Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

diana123 --- trzymam mocno kciuki!!!! a mnie cos dzis tak brzuch prawie caly dzien bolal ze myslalam ze sie przekrece - nie wiem czy to po tej operacji czy co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ gramko napisz coś więcej,bo z linku to strona główna wyskakuje :):):) dziś nawet mam spoko dzień:) siedze w pracy,mierzyłam mój nieszczęsny poziom cukru i miałam 97 co w moim przypadku jest super wynikiem,czyli jakis efekt leków widać,a głodna jestem jak diabli od 3 dc łykam znów clo bo cena purogenu mnie przeraziła:( i postanowiłam jeszcze raz z clo spróbowac,a pózniej przerwa bo to juz 3 cykl pod rząd z clo patinko głowa do góry,mam nadzieje ze cię opuszczą te choroby dla ciebie i dziewczynek 🌻🌻🌻 madzik młoda mamusiu zaglądnij do nas i napisz parę słow:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja na chwilunię! Patinko- dziękuję kochana👄, ja też sobie tak właśnie powtarzam :-) Diana- luteina jak najbardziej może mieć takie skutki Olawd- dopiero teraz oglądłam zdjęcia- super synuś i kombinezonik:-) Graminis- Trzymam kciuki, żeby to była dobra decyzja! :-) a jak Lenka??? Madzik- skrobnij choć parę słów, choć pewnie wolisz tulić córcię niż nas czytać :-) Monitko- trzymam kciuki za dobrą dietę i cukry! Rzeczywiście cholernie drogie leki i jak zwykły człowiek może sobie na to pozwolić??? Kalpeczku- jakoś się trzymam, muszę! A Ty? Wiem, że z kaską ciężko, ale zdrowie najważniejsze!!! Kochana napisz co z tą wizytą???? Ewelkao- zdjęcia zimowe niezłe :-) Saruś- weź się w garść i marsz do doktora ! :-) Myszko duże 👄 Liluś🌻 Jak Adaś? A może jakieś zdjęcie brzucha dla cioci????????? No i po pisaniu.. wrzask jakby obdzierali dziecko ze skóry! Czy te chłopy zawsze muszą dać mi w kość??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Chociaż cudownym zrządzeniem losu należę do tych, które noszą pod sercem nowego człowieka, to przez ostatnie 4 lata przeżywałam czas oczekiwania, frustracji, zniechęcenia... Wszystkie te uczucia w różnej kolejności i natężeniu pojawiały się co miesiąc! I uwierzcie mi, wiem co oznacza "wielkie chcenie" zostania matką! I kiedy już postanowiliśmy z mężem, że po urlopie podejmiemy kroki w kierunku adopcji, to okazało się, że nasz człowiek jest już w drodze! Ponieważ nie było żadnych medycznych przeciwskazań do posiadania potomstwa, to sądzę, że cały problem siedział w mojej głowie. I chociaż nie mam na to żadnych naukowych dowodów, to sądzę, że dobrze zrobił mi udział w warsztatach, zorganizowanych w Warszawie, o roboczym tytule "W oczekiwaniu na rodzicielstwo". Przygotowały to i prowadziły dwie fantastyczne dziewczyny. Spotykały się z nami, z 8 kobietami dla których pragnienie posiadania potomstwa zdominowało życie. Nauczyłam się na tych warsztatach, że mam słuchać siebie. Dbać o siebie, troszczyć się o siebie.... WIem, że w przyszłym tygodniu (27.10) ma ruszyć kolejna edycja tych warsztatów. Jeśli naprawdę czujesz, że wariujesz, że nie wiesz już jak żyć a pragnienia bycia matką odbiera ci wszelkie inne pragnienia, to może te warsztaty są też dla ciebie? Szczegóły znajdziesz tutaj: http://www.stopociech.pl/s/index.php?option=com_content&view=article&id=135:w-oczekiwaniu-na-rodzicielstwo&catid=63:warszaty-psychgoedukacyjne. Po prostu zobacz. