Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

witajcie to ja kakusia 22 zmienilam wreszcie nick bo latka leca a przy nicku wciaz bylo 22 ;) juz tyle razy malam zmienic i dzis mi sie prypomnialo jak zmienialam stopke bo niunio ma juz 4 zabki ;p U nas po staremu niunio lobuziak wszedzie go pelno nie mona sie przy nnim nudzic :) Dziewczynki a gdzie nasza PaniMisiowa? juz chyba dawno sie nie odzywala?? Patinko wygrala cos Olivka?? Mam nadzieje ze pomogłysmy troche Saro nieprzejmuj sie wiekiem bedziesz mama napewno a wiek nie ma tu nic do rzeczy !!!! Myszko a jak u ciebie jak tam staranka, co powiedzial lekarz?? Monia Moja ciotka tez lezala 3 tygodnie w szpitalu w 7-8 miesiacu na podtrzymaniu a jak lekarze uznali ze moze juz urodzic to niunio obrazil sie i urodzil 1,5 tyg po terminie ;p;p Madzik zwolnij tempo a poza tym to niezamartwiaj sie bo to bardziej szkodzi dziecku niz inne rzreczy Madziara a jak u ciebie staranka?? Alutek i graminis wy to juz powinnyscie odpoczywac a nie pracowac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Troszkę ruchu się zrobiło, jak miło :-) Efqa i Pani Misiowa coś się nie odzywają... Myszka i Kalpek też rzadko zaglądają.... -co tam u Was?????? Ja w tej chwili z zakupów wróciłam, byłam jeszcze na ostatnich badankach, dziś jadę na ktg. Ale już powiedziałam, koniec! nie będę się stresować myślami i ............. kupiłam sobie puzzle :D Co prawda tylko 1000sztuk, bo mi żal kasy było na większe, a te były na promocji za 10zł:-) I będę się relaksowac przy układaniau he he, zawsze miałam bzika na tym punkcie:D W sumie czuję się ok, tylko te nogi- naprawdę jestem przerażona, takie nogi to widziałam u mojej 80-letniej babci, która już chodzić nie mogła, nawet trudno zgadnąć gdzie kiedyś kostka była :-( I bolą:-( KOSZMAR!!! No i zaraz biegnę obiadek zrobić, a potem zabieram się za układanie :-) Będę Was podglądać. Buziaczki 👄👄👄 A! tak mi się przypomniało, że dziś z rana zaczęłam narzekać, kiedy wreszcie urodzę, a Różyczka na to- \"no dziś mamo Adaś wyjdzie\" he he, ale by było, jakby miała rację:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Monita, wiesz z chłopami to czasami tak bywa. My staralismy się o dziecko 1,5 roku z poczatku to oczywiście wszysko spokojnie ale potem jak już nie wychodziło to była taka presja, takie nastawienie się na reprodukcję, jak ja to nazywam. Tak to ten dziń i najlepiej jescze ze 2 razy, widziałam w ozach mojego męża cos czego niegdy nie widziałam taki strach żeby tylko sprostać zadaniu. Wiesz nam się czy chce czy nie chce to możemy u nich trochę z tym gorzej, no i wtedy klapa. Ile razy mu robiłam awanturę że się nie stara, bo kiedy są te dni to on nie mógł. Mówiąc szczerze to był ciężki okres w moim życiu, bo oczywiście wpadałam w jakąś histerię a potem dopadała mnie deprecha prz kolejnej @. Starał sie mnie pocieszać że następnym razem się uda, ale czasami to było gorzej, już traciłam nadzieję. A ten czas kiedy zaszłam w ciążę był zupełnie inny bo byłam po HSG i miałam odpuścić bo lekaz mówił że będziemy monitorować jajeczkowanie, to juz nie było czego monitorowac bo byłam w ciąży. test robiłam z 4 razy bo nie mogłam uwierzyć i nie chiałam żeby ten czar prysł jak bańka mydlana. Tak więc nie denerwuj się na niego bo wiem że to też dla nich wielki stres, on napewno chciałby żeby sie udało i cię zadowolić w 100%, ale czasami tak juz bywa. Zobaczysz za jakiś czas i wam się uda, zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko pewnie Róża sie juz nie może doczekać kiedy będzie miała juz braciszka w domu. A na te nogi może jakaś chłodząca kapiel miska z wodą i solą, a potem jakis kremik na obrzęki. nie biegaj tyle odpocznij póki męża nie ma, nózki do góry na ścianę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Alutek, ja już wszelkie kremy i maści stosuję, ale nic, nawet po nocy niewiele schodzi :-( Zaczęłam się nawet obawiać zatrucia ciążowego, ale ciśnienie ok, badania też. Zawsze miałam problem z nogami, ale teraz to już koszmar. A co do mężczyzn, to racja, pamiętam jak my się staraliśmy, na początku był entuzjazm, a potem już monotonia i nawet przerażenie. Ale mój M tak tego nie przeżywał jak ja... Obiadek prawie gotowy i teraz lecę autko troszkę wypucować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monita ale ci zazdroszczę tego szefowania sobie :-) monia a może róża to prorok jest? ;-P ale by było!