Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

witam ale dziś brzydki dzień:(pochmurno,mgła,deszcz....uff,na szczęscie sniegu juz nie ma chyba wstałam lewą nogą :( tak od rana narzekać nokola kochana trzymam kciuki,żeby się wszystko udało,bede cały czas myslec o Was 👄👄👄nie przejmuj się snem,wszystko będzie dobrze,sny sa czasem odzwierciedleniem obaw,więc głowa do góry,musi sie udać,i nic juz nie jedz :):):):) patinko biedulko,te choróbska nie odstępują cię nadal,życze szybkiego powrotu do zdrówka buziaczki dla ciebie 👄👄👄 madzik ale z Ciebie super mamuśka:):):)buziaki dla maleńkiej👄 gramko nie martw się może ten płacz chwilowy,dziś pewnie będzie wszystko oki,a kiedy zaczynasz te szkołę,napisz pózniej jak było:) kakusia,panimisiowa mam nadzieje że sie uda powtórnie zaciążyć:):) nie ma no co czekac,ja żałuje że tyle czekałam i teraz nie mogę a lata lecą,syn ma juz prawie 11 lat! zobaczcie jak róznica no masakra jak tylko pojawiła się taka mysl to nie czekajcie,życze powodzenia🌻 monia napisz jak tam nocka? liluś buśka do brzuszka👄 sara napisz coś więcej,byłaś juz na tym badaniu,czy nadal zagoniona i nie ma czasu?ty ty myszko co tam u ciebie?podjeliście już jakieś decyzje Moni przełamałaś już te złą passę? a co u naszych nowych fasolek:):):) dawać nam tu fluidki :) ja jeszcze jutro biorę clo i w sobotę jadę na usg zobaczyć jak tam moje pęcherzyki,na pewno dostane pregnyl tylko nie wiem czy od razu czy da mi go do domu żeby podać w niedziele albo w poniedziałek więc trzeba staranka zacząć od soboty najgorsze jest to że mój m jest chory od poniedziałku jest na antybiotyku ,ma zapalenie oskrzeli,mam nadzieje ze chociaż do niedzieli sie wykuruje żeby mógł coś zdziałać,kurcze zawsze coś wypadnie jak pech to pech mam już namiary na nowa lekarkę,postanowiłam zmienić tą co miałam prawie od roku bo ona chyba juz nic mi nie wymyśli więcej jak w tym cyklu sie nie uda to od razu dzwonie do tej drugiej,trochę daleko jest to bo prawie 60 km musiałabym dojechać,ale spróbuje zasięgnąć jeszcze innej opinii,niż tylko jednego gin. buziole dla każdej 👄 zapraszam na kawkę,bo właśnie nastawiłam wodę:) i siedzę w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) Witamy sie z pracy ale juz za godzinke idziemy do poloznej... ciekawe czego dzis sie dowiemy o naszym Fasolu :) Nicola🌼 mocno trzymamy kciuki, myslimy i wierzymy ze sie uda!! Monitko🌼 czasami takie roznice wieku sa bardzo udane. Ja mam przeszlo 10 lat starsze rodzenstwo, miedzy chlopcami mojej siostry tez jest spora roznica wieku i powiem szczerze, ze ja tez taka bym chciala. No ale wiadomo, zycie pokaze... Wysylam fluidki, sa teraz bardzo potrzebne : 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja chora dopadła mnie grypa boli mnie gardło i mam katar dzieci zdrowe mam nadzieje że szybko się wyleczę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo kafe dziś świruje.... raz zjada posty raz wysyła je razy 3 ;-) ja jestem na chwilkę lenka kima!!! ale była dziś dzielna ani łezka nie poleciałą na szczepionce!!! ważymy 6350 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nicola dziekuje bardzo i trzymam kciuki za Ciebie madzik widze ze super sobie radzisz, a Zuzia grzeczna dziewczynka, jak ci troche podrosnie, to Cie odwiedze no bo w koncu mieszkamy od sioebie najblizej a nigdy sie nie widzialysmy monitko no wlasnie dlatego juz teraz sie zdecydowalam bo nie wiem za ktorym razem sie uda efqa kobieto co tam?? gramka Lenusia dzielna dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni25
