Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość moni25
dziekuje Ci bardzo monitko:* za slowa otuchy kochana jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam staraczki i zaciazone!! Dokladnie tydzien temu mialam owu, tempka skoczyla mi we wtorek. Bylam szczesliwa ze wreszcie trafialam w samo sedno, a dzis zrobilam bete po tyg od owu i ...brak ciazy... Nie czaje-jest jajeczko,sa plemniczki, jest dobry sluzik....no to czemu nie ma ciazy??? A humor mam tym bardziej zrypany bo po tej luteinie mam objawy jak typowa ciezarna i do tego wyc mi sie chce z bezsilnosci... Po raz pierwszy nie moge sie doczekac @ zeby zaczac brac CLO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ! Byłam u gina... Zrobił usg dopochwowe,wszystko ok,jest pecherzyk dzis lub jutro peknie,macica jest nie przerosnieta,wiec nie wiadomo skad te skrzepy... Dzis mam tarmosic meza i jutro,ale juz dzis rano było.... Moze jutro sprobujemy !!!takze jestem zadowolona,ze wszystko o k i powiedział,ze najlepiej jakby okresu nie było i ciaza to juz byłby sukces!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaki ruch :-) i to mi się podoba!!! dziewuszki trzymajcie się cieplutko i zbierajcie fasolkowe fluidki... kalpeczku wiedziałam!!! nie chcę nic mówić ale pamiętam jak dziś jak mój gin po zniknięciu cysty wskazał dni "tarmoszenia" i @ się nie pojawiła ;-) no i mamy lenusię :-) dziewuszki dajcie jakieś wskazówki... jak sobie pomóc z tym cholernym odciąganiem??? gab... pamiętam o skarbuniu i o was!!! trzymam kciuki za mądrego gina dla ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gramka a jaki masz odciągacz ja ściągałam tylko pare razy ja mam odciągacz tommee tippeei łatwo szło ja już cyca odstawiam Rafałek pije nutramigen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. Gramka ja tez mam wyznaczone,ale dzis mezusia rano targałam i on nie moze tak na zawolanie :(boje sie ze bedzie za pozno...poprosilam go dzis o urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! O nocach lepiej nie wspominać... :-( :-( :-( Ale nie będę tu się żalić, dość, że taka dobijająca pora... Dresmaker- miło, że zajrzałaś Kasiada- gratulacje!!! Nocola- wpadaj czasem i informuj nas! Trzymam kciuki! Myszko - duży 👄 Moni, Diana- jest ciężko, ale musi być dobrze. Wiem, jak nie raz ma się ochotę walnąć tym wszystkim, ale potem jakoś znów ta nadzieja przychodzi... Chyba właśnie dlatego próbujemy dalej ❤️ Monitko❤️ czy u Was nadal śnieg? A co do szycia, to kończę powoli zamówienie Kakusi, byłoby szybciej, ale Adam robi wszystko żeby nie było :P Kalpeczku!!!- strasznie się cieszę, że endometrium ok, no i pęcherzyki! Będę się modlić żeby tym razem się udało!!!! Liluś- no to już niedługo labujecie:P W takim razie masz za zadanie do czasu porodu rozłożyć się wygodnie przed laptoipkiem z ciachem i stróżowac na forum:P Gramka- ciepłe okłady lub prysznic mogą pomóc. Jak już pisałam wcześniej, wszystko siedzi w Twojej głowie! Ostatecznie, nawet ściągnięte 50ml możesz zamrozić w kilku porcjach(za każdym odciągnięciem) a M odrozi potem kilka porcji i zsumuje. Skoro to tylko jeden dzień, to nie będzie źle! Jest jeszcze taki sposób- trochę niewygodny, ale skuteczny- kiedy karmisz małą z jednej piersi, to odczuwasz na pewno mrowienie w drugiej- wtedy ściągaj równocześnie laktatorem z drugiej piersi, ja tak robiłam przy Róży- ale wtedy mroziłam gigantyczne ilości mleka :P No to uciekam, bo udało mi się uśpić skarba, a obiad w stanie surowym. Buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe,Nikola!! Fajne filmiki!! Wysmialam sie, ze hej! A powiem ci ze dzis mi trzeba bylo wrzucic na luz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni25
