Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hej slonka melduje ze 31.01.09 o 16.45 urodzil nam sie synus - 57cm i 3340gram jest przecudowny - caly czas wisi na cycku :-D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a57f1c105ad5c4c7.html STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................22.. . . .. .........24.02.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................44....... ..........04.02.09 Sara76.......................32.................56.... .............25.02.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20.................. 6.... . .............18.02.09 EwelkaO /Kraków.........27...................5...................27. 02.09 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................4... ..............04.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... ..............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ...........15.02.2009 pomocy7890..............21...................4.......... ..........04.02.2009 Aura_34....................34..................38....... ............10.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......27................28......... .................01.05.09 alutek29.................29.................19......... ...............25-06-09 graminis..................25.................17......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................16........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11........... ...............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ..................05.09.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... .............28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek................Tymoteusz.... .........31.01.2009 kkinia30............?.......................?........... ...............6.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ale wsyd !!! zamiast napisac ze maly urodzil sie 30 go to napisalam 31go....niewiem co mi sie popierniczylo.... STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................22.. . . .. .........24.02.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................44....... ..........04.02.09 Sara76.......................32.................56.... .............25.02.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20.................. 6.... . .............18.02.09 EwelkaO /Kraków.........27...................5...................27. 02.09 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................4... ..............04.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... ..............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ...........15.02.2009 pomocy7890..............21...................4.......... ..........04.02.2009 Aura_34....................34..................38....... ............10.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......27................28......... .................01.05.09 alutek29.................29.................19......... ...............25-06-09 graminis..................25.................17......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................16........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11........... ...............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ..................05.09.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... .............28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek................Tymoteusz.... .........30.01.2009 kkinia30............?.......................?........... ...............6.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu gratulacje Tymoteusz sliczny niech sie dobrze chowa:):) a Ty jak sie czujesz??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulację Olu syneczek pierwsza klasa - śliczniutki, juz nie mogę doczekać się swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Olawd!! gratuluję!! śliczny maluszek;) jak znajdziesz chwilę to napisz jak było- tzn przeżycia ze szpitala;), no chyba że wolisz do tego nie wracac buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd- wysłałam Ci zaproszenie na nk, ale mnie nie przyjęłas;( - ta z dinozaurem to ja;) wiec jak możesz to przyjmij zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd cudny synuś :-) aż mi się lza w oczku kręci na samą myśl o takiej kruszynce!!! wszystkiego dobrego dla Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd cudowny maluszek! Już zapomniała jak moja była taka malutka tak bambaryłka się z niej zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka oglądałam zdjęcia Olivii - taką ma słodziutką tą buźkę :) ale chyba bardziej do męża podobna niż do ciebie. Pewno tatuś dumny :D Emilka tez jest podobna do tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pani Misiowa :D Teściowa dzisiaj była no i oczywiście co drugie zdanie to jaka Emilka jest gruba.... a ona naprawdę jest normalnym niemowlęciem, zaczynam podejrzewać że mój mąż był poważnie niedożywiony w okresie niemowlęcym :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak skończą odganiać od Laury to zaczną od Oliwi :D Usteczka ma ładne, takie duże i kształtne a to u dziewczynki ważne. Dobrze że moja mała ma też ładne usta po ojcu bo ja mam wąskie i małe - he he podobno tylko wredni ludzie takie mają.... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co tam u Rusaczka? Może się udało ? No niedługo dziewczynki zaczynają testować może nam się trafi jeszcze jakaś fasolka w tym miesiącu ... 🌻 no uciekam, pranie trzeba wyjąc . pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to jest z tymi teściowymi ale jak sie juz nimi staną to czy tak muszą narzekać i dokuczać, czy im jest lepiej jak tak przyjdą, wkurwią człowieka i pojdą w cholerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie ktos powinien napisać pracę magisterską " Fenomen teściowej" ja sobie obiecuje, że taka nie będę ale to może z wiekiem przychodzi i jeszcze klimakterium sie do tego przyczynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Olawd- jeszcze raz gratuluję- mały śliczny, ciekawa jestem jak mój będzie wyglądał:-) Oczywiście ostro wzięłam się od samego rana do pracy(suknia), ale jestem rozkojarzona z powodu córci, z tym przedszkolem jest coraz gorzej, rozmawiałam długo z wychowawczynią i sama stwierdziła, że z takim przypadkiem się jeszcze nie spotkała. Już głupieję, ona po prostu nagle całkowicie sie w sobie zamknęła! Ucieka od dzieci i to nie tylko w przedszkolu, ale też wszędzie, gdzie z nią idziemy. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że dopiero teraz zaczyna przeżywać śmierć babci:-( Ech...tak to jest- ciężka praca być rodzicem! Mam tylko nadzieję, że cazs i w tym przypadku zaleczy rany. A co do teściowych, ja na szczęście nie mam żadnego problemu,może dlatego, że teściową mam daleko, ale za to moja siostra................. mówię Wam, co jej teściowa wyprawia...ech, szkoda gadać, bo to typ takiej dystyngowanej damulki, wczoraj zaprosiła ich na imieniny i pierwsze co, to właśnie jaka mała gruba, a przy tym ciągle ją łapie tu i tam, moja siostra dostaje gorączki jak to widzi, zwłaszcza, że mała wtedy wrzeszczy! Następnie wydarła się na syna(męża siostry), że grubas się z niego zrobił i jest najgrubszy z braci, żeby się nad tym zastanowił... MASAKRA, a chłopak zawsze taki chudziusieńki był, bo ona nigdy nie gotowała i nie gotuje obiadów, teraz zaczął normalnie jeść, to przynajmniej chłopa przypomina:-) (a w jakim jest szoku jak mu siostra obiad gotuje, większości potraw w ogóle nie zna!)no, ale dla niej to się nie liczy, u niej na imieninach jest wino i jedno ciasto-robione z gotowych krążków i gotowej masy, przynosi je na stół, kroi po kawałku, po czym zabiera. He he i tak jest za każdym razem. A wczoraj było podobno więcej gości i został jeden kawałek na talerzu, jej młodszy syn pyta- mamo, to może ja go zjem, nie odnoś, a ona- nie żartuj, miałeś swoją porcję, będzie na jutro! He he, choć może to nie śmieszne.. Na początku myslałam, że to żarty, ale jak miałam okazję z nią porozmawiać, to... już ją omijam z daleka:p No , to się rozpisałam, a robota czeka, uciekam. Buziaki kochane!👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam :P U mnie po staremu niunio rosnie dokucza i jest slodki Ma juz 1 zabek i idzie mu drugi i dlatego mam nieprzespane nocki :( ale poza tym to jest grzeczniutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuljuje nowym przyszlym mamusiom ciesze sie ze znowu przybywa dzieci tak dzis patrzylam ze urodzonych dzieci juz sporo sie pojawilo to tylko znak ze forum przynosi szczescie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kakusia22 fajnie za znalazłaś czas do nas zajrzec wkoncu przynosisz nam szcescie:D:D:D ja sie przywitac i w kimke ;P lece teraz noci a jak za malo pospie neptyk w pracy:P a musz e trzezwo myslec ..tym bardziej ze mamy nowego i musze go pilnowac..milego Dnia Kochane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Cóż za piękne wiadomości Gratuluję narodzin maluszka :) Może filiżanka kawy dla kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌼 Mala kobitko🌼 faktycznie piekne wiadomosci. Ciesze sie bardzo! Kawki z wielka przyjemnoscia sie z Toba napije :) Monia- hehe moja siostra ma calkiem podobna tesciowa, do tej opisywanej przez Ciebie. :) Kakusia :) zycze pieknego macierzynstwa! Ola :) Serdeczne gratulacje!! Tymek jest sliczny! No dobrze, to ide szybciutko kawke zrobic. I zaraz pojawie sie zeby doczytac co tam u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie i rowniez zapraszam na kawke monia _____ hehhehe dobre z tym ciastem, aż trudno uwierzyc ze tacy ludzie istnieją moja T gotuje i to nawet dobrze ale ma takie średniowieczne przekonania i te zabobony ze aż czasami śmiac mi sie chce jak to slysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane moja teściowa tez dobrze gotuje i była by ok gdyby nie przeświadczenie że mój mąż jest biedulkiem który sobie wżyciu nie poradzi więc trzeba nim kierować i kontrolować wszystko na wszelki wypadek. Więc jak ma okazje to 100 pytań do...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat \"teściowe\" to chyba temat rzeka... Ja na swoją na szczęście nie mogę narzekać - jest miła i bardzo spokojna, do tego dobrze gotuje :) Na imprezy rodzinne pt. URODZINY, IMIENINY zawsze wcześniej przyjeżdżam by jej pomóc i mimo, że lubi robić wszystko po swojemu to ja na szczęście mam \"wolną rękę\" :) ale od razu tak nie było hehe Właściwe każdy zawsze jej pyta co jak ma być pokrojone, na jakim półmisku, jaka dekoracja itd. itp. ;) Ja już ten etap mam za sobą :) Czy u Was też dziś za oknami słoneczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×