Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

no EQfa zajadałam się i w tym roku też tak już było i pewno od tego jestem teraz przeziębiona mam tak strasznie zapchany nos że ciężko mi jest oddychać kupiłam sobie ten wodę morską i tak sobie psikam dopść często bo bym chyba umarła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tez chora mam taki katar ze wali mi się z nosa non stop mam nadzieje ze moje dziecko bedzie dzisiaj grzeczne na placu zabaw bo nie dam rady za nią biegać kalpek jak ja lubie takie romantyczne kolacje z fajnym zakonczeniem szoda tylko ze rzadko u nas się to zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejcia "pociągające" i reszta :-) lilka :-( ja też już tęsknię i po cichu zazdroszczę sesyjki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Długo nie pisałam bo w weekend majowy byliśmy w górach a teraz śliczna pogoda i całe dnie spędzamy na dworku a wieczorkiem ty;lko mialam sile przeczytac co tam u Was kochane słychać wiec jestem na bieżąco :) Niunio na wycieczce był suuuper grzeczny każdy sie dziwił że z takim maluszkiem po górach chodzimy a przecież to juz nie taki maluszek łobuziak okropny :) Powiem wam ze teraz to juz nie moge sie z nim nudzic ciagle chce chodzic gadac zaczepia wszystkich na ulicy taki odwazny z niego chlopak :) Pozdrawiam wszystkie i przesyłam gorace 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Patinko:) Ale Ci waga jedzie w dol i szybko to zrobiłaś,trzymam kciuki za Ciebie👄🌻 Co tam powiedziała Ci dziś konsultantka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki:) Ja za godzinke zmykam do pracki....wpadlam powiedziec Wam tylko dzien dobry i zyczyc Wam milego dzionka:) Jezeli ktos chce miec nasza Dorotke w swoich znajomych na NK to pisac na gg 4342539:) Buziaki zostawiam👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dostalam sms i nie bardzo wiem czy on był skierowany do mnie, ktoś poinformowal mnie o narodzinach córeczki, podał wage i godzine porodu i napisał że ( tutaj padlo imię dziewczyny, jest to także moje imię :P więc bedziecie wiedziały) czuje się dobrze czy któras z naszych ciężarowek miala termin na dzisiaj albo w okolicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmm, Pani misowa- niezła wiadomość;) ale u \"nas\" najbliższe terminy są na lipiec- jolanta i graminis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to imię które jest takie jak Twoje to tyczyło się nowego bobaska;) czy mamuśki?? a nie miałaś kogoś z rodziny to spodziewał się teraz malucha?? a może po prostu odpisz na tego smsa i zapytaj- "kto go napisał";) z tabelki wynika że jeszcze Kamila 1985 miała termin na lipiec ........... kto wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurować mi się kobitki!!!! co to za smarkanie w maju!!!!!??? Patinko- idziesz jak burza!! z wagą!! podziwiam i jestem dumna z Ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panimisowa;) - juz myślałam że kolejny wcześniaczek będzie;) dobrze że jednak nie;) - niech jeszcze posiedzą w brzuszkach do lipca!! madzik- odezwij się!! jak się czujesz??? a jak dzidziuś Twojego brata?? - mam nadzieje że wszystko w porządku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik pewno wkuwa :) i nie ma czasu a ja dalej chora.... ledwo żyję mieliśmy jutro jechać do rodziców ale chyba nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was cieplutko 🖐️ Olivka zrobila mi pobodke przed 5 rano ale po 20 minutach poszla spac znow meczyl ja katarek znow :( Laura dostala pare dni temu i znow Olivke zarazila ale nie ma jeszcze tak zle. smarujemy odciagamy regularnie i zakrapiamy kropelakmi nasivin mam nadzieje ze uda mi sie zapobiec wiekszej infekcji niz ostatnim razem. Ja popijam Kawusie Laura jeszcze spi :O dzis ma zajecia z religi 4 godziny ostatnie przygotowania do komuni powiem wam ze mam stresa wielkiego chyba wiekszego od samej Laury. Dziekuje wam za komenatrze :) teraz musze walczyc o 7 z przodu :) madzik jak sie czujesz rzadko u nas juz bywasz od czasu jak masz fasolinke ;( wiemy ze musisz odpoczywac ale skrobnij posta czasem. Sara co u ciebie? przykro mi ze znow cie Nawiedzila ta malpa.Nie chce cie pocieszac ze sie uda w nastepnym miesiacu,ale wierze w to ze uda sie. Kalpek a co tam u ciebie? jak samopoczucie.No No ladna kolacyjka sie udala :p Monita a ty nadal w pracy? graminis pewnie teraz leniuchuje odwiedzaja ja kolezanki teraz ma przeciez czas :p i zakupki dla maluszka