dobry wieczor kochane ja tak tylko na chwilunie zyczec wam milych i spokojnych snow buziaczki:*:*:*:*:*:* dziekuje slicznie za fluidki:):) ps moze mi ktoras zdradzic jak sie robi te szczesliwe fluidki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lookam do was a tu pustki... nikolka filmiki extra!!! ja miałąm cięzki dzień a właściwie popołudnie... lenka płacze, wyje wręcz... nie chce cycunia... nie chce spać... masakra... o 18 kąpiel kimnęla się 20 min i udało mi się ją nakarmić... później padła... nie wiem czy to już ząbki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam madzik napisz jak tam mala? my przechodzimy okres buntu, wszystkio jest na nie, w sklepie sie kladzie na podlodze i wyje i kopie w domu nie jest lepiej bo rzuca wszystkim po przyjsciu z złobka musi miec nas oboje bo jak nie ma ktoregos z nad to placze, to chyba spowodowane jest tym ze teskni za nami i w domu chce zebysmy byli wszyscy razem na razie uczymy sie jak radzic sobie z jej bunetm i przy okazji nie zwariowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie nic ciekawego mala nie dokucza bardzo oby ja nie przechwalic:)w nocy 2 razy do niej wstaje w dzien tez da mi zrobic co chce:) po poludniu oglada telewizorek z tatusiem:) dziewczyny ja tez sciagam mleko mala niechce cyka doic czasami zlapie ale to na krotko dokarmiam ja bo tak nie wiem co by bylo:) od poniedzialku stoimy na balkonie hartujemy sie:) wczoraj bylismy juz godz :) mala ma sapke od suchego powietrza wiec staram sie duzo mala trzymac na dworze zeby zaczerpnela swiezego powietrza :):) daje rade ze wszystkim juz mysli ze nie dam rady lub co zrobie jak wstanie odplynely :):) buziaki 😘 dla was i waszych pociech a za staraczki trzymam kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki! Przekazuje pozdrowienia od Naszej Patinki. Biedna lezy w szpitalu. Bardzo cierpi z powodu bolu brzucha, od kilku dni podaja jej morfine i czeka na operacje. Dzis ma wazne badanie, ktore mam nadzieje pozwoli na wykonanie zabiegu. Kochane! Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie MAdzik super ze mala grzeczna wyslij mi link do siebie na nk bo chcialabym zobaczyc malutka a nie mam cie w kontaktach :) Pani Misiowa super decyzja ja tez juz mysle o drugim dziecku ale u nas wchodza w gre warunki mieszakniowe mamy tylko pokoj z kuchnia i musimy je zamienic najpierw na wieksze zeby KAcpus nie budzil dzidzi jak juz sie pojawi kiedys :) ale bardzo bym chciala miec juz dwoje :) Patinko zdrowka zycze kochana trzymam za ciebie kciuki Moniu odezwij sie do mnie na gg jak bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati trzymamy mocno!!! wiem że dasz radę siłaczko!!! pani misiowa :-) cudnie!!! ciekawe czy i ja kiedyś podejmę taką decyzję??? kakusia, ty też??? he he he no to zakładamy klub podwójnych mamusiek ;-) madzik zuzka jest cudna... myszko, kalpeczku 😘 😘 lilku puk puk do fasola adasia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :)) jutro wielki dzień :) wyciąganie i zapładnianie jajeczek Pomyślcie o mnie od 13:30 do 18:00 i tzrymajcie kciuki :) Jak bede jutro jeszcze na silach to napisze cos jutro do was. Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i o fluidki prosze jutro :) Pani Misiowa 🌼 masz super ta coreczke (ogladalam zdjecia i filmiki) cud miod dziewczynka.powodzenia w starankach o druga dzidzie Monita30 🌼 jak bede lezala i podadza mi narkoze to pomysle o tobie :) to bedzie okolo 14:00...wtedy dzialaj dzialaj moze zaciazymy razem :) oby sie nam udalo, a w sobote tez pomysle, ale jeszcze niwiem o ktorej mi te jajeczka wloza. Patinko 🌼 wracaj szybko do zdrowka 👄 trzymam kciuki koncze i pozdrawiam wszystkie 🌼 🌼 🌼 trzymajcie za mnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wyjezdzam juz o 11:00 :) do wczoraj sie jeszcze niebalam i na luzie podchodzilam, ale po dzisiejszym snie to mam takiego stracha ze szkoda gadac. Snilo mi sie ze narkoza nie zadzialala bo sie za duzo najadlam przed punkcja.I doktorka powiedziala ze za kare ze ssie najadlam to dopiero mam przyjsc w zime bo teraz za kare nie pobiora mi jajeczek.Co za glupi sen i to jeszcze akurad przed tym wyszystkim.Stresuje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale dziś brzydki dzień:(pochmurno,mgła,deszcz....uff,na szczęscie sniegu juz nie ma chyba wstałam lewą nogą :( tak od rana narzekać nokola kochana trzymam kciuki,żeby się wszystko udało,bede cały czas myslec o Was 👄👄👄nie przejmuj się snem,wszystko będzie dobrze,sny sa czasem odzwierciedleniem obaw,więc głowa do góry,musi sie udać,i nic juz nie jedz :):):):) patinko biedulko,te choróbska nie odstępują cię nadal,życze szybkiego powrotu do zdrówka buziaczki dla ciebie 👄👄👄 madzik ale z Ciebie super mamuśka:):):)buziaki dla maleńkiej👄 gramko nie martw się może ten płacz chwilowy,dziś pewnie będzie wszystko oki,a kiedy zaczynasz te szkołę,napisz pózniej jak było:) kakusia,panimisiowa mam nadzieje że sie uda powtórnie zaciążyć:):) nie ma no co czekac,ja żałuje że tyle czekałam i teraz nie mogę a lata lecą,syn ma juz prawie 11 lat! zobaczcie jak róznica no masakra jak tylko pojawiła się taka mysl to nie czekajcie,życze powodzenia🌻 monia napisz jak tam nocka? liluś buśka do brzuszka👄 sara napisz coś więcej,byłaś juz na tym badaniu,czy nadal zagoniona i nie ma czasu?ty ty myszko co tam u ciebie?podjeliście już jakieś decyzje Moni przełamałaś już te złą passę? a co u naszych nowych fasolek:):):) dawać nam tu fluidki :) ja jeszcze jutro biorę clo i w sobotę jadę na usg zobaczyć jak tam moje pęcherzyki,na pewno dostane pregnyl tylko nie wiem czy od razu czy da mi go do domu żeby podać w niedziele albo w poniedziałek więc trzeba staranka zacząć od soboty najgorsze jest to że mój m jest chory od poniedziałku jest na antybiotyku ,ma zapalenie oskrzeli,mam nadzieje ze chociaż do niedzieli sie wykuruje żeby mógł coś zdziałać,kurcze zawsze coś wypadnie jak pech to pech mam już namiary na nowa lekarkę,postanowiłam zmienić tą co miałam prawie od roku bo ona chyba juz nic mi nie wymyśli więcej jak w tym cyklu sie nie uda to od razu dzwonie do tej drugiej,trochę daleko jest to bo prawie 60 km musiałabym dojechać,ale spróbuje zasięgnąć jeszcze innej opinii,niż tylko jednego gin. buziole dla każdej 👄 zapraszam na kawkę,bo właśnie nastawiłam wodę:) i siedzę w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×