Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

panimisiowa to super że mała może na ciebie liczyć bo czytam i widze że zamiast "mała" to mało napisałam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONITA NO TO WYZWANIE PRZED TOBĄ... no i mamy kolejną super ciocię :-) fajnie, że dziewczynki Was mają !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze i znów stronka mi sie trafiła:):):):)może to jakis znak podaje moje gg 2589034 jak chcecie to piszcie,bo meila zawsze lepiej podac na gg niz na forum ....tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już widziałam co nie które laseczki,brzuszki i dzidzie🌻 na mailu prywatnym. swoje tez już wysłałam,ale nie wiem czy dobrze,jeśli nie,to poprawcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja strasznie uwielbiam moją chrześnicę, bo tez bym chciała córcię mieć:):):):):):) graminis jak tam w pracy?? ja sie tak zastanawiam czy dałabym rade siedzieć i do którego miesiąca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziara lasencjo!!! cudne foty! czekam na zaproszenie na nk ;-P monita... ja nie mam ciężkiej pracy... tym bardziej teraz... traktują mnie jakbym była okazem chronionym więc luzik :-) planuję popracować do końca maja ale co mi z tych planów wyjdzie... zobaczymy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze czas coś zjeść ...a mam dziś tylko chlebek graham i serek topiony :(:(:(:(:( bo oczywiście rano znów zaspałam i jak zaspie to zawsze serki biorę!!!!! strasznie lubię spać rano i nigdy nie moge wstać a do pracy ide na 7 to muszę wstać o 6 i dla mnie to środek nocy nawet klienci wiedzą ze jak moja pracownica jest to zawsze punktualnie a ja zawsze po czasie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa ------ Emilka wygladala przeslicznie, jak malutka ksiezniczka, super....👄 A ja rzadko pisze bo ostatnio caly czas pracowalam, a w niedziele bylam na "Bridal Shower" - to jest imprezka babska przed weselem.....za 3 tygodnie moja bratanica idzie do I Komunii Swietej, wiec musze sobie kupic jakas sukienke.....zas 7 czerwca sa chrzciny mojego bratanka i prawdopodobnie ja bede chrzestna....a pozniej czekaja nas jeszcze 4 wesela, wiec niewiem jak wyrobie hehehe:):) Kakusia odnosnie naszych staranek, to maz byla na badaniu nasienia i wyniki wyszly super.....wiec teraz ja czekam na @ i jak sie skonczy to uderzam do ginka i zobaczymy jakie leczenie mi zaproponuje ------- ucalowania👄 dla Ciebie i synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po chyba 2-miesięcznej przerwie... Trochę czasu upłynęło, milion stron do nadrobienia. Na razie nie mam czasu na czytanie ale postaram się uaktualnić informacje :) U mnie w zasadzie bez zmian. Ciąży brak. Na szczęście z powodu recesji ceny wizyt u gin staniały o 50% więc postanowiłam na nowo rozpocząć starania pod okiem specjalisty tu na miejscu, a nie dopoiero po powrocie do Polski. Mam nadzieję, że ginekolog do którego wybieram się w niedzielę będzie wiedział jak mi pomóc. T zdecydował się na badanie co mnie bardzo ucieszyło :) Czasami do Was zaglądałam i wiem, że mamy kilka nowych brzuszków więc składam - co prawda spóźnione - GRATULACJE 🌻 Pozdrawiam Was gorąco 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jutro usg ale sie boje a zarazem nie moge sie doczekac dawid idzie razem ze mna:):):0 to nie bede sie tak bac ❤️ ale dzis ruch mam troche do nadrobienia kakusia ale ten czas leci ty masz 24 latka a twoja niunio 4 zabki :):):) monia lekarz tez mnie sie pytal czy nogi mi puchna naszczescie narazie nie ale wiem co czujesz dlatego ja sie boje ale teraz masz zajecie siedzace to nie bedziesz duzo chodzic:):) alutek skas to znam bo ja na mojego tez tak naskakiwalam a teraz sobie mysle ze on bardzo sie staral tylko inaczej to wykazywal nie mowil tyle co ja o tym ale myslal najwazniejsze ze sie udalo i oby doczekac szczesliwego przyjscia na swiat naszych dzieciatek:):)alutek tak sie patrze na twoj tydzien to juz 30 jest tak szybko mi ta twoja ciaza leci ja tez bym tak chciala zanim sie odwroce to zeby byl 30 tydzien:):) pani misiowa jak milo cie uslyszec to szykuje sie komunia u nas sa pod koniec maja i tez mam u kuzyna:):) ewcia czekam na fotki :):) graminis to szefa pozadroscic widac ze wie co to znaczy kobieta w ciazy:):) liliowa ja dobrze a maturka na luzie podchodze to chyba tak dzidzius na mnie wplywa i mnie tak uspokaja czasami zajze do ksiazek:):) ewelka oby wszystko ulozylo sie na TAK i fasolka i obrona:):) zaciskam mocno kciukasy madziara moje namiary na nk wyslalam ci na poczte:):) patinko jakby trzeba bylo 2000 punktow to i tyle by oliwka uzbierala:):) monita to straszne przezycie dla twojego synka i dla ciebie pewnie tez ale dobrze ze masz lokal bo moja komunia byla w domu to pamietam jak mama po nocy sprzatala :):0 myszko ale ci sie imprez szykuje to malo czasu bedziesz miala dla nas :):0 ale mysle ze zawsze chwilke znajdziesz zeby oglosic dobre wiesci juz jedna nam oglosilas maz zdrowy wiec wszystko na dobrej drodze:):) nikolka kupe lat mysle ze teraz bedziesz u nas czesciej szkoda ze nie uslyszalam od ciebie dobrych wiesci ale mysle ze juz nie dlugo:):) i oczywiscie fluitki dla was 😘 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ i dla wszytskich wielki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze tabeleczka:):) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................24.. . . .. .........25.04.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............16.04.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................7................07.02. 2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................2........ .............05-05-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........07.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................39......... .................01.05.09 alutek29.................29.................30......... ...............25-06-09 graminis..................25................29.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................27........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............13........... ...........23.10.2009 gab2901....................34..............23........... .............12.08.09 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............8............ ..........20.11.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik255:) Dziękuje za namiary na NK. śliczna i zgrabna z Ciebie laseczka i taka chudziutka,to brzuszka pewnie u Ciebie jeszcze nie widać,łapię troszkę fluidkow od Ciebie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziara mam taki brzunio ze nie da sie go ukryc nie mam aparatu ale aby brat mi odda to wysle fotki:):) juz zaczynam 4 miesiac juz mam duzy boje sie czy go pozniej uniose heh :):) a z ciebie jaka laska opalona :):):) buziaki 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
licze ze fluitki pomoga ci sie zafasolkowac :):):):) w sumie jestem najmlodsza to napewno cos w nich jest :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkich bardzo serdecznie;) Czytam od pewnego czasu fora i za każdym razem tak zazdroszcze tym, które się chwalą, że się udało i będą miały albo już mają swoje upragnione maleństwo. Cieszę się razem z Wami bo dajecie nadzieję, że wszytko jest możliwe. Jestem tu nowa i swoją przygodę z badaniami tz. prolaktyną, testosteronem, tarczycą itp dopiero zaczynam w związku z czym mam kilka pytań. Prolaktynę mam niby w normie do 21,9 na 23 ale od tygodnia \\\"wcinam\\\" Parlodel i dzisiaj odebrałam wyniki testosteronu i jestem przerażona 1,14 na max 0,8. Czy którejś udało się jakoś zbić ten straszny testosteron? A jeśli tak to w jaki sposób, jakie tabletki. Wizytę u gina mam na czwartek i będę miała robione również usg przezpochwowe ale wole już wiedzieć co i jak. Z góry bardzo dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nika,tylko miało być nikolka25 witaj znów u nas:) madzik:) to brzuszek już masz,a taka chudziutka z Ciebie laseczka,jestem ciekawa czy udźwigniesz ta piłeczkę w brzuszku,jak będziesz mieć zdjęcia,to ja po proszę❤️ na pewno ślicznie wyglądasz z brzuszkiem,a przed ciążą ile ważyłaś?,na pewno nie więcej niż 40kg. a teraz coś przybrałaś na wadze,pewnie nie.... jak już to z 1kg lub2kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka madziara..........wiesz może co mi dolega ?? :P Dodam tylko ze mam bardzo nieregularny okres nawet raz na 4 miesiące. Jak mam zbić ten testosteron? Czytałam na innych forach że Diana pomaga ale to są antykoncepcyjne a ja przecież chce Dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Witaj filipka dziewczyny jak przeczytaja to ci pomoga na pewno tylko cierpliwosci :) tutaj same zabiegane kobietki jednym slowym same Pracusie :p Madzik jejku niedawno mowilas o 2 kreseczkach i to juz 4 miesaic no w szoku jestem ogromnym ale ten czas ucieka. kalpek a ty gdzie sie chowalas co tak cichutko nie ma ciebie. nikola super ze jestes :) 😘 madziara ale jestes opalona zazdroszcze ci :) monita fajnie ze znow czesto u nas goscisz :) alutek i bardzo dobrze zrobilas jestes w zaawansowanej ciazy jestem dumna z ciebie ja ganialam do pracy i tragedia :( pani misiowa pojawiaj sie czesciej u nas :) myszka ale bedziesz miala busy :) wybawisz sie za wszystkie czasy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pai misiowa bardzo madrze robisz :) tez bym kupila rower na twoim miejscu :) graminis kurcze nie dobrze ze meczysz sie w pracy choc wspominalas ze nie masz ciezkiej pracy to jednak powinnas zwolnic tepo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipka86 ja Ci nie pomogę,ale na pewno któraś z dziewczyn,lub wpisz w google to co Cie interesuje a na pewno znajdziesz coś dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko dziękuje:) ale teraz już nie opalam się narazie,szkoda skory,bo słońce ja niszczy i solarium tak samo,a od słońca mam tyle piegów na ciele,ze nawet nie chce mi się mówić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×