Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Zaczęłam mierzyć dopiero od 1 maja(12 dzień cyklu) i wyglądało to tak: 36,6 36,75 36,7 36,7 36,7 36,7 36.75 36,8 37,1 37,1 37,0 36,9 (dzis) i tak naprwdę to nie wiem czy w ogóle miałam owulację :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa to juz teraz zycze ci przyjemnej podrozy udanego urlopu odpoczywaj ile sie da :) graminis to zes sie rozleniwila kobieto :p heh zartuje nalezy ci sie :) teraz musisz zbierac sily na ogromny wysielek jaki cie czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka 🌼 Wiesz, podwyzszona temperatura nie jest wystarczajacym dowodem wystapienia owulacji ale Twoj wykresik wyglada ok.Twoja linia pokrywajaca jest na 36.70 , czyli tempka ciagle utrzymuje sie powyzej. Mysl pozytywnie! Ja trzymam kciuki! Patinka🌼 dzieki bardzo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko ja postanowiłam nadrabiać domowe zaległości ale naprawdę tak się rozleniwiłam, że jakoś nie mogę zacząć :-( a czas ucieka... Lucy jak to widzi to pewnie już ma stresa ;-) ale damy rade... 2dni na aklimatyzację w domu i od jutra zaczynam wielkie porządki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mam deprechę i chce mi się wyć!!! Dzisiaj rano pojawiła się @, mam już wszystkiego dosyć: pierdolonych zastrzyków, kolejnych inseminacji (w kwietniu miałam w sumie 20)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro tak mi przykro :(:(:(ściskam cie bardzo mocno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam dziewczyny! Ja tez staram sie o dzidziusia, bardzo tego pragne :) Mam 23 lata i 7 miesiecy juz bez rezultatów wiec zaczynam sie niepokoic. Moze za badzo tego pragne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara... nie wiem co ci napisać... wiem, że cokolwiek to będzie to i tak ci nie pomoże :-( jest mi przykro, strasznie... i nawet nie umiem sobie wyobrazić jak ci ciężko... wiem, że teksty o nadziei pewnie strasznie cię teraz wkurzą ale kochana... ściskam mocno i serduchem jestem z tobą... i... mocno wierzę, że jednak przyjdzie ten wspaniały dzień... wiem, że przyjdzie i że przeczytam o twoich 2 krechach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj dziewczyno wampira :-) miło, że jesteś :-) razem zawsze lżej!!! zapraszamy do tabeleczki i... trzymamy kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane melduje sie :)))) u mnie nic nowego :) jakos idzie powolutku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzisiaj przyleciała moja siostra mama jest jeszcze do soboty pózniej postaram się zaglądac częsciej a tak to czuje się dobrze 31 tyd. za pare dni zaczne 32 i tylko czekac troche się boje jak to tu bedzie ale dam rade Martymka cieszy się na Rafałka fajnie czeka kiedy się przyprowadzi do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam jeszcze tabelke bo tygodnie uciekają OK to najpierw uaktualnię moja rubrykę STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........25.05.2009 nikolka25...................25..................27.... .............19.05.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................58.... .............13.05.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................3........ ............04-06-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........02.06.2009 lulkusia....................24....................13.... ..............23.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................32.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................31........ ................17-07-09 gab2901....................34..............26........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 madzik255.................21..............15............ ......... .23.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............11........... ...........20.11.2009 lilowa.........................27..............10....... . ............ .06.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilosc cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ .. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ................2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ ..........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... .............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ...........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dodałam zdjecie na nasza klase widac jaka jestem gruba hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Jolanta ja Cie chyba nie mam na NK??? Mozesz podac mi dane na gadu 4342539:)Dziekuje i zycze milej nocki:) Saro :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Sciskam Cie mocno i przytulam kochanie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny i kolejny tydzień za mną trudno uwierzyć ale zaczełam 28 tydzień :) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........25.05.2009 nikolka25...................25..................27.... .............19.05.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................58.... .............13.05.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................3........ ............04-06-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........02.06.2009 lulkusia....................24....................13.... ..............23.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................32.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................31........ ................17-07-09 gab2901....................34..............27........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 madzik255.................21..............15............ ......... .23.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............11........... ...........20.11.2009 lilowa.........................27..............10....... . ............ .06.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilosc cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ .. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ................2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ ..........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... .............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ...........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009 U nas nic nowego ja sobie odpoczywam na L4 a M do pracy . Jutro ide oddać mocz do badania i w poniedziałek do lekarza. Wczoraj oglądaliśmy w sklepie wózki i łóżeczka , głowa boli ile tego jest . Na 99% zdecydujemy się na wózek firmy TAKO ( co myślicie o tych wózkach) http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=278 co do koloru to jeszcze nie wiem . A tu podam Wam stronke producenta łóżeczek http://www.stolar-delfinek.pl/lozka.php nam się podoba Delfinek 2 czekoldka - bielone kolorytycznie będzie pasowało do mebli. Dajcie znać co myslicie o wózku bo sama jestem zdziwiona że taki tani wybrałam początkowo myślałam że na wóżek bede potrzebowała około 3 tysiące . A tu zaskoczenie :) Pozdrawiam Wszystkie dziewczyny tym co się starają to dużo wiary i optymizmu wiem po sobie że to działa. Poprosze jeszcze o dane na NK tych dziewczyn których nie mam możecie posłać mi na poczte gabrysia156@autograf.pl lub na GG 8935722 Teraz uciekam się umyć i spacerek do sklepu po ciepłe bułeczki a potem mój kochany M obiecał mi umyć okna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Jolanta- ja Cię chyba nie mam na nK? Znajdziesz mnie u dziewczyn- ikonka ze zniczem Gab- miałam wózek Tako przy Róży, wszystko ok,tylko waga zbyt duża, ciężko go było podnosić itd... Ale widzę, że te są juz z nowej kolekcji i są dużo lżejsze, a asamą budową wydają się być ok :-) Jejku- jak tylko zaczynam do Was pisać, to Adasiek się budzi! Daje czadu i nie daje matce spać... Mam chwile zwątpienia czasem, ale generalnie cieszę się, już normalnie chodzę, siedzę- tylko na miękkim, i wczoraj zasiadłam znów za kierownicą :-) Czułam się jakbym dopiero co prawko zrobiła he he, a przecież to tylko 2 tygodnie przerwy :-) I wiecie co jeszcze wczoraj zrobiłam? Uszyłam sobie sukienkę:-) Mąż woził Adasia, a ja zabrałam się ostro do roboty! Dostałam kaskę na imieninki, choc ich nie urządzałam, ale babcia wpadła:-) No i dokupiłam sobiedodatki i jeszcze bieliznę dla matek karmiących he he. Jak będzzie cieplej, to zaraz wskoczę w sukienkę i pochwalę sie jak wyglądam:-) Oj, już naprawde uciekam, bo głośno :-) Buziaki dla WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!!! Ciężaróweczki- MATKO JAK TE TYGODNIE WAM LECĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kto łapie mój brzuszek?????????????? Nadal czekam... i chyba nawet już wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gab :-) leci ten