Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość kasiada
Cześć Dziewczyny! Kiedys kiedyś pisałam z Wami, ale chcąc odejść jak najdalej od tematu zaprzestała. Dziś wróciłam na chwilkę podzielić się z Wami najpiękniejszą rzecza jaką kiedykolwiek ujrzałam- zwykłą biała kartkę, na której widnieje wytłuszsczony wynik beta hcg-80,25! PO 3 latach starań, a 2 leczenia, po wielu ciężkich chwilach, no i po ICSI z AH nadeszła tak piękna, długooczekiwana chwila :) Każdej z Was, które na to czekają ZYCZĘ Z CAŁEGO SERCA BYŚCIE SIĘ DOCZEKAŁY! Dodam, że nie spodziewałam się swojej takiej reakcji- poryczałam się jak bóbr i ucałowałam pielęgniarkę, która akurat przechodziła :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ode mnie wielkie gratki kasiada!!! ta fasolka tchnie nadzieją :-) moni taaa piję kawuchę ale ciągle karmię... piłam kawę całą ciążę... nie szaleję bo jestem wielbicielką tzw śmierciolotów czyt kaw słąbiuśich ale jednak chlapnę chętnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie! Juz od owu mija dzis 5 dzien. Mialam sie nie nakrecac i nawet mi to wychodzi. W niedziele byly staranka a w pon juz tylko plyn w zatoce douglasa po przebytej owu. Tylko ze mam takie przeczucie ze w tym cyklu i tak nic z tego...Moze depresja jesienna tak na mnie wplywa, a moze poprostu psychika juz nie wytrzymuje... biore ta luteine i mam paskudne pryszcze od wczoraj, do tego brzuch wzdety, chodze zla i smutna. Zaczelam znow palic i powoli wszystko mi jedno czy zajde czy nie. Chyba powoli zaczynam pasowac... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane :) Diana zycze wytrwalosci :) moze dopadla cie jesienn depresja? ciepla kapiel lampka wina i swieczki w lazience do tego ulubiona plyta na mnie to dziala :) teraz nie mam czasu :( jak mi sie uda wskoczyc wogole do wanny to sukces :D Ja kiedys bylam zagorzala fanka kawy pod kazda postacia ale odkad urodzilam olivke przestalam ic raz na jakis czas wypije a tak kazdego dnia dzien zaczynam od Inki :) my wrocilismy z zakupow :) zakupilismy troszke ciuszkow dla Laury sukienke z bolerkiem i dla Olivki polarki itp zrobie pozniej fotki to sie pochwale :) opadlam z sil a trzeba by jakis obiadek wykombinowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki przenosze sie na inne forum, ale bede do was zagladac raz na jakis czas :) mam nadzieje ze nie macie mi tego za zle, chcialam byc teraz blizej dziewczyn z podobnymi problemami co ja(czyli ivf).Jak zaciaze to dam wam znac :).Czytac was oczywiscie bede :).Postaram sie byc na bierzaco :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze ze tu cisza jak makiem zasial .... nie bedzie mnie teraz kilka dni moze tydz wiec nie bede zagladac . buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Do mnie jak zwykla wczoraj przyjechala czerwona malpa....juz sie do niej przyzwyczailam....ehhhhhh,...... Pozatym nic nowego niema:) Praca , dom i tak w kolko.... Przed chwilka wrocilismy z kosciolka, z zakupow i z obiadku i mam do wieczorka czas wolny:) Pozdrawiam Was i sciskam mocniutko i do nastepnego poklikania👄👄👄👄👄 👄STARAJĄCE SIĘ👄 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................30.. . . .. ...........22.11.09 nicola77..................32....................60.... ................08.11.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................13................ ....16.11.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 4 clo...............16.11.09 Moni25....................25....................45...... ...............16.11.09 🌻ZACIĄŻONEkwiat] Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 lilowa.........................28..............33...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............7............ ........27.05.10 nevmila......................23...............4......... ............25.06.10 ❤️DZIECIACZKI URODZONE❤️ Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............córeczka.................... ..13.10.