Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Ja podczytuje Was, ale za pol godzinki mykam do pracy kochane.....odezwe sie do Was jutro - bede czekac z nierpliwoscia na II kreseczki Sary:)👄 i milego popoludnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziara wierze ze wam sie uda i bedziesz na drugie lato wychodzic z malenstwem na spacerki:):):):):):):) mnie sie udalo i tobie tez sie uda:):):)i tobie tez bede gratulowac nie dlugo myszko a ty do pracy :(:( szkoda a reszta dziewczynek gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejcia... madziara, szalej, relaksuj się, odpoczywaj... bo jesienią się zacznie ;-P wiesz... rzyganki te sprawy :-) sarcia no stress :-) będzie wspaniale, zobaczysz :-) łezka mi się w oku kręci na samą myśl!!! fakt... fluidki są megapotrzebne!!! oto i one: ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko spokojnego popołudnia w job :-) ja mykam poleniuchować... straszliwie mnie ostatnio bolą plecy :-( buziolki kochane i jeszcze trochę fluidków: ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka to super że nie ma żadnych okropnych cyst a są za to piękne pęcherzyki :D teraz do dzieła :D misiaczku dla ciebie http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=4VHMKp4Uvm4&feature=related Lilowa to ta twoja koleżanka w końcu nie usunęła tej ciąży? A i muszę ci powiedzieć że ja miałam straszny wstręt do mięsa w pierwszych miesiącach ciąży, mdliło mnie na sama myśl :p więc nie jadałam mięsa. Dopiero gdzieś w 6 - 7 miesiącu zaczęłam jeśc je częściej. do forumowiczek - czy mi się zdaje czy ty chcesz nas przepędzić z naszego własnego topiku ? Nawet się tu nie udzielasz, w sumie to nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. W dodatku chyba nie zrozumiałaś tematu który brzmi POMOCY chcę mieć dziecko a nie rozmówki starających się. My tu udzielamy wszystkim potrzebującym pomocy :D Xamadziara Rusaczkowi się udało więc tobie tez się uda! trzymam kciuki! Monia a ty to juz lada moment :D :D PATINKO JESTEŚ NIESAMOWITA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SARO BĘDZIESZ MIAŁA BLIŹNIAKI :p :D Graminis i Alutek - ale ten czas leci!!! Już takie duże brzuszki macie ! Madzik a wy sie uczycie do matury pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeżyłam wczoraj stres bo okazało sie że moja niania zrezygnowała a od maja miałam iśc do pracy. no i horror.... Zaczęłam szukać i dzisiaj wieczorem mam dzwonić do jednej dziewczyny. A w piątek o dziewiątej idę na rozmowę z dyrektorem firmy ufff. Podobno baba z którą mam współpracować to niezła jędza!!!! Zajrzę wieczorem to napiszę więcej. mała mi rozrabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia a co sie stalo z twoja niania??? nom ja wielkimi krokami zblizam sie do matury ale wcale sie nie boje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam nadzieje że nic nie pomyliłam i wkleiłam ostatnią tabelke jaką znalazłam :) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................24.. . . .. .........25.04.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............16.04.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................7................07.02. 2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................38......... .................01.05.09 alutek29.................29.................29......... ...............25-06-09 graminis..................25................28.......... . ..............09-07-09 jolanta2..................27.................27........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............11........... ...........23.10.2009 gab2901....................34..............23........... .............12.08.09 aneczka227.................21.............15............ .............30.09.09 dorota822...................27.............7............ ...........20.11.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009 Kolejny tydzień za nami jutro badania nic przyjemnego ale musze to jakoś przeżyć :( Madzik 255 moge ci powiedzieć po sobie że do większej ilości śluzu musisz się przyzwyczaić . U mnie nic nowego czekam niecierpliwie na wizyte u lekarza jeszcze tydzień i modle się że mi powie że maluszek się dobrze rozwija . Pozdrawiam wszystkie dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! \"Wszystko jest możliwe gdy wierzysz\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gab czyli nie mam o co sie martwic z tym zluzem:):0 jak dzis bylam na badaniach a jutro mam wizyte koncze teraz 12 tydzien chyba niedlugo usg mnie czeka i tak sie bje mam nadzieje ze dzidzia sie prawidklowo rozwija chyba kazda z nas sie o to boi nie wiedzialam ze ciaza mi przysporzy wiecej stresow niz starajac sie o nia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarannnnnnnnnn
moglabym otrzymac odp bo niiedziele skonczylo mi sie plamienie wczoraj zaczely bolec mnie jajniki a dzisiaj znow dostalam plamienia a teraz sprawdzalam i normalny bialy sluz.o co chodzi wiecie?????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarannnnnnn może idź do lekarza bo jakieś dziwne to wszystko u ciebie... nie mam pojęcia może jesteś w ciąży? Madzik ja tez miałam taki śluz, a w ogóle to się chyba czop śluzowy tworzy o ile czegoś nie pokręciłam. dziewczyny nie mam niani ta która miał przyjść znalazła sobie prace w krusie 😭 😭 😭 dzwonie po znajomych i szukam ale nie wiem czy cos znajdę :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarannnn ja tak mialam,tylko ja mialam bardzo silna owulke,ze mialam plamienia,wiec moze to u Ciebie tez ? Efqa wez mnie,ja sie zaopiekuje,za darmo ;) Pozdrawiam wszystkich ! Saro trzymam mocno kciuki ! U mnie nudy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarannnnnnnnnn
nie owulka to raczej nie,kurede nie wiem co sie dzieje rano znow plamienie po poludniu normalny sluz wczoraj temp 37 dzis 36,4 o co chodzi??????i na dodatek mam czesa porzebe siusiu moze to zapalenie drog moczowych????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarannnnn dziwne. Zapisz się do gina bo będziesz się głowiła co sie dzieje. Robiłaś sobie ostatnio jakieś badanka? KALPEK PRZYJEŻDŻAJ!!!! dziewczyny załamana jestem :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa chocby juz dzisiaj przyjechala.. Nie martw,moze sie ktos pojawi jeszcze.. A jakies kolezanki ?bliskie oczywiscie ! Misiaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Efqa- troche przechlapane z ta niania!! a mówiłas kiedys ze kuzynka ma ci się małą zajmowac?? tak na szybko trudno bedzie kogos znalezc, szukaj najpierw wsrod rodziny, chociaz na jakis okres, a w tym czasie sie rozejrzysz za konkretna nianią. lilowa- moje warzywka zasiane, efekt bedzie widac najwczesniej za kilka, kilkanascie dni. teraz musze sie zabrac za naukę... bo w nastepny czwartek mam obrone pracy!!!!! masakra, nic nie umiem, prace oddalam miesiac temu i malo co z niej pamietam;) a juz o innych wiadomosciach nie wspomne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarannnnnnnnnn
nie ostatnio to nie.mnie to temp martwi raz wysoka raz niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarannnnn- idź do gina , on ci najlepiej wszystko wyjasci;) a ty się starasz o dzidziusia?? bo nic o tobie nie wiemy. madzik- to chyba normalne że przyszła mama sie martwi jak tam się czuje maluszek;) ale musisz sie pozytywnie nastawiac!! to dużo daje!!! a więc cierpliwości, a jak bedziesz miała fotki z usg to przyślij na nasza poczte- chętnie poznamy twojego maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po cięzkim dniu i juz na pysk padam Byłam rano u diabetologa oczywiście zwiększyła mi dawke insuliny i wprowadziła jeszcze drugą inna na noc i muszę czekać do 22 by ją sobie wstrzyknąć. Potem do pracy bo oczywiście zadzwonili i podnieśli mi cisnienie że sobie nie poradzą a dzis było trzeba oddać ważne dokumenty, a dziś był termin, szkoda że o 12 nie zadzwonili, co oni mysleli że to w 5 minut można było zrobić. Tak więc wkurzyli mnie bardzo wkońcu jestem na zwolnieniu i tu jeszcze pracą się przejmiować. Duyrektor wczesniej mówił że liczby nie uciekna i że dadzą sobie radę a teraz mówił że jak sobie dziewczyny nie radzą to mają nmnie wołac do pracy, chyba na głowę upadł albo jeszcze niżej. Już on mnie tam zobaczy następnym razem, jakoś się wykręcę, bo szkoda mi już słów. A potem jeszcze pojechaliśmy z rodzicami zobaczyć samochód który zechcieli sobie kupić i tak czas zleciał że od rana do 20 nie było mnie w domu. Już mam dość, ale jutro to sobie odpocznę , tylko rano do labolatorium skoczę bo czas zrobic wyniki bo wizyta się zbliża, a to już w poniedziałek i znowu zobaczę swojego synusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia też myślałam że ciąża to taki wspaniały okres ale jak na razie nie moge tego powiedzieć bo ciągle się martwie o moje maleństwo. Jedno co jest wspaniałe to że nosi się tego upragnionego szkraba pod sercem i czuje się jak kopie :) Nasz Oskarek kopie jak w zegarku po 7 rano potem około 17,30 i po 20 ciekawe czy będzie taki ułożony jak się urodzi :) hi hi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarannnnnnnnnn
