Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

ja rozmawialam przez tel teraz ide wziasc kapiel i uciekam do lozeczka przytulic podusie :p dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za zainteresowanie. A znacie może jakieś \"domowe\" sposoby na regulację hormonów i miesiączki... jakieś kropelki, ziółka itp ;P Gdzieś kiedyś czytałam że jakiś olejek wiesiłka czy coś w tym rodzaju pomaga. Wiecie coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja tylko przelotem Filipka- olejek z wiesiołka raczej ci nie wyreguluje cyklu, on poprawia sluz! na regulacje cyklu polecam castagnus- ziołowy, ale nie wiem czy na poważniejsze problemy pomoże- możesz spróbować;) dobranoc zmykam spac trzymajcie za mnie kciuki w czwartek- w głowie mam pustkę!! mam nadzieje ze obrona będzie lightowa - bo to studia podyplomowe!! więc chyba za bardzo się nie będą wyzilac z pytaniami;) buziaki dla wszystkich pa.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rańca... dzięki za troskę kochane laseczki... ja już naprawdę sporo zwolniłam i nie zamierzam się już długo męczyć... najdłużej do końca maja... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na początek tabelka :) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................24.. . . .. .........25.04.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............16.04.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................7................07.02. 2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................2........ .............05-05-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........07.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................39......... .................01.05.09 alutek29.................29.................30......... ...............25-06-09 graminis..................25................29.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................27........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............13........... ...........23.10.2009 gab2901....................34..............24........... .............12.08.09 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............8............ ..........20.11.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009 Witajcie o poranku ja mam dzisiaj stracha ide do lekarza o 14.30 i jestem ciekawa jak rozwija się mój aniołek do tego jak zwykle mam złe wyniki z moczu znowu mam w nim krew i inne świństwa :( jedno dobrze cukier mam w normie. xxmadziaraxx z Ciebie też niezła laska:)) Z tych nerwów umyłam wczoraj 1 okno i załapałam zj.............. od męża . Dziewczyny trzymajcie kciuki żebym usłyszała że mój aniołek się dobrze rozwija !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odezwe się po wizycie !!! Jeśli chcecie to poślijcie mi swoje namiary na NK chętnie bym Was zobaczyła ( gabi156@autograf.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik🌻 Powodzenia na usg,odezwij się jak już będziesz po:) EwelkaO🌻 Będę trzymać mocno kciuki za Ciebie w czwartek,żebyś się obroniła:) graminis🌻 Uważaj na siebie i odpoczywaj dużo:) gab🌻 Ty tez uważaj na siebie i odpoczywaj dużo,a dzidzia na pewno ma się dobrze,nie denerwuj się,bo to szkodzi dzidzi i Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam przelotem, bo mam sporo pracy. Wszyscy mowia o kryzysie ale u mnie w firmie jakos go nie widac... powinnam pewnie za to Bozi dziekowac, ale z drugiej strony fajnie by bylo poleniuchowac. ;) Chyba bede musiala odpuscic dzis kurs i zostac w pracy dluzej zeby troche nadrobic spraw... Nikolka 🌼 fajnie, ze sie pojawilas....trzymam kciuki!! Reszte oczywiscie serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ ja mam dzis humor paskudny jestem zalamana placze non stop wrocilam ze szkoly wchodze na ogrodek a moje kroliczki klapouszki bez glow tzn jeden bez glowy po drugim flaki rozwalone na ogrodku najpierw samochod porysowany teraz to kamera od dzis pracuje rejestruje kazdy ruch ale dopiero od dzis dzwonilam do coucilu i na policje,musze sprzatnac znaczy powiem mezowi bo Laura jak zobaczy to sie zalamie. przez rok je mielismy na swieta wielkanocne do koszyczkow je wkladalam i zdjecia im robilam sa w stopce. kto mogl to zrobic przez 11 misiecy byly zamykane w klatce ktos wszedl wyjal je i wpuscil psa albo czekal az lis przybedzie. w klatce brak sladow walki wiec watpie ze lis wszedl do klatki poprosil kroliczki o wyjscie kulturalne z drucianego ogrodzenia i wtedy zaatakowal. ktos je wyjal 😭 co ja laurze powiem a cchiala rano zaniesc im wode ale poprosilam aby zrobila to po szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panimisiowa i tu przyznaję ci rację!!! :-( i tylko kujików żal no i księżniczki jak wróci ze szkoły :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz zaraz sprztanie musze go obudzic ja nie dam rady zwymiotowalabym na bank jeszcze ten moj ukochany slodki lezy bez glowy i przednich lapek a po drugim zostaly flaki tylko 😭 powiem Laurze ze uciekly i tyle nic inn ego nie moge zrobic. ale mi ciezko na sercu czlowiek sie przyzwyczai a potem tragedia. zaraz sie zbieram bo po szkole Laura ma balet i tap i musze kupic wieksza karte tzn mam 2gb za wiec tylko 50 akcji nagra za malo musze sobie kupic 8gb . buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny bylam na usg:) ale jak bylam z moim aniolkiem to tamten lekarz powiedzial mi ze za glowke sie trzyma itp a ten lekarz to taki powazny byl i nic nie