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej kobitki no co się dzieję,widzę ze klęska na całej lini::(:( czemu nie piszecie?? dziewczyny gdzie jestescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia jak tam nocka dzisiejsza?? lepiej? a stworzyłaś jakieś nowe dzieła ubrankowe?? liluś jak tam brzuszek,popukaj 👄 gramko pisz co z ta szkołą,byłas sie już zapisać,czy to już postanowione?a moze coś innego wymyśliłaś? patinko🌻 a nowe dziewczynki też sie coś mało udzielaja:( a szkoda razem zawsze lepiej nikola napisz nam jaki bedzie efekt:) trzymam kciuki za powodzenie👄 myszko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cichuteńko na topiku :-( myszeńko małpa małpą a ja i tak wiem swoje :-) ściskam mocno 😘 monitko postanowiłąm, zapisałam się i jestem już pełnoprawną słuchaczką studium kosmetycznego :-) zajęcia co 2 tygodnie sob niedz ale niestety od rana do wieczora.... martwię się czy męża sobie poradzi z małą mamincycunią :-( na dodatek kiepsko mi idzie odciąganie cyca :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny jestem po wizycie (USG)...lekarz powiedzial ze jest duzo jajeczek i jest bardzo dobrze pobrali mi tez krew zeby powiedziec mi ile mam Dozowac Predalon i kiedy. Dzisiaj ostatni raz przyjmuje Puregon, kropelki do nosa jeszcze dzis i jutro rano.Jutro mam dzwonic do kliniki i powiedza co dalej(miedzy 17:00-18:30) A w czwartek pobranie jajeczek i w sobote zaplodnienie :D ciesze sie bardzo graminis 🌼 gratuluje i zycze powodzeni i samych sukcesow na studium kosmetycznym :) trzymam kciuki monita30 🌼 co tam u Ciebie? Myszko 🌼 ach ta @ mamy podobny przypadek jezeli chodzi o czas i caly proces staranek tylko z tym wyjątkiem ze ty nie idziesz na calego (chodzi mi o ivf) olawd 🌼 patinka26🌼 diana123 🌼 jolanta2 🌼 pozdrawiam was kasiada 🌼 jeszcze raz gratki i trzymam za ciebie Monia671 🌼 jak tam samopoczucie, wyspałaś sie w końcu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nicola77 bardzo się cieszę oby się udało za pierwszym razem gramka odciąganie to nie tak prosto potrzeba troche wprawy i czasu u mnas dziś wole pogoda ładna jak na razie chyba przyjedzie do mnie mama na tydzień bo przesuneli jej operacje na grudzień coś z tym kolanem jest nie tak bo ma andoproteze w kolanie od roku i muszą zobaczyć pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nicola trzymam kciuki bardzoooooo,wierze że się uda:):):) buziaki👄 gramko głowa do góry,mezus na stówe da radę:):):) fajnie ze sie zdecydowałaś:)na te kosmetykę,powodzenia a co do odciagania to mam nadzieje ze dojdziesz do wprawy,dla mnie to był koszmar tylko 2 próby i ani kropli,taka blokada psychiczna była nicola u mnie nic nowego się nie dzieje,dom praca i tak w kółko w sobotę mam 15 dc. jede na usg i zobacze w razie czego to znów pregnyl na pekanie i do działania:) zobacze jakie bedą pęcherzyki bedziemy się starac, fajnie by było jak by się nam razem udało:):):) w tym samym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd :) to tymus zabezpieczony na zimę:):):)gotowy na harce sniegowe fajny ten kombinezonik ja wczoraj kupiłam mojemu krisowi buty na zime takie trapery super ze skórki i gumowce z wkładką ocieplaną do wyciągania tez fajne na deszczowe dni :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedzialkowo :) Nicola🌼 oczywiscie i ja trzymam za Ciebie kciuki! Faktycznie, slabo mozemy Ci pomoc w temacie invitro ale mam nadzieje, ze wiesz ze tu jestesmy i myslimy o Tobie! Monita🌼 kciukasy zaciskam az piastki bieleja! ;) Gramko🌼 na pewno Meza Twa da rade! Nie martw sie na zapas.Duzo zapalu i checi do nauki Ci zycze!No i niech sie okaze to tym czego szukalas. Monia🌼 jak zyjesz? Odpoczelas troszke? Kalpek🌼 czekamy na wiesci! PaniMisiowa🌼 jak w pracy? U nas pomalutku. Weekend minal spokojnie w domku... sprzatalismy, popralismy troszke fasolowych ciuszkow ( teraz pora na prasowanie), gotowalismy, czytalismy ksiazeczki- o taki rodzinny weekend. Dzis juz jestesmy w pracy. Ustalilam z szefem, ze swoj urlop rozpoczynam 13.11.2009. Dolozyl mi kilka dni platnego urlopu z racji tego, ze w ciazy nie bralam ani jednego dnia wolnego. Ucieszyl mnie tym bardzo. Tak wiec zostalo nam 15 pracujacych dni i bedziemy miec dluuugie wakacje- 39 tygodni!! Z jednej strony nie moge sie ich doczekac, a z drugiej wiem ze bede tesknic za ludzmi i za ta atmosfera... bedziemy jednak przychodzic z Fasolem odwiedzac ciocie i wujaszkow :) Pozdrowienia dla Wszystkich i Kazdej z Osobna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wspaniale lilku że zdecydowałaś się odpoczywać :-) jolka wiem, że to nie jest łatwe... odciągam 50tkę w ciągu 20min... masakra... z pełnego cyca... po karmieniu nie umiem ani kropelki... poradźcie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monitko no to zakupowe szaleństwo rozpoczęte :-) ja próbuję już powoli coś wymyślić na weselisko w styczniu... w każdej kiecce wyglądam masakrycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grameczko🌼 no to juz tak bedzie ten czas- dwa tygodnie przed terminem z USG. Wtedy wypada juz odpoczac, poukladac wszystko na przyjscie nowego czlonka rodziny ;) A jesli chodzi odciaganie mleczka, to nie pomagaja Ci cieple kompresy? Podobno dobrze jest rozgrzac zanim przejdzie sie do sciagania pokarmu, ale pewnie juz i to probowalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramko dasz radę:):):):):) a jak tam księzniczka?? liluś ale ten czas leci już niedługo bedziesz tulić bobaska:):) alutku jak tam twoja niania sie spisuje nic nam tu nie piszesz??? gab,jak sytuacja z malutkim??mam nadzieje ze jest jakaś poprawa sciskam Was mocno👄 madzik jak rola mamusi:):):) nicola 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitko🌼 oj tak, nie moge sie juz go doczekac...a z drugiej strony nie dochodzi chyba do mnie, ze tyle sie zmieni... ze bedziemy w trojeczke i to juz na swieta.... zeby tylko zdrowy sie urodzil. Niczego innego nie chce! Grameczko🌼 jak Ty mozesz wygladac ,,masakrycznie''? Niby z jakiego powodu? Nie opowiadaj glupot! :) Jolanta🌼 moja mama ma miec robiona endoproteze w kolanie. Przez chwile byla nadzieja, ze zabieg bedzie miala we wrzesniu, wtedy moglaby nas odwiedzic w grudniu ale niestety przesuneli jej termin na styczen :( W takim stanie jak jest teraz, niestety taka podroz odpada zwlaszcza, ze ma tez inne schorzenia...bedzie mi jej tu strasznie brakowac... zreszta kogokolwiek z rodziny. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny u mnie nic nowego szpital dom i tak w kółko. Czuje się jak w potrzasku prywatne ośrodki dla małego są strasznie drogie na miesiąc około 3 tys . Na NZF to koszt około 1500 :( Jutro mają nas umówić w końcu do genetyka czekamy na to już w sumie około 9 tyg. Ręce opadają. Czytam was na bieżąco i nie pamiętam która pisała że siostra jedzie na Dominikanę na urlop :) skwituje to krótko byłam tam i jest cudownie mam nadzieję że jeszcze kiedyś uda nam się tam trafić . Dominikańczycy to cudowni ludzie!!!!!!!!! Ciesze się z nowych fasolek i gratuluje!!!!!!!! Ja idę 05.11 do nowego ginekologa na pierwszą wizytę zobaczę co jest wart bo potrzebuję naprawdę mądrego. Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Chcę pogratulować madzik255 z okazji narodzin małej córeczki Zuzi :-), która na pewno jest piękna. Oczywiście gratulacje dla Nevmila i kasiada które noszą pod swoim serduszkiem małą istotkę ( tak jak ja:-)). Słuchajcie dziewczyny jestem już w 10 tygodniu :-). Dzisiaj z pracy musiałam się zwolnić bo nie dałam rady pracować. Jak poszłam do pracy na 6 rano to wróciłam do domu o 8. Co chwilę ganiałam do kibelka, teraz cały czas leże w łóżku. Nic mi się nie chce, nie mam siły na nic, nawet jeść mi się odechciało. A jutro znów do pracy, nie wiem jak wytrzymam :-(. Macie jakieś sprawdzone metody na złe samopoczucie? Pozdrawiam. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni25
witam was dziewczynki przepraszam ze sie dlugo nie odzywalam .....gratuluje wszystkim mamusia i tym ktore nosza pod serduszkiem swoja iskiereczke ......i wielki ale to naprawde wielki podziw dla staraczek ...kochane jak wy sobie dajecie z tym rade ja juz zwariowalam i chyba sie poddalam mialam brac clo do konca roku w tym cyklu mi sie juz nie chce juz nawet nie bede robic testow owulacyjnych nie ma juz sensu ....przeroslo mnie to i plakac mi sie chce :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( jeszcze raz gorace pozdrowionka dla was kochane ciesze sie ze zajrzalam na ta stronke ......to ze sie nie odzywalam wcale nie znaczy ze was nie czytalam :) buziolki dla wszystkich i kazdej z osobna :*:*:*:*::*:*:*:*:**::*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**:*:*:**:*:*::**:*:*:*:*:*:*:*:*:**::*:**:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni nie poddawaj sie:):):) trzeba walczyć o swoje szczęście,w koncu musi sie nam udać wszystkim bez wyjątków ja walcze juz 6 lat a od prawie roku tak na maxa z lekami i róznymi wspomagaczami i ciagłym monitoringiem trzeba wierzyć że się uda,nie poddawaj się głowa do góry i przed siebie a fasolowe kobitki proszę o fluidki dla nas biedaczek - staraczek zwłaszcza dla nikolki :):):) żeby się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×