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie, ktore czekają! :) jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zaczął się kolejny piękny dzień... i mamy takiego tchnącego nadzieją posta!!! jo - dziękuję!!! dbajcie o siebie!!! monitko dwuletnie zaoczne studium kosmetyczne... zajęcia co 2 tyg w weekendy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry!! :) Faktycznie piekny dzionek mamy :) Monia🌼 doszlo!! doszlo!! Jest cudny!!! Bardzo nam sie podoba!! Napisz mi prosze instrukcje co dalej. Masz zlote lapcie!! Chyba bede stala klientka- jesli tylko pozwolisz. A jesli chodzi o fotki fasolowego domku- mowisz i masz. Wyslane na nasza poczte. :) Kalpeczku🌼 napisz co i jak bo sie martwimy. Monita🌼 ciesze sie, ze leki dzialaja. Grameczko🌼 to kiedy zaczynasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny moze zaczne od tego jak moja niunia ZUZIA MAJA:):) przyszla na swiat:):) poszlam na usg to byl wtorek i nie podobalo sie tetno malej lekarzowi dodoam ze wg usg wazyla 3100g wiec lekarz podlanczyl mnie pod ktg tez cos tam zle wychodzilo mala byla ulozona miednicowo wiec wiedzialam ze bede miec cc ale nie wiedzialam ze po odlanczeniu ktg juz bede szykowac sie na cc :):) spytali mnie jakie chce znieczulenie powiedzieli ze do kregoslupa jest bezpieczniejsze dla dziecka wiec zgodzilam sie:):) bylam swiadoma jak mnie kroili czulam jak malutka wychodzila uslyszalam pierwszy krzyk to bylo cudowne ❤️ potem dlugo mnie zszywali bo po tamtym cieciu zostal mi jakis wybulony zylak i to moglo w kazdej chwili sie rozlac a ja aby czekalam kiedy zobacze znow mojego skarba ale nie tak szybko jeszcze musialam 2 godz polezec i wkacu przyszedl ten czas gdy przytulilam mala do siebie to bylo takie uczucie nie do opisania 🌻 mala nie miala zoltaczki wiec po 4 dobach bylam juz w domku mala ma problemy z cyckiem to taki prozniak ze niechce sie jej ssac ale ja ucze caly czas juz jest coraz lepiej zdaza sie ze butelke musze jej dac :):) nie narzekam jest grzeczna prawie wcale nie placze zdaza sie ze lezy sobie z otwartymi oczkami przez godz na lozku:):):)a dawid tak sie zmienil tak o nia dba tak sie o wszystko boi tatus na 6 kazdy go chwali ze facet tak interesuje sie dzieckiem i wypytuje sie wszystkiego i czyta i kapie ja razem ze mna teraz lepiej sie dogadujemy awet jest cudnie nasza kruszynka zmienila nasze cale zycie bez niej bylo ciemno teraz zajzalo do nas slonce :):) dziewczyny fluitkow wam juz nie przesle ale caly czas trzymam za was kciuki:):):0 😘 dla was mam nadzioeje ze wszystko do kupy zlanczylam bo pisze do was i jednoczesnie zagladam do malutkiej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia🌼 ciesze sie, ze Ci sie podobaja :) Madzik🌼 super,ze tak wszystko pieknie sie uklada. Oby tak dalej!! Jeszcze raz gratulacje :) I mam kolejna mala imienniczke :) Bardzo sie ciesze! Wszystkiego dobrego dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ! Dziewczyny dzwoniłam wczoraj do gina,kazał przyjechac w pon,bedzie 13dc i wtedy sprawdzi jakie jest grube endometrium i czy byla owulacja...ma juz dosyc juz... Madzik mamusio gratuluje!!!!! Poza tym nic ciekawego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik --- sliczne imie i jeszcze