Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

kalpek dziekuje 😘 ide sie wymasowac i przytulic do podusi bo moja mala ksiezniczka wstaje ostanio coraz czesciej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj usłyszałam od ciotki ze jestem jak \"pączek\" od jutra się odchudzam !!!!!!!! patinka pisz mi tu zaraz jaka jest ta twoja dieta i jak czytam jaka jestes zdeterminowana to chyba tez potrafie ja juz od jakiegos czasu wiem ze wygladam troche inaczej niz kiedys ale myslalam ze to jest tak troche no ale jak dzisiaj to uslyszalam to powiedzialam dość lilowa---- gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny liliowa gratuluje dzici super nowosci tej wiosny my już z Martynką umyte i idziemy do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głosy oddane 🌻 Mój maż oglądał grand Prix. Lilowa ale fajnie :) a już się martwiłam że w tym roku nie będzie porodów a tu proszę. Nie zdziwiłabym się jakby ci poród wyszedł przed świętami Bożego Narodzenia bo pierwsze ciąże lubią sie spóźniać... :) chociaż moja była wcześniej... ja spodnie ciążówki takie oczywiście szczupłe ale juz z gumką nosiłam w 10 tygodniu bo brzuch mi tak jakby napuchł a ja zawsze miałam płaski jak deska więc spodnie mnie uwierały. mam przeczucie że reszta dziewczyn szybko cię dogoni.... Patinko włosy wypadają mi GARŚCIAMI witaminy nic nie pomagają... :( Monia nie mam kasy bo kusi mnie żeby kupić patelnie do tych orzeszków :) a teraz tyle różnych kremów w sklepach że było by czym nadziewać chociaż one najlepiej smakują z masą robioną z kakao i mleka w proszku. Mniam :) Patinko naprawdę jesteś dzielna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pani misiowa ty też dasz radę!!! Próbuj! Alutek prześlij mi w paczce wyprasuję ci i odeślę :) Dziewczynki a co z madzikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani misiowa nie wazysz tyle na pewno co ja wiec nie polecam ci mojej diety bo jest bardzo rygorystyczna dzis kolezanka mi mowila ze znow 5 nowych osob co zaczelo ta diete odpuscilo po 2-3 dniach. hehe jestem lepsza :D ale jak dlugo pociagne buu?? ale mnie wspieracie dziewczyny 🌻 mialam sie wymasowac ale juz lenia pospolitusa mam :D i czego tu sie cieszyc ale wysmarowalam sie Lorealem slim Night czyli specjalnie na noc ma inne skladniki heh mam nadzieje ze zadziala i wstane jutro lzejsza :p pani miasiowa pewnie masz do zgubienia z 5 kg wiec najpozniej zjesc o 18 lub 3 godziny przed snem sniadanie porzadne obiad pelny ale lekki polecam gotowanie na parze :) a na kolacje cos delikatnego jakas rybka pieczona jejku zaraz zaczne wymieniac a ja juz slinotok mam w ustach :O ja chce jesc 😭 ---Dobra tylko spokoj moze mnie uratowac..... Niestety ja zawsze wieczorem jadlam bez umiaru choc wiekszosc dnia tylko zdrowe jedzonko wiec nie mam wyjscia. napije sie litr wody i przejdzie mi :O nadzieja czlowiek zyje pytalas o moja diete cofnij sie o pare stronek lub wpisz w google dieta Cambridge tam znajdziesz wszsytkie szczegoly tylko w polsce jest ona bardziej urozmaicona u mnie mniej :( i ok 150 kcal mnie na dobe. no wlasnie gdzie jest madzik pisalam do niej na gadulca ale echo :( az sie boje bo tak az za dziwnie :( dziewczyny mam pomysl kiedys juz o tym wspominalam zalozyc poczte nasza wspolna haslo wyslemy sobie na adresy email i tam kazda poda swoj numer telefonu oraz inne inforamcje cos co bedziemy chcialy sobie przekazac ale nie na forum np ciekawe przepisy kulinarne :) ktore sie gubia na stronkach w tyle,porady wyniki badan aby mogly dziewczyny sobie porownywac no mozna by wymieniac,uwazam ze bylo by to super.Uwazam tez ze Nasza Efqa czy Pani misiowa expertki od komputerow mogly cos takiego nam tu Splodzic :p nie nie ja tu nic nie nazucam wam :D jesli ktos inny ma ochote i zna sie na tym to do dziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz juz naprawde uciekam spac oczka mi sie kleja :) i do jutra kurcze Efqa normalnie jak sciagam gumke do wlosow to boje sie patrzec na nia a najgorsze jest to ze nie wolno mi teraz zadnych dodtakowych suplementow brac by poprawic ich kondycje no coz jesli nie wylysieje to super no a jesli to coraz ladniejsze Peruki robia :) zaoszczedze na fryzjera dobra zmykam bo z braku kalori na mozg mi idzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka MUSISZ wytrzymać na tej diecie!!!! Naprawdę dobrze ci idzie!!! ja jak wstanę rano to pierwsza rzecz którą robię to czyszczenie łóżka i poduszki z włosów, potem szczotkowanie i garść włosów zostaje na szczotce. nie wspomnę o odpływie wanny po umyciu głowy... :( KOSZMAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w najnowszej wersji GG można robić konferencję tekstową. Wyślijcie do mnie namiary to sobie zrobimy. Trzeba stworzyć grupę w GG wrzucić do niej wszystkie kontakty