tak staram sie i nie wiem co sie dzieje a do gina to sa takie kolejki ze hohohohoh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara juz nie moge sie doczekac jutra chyba bardziej od ciebie :D Efqa super ze sie odezwalas :) Nie wiem czy powinnam ale musze pochwalic mam newsa Od Beci gaska maluszkowi wyszly 2 zabki :) a jest tydzien starszy od mojej niuni ale sie ma fajnie pierwsze ploty za ploty. moja sie tak slini ze szok mam nadzieje ze tez nie bawem nas to spotka :) Efqa kurcze nie wesolo z ta niania a z ta kobieta co bedziesz pracowac to juz na pewniaka 😠 kurcze nie ma nic gorszego niz jedza w pracy ale moze nie bedzie tak zle :) napisalam do moderatora ale nadal bez odpowedzi innym odpisuja dlaczego posty moje sa kasowane ?😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ta kuzynka co miała siedziec z małą właśnie znalazla pracę całkiem dobrą - nikt się tego nie spodziewał bo tam gdzie ona mieszka straszne bezrobocie jest. no i klapa... DZIEWCZYNY MĄŻ BY MNIE ZABIŁ JAKBY SIE DOWIEDZIAŁ znalazłam nianię przez internet, fajna, rok temu zaczęła opiekować się 6-miesięczną dziewczynką, teraz mała ma już 1,5 roku i rodzinka wyprowadza się poza warszawę, umówiłam sie z nią na jutro.... najśmieszniejsze jest że powiedziałam jej że nie miałam zamiaru szukać przez internet bo sie boję a ona na to że tez by się bała i raczej by nie szukała hi hi hi. Poproszę ją o numer telefonu do jej dotychczasowych pracodawców i sprawdzę referencje. najgorsze jest to że ona szuka na cały etat, ja je proponuję trochę mniej godzin ale za to wyższą stawkę daję bo ci jej pracodawcy dają jej strasznie mało jak na wa-wę. Mam stracha - najwyżej jej odmówię jak zobaczę że coś nie tak. Ale kto wie może znalazłam skarb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewqa oby to był strzał w dziesiątkę :-) no i problemos z głowy!!! sara ❤️ trzymam moooocnooo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was serdeccznie :D graminis 🖐️ Efqa rowniez mam nadzieje ze okaze sie to strzalem w dziesiatke :) ja kiedys daalam ogloszenia do gazety oj juz nie pamietam jakich jedna na pewno to byla Dziennik Zachodni i jakas lokalna z moich rejonow umowilam ok 20 kobiet na jeden dzien Dziewczyny masakra wybralam jedna z litosci wiem glupota bo plakala ze kocha dzieci wnuczek jej zmarl bla bla bla wynosila mi z domu proszek do prania jajka plyny do plukania a mnie mowila ze moja 1,5 roczna coreczka zjada 4 jajka na sniadanie.Wtedy mialam fajna prace zarabialam niewiele bo 800 zl ale napiwkow mialam 2 razy wiecej jak wyplaty dlatego mi sie oplacalo :) palila w pokoju choc jej zabranialam mieszkalam z rodzicami wtedy tylko mielismy 2 mieszkania polaczone tzn laczyl nas przedpokoj-korytarz do wyjscia z domu ja mialam swoje 2 pokoje a mama 4 i kazdy mial swoja Wc lazienke i kuchnie ale wracajac do tematu mama zauwazyla ze otwierala okna na osciez przy malej by wywietrzyc ale sie wsciekalam.No a raz moj partner ja zagadal w lazience na papierosie a ja myknelam jej do torby miala puste kontenery na jajka i sloiki puste wiec juz wiadome bylo. a wiekszosc kobiet to tak.''a pani na 3 pietrze mieszka bez windy to jak ja tu bede chodzic nie moge sie tak meczyc'' jedna jak pani chce to moge przychodzic ale jak dostane cos lepszego to musze odejsc z dnia na dzien' a czy pani corka jest spokojna grzeczna bo ja choruje na serce i nie moge sie przemeczac'' bylo tego tysiace. jedne chcialy na drugi dzien bez odezwu juz nie wracaly. Nie musialy prac gotowac zakupow robic nic mialy tylko zajac sie coreczka i ja nakarmic przebrac czy az tak duzo wymagalam? moja Olivka macha nozkami i roczkami na wszsytkie strony :) wczoraj tak machnela raczka ze o malo oka mi nie wybila przez 2 godziny chodzilam reka przy oku tak bolalo ze takie malenstwo ma tyle sily w sobie . http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb Prosze o glosik na moja coreczke :) dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głos oddany :-) no to jak moja mała zacznie machać... dziś jak o 5 zaczęła kopać to już nie mogłam pospać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje. graminis oj pamietam te kopniaki w brzuchu caly brzuch skakal :D kurcze ciagle mysle o jak tam Sara chciala robic test wieczorkiem nie wiem czy to dobra pora na robiienie testu mocz za bardzo rozcienczony jest ale jesli ma wyjsc to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie robiłam z rannego i wyszło!!! sarci też wyjdzie ❤️ i zacznie się fasolkowy wysyp!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×