? Pewnie urosła i niedługo będziesz urządzać casting na zięcia.... ha,ha,ha. Patinko uściski dla Ciebie i Twoich dziewczynek 👄, jak sobie radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Saro pamietasz mnie ? A JA PRZYJEZDZAM Z PRACY ROBIE OBIAD I JUZ JEST CIEMNO POSPRZATAM I NA LOZKO... zMECZONA CHODZE OSTATNIO... u MNIE WSZYSTK OO K,BYLAM U GINA W PON ALE TYDZIEN TEMU PIEKNY SLUZ ALE PEWNIE NIC Z TEGO !JAK ZAWSZE ! aLE CO MAMBYC TO BEDZIE !sorki za caps lock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik :) jak podasz adres mailowy to wysle Ci namiary na nasza klase. Mozesz tez mnie znalezc u Dziewczyn w kontaktach( u Myszki, Pani Misowej, Ewelki. :) )- imie powinnas skojarzyc od nicku :) Gabsonik - dla mnie najblizsze dni tez rozstrzygajace. ale czuje, ze lada moment...nie robie wiec testu poki co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek no to czekamy :-) nie włączamy smutasów :-) ❤️ saro, będzie wysyp fasolek, zobaczysz... :-) może następna będziesz właśnie Ty? 🌻 alutek, a jaka wada wzroku dyskwalifikuje poród naturalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarciu mam nadzieje ze zgubisz ta 2 wkacu:):) kalpku 😘 😘 lilowa madzikus255@wp.pl:):):) postaram sie ciebie znalesc jeszcze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis beda beda:):):):0 ua tez juz bym je chciala zobaczyc uwierz mi:):0 😘 😘 lilowa nie moge cie znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie Jeszcze do niedawana miałam jakieś jakieś nadzieje ale po dzisiejszej wizycie powinnam mieć dość (sama się dziwię, że do tematu podeszłam jakoś spokojnie... może to tylko chwilowe) mianowicie nadzieje na inseminacje były bardzo duże ale dzisiaj się okazało, że jedyna nadzieja jest w in vitro :( :( :( Miałam mieć monitorowany cykl, jednak owulacja już była i to chyba dokładnie wczoraj - tak więc 100 poszła na..... nie wiem co Jedyne co mnie z tego cieszy, że najprawdopodobniej miałam owulację a w zeszłym miesiącu nie No ale to i tak nic nie daje, nawet jeśli będę zdrowa jak ryba.... Pozdrawiam wszystkie babeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę poprawić, bo zagalopowałam się w miesiącach ;) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................22.. . . .. .........24.02.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................44....... ..........04.02.09 Sara76.......................32.................56.... .............25.02.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20.................. 6.... . .............18.02.09 EwelkaO /Kraków.........27...................5...................27. 02.09 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................3... ..............05.02.2009 silnaaa.......................31...................2.... ..............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ...........15.02.2009 pomocy7890..............21...................4.......... ..........04.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu olawd.....................28...............41........ .. ...............23.01.09 kkinia30.................31................38........... ..............06.02.09 Monia671Kraków......27................27......... .................01.05.09 alutek29.................29.................19......... ...............25-06-09 graminis..................25.................17......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................14........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 izulkaa......................30..............8.......... ..................05.09.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... .............28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Kochane- bardzo wam wszystkim dziękuję za życzenia, chyba nigdy nie dostałam aż tyle:-) Fajnie,że jesteście. Mój mąż wiedział, ale nawet słowka nie szepnął, żeby choć buziaka mi dał... ale co tam, juz do tego przywykłam. Witam nowe staraczki🌻 Zaraz zabieram się za obiad i sprzątanie, a potem, jak mi czasu zostanie, to za tą sukienkę... Ostatnio coraz szybciej sie męczę, na nic nie starcza czasu. Z przedszkolem niestety bez zmian, po prostu boi się dzieci, pewnie dlatego, że jeszcze ich nie zna. No cóż, byle do przodu i będzie dobrze! Kurujcie się dziewczyny,bo wszyscy wkoło chorzy! Chyba jakaś epidemia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek- nie znalazłam, ale co tam, skoro i tak masz zablokowane.. chciałam tylko zobaczyć jak wyglądasz:-) A któraś pytała o tą krzywą cukrową- to nie takie straszne, tzn nie każdy chwali smak tej glukozy, ale na ogół da się znieść. W niektórych punktach pozwalają wcisnąć sobie cytrynę, wtedy podobno lepiej smakuje. Osobiście nie miałam tego robionego (pewnie zaraz bym zwymiotowała), bo na bieżąco kontroluję cukier we krwi(u mnie rodzina cukrzycowa), mam taki aparacik, na szczęście wszystko ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ________ kurde dziewczyno opierdol tego swojego chlopa !!!!!!!! jak to ci życzen nie złożył ??? on ci powinien bukiet kwiatow kupic za to wszystko co robisz i jeszcze na rękach Cię nosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................22.. . . .. .........24.02.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................44....... ..........04.02.09 Sara76.......................32.................56.... .............25.02.