Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Witam was wszystkie goraco :) Jak ta u Was po Weekendzie? Myszko 🌼 podziwiam cie.Waleczna jestes i sie nie poddajesz tak latwo. Jak mi powiedzieli o nieczynnych jajowodach to tez miałam propozycje operacji jajowodów, ale jeden lekarz mi to odradził.Powiedział ze po takich operacjach jajowody szybko na nowo sie zrastają i sa bardzo marne szanse(ja tylko mowie jak bylo w moim przypadku).Zaproponowali mi Inseminacje, ale powiedzieli, ze moge miec taka metada ciaze pozamaciczna....wiec nie zgodzilam sie, bo to za duze ryzyko.Postanowilam sprobowac invitro, przynajmniej 3 razy, jezeli ta metoda nie poskutkuje wtedy wezme sie za operaje jajowodów.Uważam ze jezeli jestem zdrowa i wszystko jest ok, jak mowia lekarze to po co sie okaleczac i przechodzic mnóstwo operacji i zabiegów jak sa latwiejsze metody bezkolizyjne, a pozniej mozna sie dac pociąć lekarzom.Ja tak przynajmniej zrobię. Lilowa 🌼 Ale mi smaka zrobilas tym ciasteczkiem, zaraz mykam do piekarni, która mam na drogiej stronie ulicy :) , maja tam takie ciastka z kremem śmietankowym mniam 👄 dla fasolka i dla ciebie 👄 Graminis 🌼 wiesz co, te osoby ktore cie wysmiewaja sa zazdrosne.Znam kolezanke ktora tez robila 3 dniowy kurs, a reszty sie nauczyla z filmikow na youtube i robi niezla furore(poprostu sie to ma) Jak ktos jest zdolny i ma zapal, chce to robic.Ma fajne pomysly itd to niema sie tu z czego nabijać.A te osoby sa zazdrosne poniewaz ty sie potrafisz nauczyc w 3 dni tego co one musza sie uczyc przez 2 lata.Ale liczy sie praktyka.Ja nie jestem ani krawcowa ani manikiurzystką, ani kucharka. A potrafie to robic, bo chcialam sie sama tego nauczyc i nauczylam.Paznokcie (tipsy robie tez w domu.I dzieczyny niektore robily sobie czasami gdzie indziej niz u mnie bo nie mialam np czasu, to i tak wrocily i nazekaly na salony bo to im odskoczylo cos albo powietrze sie wdalo, albo zle przykleily itd itd itd..I mnie chwaly ze im nigdy nic sie nie dzialo z paznokciami jak zrobione byly przeze mnie.A nauczylam sie je robic w jeden dzien.Dziewie sie co to musza byc za tlumoki ze musza uczyc sie tego kilka miesiecy :).Graminis wierze ze jestes zdolna i zalapiesz to szybciej niz te tlumoki co musza takie rzeczy studiowac hahahah (nie chcialam tu obrazac nikogo na forum) Krawcowa tez nie jestem, ale potrafie takie firany uszyc ze niejednemu wyszly by galy.To nie jest powiedziane i nie powinno sie wyśmiewać, ponieważ jedni sa mniej zdolni, a niektórzy sa bardziej zdolni.Ci mniej zdolni potrzebuja na to studia i papierek, a ci bardziej zdolni nie potrzebuja papierka i naucza sie tego szybciej. :D :D Ja juz jestem po pierwszym zastrzyku, i powiem wam ze nie bylo tak strasznie.Sama co prawda musiałam sobie go robić, ale to jest tak cieniutka igla ze naprawdę nic nie czulam.Tylko po zastrzyku troszke pieklo, ale idzie wytrzymac.Dzisiaj bedzie juz bez stresu. :D Czuje sie dobrze, na razie jajniki mnie nie bola, ale mam tabletki przeciwbolowe wrazie bolu. Dzisiaj Bylam na badaniach hormonu tarczycy, jutro beda wyniki.A ze mi sie juz hormony skonczyly i dzis ostatnia tabletke wzielam, wiec lekarz zapropoonowal mi ze da mi na te kilka dni w prezencie chormony zebym nie musiala kupowac, bo po badaniu krwi moze sie okazac ze potrzebuje inna dawke.:D bardzo mam milego i dobrego domowego doktora :D. Mam tez Astmw wiec musze regularnie sie szczepic na grype i wlasnie dzisiaj dostalam tez szczepionke.Jestem w takim programie ubezpieczeniowym AstmaProgram i wszystkie szczepionki i lekarstwa mam darmowe, jedyny warunek to musze co kwartal przychodzic na badania drug oddechowych.Za tydzien mialam miec ta szczepionke na Swinska grype, ale nie moge bo bede miala zabieg i zaplodnienie, a to niejest wskazane w tym okresie. Rany ale sie rozpisalam :D olawd 🌼 U ciebie szarowka i deszcz......to zapraszam do mnie jest pieknie i slonecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis- doskonale Cię rozumiem, sama mam chaos w głowie... Mam nadzieję, ze podejmiesz dobrą