tez pewnie sa. aha dziewczyny dostalam wczoraj prpozycje mieszkania i to w miejscu gdzie 1 raz mieszkalam przyjezdzajac do anglii bardzo blisko centrum.Tylko nie domek :( mieszkanie na 1 pietrze 3 pokojowe z Livingiem wlacznie.Duzy balkon cos podobnego do mini tarasiku wiec pranie mialabym gdzie wieszac.i to jest 2 pietrwoe mieszkanki tzn na dole bede miala pewnie goscinny pokoj z kuchnia a u gory beda pokoje i lazienka tzn tak jest w wiekszosci wczoraj dzwonilam by sie umowic na spotkanie by zobaczyc to mieszkanko w przyszlym tygodniu ale Tej pani ktora zajmuje sie moja sprawa nie bylo juz jje w pracy tak wiec w poniedzialek zaczne dzialac. jak pokoje beda ladne duze to bede musiala wziasc bo tutaj sie mecze i boje przedewszystkim. szkoda mi tego ogrodka bo dzieci zawsze mialy frajde i hustawka ogrodowa i trampolina i trzeba bedzie sie tego pozbyc. Co byscie zrobily na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja jestem zalatana strasznie a to u malej jestem dlugo a tak poza tym to mala bedzie sie nazywac wiktoria i juz sama oddycha:):0 a ja mature ustna zdalam z ruskiego i we wtorek mam pisemna takze kuje dziewczyny podczytuje was caly czas napisze aby wroce:):0 buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie co dziewczyny co to za lenistwo 😠 ja juz nakarmilam dziewczynki laura slicznie bedzie dzis ubrana bo beda juz nagrywac w szkole taki wstep do nagrania z 1 szej komuni najgorsze jest to ze ja jestem beztalenciem totalnym jesli chodzi o uczesania szukalam fryzjerki dla laury na jakis sliczny kook juz 3 tyg przed komunia wszsytko zajete a ang salony pozamykane paranoja :( i co ja zrobie a ja chcialam dla niej cos ladnego tak dlugo szporowalismy te wsloski ma takie dlugie ;) uciekam za tem czeka mnie ciezki dzien :O zycze wam udanego slonecznego dnia :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka madzik- super że malutka już sama oddycha!@! teraz na pewno będzie coraz lepiej!! gratulacje na ten ruski;) patinko- nie iwem co bym zrobiła na Twoim miejscu....ale mając dwójke dzieci na prawdę trudno by mi było zrezygnować z kawałka ogródka, własnej trawy, huśtawki itp.... w ogóle ja nie wyobrażam sobie życia w mieście... ale powiedz jak tam zakończyły się twoje działania z policją?? czy sprawa ucichła??!! a co do fryzurek komunijnych to u nas jest teraz moda na loczki- byłam w zeszłym tygodniu na komunii u znajomych- wszytskie dziewczynki miały loczki;) bardzo ładnie to wyglądało;) wiec może nie szalej z jakimś kokiem (którego nie potrafisz zrobic;)) tylko zakręć laurze włoski na papiloty czy na jakies wałeczki?? co ty na to?? no chyba że u Was inna moda. ja od rana szalałam w ogródku- zasadziłam 15 pomidorków, trochę poplewiłam itp teraz robie obiadek, pakuje sie i jade na weekend do rodziców wiec bede dopiero w poniedziałek;) pozdrowionka dla wszystkich papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, macie lanie jak nic 😠 wszsytko rozumiem weekend ale zeby tak cicho :( ja dzis w diecie poleglam :( 1 raz tzn zjadlam dozwolony jeden posilek czyli baton w ciagu dnia i pije 2 piwko 😭 ale nie jem wiec mozliwe ze dieta waga stanie w miejscu ale nie bede jadla obicuje te piwko za mna chodzilo. ale po za nawiasem mam bombke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko jesteś chyba jedyną znaną mi osobą która powiedziała że schudnie i naprawdę schudła :D jestem pod wielkim wrażeniem twojego samozaparcia i wytrwałości! Niesamowite ale w lipcu naprawdę będziesz wyglądała tak jak sobie wymarzyłaś - czyli prawie jak kij od szczotki ha ha :p Ale mówię ci jak opowiadam koleżankom o twoim schudnięciu to są chore i zielone z zazdrości - po prostu zielone!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dalej chora wygoniłam męża z małą na spacer i do kościółka a sama sprzątam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko:) Co tam u Ciebie i bliźniaków,jak się maja,są zdrowi? Mam do Ciebie wiadomość z tego forum co ja się tam udzielam i Ty tez się kiedyś udzielałaś,wiesz ze dziś koleżanka .Paulinka. zrobiła dziś test i wyszedł jej pozytywny,wiec mamy mamuśkę majowa.Pozdrawiam Ciebie i buziaczki dla bliźniaków🌻👄 Jak będziesz mieć chwilkę czasu to się odezwij do nas i tu na forum i na tamto forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xamadziara to przekaż proszę tej Paulince gratulacje od dziewczynek z naszego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×