z forum i rozpocząć konferencje - fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa dzieki sliczne za chęcie ale może ty wpadłabys do mnie na to prasowanie i oczywiście pogaduchy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa---- dobry pomysl z tym gg jest jeszcze mozliwosc założenia prywatnego forum na hasło i wtedy mozna bez zadnych ograniczeń pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja mam dzis 2 dni wolne :D Efqa ja juz wczoraj spalam jak pisalas na gg,ale chyba dziala :D U mnie leje jak cholera!!!! Wstawac dziewczynki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kalpek, co za zbieg okoliczności ja też mam dzisiaj i jutro wolne (wykorzystuję zaległy urlop), trochę ogarnę dom przed świętami i może parę stron pracy wymęczę, tylko problem w tym, że jak siadam do komputera to od razu na forum mnie ciągnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do włosów wypadających to mam to samo, najgorzej jest jak je myję i suszę. Kiedyś brałam takie tabletki silica (czy jakoś tak), ale nie widziałam efektów, być może za krótko je brałam. Patinko jesteś niesamowita z tą dietą, podziwiam Cię, bo ja chyba nie miałabym takiej silnej woli jak Ty.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kalpek, co za zbieg okoliczności ja też mam dzisiaj i jutro wolne (wykorzystuję zaległy urlop), trochę ogarnę dom przed świętami i może parę stron pracy wymęczę, tylko problem w tym, że jak siadam do komputera to od razu na forum mnie ciągnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro👄 Patinko mi strasznie włosy wypadaly po operacji i po zabiegu,gin mi mowil,ze po porodzie tez bardzo wypadaja!!!! Ja juz chalupe wysprzatalam i odpoczywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam na spacer. Wczoraj eksperymentowałam z forum na hasło. Ale zupełnie gdzie indziej. Pani Misiowa ale u nas na kafeteri chyba nie można takiego forum założyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laseczki i udanego tygodnia Wam zycze. Strasznie senna dzis jestem...nie wiem czy to zasluga Fasolinki czy po prostu tego, ze czesto sie dzis budzilam. Wczoraj nie moglam sie zdecydowac zeby zadzwonic do Mamy i Siostry. Dzis rano jednak tak mnie naszlo i stwierdzilam, ze ja musze to powiedziec, bo po prostu chce i nie powinnam czekac na jakies specjalne okazje np Wielkanoc.... Jak pomyslalam tak zrobilam. Mama odebrala smutna telefon, bo dzis rocznica smierci moich Dziadkow. Powiedzilam, ze,, Bozia zycie zabiera, ale tez i daje i nam wlasnie powierzyla jedno z nich wiec zrobimy wszystko zeby wyroslo piekne, zdrowe i szczesliwe.I chociaz jestesmy od rodziny te 2 tysiace km, to sa najwazniejszymi dla nas ludzmi wiec dzielimy sie ta cudna dla nas wiadomoscia''. :) Mama plakala, ja plakalam... ale tak mi jakos dobrze, ze wie... czuje jakies jej wsparcie. :) Wieczorem zadzwonie do siostry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa dobrze,ze powiedzialas,moze Mama nie bedzie juz tak bardz smutna ? To prawda jedno zycie umiera a drugie zycie daje.. super,ze powiedzialas !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa---- u nas takiej możliwości chyba nie ma ale z moim drugim topikiem przeszłyśmy na prywatne ze wzgledu na pomarancze, które skutecznie umilały życie wiec jezeli wszystkie wyrazicie chęć to ja sie dowiem co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa GRATULUJE mialam nadzieje ze ci sie udalo :) Witajcie czytalam ze chcecie zalozyc poczte i zalozylam wam mam kilka nr gg m.in. do Patinki i PaniMisiowej wiec podam im login i haslo i porozsyłaja do reszty i niech kazda wysle tam swoj nr tel zeby byl kontakt i namiary na nk bo nie wszystklie mamy siebie :) Ja bardzo chcialam zobaczyc Moni pokoj i brzuszek a nie widzialam zdjec wiec prosze na ogolna poczte teraz wysylac wszystkie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoje namiary rowniez umiescilam na poczcie :) teraz trzeba powklejac przepisy ktore byly podawane na forum :p wyniki badan by mogly sobie dziewczyny porownywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tez pomysl aby namiary podac tylko stalym bywalcom naszego forum a jesli pojawi sie ktos nowy to bedzie musial z nami troszke pobyc by nabrac zaufania ,pisze to aby uniknac nieprzyjemnosci pozniej :) co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YES............ YES...............YES................ UDAŁO SIE! Właśnie odebrałam wynik bety tzn mąż odebrał, bo ja się bałam 175,6 mIU/ml - 4 tydzień ciąży. Najpierw wpatrywałam sie z niedowierzaniem a potem rozryczałam jak bóbr, ale tak to płakać mogę codziennie. W końcu mogę opuścić tą górna tabelke, ale jeszcze troszkę poczekam na potwierdzenie, żeby nie zapeszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×