decyzję! Myszko- a Ty wpadłaś i wypadłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ❤️ witam was choc zakatarzona zachrypnieta i obolala to jednak usmiechnieta :) wszystkim udanego dnia zycze. Gramka zastanow sie dobrze :) taka szkola dobra rzecz ja mam spokojna Coreczke a ciezko mi raz w tygodniu sie wyrwac a co ba siasc i pouczyc sie :( u nie pewnie jest to ze nie mam nikogo i jestem zdana calkowicie na sama siebie. wlasnie pieke ciasto na jablecznik zobaczymy co mi z tego wyjdzie ;) ciagle mi zimno Madzik serdecznie Gratuluje Monia udanego zakupu :) dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:):):) gramko nikola dobrze mówi ,jak ktoś chce to sie wszystkiego nauczy:):):) mam nadzieję że znajdziesz dobre rozwiązanie nikola wielka 👄 dla ciebie,super że masz tyle zdolności,firany piękne:):):) a ja pazurki tez robie i sama się nauczyłam,wystarczyło żeby kosmetyczka mi zrobiła pare razy i już podłapałam:):):) trzymam kciuki za misję:) ja zaczełam dziś następny miesiąc z clo,miał być purogen ale niestety okazało się w aptece że to cholerstwo kosztuje 816 zł.za 5 dawek po 100jednostek,patrzyłam na necie to koło 700 mozna by kupić ale nie sprzedają leków na recepte tylko odbiór osobisty:( więc postanowiłam spróbować jeszcze z clo,a pózniej się zobaczy mówie wam jak usłyszałam tą cene w aptece to myślałam ze padne,i jeszcze ten lek dopiero w hurtowni i trzeba by go ściągnąć na zamówienie ach brak słów patinko,monia,myszka 👄 i dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita 🌼 Nie pomyliło ci sie, nie mowisz czasem o Puregon?Ja to wlasnie biore.I u mnie to kosztuje 189€ 400IE=o.480 ml .Musze brac 200IE raz dziennie wieczorkiem.W czwartek okaże sie czy potrzebuje mniej czy wiecej IE Puregonu.W srodku mam do tego 3 igly.ja place polowe, wiec 1 taka fiolka400IE kosztuje mnie 94 € to jest tylko na 2 zastrzyki.Narazie musze wziasc 3 dni po 200IE :) Powodzenia ci zycze i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jutra dziewczynki ja sie biore teraz za drugi zastrzyk i kropelki do nosa.Na razie nic mnie nie boli :D papa milego wiedzorka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak własnie o to mi chodzi puregon,pomyliłam nazwę powinnam miec 5 dawek po 100 jednostek i te 5 dawek kosztuje 816 zł tego leku nie ma na zniżkę więc trzeba całość zapłacić:(:(:( i na razie postanowiłam jeszcze przez miesiąc jeden brać clo,bo w sumie dobrze reaguje na ten lek pęcherzyki zawsze są dominujący ok.23mm tak ze myslę ze ten puregon to tak na próbę chciała mi dać,ale koszt mnie przeraził:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka trzymam kciuki i dziękuję z adobre podtrzymujące słowo... no zapał to ja mam... ale czy mam talent??? hm... monitko ty wiesz... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilkuś zapomniałąbym o tobie :-( mam laktator elektryczny MEDELA... ciągnie sutki a mleko kapusia a nie leci :-( buteleczkę mam z canpol babies LOVI i jestem zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam myszka trzymam kciuki zeby wyszlo wszystko tak jak wam serec podpowiada i wierze ze się uda madzik jak ma na imie Wasza córcia??? bo wiem ze Dawid nie zgadzal sie na imie ktore ty wybrałas ja laktator mialam reczny i jakos dobrze mi szlo to dojenie fakt ze reka boli a w elektrycznym samo leci patinko daj jakies nowe foty córeczek efqa co tam kobieto?? monia jak kupisz lózko to zrob fotki, jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramko działaj trzymam kciuki,i 👄 dla ciebie i Lenusi:):):) nikola👄 liluś wielki 👄 w brzuchol :):):) a gdzie nowe koleżanki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na sekundke :) monita kurczerzeczywiscie ten lek drogi jest :O ja mam laktator elektryczny medela tu placilam ok 90 funtow i jak dla mnie super do ostaniej kropli wycisl wszystko i mozna ustawic sobie program intenswnosci i szybkosci :) w ciagu 15 minut 2 piersi mialam wydojone za to reczny aventa jedna piers ok 25 minut :) Avent jest dobry jesli ktos ma male brodawki :) ide sprobowac zasnac a co