buziole dla was kochane ::*:*:*:*:*::* monitko kochana mam nadzieje ze wkoncu mi jak innym staraczkom los da szanse ja narazie o tym nie mysle przestalam liczyc dni cyklu jak wspomnialam wczesniej nie wielam clo zobaczymy w nastepnym cyklu ....poki co widze bardzo duzo ciezarnych kobiet na nk w ostatnio dodanych zdjeciach same dzieci .....wszedzie pelno dzieci .....no ale pewnie kazda z nas musi przejsc taki etap chwilowego zalamania ....ale mam was z wami sobie poradze ...az milo popatrzec ze przyjaznicie sie juz tak dlugo tak sporo o sobie wiedzie super naprawde super :) ale sie rozpisalam ......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misowa czesto mysle o naszym spotkaniu i jestem jak najbardziej za:):0 a tym bardziej ze teraz mieszkam w zemborzycach to jeszcze blizej lublina:):):) buzilki dla was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie fajnie... spotkanko kafemamusiek w realu :-) nikolka trzymamy, daj znać jak znajdziesz siły... monia co u ciebie? trzymasz się? pati ❤️ myszeńko ale ty bombowa jesteś!!! ta fotka fartuszkowa!!! facet by powiedział -do schrupania!!! ;-) kalpeczku jak tam twój samiec prywatny? przemógł się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki no własnie od wczoraj jakieś dziwactwa na kaffe sie dzieją :O nikola jak tam ?? napisz nam co i jak,mam nadzieje że wszystko dobrze:) panimisiowa super że się zdecydowaliście:)życzę powodzenia,no i musisz wskoczyć znów do tabelki staraczek :):):) alutku jak niania?? odezwij się patinko wracaj do zdrowia szybko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszyskim :) Wyciagani jajeczek bylo bardzo owocne :) poniewaz mialam az 15 silnych i zdrowych jajeczek, a moj M tez super sie sprawdzil i cieszylismy sie jak dzieci jak przyszedl lekarz do nas jak bylam w pokoju po operacyjnym i oznajmil nam ze jest bardzo dobrze :) Moj Mezus juz czekal w pokoiku jak mnie przywiezli(jeszcze bylam pod narkoza) Powiedzial ze to niebyl mily widok i czekal az sie obudze :) Dbal o mnie pomogl mi jesc pic ubrac sie po prostu spisał sie na medal :) Bolalo wczoraj, ale szlo wytrzymac.Lekarz powiedzial ze do 2 h po operacji mozna polezec az przejdzie troszke bol.Ja juz po godzinie bylam gotowa do wyjscia.Chcialam jak najszybciej znalezsc sie we wlasnym lozku. Zgodzilam sie zeby mi 2 embriony wlozyli w sobote :) zobaczymy czy sie przyjma :) od dzisiaj biore Progesteron 3x2tebletki Monita30 🌼 myslalam o tobie tak jak obiecalam i poznalam tam dziewczyne ktora tez podchodzila do punkcji tak jak ja(ja bylam po niej) za nia trzymalam kciuki :) a o tobie myslalam.Mam nadzieje ze to cos pomoze :) . W sobote tez pomysle o tobie moze nam obum to przyniesie szczescie :) 👄 PaniMisiowa 🌼 tez mam problem z kafe, ale znalazlam na to sposob. Czytam wszystko na poczcie i przez poczte wchodze na link na ostatnia wypowiedz kolezanek i tym samym jestem na biezaco i wczodze na wszystkie strony :) .Dziekuje za trzymanie kciukow :) pomoglo :) Graminis 🌼 dziekuje za trzymanie kciukow, bardzo pomogly bo az 15 jajeczek mam juz zamrozonych (moje kochane sniezynki) i czekaja na mnie :) ❤️ 👄 Patinka 🌼 👄 ❤️ Jolanta2 🌼 wracaj szybko do zdrowka 👄 Lilowa 🌼 dziekuje za twoje fluidki, a jak ty sie czujesz? Sara76 Czesc wszyskim :) Wyciagani jajeczek bylo bardzo owocne :) poniewaz mialam az 15 silnych i zdrowych jajeczek, a moj M tez super sie sprawdzil i cieszylismy sie jak dzieci jak przyszedl lekarz do nas jak bylam w pokoju po operacyjnym i oznajmil nam ze jest bardzo dobrze :) Moj Mezus juz czekal w pokoiku jak mnie przywiezli(jeszcze bylam pod narkoza) Powiedzial ze to niebyl mily widok i czekal az sie obudze :) Dbal o mnie pomogl mi jesc pic ubrac sie po prostu spisał sie na medal :) Bolalo wczoraj, ale szlo wytrzymac.Lekarz powiedzial ze do 2 h po operacji mozna polezec az przejdzie troszke bol.Ja juz po godzinie bylam gotowa do wyjscia.Chcialam jak najszybciej znalezsc sie we wlasnym lozku. Zgodzilam sie zeby mi 2 embriony wlozyli w sobote :) zobaczymy czy sie przyjma :) od dzisiaj biore Progesteron 3x2tebletki Monita30 🌼 myslalam o tobie tak jak obiecalam i poznalam tam dziewczyne ktora tez podchodzila do punkcji tak jak ja(ja bylam po niej) za nia trzymalam kciuki :) a o tobie myslalam.Mam nadzieje ze to cos pomoze :) . W sobote tez pomysle o tobie moze nam obum to przyniesie szczescie :) 👄 PaniMisiowa 🌼 tez mam problem