Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hejo dziewuszki :-) ja się wysypiam jak nigdy... można wręcz powiedzieć, że się przesypiam ;-) moje biedne choruszki... buźki dla Was 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, też bym chciała niedługo napisać że zobaczyłam 2 kreseczki na teście :-) Powiedzcie mi po jakim czasie powinno się zrobić test ciążowy żeby był wiarygodny???? Bo już się tyle naczytałam że już mam mętlik w głowie. Szczerze mówiąc to tak kiedyś myślałam że zajście w ciąże to takie łatwe... a tu jednak odwrotnie. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doro... jek nie chcesz mieć wątpliwości to zrób test najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Choruszki wracajcie do zdrowia🌻 Jak tam Wam laseczki minął weekend? Ja właśnie się opalam na balkonie i czytam książkę i popijam sobie wodę z cytrynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego opalanka madziarku :-) ja donoszę alutkowe wieści!!! pawełek ma dziś badania, jak dobrze wypadną to jutro wychodzą do domku.. a więc kochane... trzymamy kciuki :-) ważył kilka dni temu prawie 1900 więc chyba da radę :-) mieszka już z mamunią bez inkubatora... pije alutkowe mleczko więc rośnie chłop jak dąb :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , mam problem, czy któras z Was spotkała sie z czymś takim: dziś przypada mi 15dc i zauważyłam jakieś dziwne plamienia podobne do tych które mam przed miesiączką, pierwszy raz mam coś takiego i zaczęłam się martwić. Dodam że odstawiłam tabletki anty i miałam problemy z powrotem miesiączki także sama nie wiem z czego mam te plamienia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doro lepiej skonsultuj to z dobrym ginem... u mnie też zaczęło się od plamień w środku cyklu a skończyło na cyście... więc lepiej dmuchać na zimne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę mnie tym zmartwiłaś.. Ale masz rację lepiej od razu sprawdzić skąd się to bierze, poczekam do jutra i zobaczę co dalej a na pewno w tym tyg odwiedzę lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Alutek- super, że mały rośnie zdrowo- życzę szybkiego powrotu do zdrowia! Patinko- Ty laseczka jesteś i młoda dziewczyna!!!! Ja ledwo się na nogach trzymam, mały bardzo mało śpi, ciągle chce być przy cycku, kolejna noc nieprzespana... Dziś mój M wrócił do pracy, zostałam sama z dwójką dzieci i mimo zmęczenia muszę mieć oczy dokoła głowy, bo Róża chora i cały czas robi małemu na złość, jak wychodzę do łazienki, to biorę Adasia na ręce:-( Róża okropnie kaszle i ma katar, niestety zaraziła również mnie, wczoraj znów miałam temperaturę i pot ze mnie ściekał, ale przynajmniej odsypiałam trochę w dzień, a dziś chodzę na rzęsach. Jak Róża była mała to też bardzo mało spała, boję się , że z Adamem będzie to samo :-( Wyobrażacie sobie, że ostatnio spał do 2 w nocy i od tej pory dopiero przed chwilą zasnął! Boję się, bo wydaje mi się, że ma początki kataru, albo ja już zbyt się martwię:-( No i oczywiście zero pomocy:-( Miałam nadzieję, ze siostra pomoże mi i będzie odwoziła Różę do przedszkola, ale powiedziała, że ona też ma małe dziecko i nie da rady, a w sumie, to ma babcię obok siebie, która cały czas jej się małą zajmuje i nie szkodziło by jej gdyby w auto wsiadła... ale trudno, z rodziną się dobrze na zdjęciach wychodzi... Coś mi się o uszy obiło, że tata będzie przychodził, brał moje auto i zawoził Różę, ale tak powiedział, a dziś podobno pijany leży... Brak słów. Nie pozostaje mi nic innego jak rano zapakowac dwójkę i jechać, mam nadzieję, ze jakoś się uda zgrać z jedzeniem... Sorki za to narzekanie, ale wyrzucam z siebie smutki, bo jak ryczę w domu, to mi zaraz do głowy myśl przychodzi, że z tego stresu pokarm stracę, a póki dam radę, to chciałabym karmić jak najdłużej. Pozdrawiam Was serdecznie i może wreszcie zjem jakieś śniadanie, bo nawet czasu nie ma i ochoty. Buziaki👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś biedaczko ty masz nowu pod górę :-( ale uśmiechnij się kochana!!! najważniejsze, że adaś zdrowy :-) róży też przejdzie "pociąganie" i dokuczanie małemu :-) postaraj się znaleźć w tym wszystkim chwilę dla siebie i nie zamartwiaj się kochana!!! jak ci źle to wal jak w dym i pisz o wszystkich kwasach :-) jak się je wyrzuci z siebie to jakoś lżej :-) jesteś bardzo dzielna!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma was :-( to ja mykam... o 18 filmik na szkole rodzenia :-) takie kino tyle, że bez popcornu i coli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hejka :) czuje sie juz dobrze🌻 wczoraj do godziny 12 umieralam pozniej wymioty sie uspokoily pozniej juz tylko glowa mnie bolala. Jedno jest pewne nigdy wiecej alkoholu na diecie :O ale glupiutka bylam delikatnie mowiac :O ale mialam wczoraj atrakcji caly dzien wieczorem dzwonilam po ambulans bo laure zaczelo szczypac kluc w katce piersiowej w okolicach serca nie umiala wziasc oddechu byla skulona cala czerwona i plakala.Bylismy w szpitalu po 3 godzinach wrocilismy do domu poniewaz uspokoilo sie od 2 dawki Ibuprofenu dla dzieci. Bylam dzis u lekarza i pani doktor osluchujac sluchawka stwierdzila iz jest pewna ze to nie serce tylko miesien ktory znajduje sie kolo serca prawdopodbnie po przebytej wczesniej astmie.Nie wiem czy przez takie badanie lekarz moze byc pewien swej decyzji ona to juz ma od ok 3 lat generalnie po wysilku zawsze ja kluje szczypie ale po ok 15-30 minut przechodzilo i nie bylo to takie mocne . ehm wybaczcie ze tak smece.Olivce katarek juz prawie przeszedl :) a ja w piatek na godzine 13 ide ogldac mieszkanie ktore mi zaproponowalo miasto :) zobaczymy najgorsze jest to ze musze dac odpowiedz na miejscu i bardzo sie boje ze nie podejme wlasciwej decyzji i bede zalowala tutja czuje sie niebezpiecznie ale zawsze w domu zostawiam czastke siebie moze to glupie ale taka jestem tak samo mam z samochodami :) pozdrawiam was cieplutko :) monia trymaj sie moje serce dasz rade jestes twarda dzielna kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis daj znac co bylo ciekawego w kinie :D Alutek tesknimy za wami ciesze sie ze wszystko jest dobrze a maly widze rosnie jak na drozdzach super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jedziemy zaraz do żłobka wczoraj Marcin był i kazala przyjść dzisiaj z małą żeby ocenila do której grupy powinna byc zakwalifikowana ale to jeszcze nie przesądza czy w ogóle bedzie przyjęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula177
