Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość malwina1
"Pomocy chcę mieć dziecko\" A od rana dialog pt. \"Nie mogę się doczekać kiedy urodzę\" lub \"Czy brzuch już Ci się obniża...\" Jak te biedne staraczki mają się wypowiadać skoro pewnie myślą sobie dlaczego to nie ja to przeżywam czy kiedyś mi się uda dlaczego każda a nie ja itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj malwinko... żal mi ciebie :-) nie tym razem :-) twoje wstawki sprawiły, że jesteśmy silniejsze :-) a to dla staraczek: 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinko masz racje
Zgadzam sie z Twoja wypowiedzią Malwinko,w końcu to jest forum dla staraczek a nie dla brzuchatek i mamusiek,wiecie dla czego wszystkie stad odeszły,BO WY WSZYSTKIE ZACIAZONE TYLKO O JEDNYM GADACIE!!!! I TYLKO O SOBIE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"życzliwych pomarańczek\": załóżcie sobie własny topik jak się Wam tu nie podoba... zgadzam się z opiniami Kalpka, Myszki i innych dziewczyn, że czytając ten topik można mieć nadzieję, że i nam się w końcu uda (bo przecież część zaciążonych również przeszła nie jedno starając się o dziecko i też im nie było łatwo, więc teraz mają prawo się cieszyć i dzielić się swoim szczęściem...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Pomaranczki wiec po co TU wchodzicie skoro Wam sie to nie podoba, ze dziewczynki mowia o porodzie itd.....nam staraczkom to nie przeszkadza i nie bedzie przeszkadzac....wiec znajdzcie sobie inny topik dobrze???? Ja sama jestem podekscytowana porodem gramki....czekam i patrze czy to juz czy nie....Kochana trzymam kciuki za szybki porod....👄 Jolanto, Saro🖐️ co slychac dziewczynki???👄 Ewelka to super ze budujecie domek - a jak pozniej bedzie fajnie sie mieszkac wiedzac ze to Wasz wlasny:)👄 Monita co tam u Ciebie???👄 Ide wstawic pranko , a pozniej trzeba troche posprzatac bo u nas od jutra dlugi weekend - praktycznie juz dzis co niektorzy maja wolne.... Bede zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "życzliwych pomarańczek": załóżcie sobie własny topik jak się Wam tu nie podoba... zgadzam się z opiniami Kalpka, Myszki i innych dziewczyn, że czytając ten topik można mieć nadzieję, że i nam się w końcu uda (bo przecież część zaciążonych również przeszła nie jedno starając się o dziecko i też im nie było łatwo, więc teraz mają prawo się cieszyć i dzielić się swoim szczęściem...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he :-) dzięki dziewczynki 😘 jak będę przeginać, dajcie znać ;-) a malwinka pisze sobie sama ze sobą pod różnymi nickami... fajne hobby ;-) myszko, no to mam nadzieję, że sobie odpoczniesz... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki 🌻 więc jestem:):):) a tu znów zamieszanie !!! no nie do pomarańczek.... jeżeli nie jesteście zainteresowane naszymi rozmowami ,przeżyciami to dlaczego tutaj wchodzicie i robicie zamieszanie , próbujecie nam powiedzieć że wszystkie zaciązone kobitki z chwila zajścia w upragnioną ciąże mają robić wypad z forum?? to nie ładnie my i tak będziemy razem :):):):) łatwo Wam mówić bo nie znacie nas,a czy wam byłoby miło gdybyście pisały i nagle ciąża i co dalej ??? wypad z forum ??? no pytam Was ??? co Wy na to przecież jeżeli macie jakieś pytania to po prostu zapytajcie a myt jeżeli bedziemy wiedzieć to odpowiemy:):):) na pewno kobitki trzymajmy się razem:):):) aż sie boje testować :):):):) bo będę musiała uciekać z forum buziaczki dla wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bój się monitko ;-) ja już powinnam być wypędzona, na pomarańczowej banicji... a dalej bezczelnie się pojawiam ;-) będziesz po prostu równie beszczelna jak ja ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Widzę, że znowu malutkie zamieszanie :) Gramka, Jolanta trzymam kciuki żebyście już niedługo tuliły dzieciaczki :) Monita kiedy testujesz? Chyba niedługo :) Mi w tym miesiący testy się nie przydadzą :( a wydawało mi się, że miałam owulację, przynajmniej śluz na to wskazywał (temperaturę przestałam mierzyć...). Może na urlopie zaszalejemy :) o ile wcześniej się nie pokłócimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś ty :):):) 🌻 przecież zawsze coś napisze :):):) ale zapracowana jestem strasznie i jak w pracy siedzę 12 godzin na kompie to w domu już nawet nie włączam netu, jutro znów pędzę na zakupy z moim,ciekawe co znów zażyczy se kupić hihih chce felgi zmieniać i przyczepkę kupić hihi bo mamy haka w aucie:):):):) a jak tam Lucka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nikolka:) cos straszny ten twój mężuś kłótliwy :):):):) pewnie ze duszno ale w pomieszczeniu bo na dworze wiaterek powiewa,ale juz zaczyna grzmieć więc burza murowana:):) ja dopiero w poniedziałek testuje jutro madziara ciekawe co wyjdzie ,czy da nam znać :):):) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka jak się pokłócicie to będziecie się przytulankowo godzić... :-) monitko no dobra, niech ci będzie pracusiu!!! ach ci faceci, felgi... hm... no cóż ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tak buszuje po wszytskich topikach i cytam sobie rozne wypowiedzi...no i chcialabym do Was dolaczyc chociaz wiem ze wszyscy sie juz tutaj znaja...otoz staramy sie z