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis- ale bym CHCIAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A co do tego szefa, to mam nadzieję, że nie wywołałam wilka z lasu, bo ostatnio napomnknęłam, że się obijacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem u mnie nic nowego, malo do Was pisze bo calymi dniami jestem na dworze a jak przychodze to zjadamy obiad, czekamy na M i dalej idziemy 10 maja mamy komunie, moj mąż jest chrzestnym i musze sie jakos ubrać, M juz kupil sobie garnitur tylko ja zostalam, mam nadzieje ze szybko cos znajde bo ja nie lubie dlugo szukac na prezent kupujemy rower bo takie jest zamowienie od naszej komunistki :P i jeszcze jest nie wybrany bo jakos nie mamy czasu zeby sie za to zabrac i chcemy jakoś pamiątke kupic ale w tej kwestii nie mozemy sie z M porozumiec no ale tak to jest z chlopami monia----- to moze dzisiaj Adas wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przesyłam na pocztę zdjęcia Emilki i stojący obrazek ze srebra który dostała od mojej mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pani Misiowa! No, zaczyna się sezon komunijny, zawsze jakoś szczególnie przeżywam te komunie, choć już parę lat nie byłam na żadnej, teraz z prezentami ciężko, dzieci takie wymagania mają... szok. Jejku- dziewczyny- nie róbcie mi nadziei z tym porodem:-( bo pewnie znów nic z tego, a ja zacznę myśleć:-( No dobra, spadam myć to auto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh wyśle później bo mi komp szwankuje, zabiegana jestem strasznie! całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj panimisiowa! na pewno znajdziesz coś extra! nas też czeka w maju komunia ale nie jesteśmy chrzestnymi więc wydatek na szczęście mniejszy :-) ufff... spoko, z szefem nie mam jazdy... obchodzi się ze mną jak z jajkiem... to była taka luźna dygresja na temat zajmowania się głupotami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Szanowne Lachonarium :) ;) Monia🌼 oj tam zaraz obijamy :) Jakis relaks tez musi byc :) Widac, ze juz doczekac sie nie mozesz spotkania z malenstwem... ta koncowka to chyba zawsze taka trudna. Ale z tego co widze w tabelce Adas ma jeszcze czas ... Cierpliwosci Kochana! Kakusia🌼 gdzie mozna Twojego Szkraba zobaczyc? Madzik🌼 jak sie czujesz przygototwana do maturki? Graminis🌼 to moze otoworzysz kiedys wlasny biznes... mi sie wlasnie cos takiego marzy :) chociaz poki co na prace nie narzekam, jednak to nie calkiem oja dzialka. :) Pani Misiowa🌼 my tez sie wybieramy na I Komunie 17.05 do Meza Chrzesniaka.... nad prezentem jednak nie mamy co sie zastanawiac, bo rodzice zaznaczyli ze maja byc pieniazki. A mi nie do konca sie to podoba... gdzie te czasy kiedy od chrzestnego dostawalo sie zegarek a od chrzestnej zloty lancuszek...to byly pamiatki...a wlasnie spelnieniem marzeniem byl rower. Teraz moda na zbieranie pieniedzy na komputer, skuter ,telewizor plazmowy... i nie wiadomo co jeszcze! Tez mam problem co ubiore na to przyjecie, bo nie wiem czy sie jeszcze zmieszcze w to co mam, a nowe na jedna okazje nie bardzo usmiecha mi sie kupowac. Zajrze do Was jeszcze, poki co molestuja mnie tu telefonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa dobre to Lachonarium hehhehhe rodzice tej dziewczynki najchetniej by chcieli kase ale ja nie dam złotowki bo wiem ze to dziecko nie dostalo by z tego nic a to jest w koncu jej święto marzy o rowerze i go dostanie bede jej włoski ukladac i juz mam koncepcje bo