Witajcie cieplutko! Mam na imię Ania,26 lat, w stałym związku z Sebastianem od ponad roku:-) Od stycznia staram sie o maleństwo.Pragnienie dziecka jest ogromne, a ono wciąż nie chce pojawiać się w moim życiu:-( Narazie czekam,cierpliwości mam ogrom bo wiem,że warto jest czekać, ze warto jest żyć dla takiego cudu. Pozdrawiam Was dziewczyny gorąco i dolączam do Waszego cudownego grona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj anula 🌻 witajcie dziewuszki :-) panimisiowa trzymam kciuki za misję ;-) patinko a w kinie super było... gdybym ten film oglądała w domu to bym ryczała jak bóbr :-) ale przy pełnej sali musiałam zachować zimną krew ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam i zapraszam anula do tabeleczki :-) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................2....... ............02.06.2009 Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........25.05.2009 nikolka25...................25..................27.... .............19.05.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................58.... .............13.05.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................3...................04-06-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........02.06.2009 lulkusia....................24....................13..................23.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................33.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................31........ ................17-07-09 gab2901....................34..............27........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 madzik255.................21..............15..................... .23.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............11........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............10....... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilosc cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ................2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz..................30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...................10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Anula witaj u nas:) PaniMisiowa:) Trzymam kciuki za żłobek,żeby córcia się do niego dostała i żeby jej się tam spodobało,to Twoja córeczka już taka duza?🌻 Graminis:) Co tam u Ciebie?🌻 No właśnie,ostatnio coś cicho na forum się zrobiło,ja się opalam na balkonie,pogoda super Patinko:) A co u Ciebie i córeczek? Co zdecydowałaś z mieszkaniem?🌻 Dla pozostałych laseczek🌻 Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziara ty to już murzynka jesteś pewnie :-) a ja blada twarz... u nas cały dzien dziś ulewa :-( jakoś ostatnio nie możemy stronki skończyć :-( bida się zrobiła na topicu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem pozytywnie zaskoczona atmosferą w żłobku pani kierownik miła, opiekunki biegają za dziecmi, Patryską się zajeły a ona oczywiscie zaraz zaczela się z nimi bawić i bylo ok jezeli się dostanie to bedzie chodzić do sredniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko :) graminis fajnie ze film ci sie podobal :) ja tez na takich filmach musze sie poplakac :) no cos cisza na forum sie zrobila wiekszosc z nas zabiegane :O u mnie tez sprztanko dzis 2 godzinny spacerek zaliczony troszke zakupow zaliczylam :) ale to nic jeszcze. moja mama juz wyjechala w strone Anglii ale dopiero jutro rano bedzie w Londynie i 2 dni u taty sie zatrzyma a w piatek zawita u mnie juz sie doczekac nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula witaj serdecznie u nas :) ostatnio cos cisza nastala ale nie bawem znow sie ruszy dziewczyny zajete albo praca albo malenstwami albo starankami :D wpisz sie do tabelki :) Pani misiowa gratulacje :) super ze Patrycji spodobalo sie w zlobku a to najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja dziś byłam u lekarza w związku z moimi plamieniami w środku cyklu, które zamieniły się w krwawienie! No ale nadal nic nie wiem konkretnego ponieważ lekarz kazał czekać bo być może mam cykle bezowulacyjne z powodu odstawienia 3 msc temu tabletek. Dodał również że mogło to być nawet wczesne poronienie!!! Ci lekarze to juz sami nic nie wiedzą a na koniec dodał żebym za kilka dni zrobiła test ciążowy bo wszystko jest możliwe-i jak tu nie zgłupieć! :-/ Jak wszystko u mnie wróci do normy to musimy wraz z mężem nadal się intensywnie starać :-))) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoroF tak to juz jest z tymi lekarzami czasem sami nie wiedza co tak naprawde sie z nami nie dzieje :( zycze owocnych staranek ;) i mam nadzieje ze niebawem dolaczysz do tabelki zaciazonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo dziewczynki :-) kolejna stronka!!! :-) :-) :-) panimisiowa, fajnie, że patrysia zadowolona :-) trzymam kciuki za powodzenie akcji \"średniaki\" doro... no cóż... nie ma jak kompetentny gin... bądź dobrej myśli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×