powiedzial ale najwazniejsze ze moj dzidzius sie prawidlowo rozwija i ma juz 7cm:):) widzialam moje malenstwo mam fajne zdjecie jego nozki heh takie wyrazne placilam za usg liczylam na plyte ale nie daja:(:(ja mialam swoj monitorek a dawid za parawanem swoj :):) madziara wazylam 40 kg:) a teraz waze 47kg ale nie wiem gdzie to wchodzi fakt troche dupcia mi podrosla ale kazdy mowi ze nie widac ze mi urosla ale ja po sobie czuje moze w dzidzie te 7 kg poszlo ehhe ja bym chciala wygladac jak taka mala ciazoweczka a nie jak beka heh:):0 filipka nie moge ci pomoc bo mnie to nie spotkalam sie z tym ale nie martw sie tu masz wsparcie i napewno jakas dziewczyna ci pomoze:):0 wpisz sie do tabeleczki patinko kto by byl takim swinia podejzewasz kogos?? no chamstwo w bialy dzien ewelka napewno sobie poradzisz :):) ale zaciskam kciukasy :):0 graminis masz racje na same lato zrob sobie wolne z pracy nalezy ci sie:):):) gab masz takiego strach jak ja:):) tylko ty masz teraz te najwazniejsze usg czy sie wszystko dobrze wyksztalcilo itp a przedemna jeszcze jedno usg takie jak ty masz i znow strach:( ale mam nadzieje ze moj i twoj aniolek urodzi sie zdrowiuski:):):)jak wrocisz to odrazu napisz JUZ BYM CHCIALA TEN TYDZIEN CO TY I USG liliowa tak bardzo nie poswiecaj sie dla pracy bo fasolka strajkuje:):):) 😘 😘 dla reszte dziewczyn ja lece gotowac obiadek:):0 i jeszcze flutki ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ]❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie i mam dobrych wieści mam grzybice pochwy i mój maluszek nie jest tak duży jak powinien. Jestem w 24 tyg. a mój aniołek z wymiarów ma 22 tyg czyli jest 2 tygodnie do tyłu :( Jestem już tymi problemami zmęczona tak się o niego boje . Płakać mi się chce z bezsilności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiepsko się ostatnio czuję, więc nawet nie siadałam do komputera a w pracy niestety nie mam dostępu do internetu. Umówiłam się na sobotę na wizytę do pani doktor (kiedyś jeździłam do profesora, ale ta babeczka go zastępowała jak go nie było i w tej chwili przyjmują chyba zamiennie) i zobaczymy jaki teraz będzie miała pomysł na nasz przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!!! Patinko - współczuję, samochód teraz to... O ile dobrze kojarzę to chyba mieszkasz poza granicami Polski. Myślisz, że to wszystko dzieje się z powodów może rasistowskich??? Ja mieszkam w Irlandii i coraz częściej słychać o przykrych akcjach spowodowanych wręcz nienawiścią do obcokrajowców. Niedawno T zaczepiła grupa młodych Irlandczyków, skończyło się tym, że wybyli mi pół zęba, póżniej napisali nam sprejem na drzwich \"Polish\" (na szczęście dało się to zmyc). Następnego dnia rano jak wyszlismy do pracy zuważyliśmy,ze naszym sąsiadom Polakom wyrzucili śmieci z 3 śmietników (ich podwórko wyglądało jak ogromne wysypisko śmieci). Kilka tyg później moja koleżankę Brazylijkę tak bardzo pobiło dwóch nastolatków, że przez 3 tyg do pracy nie była w stanie przychodzić... Słyszałam jeszcze o innych sytuacjach ale to nie miejsce na takie opowieści. Aha Patinko gratuluję sukcesów w diecie. Tylko pozazdrosćić :) Madzik jak tam po wizycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaa Madzik ja nie wiem jak przeoczyłam Twój wpis odnośnie wizyty :) Super że wszystko jest ok ;) Gab ja też miałam problemy z grzybicą lekarz przepisał mi nystatynę, po 3 dniach przeszło bez śladu. Nie wiem tylko czy nadaję się to lekarstwo dla kobiety w ciąży... A ja robię zakupy na allegro. Powoli staję sie uzależniona od przeglądania wirtualnego sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ja już przeprowadzona jestem i mam internet od dzisiaj byłam wczoraj u lekarza mam jakies bakterie w moczu ale maja odzwonić do mnie jak bedą wynikia tak to czuje troche zmeczenie jeszcze 12 tyg. i bedzie Rafałek bardzo się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienia jeszcze tabelkę STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................24.. . . .. .........25.04.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............16.04.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................7................07.02. 2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................2........ .............05-05-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........07.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................39......... .................01.05.09 alutek29.................29.................30......... ...............25-06-09 graminis..................25................29.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................28........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............13........... ...........23.10.2009 gab2901....................34..............24........... .............12.08.09 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............8............ ..........20.11.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d_miś
a co ja mam zrobić ? żadna nie chce mi urodzić dziecka :( a tak bardzo chce być tatą :( co związek to pudło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surogatka
a myślałeś o zapłodnieniu in vitro i tzw tymczasowej matce na czas porodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąkk
mam to samo, co się zwiąże z jakąś to ona nie chce mieć dzieci a jak już to jedno a ja chcę przynajmniej 3 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×