z tego wyjdzie to zobaczymy dzieciaczki tez jeszcze nie spia :O buzki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Monia ja sie zaczynam martwic o Ciebie,ale to na powaznie!!!!!!! U mnie nic ciekawego..jutro do gina na usg...boje sie jak cholera,teraz po okresie mam brązowe plamienia,takie jak miałam jak byłam w ciąży..musze wydac 200zł,a teraz to dla mnie majatek jest... Do pracy na 8,bo chodze teraz tu w swojej wsi... Przepraszam,że nie odzywam sie do każdej z osobna,ale naprawde nie mam czasu,wybaczcie ❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki🖐️ ja w pracy zasuwam od rana napisałam se posta i mi go zeżarło 😭 monia ,co tam z Adasiem??że znów nie dał pospać?? kalpek to ty za wizyte płacisz 200 ?? czy jeszcze jakieś leki ?? ja po ostatniej wizycie w aptece mam dość a z drugiej strony to po co ja płacę ten zus (850zł) jak i tak musze sie prywatnie leczyć nie mówiąc juz o kosztach leków na wioche to wysyłają samych lekarzy konowałów i starych co nawet na pacjeta nie popatrzą tylko pytaja co jest i L4 wypisują więc na kase chorych nie ma co liczyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :) ja rowniez takzetj nocy nie spalam nawet 30 minut 😭 nie o jest grane czy leki maja taki wplyw :( krecilam sie z boku na bok potem poszla do laury pokoju na dywan tez nic na dole na sofie tez nic ,eh zazdroszcze wam bo to jest cudnie zasnac normalnie i wstac wypoczetym :) moje sniadanie dzis do inka i 3 jabluszka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po śniadanku. lenka się buja w bujaczku a ja główkuję ;-) moni dbaj o siebie. wiem, że to trudne przy dwójce dzieciaczkó ale musisz kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) My juz w pracy z herbacia i kanapeczka... rano jakos nie mialam apetytu. Za to wypilam przeszlo pol litra mleka :) Patinko🌼 kiedy wybierasz sie teraz do szamanow? Kalpek🌼 strasznie drogie te wizyty! Za kazda tyle Cie kasuje? Trzymam mocno kciuki!! Grameczko🌼 spokojnie... pomysl o swoich realnych potrzebach a takze o potrzebach Twojego potencjalnego rynku. Przekalkuluj koszta nauki, materialow jakie musialabys na poczatek kupic, zastanow sie nad realnym czasem jaki moglabys temu poswiecic. Nie martw sie.Na pewno cos sie uda :) Moniu🌼 przesylam Ci troszke naszej energii :) Nicola🌼 jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczorajszy jablecznik poszedl jak burza :p choc nic specjalnego za tow piekarniu piecze sie kolorowy biszkopt ponziej cos wymysle do niego zupka jarzynowa zrobiona i salatka z pomidorow i ogorkow dla laury bez cebuli dla meza z cebula ehmm te wymagania najgorsze sciagnie tych skorek z pomidorow bardzo czasochlonne. lilowa teraz 28 mam nastepna konsultacje wiec znow pewnie dowiem sie cos ciekawszego :O a 12 listopada ide na gastroskopie najgorsze jest to ze skutek uboczny lekow ktore musze brac to nadmierna potliowsc i ja taka mam ubieram rozbieram sie chodze z rcznikiem wycieram sie bo za chwilke mi okropnie zimno ja sie trzese w dmu poubierana setry polar a corka z mezem od pasa w gore pozbierani chodza po domu i krzycza ze nie ma czym oddychac tak cieplo,wiec chyba z podou tego ze sie poce i jestem mokra no i zimno mi. Monia kochana ty moja podaj reke tez mam 2 czke choc laura starsza tak samo musze zrobic kolo niej wszystko jedyny plus jesli juz naprawde musze cos zrobic to laura sie pobawi z Olivka i mam chwilke by cos zmajstrowac w kuchni etc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia powtarzaj sobie w chwilach zwatpienia 'dam rade jestem silna'itd czasami naprawde pomaga ja tak robie w kryzysowych momentach ktorych mam ciagle sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOCHANE! Dawno nie pisalam... Pozdrawiam wszystkie!! Juz jestem po owulce, mialam troche problemow w zwiazku- zreszta nadal mam... Owu wystapila w poniedzialek, popoludniu w poniedzialek juz jajeczka nie bylo. Kochalam sie do pelna w piatek wieczorem i w niedziele w nocy... Mialam sie znow nie niakrecac, bo wczesniej tez bylo pudlo, ale jakastam nadzieja sie kolacze. