Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość Nevmila
Czesc Dziewczynki. Ja znowu mam plamiania brazowe. Dzisiaij nie poszłam do pracy, strasznie zle sie czulam, nic nie moge jest i ten smak w ustach blee. Zeby tylko wszystko z dzidzia bylo dobrze, bo jak widze plamienia to przed oczami mam najgorsze, bo straszny placzek sie zrobilam. Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ! ;) Witamy sie w sloneczny lecz chlodnawy poniedzialek!! Cudny tydzien przed nami ! :) Wstawac wszystkie spiochy i meldowac sie :) I jescze wiecej fluidkow przesylam : 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nevmila może wpadnij do swojego gina to cię uspokoi :-) myszeńko no to pobierz od mateuszka pozytywne fluidy :-) a ja ciągle w kropce... może jestem nienormalna... jak pytam o radę na forach kosmetycznych to staję się momentalnie obiektem kpin!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okazuje się że w polsce wszystkie kosmetyczki są po studiach (he he) no i taki laik jak ja może pomarzyć o zaistnieniu w branży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do graminis
pisze do ciebie bez cienia złośliwości - wierz mi, jednodniowy kurs kosmetyczny, a chocby i tylko wizazu - to wyrzucenie forsy w błoto. Moja córa ukończyła dwuletnią charakteryzacje i zeby jeszcze sie douczyć wizazu - skonczyła roczną szkołe w tym kierunku. Tak więc jednodniowy kurs - zapomnij!!!! i nie dziw sie, że cię wysmiewają, ludzie sa bezwgledni, ale tu mają racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo tyle, że ja nie myślę, że po jednodniowym kursie pozjadam wszystkie rozumy i dam radę!!! chcę od czegoś zacząć a na forach kosmetycznych pytam o to jaki kurs mogą mi polecić doświadczone kosmetyczki i na jaką szkołę warto się zdecydować... wiadomo, że sam kurs nic mi nie da... nie otworzę po nim działąlności ale liznę chyba trochę wiedzy i będę mogłą zacząć "praktykować" na znajomych buźkach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do graminis
a ja mysle, że dla ciebie dobrym rozwiązaniem byłaby własnie taka roczna szkoła w systemie zaocznym. Jak mieszkasz w duzym miescie - nie powinno byc problemu ze znalezieniem takowej. To ci na pewno wiecej da (i taniej) niz takie jednodniowe kursa. Takie jest moje zdanie. A widzac jak i czego uczyla sie moja córa - wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Witam Was wszystkich👄👄👄 Ja dzis mam wolne , wiec nadrobilam zaleglosci na forum....zjadlam sniadanko i wypilam kawe i tylko musze jeszcze pranie poskladac i nic wiecej dzis nie robie....lenie sie caly dzionek heheheh.....wczoraj posiedzielismy prawie do 11.....Mateuszek juz zasnal gdzies ok.9 i spal jak suselek.....tak ubroil ze padl ze zmeczenia.....maly szkrabik kochany.... Mam nadzieje ze nie bede dzis sama na forum , ze bedziecie sie odzywac....bo ja mam takie szczescie ze jak mam wolne to nikogo nie ma hehe:):)Buziaki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka - mam chwilke poki maly nie marudzi , ida mu gorne jedynki i chyba lewa dwojka na dole i bidulek plakusia . wczoraj kolo 23ej dal niez ly koncert - pewnie caly wiezowiec go slyszal :-D no my juz kombinezonik mamy i jak nie zapomne to zaraz wysle na nasza poczte, w sobote pojde na targ bo widzialam sliczna czapeczke z szaliczkiem . jedynie butkow nie moge znalezc fajnych 😠 buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa o dziwo dzis mielismy piekne sloneczko!!!!!!!! nie lubie takiej pogody - wychodze jest zimno wiec czlowiek ubiera siebie i malego cieplo a tu w polowie drogi ugotowac sie idzie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bez zmian, czasu nadal jakoś mało, dlatego rzadko zaglądam na forum... Może w końcu w następnym cyklu dam radę zrobić to HCG, bo jak do tej pory to ciągle coś stawało na przeszkodzie... po części pewnie brak konsekwencji w działaniu Pozdrawiam Was dziewczyny 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevmila
Hej dziewczynki. Bzlam u lekarza, udpokoil mnie. Kazał zrobic znowu bhcg, dzisiaj wyszło 1302:)))))). Tylko mama sie martwie, bo miala wycinanego goza z piersi, i wyniki nie sa ciekawe:), ale musi byc dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni25
I przyjechala..................@:((((( STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................29.. . . .. ...........23.10.09 nicola77..................32....................60.... ................08.11.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................13................ ....16.11.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 4 clo...............16.11.09 Moni25....................25....................45...... ...............16.11.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 lilowa.........................28..............33...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............7............ ........27.05.10 nevmila......................23...............4......... ............25.06.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............córeczka.................... ..13.10.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarciu tulę!!! myszeńko działajcie :-) pomarańczo a jaką konkretnie szkołę kończyła twoja córka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grameczko ja jestem po kursie kosmetycznym takim 1,5-2 miesiecznym to jest ok 120-150 godzin (teoria i praktyka) i powiem ze mozna sie nauczyc oczywiscie jak sie chce bo jak nie to i 5 letnia szkola nie pomoze do wszystkiego potrzebna praktyka jak masz na kim cwiczyc to mozeszs isc na taki kurs poszukaj sobie w swoim miescie czy takowe sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusiu napisz mi co to za kurs... jak masz stronkę to będę wdzięczna, dla porównania... jakie były koszty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) My z herbacia i ciachem juz w pracy jestesmy i grzecznie sobie pracujemy ;) Monia🌼 jak sie czujesz? mam nadzieje, ze dolek poszedl sobie w sina dal. :) Patinko🌼 jak zdrowko?? Czy ktos ma jakies wiesci od Madzik jak sie czuje? czy juz doszla do siebie po tej cesarce? Adas wczoraj szalal na celego, dzis za to smacznie sobie spi. Co jakis czas tylko mam wrazenie jakby sie przeciagal. :) Dzis po pracy jedziemy kupic laktator i butle. Odstraszaja mnie te dojarki ale mysle, ze moze sie przydac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grameczko🌼 najlepiej popytac wsrod znajomych. Moze znajdziesz absolwetnow lub uczniow tej szkoly. A dlaczego elektryczny latator Ci sie nie sprawdzil? Jakiej firmy masz? Ja chyba kupie reczny z Tomee Tippee i z tej samej firmy butelki, smoczki i sterylizator. Podobno te butelki sa najlepsze dla mam, ktore chca zamieniac butle z piersia. No coz... sprobujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do graminis
Nie obrax się, ale wydaje mi sie, że jesli szkola uczy wszystkiego, to tak naprawdę nie uczy niczego. Musi byc specjalizowana w danym kierunku, wtedy jest pewnośc, że zostaniesz nauczona przez fachowców. A nie u ciebie w mieście BeautyArt? To naprawde dobre miejsce, żeby sie nauczyć wizazu. I chwalę nie dlatego, że chodzilo tam moje dziecko, ale wlasnie wybrało tę szkołe bo była bardzo chwalona przez onne, znane jej osoby, które z kolei nie były z tą szkoła związane. I nie ząłuje ani złotówki, która tam wydała. Warto było, tym bardzoej, że pracuje w zawodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas pogoda do kitu jesień się zaczeła w Irlandi bedzie padać deszcz Rafałek mi się troche przeziębił ma kaszelek i trochę z nosa mu leci rozmawiałam dziś z moją mamą mój dziadek jest słabiutki wypisali go ze szpitala bo jusz mu nie pomogą ma marskośc wątroby już nic nie je jest bardzo słaby boję się że będze musiała przyleciec do Polski na pogrzeb troche mi smutno bo mam tylko jedmego dziadkanie mam z nim jakiś szczegulnych więżi ale go kocham...