czas, leci... wóżek fajny, i rzeczywiście to co słyszałam o tako na minus to waga tak jak monia mówi... ale na ścisłość większość wózków tyle waży a lżejsze są tylko te z przedziału 3-4 tysiące ;-) ja już sobie upatrzyłam wózek bebetto murano... w podobnej cenie jak tako :-) monia ty jeszcze masz zapał do szycia... sukienka pewnie cudna jak wszystko co wychodzi spod twojej igły :-) już się na fotki nie mogę doczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !!!! Ja dzisiaj też trochę leniuchuję :) Mam wolne więc znowu troszkę posprzątam bo nie potrafie siedzieć i nic nie robić. Doczytam książeczkę, zrobię obiadek i znowu dzień ucieknie... Postanowiłam się troszkę odchudzić, oczywiście nie przechodzę na żadną dietę bo u mnie może się to groźnie skończyć... Ograniczam więc jedzenie pieczywa i słodyczy (ostatnio jadłam ich bardzo bardzo bardzo dużo) i wczoraj T powiedział, że mi dupa urosła i jeansy też już toszkę ciasne się zrobiły. Monia ja wciąż jestem chętna na Twój brzuszek. Dzisiaj znowu temperaturka skoczyła :) :) :) no ale jeszcze conajmniej 6 dni niepewności :( T cały czas mnie motywuje do pozytywnego myślenia :) Graminis jak Twoje porzadki??? Nie szalejesz za bardzo ???? Madzik co tam u Ciebie i Twojej bratanicy????? Gab wózeczki pierwsza klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka no to ja cię teraz z Lucy też motywujemy do pozytywnego myślenia :-) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ w końcu ktoś musi złapać brzuszek moni ;-) nie przesadzam ze sprzątaniem, spokojnie i powolutku, zresztą Lucy nie pozwala mi się już zbytnio schylać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Graminis 👄 i głaskanko dla Lucy :) Teraz to ja się muszę zmotywować żeby ruszyć dupkę na pocztę bo Mamusia paczkę przyszłała. Monia z tym szyciem to ja też Cię podziwiam. Ja nie mam tyle cierpliwości i przede wszystkim talentu żeby najprostszą spódniczkę uszyć :) Szczerze to nigdy tego nie próbowałam Dobra idę :) zajrzę jak wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuk puki od Lucy dla cioci nikolki :-) leć na pocztę i uważaj na siebie!!! wracaj do nas szybko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Saro🌼 prosze Cie brodka do gory i smialo do przodu... nie Ty pierwsza i nie ostatnia, ktora watpila a potem byla szczesliwa Mamusia :) Trzymam kciuki za Ciebie Kochana!! Jeszcze dzis i jutro... i uciekamy... :) Nie wiem jakie rzeczy zabrac ze soba do Polski, nie wiem co ubrac na te Pierwsza Komunie, na ktora idziemy. Nie wiem jakie ciuchy nad morze...jaka pogoda, jakie okazje... no mam typowe dylematy ciezarnej i podjecie jakiejkolwiek decyzji graniczy dzis z cudem... Pomocy!! Graminis🌼 jak muchowa piosenka? :) Gab🌼 w wozeczkach sie jeszcze nie orientowalam, ale te bardzo mi sie podobaja!! A co do wagi? Czy to znaczy, ze one waza 16 kg? To chyba dosc duzo...Wizualnie jednak baaaardzo ladne, takie kolorowe- slodkie!!ciekawe czy wysylaja zamowienia za granice... Lozeczko tez slodziutkie i jesli kolorystycznie bedzie Wam pasowac to bajka :) A w jakich cenach sa takie lozia? Czy Ty mieszkasz w Bydgoszczy? Bo zauwazylam,ze tam wlasnie ta firma ma siedzibe? Moniu🌼 ucalusj Adaska w nosek od forumowej Ciotki :) Wiesz... coraz bardziej podoba mi sie to imie... chyba faktycznie sie skusze jak bedzie chlopiec :) Jedyny problem widze teraz w tym, ze Dzidzia mialaby urodziny, imieniny i Gwiazdke w ciagu kilku dni a potem dlugo nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Przesyłki nie odebrałam ponieważ pomimo tego, że awizo dostałam dzisiaj to przesyłka będzie do odebrania dopiero jutro. Paranoja... Mówię Wam nie ma co narzekać na polską biurokrację, tony papierów do wypełnienia itd bo wszędzie jest ten sam bałagan :( Lilowa ja myślę, że dylematy dotyczące m.in pakowania się dotyczą większości kobiet :) Ja jak się pakuję to zawsze uważam, że wszystko może mi się przydać i z jednej strony to dobrze, że są ograniczenia wagowe w samolotach bo pozwala to zrobić dosyć trafną selekcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka🌼 masz racje z tym pakowaniem... tym razem jednak za duzo mnie nie ogranicza, bo jedziemy autkiem :) I stosik ,,niezbednych\'\' rzeczy rosnie :) Moze sprobuj isc na poczte popoludniu- moze listonosz ciagle ma Twoja przesylke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×