z kafe, ale znalazlam na to sposob. Czytam wszystko na poczcie i przez poczte wchodze na link na ostatnia wypowiedz kolezanek i tym samym jestem na biezaco i wczodze na wszystkie strony :) .Dziekuje za trzymanie kciukow :) pomoglo :) Graminis 🌼 dziekuje za trzymanie kciukow, bardzo pomogly bo az 15 jajeczek mam juz zamrozonych (moje kochane sniezynki) i czekaja na mnie :) ❤️ 👄 Patinka 🌼 👄 ❤️ Jolanta2 🌼 wracaj szybko do zdrowka 👄 Lilowa 🌼 dziekuje za twoje fluidki Sara76 Czesc wszyskim :) Wyciagani jajeczek bylo bardzo owocne :) poniewaz mialam az 15 silnych i zdrowych jajeczek, a moj M tez super sie sprawdzil i cieszylismy sie jak dzieci jak przyszedl lekarz do nas jak bylam w pokoju po operacyjnym i oznajmil nam ze jest bardzo dobrze :) Moj Mezus juz czekal w pokoiku jak mnie przywiezli(jeszcze bylam pod narkoza) Powiedzial ze to niebyl mily widok i czekal az sie obudze :) Dbal o mnie pomogl mi jesc pic ubrac sie po prostu spisał sie na medal :) Bolalo wczoraj, ale szlo wytrzymac.Lekarz powiedzial ze do 2 h po operacji mozna polezec az przejdzie troszke bol.Ja juz po godzinie bylam gotowa do wyjscia.Chcialam jak najszybciej znalezsc sie we wlasnym lozku. Zgodzilam sie zeby mi 2 embriony wlozyli w sobote :) zobaczymy czy sie przyjma :) od dzisiaj biore Progesteron 3x2tebletki Monita30 🌼 myslalam o tobie tak jak obiecalam i poznalam tam dziewczyne ktora tez podchodzila do punkcji tak jak ja(ja bylam po niej) za nia trzymalam kciuki :) a o tobie myslalam.Mam nadzieje ze to cos pomoze :) . W sobote tez pomysle o tobie moze nam obum to przyniesie szczescie :) 👄 PaniMisiowa 🌼 tez mam problem z kafe, ale znalazlam na to sposob. Czytam wszystko na poczcie i przez poczte wchodze na link na ostatnia wypowiedz kolezanek i tym samym jestem na biezaco i wczodze na wszystkie strony :) .Dziekuje za trzymanie kciukow :) pomoglo :) Graminis 🌼 dziekuje za trzymanie kciukow, bardzo pomogly bo az 15 jajeczek mam juz zamrozonych (moje kochane sniezynki) i czekaja na mnie :) ❤️ 👄 Patinka 🌼 👄 ❤️ Jolanta2 🌼 wracaj szybko do zdrowka 👄 Lilowa 🌼 dziekuje za twoje fluidki Sara76 🌼 dziekuje za wsparcie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nasza Patinka czeka teraz na opercje. Odbedzie sie 5.11.2009. Kciuki ciagle potrzebne! Nicola 🌼 bardzo sie ciesze, ze tak dobrze poszlo!! Tak bardzo bym chciala zeby sie udalo!!Musi sie udac! Dbaj o siebie! Odpoczywaj! Bedzie dobrze! :) Pani Misiowa🌼 czyli zaczynacie staranka od teraz ? :)Dlugo staraliscie sie za pierwszym razem... nie bylo mnie tu jeszcze. Madzik🌼 ale slodka mam imienniczke. Super dziewczynka! :) Monitka🌼 jak sie czujesz? Monia🌼 co u Was? Jak sobie radzisz? Jak sie udala uroczystosc slubna? Ewelka🌼 budujecie czy przerwa na okes zimowy? Grameczko🌼 jak sie czuje Mala Ksiezniczka?Wesolutka? A my Wczoraj bylismy u poloznej. Sytuacja sie unormowala. Jesli przetrwamy jeszcze 3 tygodnie, to mozliwy bedzie porod w wodzie- tak jak chcialam. :) Powoli koncze kompletowanie wyprawki. Wczoraj dotarl do nas fotelik samochodowy, kupilismy tez sterylizator i siedzonko dla Adasia ( bo trafila sie nam teraz okazja) O takie wlasnie: http://www.mothercare.com/s?Action=submit&rh=n%3A42764041&field-keywords=bumbo Podobno super sprawa, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowa o tabelce wiec uaktualniam :) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................30.. . . .. ...........22.11.09 nicola77..................32....................60.... ................08.11.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................13................ ....16.11.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 4 clo...............16.11.09 Moni25....................25....................45...... ...............16.11.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 lilowa.........................28..............35...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............7............ ........27.05.10 nevmila......................23...............4......... ............25.06.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............córeczka......................13.10.09 Co z Aneczka i Rusaczkiem?????? Ma ktos z nimi kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dzwonilam do kliniki i transfer jajeczek odbedzie sie w Sobote o 19:15 trzymajcie kciuki jutro Patinka 🌼 trzymam kciuki bidulko za ciebie :* Lilowa 🌼 dziekuje, a jak ci sie w domciu siedzi? Monita30 🌼 bzyknij sie z mezusiem po 19:00 bede o tobie myslec przy transferze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola🌼 oczywiscie bedziemy trzymac kciuki i myslec!A ja jestem w pracy jeszcze. Pracuje do 13.11.2009- jeszcze dwa tygodnie potem 9- miesieczne wakacje z Fasolem tym razem juz po drugiej stronie brzuchola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 671
Cześć! Nicola- trzymam kciuki!!! Patinko- biedaczku, ale sie nacierpisz, teraz Ci dieta niepotrzebna, bo pewnie pójdzie z 5 kg! 👄👄 Pani Misiowa- cudna wiadomość! Wskakuj do staraczek :-) A co do mnie, to naprawdę padam na pysk. W życiu nie spodziewałabym się, że Adam tak mi zagra na nerwach. Mówię Wam- po prostu od samego rana płacz i płacz i płacz, uspakaja się tylko jak go wezmę na ręce, kolana, byleby czuł, że jestem obok. Nie płacze tylko jak śpi... Noce fatalne- tzn zasypia po 20 i budzi się co godzinę. Od 4 rano koniec spania. Kurka- on ma już przecież pół roku... Przez ostatnie dni chodzę jak naćpana, czasem nie wiem gdzie jestem i jak się nazywam. Do tego nadwerężyłam ścięgno w prawej ręce i wyłam z bólu przy każdym podnoszeniu czegokolwiek. Dziś jest już trochę lepiej. Powodem jest ciągłe noszenie fotelika z Adaśkiem- całość waży 12,5 kg, każdego dnia zasuwam z nim z auta do przedszkola, czy na zakupy, nie mogę go wziąć na ręce, bo wtedy nie dałabym rady ubrać Róży. No, ale się nażaliłam- mimo wszystko- dzieci to moje skarby! Byleby troszkę więcej siły mieć na to wszystko... Ściskam Was kochane mocno.❤️ Piszcie coś, bo właśnie jest magiczna chwila, kiedy mały śpi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Nicola- trzymam kciuki!!! Patinko- biedaczku, ale sie nacierpisz, teraz Ci dieta niepotrzebna, bo pewnie pójdzie z 5 kg! 👄👄 Pani Misiowa- cudna wiadomość! Wskakuj do staraczek :-) A co do mnie, to naprawdę padam na pysk. W życiu nie spodziewałabym się, że Adam tak mi zagra na nerwach. Mówię Wam- po prostu od samego rana płacz i płacz i płacz, uspakaja się tylko jak go wezmę na ręce, kolana, byleby czuł, że jestem obok. Nie płacze tylko jak śpi... Noce fatalne- tzn zasypia po 20 i budzi się co godzinę. Od 4 rano koniec spania. Kurka- on ma już przecież pół roku... Przez ostatnie dni chodzę jak naćpana, czasem nie wiem gdzie jestem i jak się nazywam. Do tego nadwerężyłam ścięgno w prawej ręce i wyłam z bólu przy każdym podnoszeniu czegokolwiek. Dziś jest już trochę lepiej. Powodem jest ciągłe noszenie fotelika z Adaśkiem- całość waży 12,5 kg, każdego dnia zasuwam z nim z auta do przedszkola, czy na zakupy, nie mogę go wziąć na ręce, bo wtedy nie dałabym rady ubrać Róży. No, ale się nażaliłam- mimo wszystko- dzieci to moje skarby! Byleby troszkę więcej siły mieć na to wszystko... Ściskam Was kochane mocno.❤️ Piszcie coś, bo właśnie jest magiczna chwila, kiedy mały śpi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze jakas bobasowa herbatka na uspokojenie i dobry sen pomoglaby Adasiowi Tobie jednoczesnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola dzieki wielkie👄👄👄 i na pewno sie uda!!!!!!!!!! super ze wszystko gładko poszło,najwazniejsze ze tyle jajeczek było powodzenia:):):):) na pewno meżusia zaciągne do łoza w sobotę:):):) liluś pozdrów patinkę i powiedz jej że trzymamy kciuki za powodzenie operacji i szybki powrót do zdrowia buziole👄 fajnie ze już niedługo masz wolne:):)przygotujecie sobie wszystko na przyjście bejbika:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×