raz gratulacje!!!!! Monia671 --- hehe wczoraj dostal drugi kombinezonik i wyglada w nim jak krasnal :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd🌼 brzuszek bardzo ladny, nie wymyslaj. :) A ktory to byl tydzien, pamietasz? Kalpek🌼 trzymamy wiec dalej kciukasy! Przesylam fluidki : 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 lub 36 czy jakos takos --- i nie wymyslam pozniej bylo jeszcze gorzej ... a te rozstepy....masakra no ale za to mam całuśnego synka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Dzisiaj tylko na chwile Wyobrazcie sobie ze mi 9-ty zab wyrosl i to jeszcze i to w dodatku w tym wyjsciu z migdalow.Wyrzyna mi sie przez skore.Dziwie sie bo ostatnio bylam u dentysty i robil mi rendgen i nic nie poweidzial o 9 zebie. Wczoraj zauwazylam na gardle na mogdale biala twarda kulke myslalam ze to jakis czop sie z ropy zrobil, ale jak to nacisnelam to twarde jak kosc. Wiec pomyslalam ze to jakas kosci albo goz a moze zab?.Po wizycie w klinice poszlam do lekarza ogolnego po skierowanie do Laryngologa.Laryngolog to obejrzal i powiedzial ze to nietapowe i trzy razy liczyl moje zeby i powiedzial ze przeciez juz mam osiem zebow skad ten 9? i dlaczego w tak nietypowym miejscu i rosnie na ukos(jest juz duzy).Jutro ide do dentysty, katastrofa to tylko takiemu wybrykowi natury jak ja moglo sie przytrafic :) Jutro sie wyjaśnię co z tym zebem trzeba zrobic. Dzisiaj oddalam krew na Hormony i wszystko super :) zmniejszyli mi dawke Puregonu na 150 do niedzieli.A w Poniedzialek o 9:00 mam termin na USG jajeczek :) i dowiem sie co dalej. A z tym zebem teraz tak wyszlo nie na reke, bo niemoge poddawac sie teraz zadnym operacjom poniewaz za daleko jestem z leczeniem ivf. Narazie tyle pozdrawiam wszystkie i odezwe sie jutro, bo na dzis mam dosc wrażeń i jestem juz zmęczona.Ide sie kapac popatrze na moj film "Na wspólnej" i spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas pogoda ładna świeci słońce Bartek pojechał na zakupy z Martynką mały śpi więc mam troche czasu dla siebie nie pisałam wam moja siorka jest też w Irlandi tu rok temu się zakochała w Polaku i 31 grudnia lecą na Dominicane na 2 tyg.i biorą ślub cywilny fajnie zazdroszczę jej troche w takim fajny miejscu a ślub kościelny za 1,5 roku na wakacje bo nie było sali tam gdzie chcieli wyprawić przyjęcie i będą się starac o dzicie w Nowym Roku oby teraz wszystko było dobrze ona tak kocha moje dzieci ale się rozpisałam madzik fajnie że wszysko dobrze a małą dostawiaj do piersi to się nauczy i pilnuj żeby dobrze trzymała pierś gab co tam u ciebie i u twojej maludy ja wczoraj nie wiem co mnie naszło oglądałam na youtube filmy wspomnienia jak ktoś odszedł małe dzieci strasznie żal aż płakać się chce jak widać takie małe dzieci jak odchodzą od nas.............. reszte dziewczyn pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Madzik- gratuluję!!! Ucałuj Zuzkę! Choć pewnie już nie raz to zrobiłaś :D Liluś zaraz sklecę jakiegoś maila, póki mały zajął się matą :-) Cieszę się, że Ci się podoba:-) Kalpeczku- ale pójdziesz na 100%???? Musisz o siebie dbać kochana! 👄 Kakusia- prace ruszyły :-) Nicola- ale jaja z tym zębem! 