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka - u nas dzis znowu szarowka i deszcz mocno mży maly moj wlasnie zasnal tylko nie wiem ile pospi bo cos przy kominach dzis na dachu robia i strasznie sie tlucza . wyslalam meila na nasza poczte ze zdjeciami co moj maly dzis wymyslil :-D chwila nie uwagi i poczestowal sie sudokremem :-D ale mial radoche skubaniec jolanta2 - 👄 lilowa i graminis - ja milam reczny laktator(aventu) i jako ze mialam malo pokarmu musialam sie nie zle napracowac zeby cos tam sciagnac . w szpitalu byl elektryczny i bardziej mi pasowal , wiec nastepnym razem kupie sobie elektryczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grameczko a sprawdz czy gdziec u ciebie nie ma szkoly cosinus lub ap edukacja tam sa i kursy i szkoly i to wspolfinansowane z uni wiec nieduze koszta Pomaranczko mysle ze troche nie masz racji gdyz ja skonczylam tylko kurs na kursie poznalam zasady zawodu sama doczytalam i mialam mnustwo checi i wykonuje zawod i nikt nie narzeka ze zle wrecz przeciwnie wiec wszystko zalezy od checi i nieraz nie trzeba niepotrzebnie pakowac sie w koszty pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Gramka- Ten kurs jednodniowy, to rzeczywiście spore koszta, myślałam, że dłużej trwa. Czyli teraz zastanawiasz się nad szkołą? Myślałam, ze chciałaś po prostu nauczyć się "tipsowania" Dasz radę uczyć się przy małej? No i czy na to samo Ci nie wyjdzie, jak gdybyś wróciła do pracy? Kalpeczku- jak się czujesz? Wiesz może co u Madzik??? Monitko- jak tam? Myszko❤️ Patinko❤️ Nevmila- dbaj o siebie! Lilowa- tak naprawdę , to wszystko zależy od dziecka, Adam nie chwycił mi tej butelki o której pisesz, mimo, że tak zapewniają, że przypomina pierś matki itd ble ble ble. A laktator elektryczny rewelacja! U mnie właśnie ręczny się nie sprawdził. Ale może zdarzyć się tak, że ze stresu nie odciągniesz ani kropelki, choćbyś miała najlepszy lakatator- bo to wszystko siedzi w Twojej głowie! Ja męczę się już kolejny dzień bezskutecznie- bo Adaś nie chce innego mleka niż moje, nienawidzi butelki i nie wypije z niej nic, próbowałam już różne mleka i różne smoczki, bezskutecznie :-( No, ale nie będę się tu rozpisywać na ten temat... Kakusia- właśnie listonosz przyniósł mi zamówiony ściągacz:-) Więc przystępuję do pracy :-) A dziś wybieram się do Ikei po łóżko, chciałam żeby w pokoju było więcej miejsca a narożnik jest stanowczo za duży- męczyłam męża ponad miesiąc- no i wreszcie przekonałam go, że jeśli teraz nie kupimy, to potem już na pewno nie, bo kasy nie będzie! Już nie mogę się doczekać! Nie wiem, co się ze mną dzieje, piszę na klawiaturze i nieświadomie litery przestawiam- szok! Czy to może być zmęczenie? swoją drogą - już prawie miesiąc jak śpię tylko 5 godzin w nocy, nawet nie myślałam, ze w ten sposób da się żyć... Pozdrowionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane:) Zmykam zaraz do pracy, wiec wpadlam Wam zyczyc milutkiego dnia i przesylam caluski👄👄👄 Do poklikania pozniej:)Papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś kurcze już powoli wariacji dostaję... szkoły są w systemie zaocznym, zajęcia co 2 tyg... tyle, że szkoła też kosztuje, wydatek comiesięczny... o kurde czemu to wszystko takie trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×