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20.................. 6.... . .............18.02.09 EwelkaO /Kraków.........27...................5...................27. 02.09 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................4... ..............04.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... ..............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ...........15.02.2009 pomocy7890..............21...................4.......... ..........04.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu olawd.....................28...............41........ .. ...............23.01.09 kkinia30.................31................38........... ..............06.02.09 Monia671Kraków......27................27......... .................01.05.09 alutek29.................29.................19......... ...............25-06-09 graminis..................25.................17......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................14........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 izulkaa......................30..............8.......... ..................05.09.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... .............28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.200 3 miesiac staranek wiec za nami...temperaturka spdla do 36.60 i wkrotce pojawila sie @ - tak jak podejrzewalam w ostatnich dniach... Smutno troche ale oczywiscie nie mam zamiaru dramatyzowac. Przed nami kolejny miesiac. Ruszymy ze wzmozona sila! :) ;) A tak serio to mysle o tych testach owulacyjnych... musze o nich troche poczytac, bo widze ze czesto wprowadzaja wiecej balaganu niz pozytku. Ale bede miala je na uwadze. Jak sie czegos dowiem, to napisze. Tak sobie mysle, ze moze nasza dzidzia daje nam wiecej czasu na uporzadkowanie zycia zanim sie pojawi... a ja nie mam zamiaru tego czasu marnowac. Zdecydowalam,ze pojde na kurs i sprobuje jak najwiecej zdzialac do czasu zanim pojawi sie ta nasza Fasolina. No coz.... teraz szansa na listopadowego dzidziusia... a do listopada mozna zdzialac wiele i skorpiony sa calkiem fajne :) Milego dnia wszystkim zycze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he, daj spokój. To by się dopiero zaczął smiać jakbym mu uwagę zwróciła:-) On po prostu taki ma charakter, a ja nie zamierzam z tego powodu lamentować, takie życie :-) A jak choroba? Lepiej u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa- przykro mi, ale masz rację- trzeba ruszyć ze zdwojoną siłą!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia 🌼 wiem, ze to nie moj biznes i nigdy nie wtracam sie w cudze zwiazki... ale zastanow sie nad tym wszystkim na spokojnie...pogadaj z nim, z kims.... A jak nie podziala to zrob cos co jemu da troche do myslenia. On chyba potrzebuje wiadra zimnej wody na glowe!! Pani Misiowa🌼 a Ty sie nie denerwuj. Pozdrawiam Cie tak poza tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wszystkiego najlepszego!!! 🌻 🌻 🌻 masz ty cierpliwość do tego chłopa. Ale mój też wylewny nie jest choć o urodzinkach pamięta i jedno zdanie z życzeniami zawsze klepnie. Pani misiowa masz rację zima do dupy jest ale na szczęście już tylko luty a w marcu zacznie się już przejaśniać :) Lilowa masz bardzo dobre podejście do tych staranek! Zrób jak najwięcej dla siebie póki nie ma dzidzi bo jak się pojawi to juz niewiele zdziałasz :) wyślij mi na maila swój profil w nk efqa@amorki.pl Silna może już w następnym cyklu wam sie uda ! Trzymam kciuki! Graminis cukrzyca ciążowa jest niebezpieczna ale nie martw si na pewno jej nie masz. Mi tam glukoza bardzo smakowała i wypiłabym drugą szklankę ale większość robi bleeee więc chyba jestem nienormalna :D Gabsonik może zrób test ciążowy? Cześć Kalpek! jak zwykle pesymistyczna :D może właśnie ci się udało ? Emilka już po rentgenie. Pani która wykonywała zdjęcie pocieszyła mnie żebym się nie martwiła bo sprzęt jest nowiutki i super jakości więc te zdjęcia nie będą miały wpływu na organizm małej. Teraz tylko czekamy na interpretację ortopedy, jutro mąż jedzie ze zdjęciem i dowiemy się czy mała będzie nosiła aparacik czy nie. modlę się żeby wszystko było ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka skończyła trzy miesiące i waży 7100 a ubranka nosi rozmiaru 68, pani doktor powiedziała że nie jest gruba - co natychmiast wielkimi literami powtórzyłam mojej teściowej !!! Po prostu jest długa he he, wysoka dziewczynka widać będzie... DZIEWCZYNKI KOCHANE DZIĘKUJĘ WAM ZA WSZYSTKIE KOMENTARZE JAKIE MI WYSTAWIACIE NA NASZEJ KLASIE !!! 