🌻 Jolanta- Kurka(odpukać) aniołka masz w domu! Zazdroszczę! Podły mam dziś nastrój. Ryczeć się chce. Pogoda nie wygląda zachęcająco. Ja za to dziś okropnie zatęskniłam za morzem i gorącym słońcem. Żeby tak usiąść na piaszczystej plaży... i wygrzewać buźkę w słoneczku... Aż się płakać chce... Ja powinnam w ciepłych krajach mieszkać, albo zimę przesypiać!!!! A jutro ten ślub... Chyba muszę auto pożyczyć i jechać na 2, bo ja zaraz się zmywam do domu, a Wiesiek nie będzie miał jak wrócić... Prezent już zapakowałam, więc z głowy:-) Może dostanę jakiś kawałek torta na wynos :-) Och... piaszczysta plaża..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś no to imprezka... u nas przyszły rok będzie weselny co nie znaczy wesołt bo chyba zbankrutuję.. :-( styczeń kwiecień czerwiec? sierpień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to współczuję! Teraz się jakoś głupio ludzie nauczyli,że na wesele, to trzeba majątek wydawać! tak, jak na komunię! To jest chore! Dlatego ja powiedziałam, że pieniążków nie dajemy(pewnie zaraz zostałyby wydane na alkohol!), tylko prezent. Kupiłam piękne sztućce dla 12 osób i ręczniki zapakowane w koszu+ celafon, kwiaty- no i na nich są wyhaftowane imiona narzeczonych. Bardzo fajne. I będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i masz raccję a poza tym w kopertę każdy zagląda i porównuje a ten dał więcej a tamten mniej... a prezent nie tak łatwo wycenić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zaszaleje i sobie kawkę walnę. Coś mi sie należy od ponad roku! :D A z resztą i tak Adam nie śpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramka- a Ty pijesz kawkę i karmisz? W koncu nie wypiłam, zjedliśmy z małym zupkę i mieliśmy zbierać się na spacer, ale wzięłam go na ręce i zasnął tak słodko, że nie mam sumienia go budzić...I tak czeka nas jeszcze dziś jazda po Różyczkę i do cioci. A ja sobie poklikam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wyobrazcie sobie ze to nie zab, tylko kosc jakas i bylam u dentysty, a on niewiedzial co to jest i powiedzial ze zab to nie jest tylko jakas kosc, ktorej wogole nie powinno byc i mam jakies kosci za szczeka tez ktore tez jego dwoch pacjetow mialo i powiedzial ze to jest rzadkosc, a takich dlugich jak ja mam to on jeszcze nie widzial :( . Pokazywal mi inne zdjecia zebym zauwazyla roznice ze inni tego nie maja, a wtakim grubym segregatorze znalazl 2 takie zdjecia podobne do mojego ale ja mialam najdluzsze (oni mieli takie krociutkie) w porownaniu z moimi to moje to giganty.NIEZLE CO? Wyslal mnie do specjalisty chirurga ten tez rozlozyl rece i umowil mnie u niego na wtorek i przyjdzie jeszcze jeden specjalista i obejrzą to razem, bo to jest wyjątkowy przypadek i on jeszcze czegoś takiego nie widział.Powiedzieli ze jezeli zaczelam juz to leczenie ivf to lepiej wstrzymać sie z jakimikolwiek zabiegami czy operacjami.Ten chirurg chciał mi znowu zdjęcie robić, ale ja juz nie chcialam bo to juz za duzo na ten miesiac(juz mialam 2 rentgeny). No i narazie jest diagnoza ze to nie zab tylko nieznajoma kosc :), a oprocz tego mam jeszcze inne kosci, ktorych nie kazdy moze miec i to jeszcze takie dlugie.hahahaha Smialam sie, bo zazartowalam z kolezanka ze jestem z pod znaki RYBY i moze te kosci za szeka za uszami to pewnie miejsce na skrzela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×