partnerem o dziecko tak okolo roku i ciagle nic...jednak teraz mam cicha nadzieje...otoz od jakiegos tygodnia mam powiekszone i bolesne piersi i wczesneij troche mnie w jednym jajniku klulo a i jeszcze ten sluz... taki rozciagliwy koloru mlecznego...wiem ze to moze o wszytkim swiadczyc jednak ja mam taka cicha nadzieje... okres powinnam dostac 10 lipca a wiec juz niedludo...ale narazie czekam jesli sie nie pojawi testuje jednak ostatnimi czasami coraz czesciej boli mnie juz brzuch tak jak przed @ i juz powoli trace nadzieje ze sie udalo... trzymam kciuki za inne staraczki a mamusiom i przyszlym mamusiom gratuluje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiula zapraszamy :-) no chyba, że pomarańcze chcą się wypowiedzieć ;-) żartuję oczywiście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mi dwa miesiące o tych felgach smęci,a mi sie podobają te co mamy,ale one sa nisko profilowane i mój zasięgnął wieści że lepsze są zwykłe :):)no niech mu bedzie,ale te i tak mi sie podobają a ja tym autkiem więcej jeżdżę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asia zapraszamy:):):):) ja też mam cichą nadzieję ze @ nie przyjdzie a objawy mam takie same jak ty:):):) wczoraj wieczorem ściągłam stanik to taki ból że szok więc musimy mieć nadzieję:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie masz cykle,ile się staracie?? miałaś owulację czy może się leczysz??napisz coś o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak jest... w okolicach waszego testowania będzie co łapać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam wszystkie Panie:) mam nadzieję że szybko się tu zadomowię;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno!!! widzisz, że mamy tu same cudowności i jedną pomarańczę, która dostarcza nam rozrywki... to jej hobby ;-) wskakuj w tabelkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............02.06.2009 Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................26.. . . .. .........20.07.2009 nikolka25...................25..................29.... ........ok 15.07.2009 misiaczki....................23.................44... ..............????????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............04.07.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................9................ 06.07.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................5... .............08.06.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34................4 z clo ...............06.07.2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........04.07.2009 lulkusia....................24..................13...... ..............23.05.2009 anula177..................26....................5....... .............24.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................38.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................38........ ................15-07-09 gab2901....................34..............29........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............16........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............16....... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilość cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............02.06.2009 Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................26.. . . .. .........20.07.2009 nikolka25...................25..................29.... ........ok 15.07.2009 misiaczki....................23.................44... ..............????????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............04.07.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................9................ 06.07.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................5... .............08.06.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34................4 z clo ...............06.07.2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........04.07.2009 lulkusia....................24..................13...... ..............23.05.2009 anula177..................26....................5....... .............24.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................39.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................38........ ................15-07-09 gab2901....................34..............29........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............16........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............16....... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilość cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek a może to plamienie owulacyjne?? duże to krwawienie?? ja niekiedy miałam owul .ok 19 dc,o ile była wogóle i tez niekiedy miałam plamienia a moze to stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monita30 fajnie ze nie jestem sama;) staramy sie juz 13 cykli chociaz w sumie nie tak do konca 13 bo czasami te starania nie wychodzily...cykle mam przewaznie 28 dniowe i w tym miesiacu dosc intensywnie sie staralismy;) moze cos z tego wyjdzie ale juz te bole brzucha przypedzaja watpliwosci;/ mam nadzieje ze nam sie uda;) i innym staraczkom tez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×