Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hej dziewczyny:):):) ja dziś cały dzień w domku,strasznie pracowicie mi to przeszło.........uff czas odpocząć :):):) gab nie martw się na pewno jakieś tabletki są na twoje problemy:):):) patinko normalnie wierzyć się nie chce ...ciekawe komu te króliczki przeszkadzały pozdrowionka i całuski dla wszystkich👄 jestem padnięta więc uciekam trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko:) tak mi przykro:( komu przeszkadzały te zwierzątka,jacyś podli ludzie,szkoda slow na to co teraz się wyprawia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYlko dla mocnych nie ogldac jesli ktos nie znosi takich widokow ostrzegam. powiedzice czy pies mogl zjesc calego krolika czy to wilk albo lis. ktos wyciagnal kroliki i chcial by zostaly pozarte ale wizja ze wpuszczona zwyklego psa i zjadl calego krolika no nie chce mi sie wiezyc. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2a332b43244fe4fe.html to jest misia a to co zostalo z pysi http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce81dff321ffa19a.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka ---- biedne króliczki :(:(:(:( ludzie są okropni i brak słow na takie postępowanie graminis ---- brzusio słodziutki, tylko głaskać, aż sie chce takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Jejku jeszcze dobrze nie otworzyłam oczu, a komputer już w rękach.... To i tak tylko na chwilkę bo muszę zrobić przelew, a później do pracy... Patinko straszny widok :( Graminis uroczy brzusio. aaaaaaaaa ja też chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Patinko🌼 przykro mi bardzo. Mam nadzieje, ze dalo sie to jakos wytlumaczyc coreczce... jesli jestes pewna, ze kroliczki nie byly przypadkiem otwarte, to faktycznie nalezy to zglosic do odpowiednich wladz- jak rowniez sprawe z autkiem. Zrobilas to juz? Jaka reakcja? Pytasz czy mozliwe, ze mogl to zrobic pies- niestety tak. Graminis🌼 no wlasnie patrzac na fotke zastanawialam sie kogo to reka.... :) A to Ty tak swoj sliczny brzusio sciskasz :) U mnie brzusia jeszcze nie widac... chociaz juz nie jest taki plaski ;) Ja juz w pracy... dzisiaj wczesniej zaczelam zeby o normalnej porze skonczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja dzis u mamy oczywiscie juz ma neta i moge z wamo byc:):):) gab a jakie masz leki moj lekarz nie powiedzial mi ze mam grzybice ale chyba na to sie zapowiadalo bo mam leki przeciw grzybiczne i taki specjalny plyn do higieny intywnej jest bardzo dobry wogole juz czuje poprawe musze sie podmywac 3 razy dziennie i smarowac mascia mam czopki stosowac przez 6dni a to ci lekarz na usg powiedzial ze masz grzybice?? czzy twoj lekarz??] saro jesli ta babka takie przypadki jak ty zna to napewno ci pomoze:):) nikolka bardzo sie bala ale jeszcze jedno przedemna stresujace usg za jakies 10 tyg:):0 jolanta ale szybko zlecialo:):) monita to wczoraj lenilas sie w domku:):) patinko te zdjecia sa straszne kto to mogl zrobic!!!!! graminis ale brzunio duzy a jaki fajny okraglutki:):) panimisiowa 😘 liliowa 🖐️ madziara 😘 a gdzie reszta dziewczyn mam nadzieje ze dzis stronki poleca ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ i oczywiscie fluitki musza byc:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam graminis ---- dopiero jak powiedzialas o tej rece to zauwazylam :P my idziemy dzisiaj na szczepienie przeciwko pneumokokom, juz widze co sie bedzie dzialo moja córka nie placze tyle przy szczepieniu co przy ważeniu i mierzeniu i boi sie pielegniarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LILKA... BRAWO!!! trzeba kończyć o przyzwoitej porze :-) 🌻 panimisiowa bo moja łapa wygląda jak odleżynowa plama :-) ale tak mi się spodobała, że pstryknęłam fotę ;-P madzik świetnie, że już masz neciora!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Patinko tak mi przykro dobrze ze tego córcia nie widziala ale ludzie potrafią być okrutni Dziewczynki dodalam nowe zdjecia synka na nk jak chcecie to popatrzcie sobie :) Pozdrawiam buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Fajnie, że tak się rozpisałyście, widzę też nową staraczkę:-) Filipka- Twoje wyniki nie są aż tak bardzo poza normą. A przyczyn może być naprawdę wiele, a jednocześnie lekarz może wypisać różne leki, albo nic, kiedy stwierdzi, że nie ma potrzeby. Testosteron jest często zależny od wagi. Ale z tego, co widzę, to dziś idziesz do fachowca, więc sama się dowiesz, daj znać:-) Gab- Nystyna to bezpieczny lek. W ciąży niestety jesteśmy okropnie narażone na wszelkie zapalenia itd, wiec to normalka. Ja praktycznie od początku się leczę i jak tylko wydaje się, że już przeszło, to zaraz powraca, taki urok... Patinko- podejrzana sprawa z tymi wydarzeniami, a czy kamera coś zarejestrowała??? Madzik- cieszę się ,że u Ciebie i dzidzi ok:-) Pani Misiowa- współczuję szczepienia, ale jakoś pójdzie i będzie dobrze:-) xxmadziaraxx- wysłałam Ci na pocztę namiary na NK A co do mnie, to dziś idę na chyba ostatnią już wizytę, jestem zła, bo mój doktorek od jutra idzie na urlop i wraca dopiero 5 maja:-( Najlepiej byłoby urodzić dziś, albo czekać:D zobaczymy, co mi dziś powie, bo już mi napomykał, że teraz będę na ktg do szpitala jeździć Wczoraj odebrałam wyniki morfologii i moczu i przeraziłam się. Nawet w moczu wyszło sporo białka, a ja strasznie puchnę i od 2 dni opuchlizna z nóg nie schodzi, ciśnienie niby ok, bo już podejrzewam gestozę, ale zobaczę, co na to dziś powie... na razie jest mi wszystko jedno, pogoda do bani... robię obiad i muszę troszkę posprzątać. Później wpadnę napisać jak po wizycie. Miłego dzionka pa pa! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia --- a on nie moze wywolac ci tego porodu dzisiaj w szpitalu ??? albo umow sie z nim na telefon, że jak sie zacznie to on zadzwoni do szpitala zeby wiedzieli ze jestes od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia trzymaj się dzielnie!!! i bądź dobrej myśli!!! czekamy na wieści z wizyty!!! kakusia już lecę i oglądam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia- nie sądzę, że byłby chętny, bo on jest przeciwnikiem takiej ingrencji... z resztą ja też bym nie chciała. Ale nie o to chodzi, bo jego tam wszyscy znają i wystarczy pokazać kartę ciąży, a poza tym on daje skierowanie do szpitala. Jest mi tylko szkoda, bo to zawsze inaczej jak jest obok. Ale jakoś dam radę, mam wrażenie, że i tak do maja przeciągnę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia :-) wspaniały byłby mąż dla mej córci z twego synusia ;-P Monia ty to jesteś silna kobita!!! trzymaj się mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis:) ja jestem,ale tylko kukam,bo robię powoli obiadek A Wy co tam dziś ciekawego szykujecie na obiadek? Bo ja robie,ziemniaki,kotleciki i surówkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie myślę co zrobić dobrego :-) a w brzuszku już powoli burczy :-) dobrze, że mam jeszcze kanapeczkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×