👄 👄 👄 ostatnio moja mama się zdziwiła że mam tyle koleżanek i tyle komentarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa- no to trzymam kciuki! Na pewno wszystko dobrze się skończy! A z tego, co widzę, to mała chyba po Was wysoka będzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa- wyslane :) Mala kobitko 🌼 nie lam sie! Damy rade! Trzeba jednak dzialac, nie ma co czasu marnowac :) Wierze, ze mimo iz jestes mala, to na pewno silna kobitka :) ;) Widze, ze moj maz lekki dolek zlapal. Chyba pierwszy raz w zyciu liczyl na to,ze zostanie Tatusiem. :) Zadzwonilam do niego i mu powiedzialam, ze tym razem nic z tego... zapytal tylko czy mysle, ze powinien zrobic jakies badania. Stwierdzilam, ze nie ma sensu jeszcze. Poczekamy chociaz pol roku a potem oboje sprobujemy cos z tym zrobic :) ale ja mimo wszystko jakos wierze, ze nie bedzie trzeba. Chyba 3 miesiace staran o niczym nie swiadcza... zwlaszcza ze wiem, ze w jednym z nich calkowicie rozminelismy sie z moimi dniami plodnymi. pozyjemy, zobaczymy :) poki co czekam az mnie przestanie bolec. Nie cierpie pierwszego dnia okresu, zwlaszcza gdy kupa spraw na glowie i trzeba normalnie funkcjonowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa- Ty to masz męża-pewnie gdyby usłyszałby inną odpowiedź już czekałby z bukietem kwiatów:-) Fajnie, ze od razu się pyta o badania, wielu mężczyzn nie chce o tym słyszeć, od razu myślą, że to wina partnerki. Ale głowa do góry- to dopiero początek starań:-) na pewno niedługo sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam i pozdrawiam wszystkie sliczne kobietki :) Saro dzien po dniu leci tak szybko ze az sama w to nie wierze.Sciagam mleko przewijam karmie bawie sie z mala bo lezec tylko nie chce ugotowac poprac odrobic lekcie z laura zakupy wieczorem jestem tak wypluta ze szok.A moj mezus smaczki ciagle na mnie ma :p ja Biedna jestem ciagle nie mam ochoty co tu zrobic? Moze to dlatego ze czuje sie zaniednaba nieatrakcyjna i najgorsze ze nic w tym kierunku nie moge zrobic by polepszyc ten stan 24 h na dobe z dzieckiem no nie pojde do fryzjera itd. ale koncze narzekac bo wierze ze nadejda lepsze czasy :) nasza mala zaczyna juz coraz wiecej robic A guuu beee smiac sie glosno. lilowa ciesze sie ze podeszlas do tego bardzo madrze uda sie napewno a jak zamierzasz tyle obowiazkow dodac to zanim sie obejrzysz jak fasolka zapuka w brzuszku i powiem Mamo zwolnij ja tu jestem :) moj mezulek jest przeszczesliwy caluje ja non stop sciska dotyka paluszki dziubek no i jak go widzi Olivia po tylu godzinach nieobecnosci to az cala buzia jje sie smieje i Guga najwiecej tak jakby chciala mu opwiedziec co robila z mama w domu a on wtedy az lzy ma w oczach.I kto by pomyslal ze chcial tylko syna . Zbieram sie do prasowania od kilku dni moze od tygodnia usmiecha sie do mnie zza rogu a ja ciagle mysle pozniej pozniej tylko ta gorka rosnie z dnia na dzien i gtrza cos z tym zrobic :) milego dnia wam zycze kochane. Monia twoj ma szczescie ze trafil na taka kobiete jak ty bo 99,9% KOpnelo by go w tylek za to ze nie potrafi powiedziec Kochanie wszsytkiego najlepszego i przyniesc choc jedna rozyczke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia :) nie wiem jaka by byla jego reakcja. Na pewno bysmy jakos to uczcili. :) A nie rozumiem skad przekonanie niektorych mezczyzn, ze powod niepowodzen lezy po stronie partnerki??!! Nie pojmuje... czarodzieje jacys czy co? Jeszcze nie widzialam zadnego ze skanerem w oczach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Sara uszki up:)) zobaczysz ze ten rok bedzie szczesliwy:Ddlanas wszystkich:D:D Patinko 👄 EwQa nie przejmuj sie iinymi wazne ze mala zdrowa ,reszta nie wazna;) kalpek 👄 jak tam sie masz?? madzik 👄 jak tam?:) u mnie 11 dzc.ale dzis jajniki daja..to pewnie clo dziala.. zobaczymy jak to bedzie.jak narazie nerwy mam non stop a moj jeszcze doklada jakies choer sceny ech te chlopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jua wlasnie wrocilam od mamy dzis fajnie cieplo na dworze :):):) a jak tam dzien mija patinko moj tez chce strasznie chlopca i ja w sumie tez tak bardzo sie nastawilismy na niego ze boje sie ze jak bedzie dziewczynka ze bedziemy nmowic chcielismy chlopca ale pewnie jakby byla dzioewczynka to wcale by nas tak nie zrazilo jak sadzimy 😘 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zmieniam tabelkę STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................22.. . . .. .........24.02.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................44....... ..........04.02.09 Sara76.......................32.................56.... .............25.02.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20.................. 6.... . .............18.02.09 EwelkaO /Kraków.........27...................5...................27. 02.09 akinom24....................24...................1...... ............??.12.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................4... ..............04.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... ..............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ...........15.02.2009 pomocy7890..............21...................4.......... ..........04.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu olawd.....................28...............41........ .. ...............23.01.09 kkinia30.................31................38........... ..............06.02.09 Monia671Kraków......27................27......... .................01.05.09 alutek29.................29.................19......... ...............25-06-09 graminis..................25.................17......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................16........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 izulkaa......................30..............8.......... ..................05.09.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... .............28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×