jej szanowna mamusia ma to w dupie że tak sie wyraże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku!! Znowu mam na cos strasznego smaka i nie wiem o co mi chodzi!!wrr Ewelka🌼 a Ty wiesz mam nadzieje, ze ja mocno za Ciebie kciuki trzymam :) i za obrone i za zafasolkowanie :) Monita🌼 nie boj zaby!! liczy sie jakosc a nie ilosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa na naszej klasie sa zdjecia mojego szkraba :) jak nie masz mnie to wysle ci namiary na maila tego co masz kolo nicka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka mnie już ssie w żołądku ale zjadłabym standardowo jakąś bombę kaloryczną typu wielgachny cheeseburger albo kebab z pyszniutkim sosikiem!!! mmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam uroczyście obwieścić, że ewqa przesłała fotki swojej księżniczki :-) rety!!! ona jest przesłodka!!! cudna!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Kakusia24:) My dopiero zaczynamy robić badania w sierpniu,a do in vitro chcemy podejść jak zrobimy wszystkie badania,to gdzieś kolo września-października, ja tez poproszę na Ciebie namiary na NK. bo nie wiem czy Ciebie mam🌻,mój mail: madziorek10@interia.pl EfQa:) ja tez poproszę ładnie o zdjęcia z chrzcin🌻,mój mail: madziorek10@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę namiary na NK. lud zdjęcia: mój mail: madziorek10@interia.pl Asik85,iwa18,misiusia,nikolka25,Sylwia29,misiaczki,Rusaczek,Sara76,kalpek,EwelkaO,felicity78,lilowa,silnaaa,mała kobitka,miodziki,pomocy7890,Aura_34,Monia671,alutek29,graminis,jolanta2,yourmind,Kamila1985,akinom24,izulkaa,madzik255,gab2901,aneczka227,dorota822,Fiolek,PaniMisiowa,Kakusia24,EfQa,becia_gask,asiunia27, proszę o Wasze zdjęcia lub namiary na NK. bo Was jeszcze nie widziałam,dziękuje🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak mnie nie ma to rucch na kafe :p a jak jestem to cisza :p ja za pozno umiesccilam zdjecie olivki aby ccos wygrac ale cieszee ze uzbieralismy 1000 puktow stronka cala wydrukowana i schowana na specjalna okazje :) Kakusia mloda kobietka z ciebie mnie teraz stuknie 27 :O i to za 2 dni ojej leci ten czas gdzie te 16 bylo :p ide poskladac pranie i posprztac pozniej jeszcze zakupki ale sie odezwe jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już mam trochę luzu,trzeba było troszkę z papierami porobić bo sie nazbierało uff jak ja nie lubię tych deklaracji wypełniać...........i książek... ten mój M strasznie sie stresuje ...:):):):) zobaczymy co dzisiaj będzie ja też mam komunie 17 maja mój synuś Krystian idzie do 1 komunii i już czuje te nerwy w sobie,właśnie czekam na albę bo zamówiłam na allegro a co do ubioru to sama nie wiem co zorbie..... mój rozmiar to 50!!!!! straszne to jest musze chyba brać przykład z naszej patinki która już tyle schudła całuski👄 mam już lokal wynajęty ale na tej zasadzie że ta kucharka co tam jest to ja jej muszę cały towar kupić ona wszystko zrobi to co ja chcę i jak zostanie cos to zabieram to do domu,mam na 34 osoby komunię,wszyscy już zaproszeni więc to już mam z głowy dobrze ze w domu nie musze nic przygotowywać,posprzątam troszkę tylko kurze bo mieszkamy w domu dopiero 3 miesiące i jest wszystko nowe a co do prezentów to mi jest wszystko jedno co goście przyniosą ,niech sie dziecko cieszy,w sumie my mu zapewniamy wszystko ale zgadzam sie ze jak są rodziny że chcą kase a dziecko z tego nic nie widzi to lepiej prezent kupić ......... ja jak miałam komunie to nawet na oczy nic nie zobaczyłam bo rodzice sie budowali i całe centralne za to zrobiliu :(:(ale cóz takie czasy były kiedyś panimisiowa to super ze mało może na ciebie liczyć ,ja dwa lata temu też swoją chrześnicę czesałam i ubierałam do komunii i nawet spała u mnie i od razu rano ja do brata odwiozłam odszykowaną ,bo bratowa sie nigdy z niczym nie może wyrobić:):):):) monia współczuje z powodu nóg,połóż sie i odpocznij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×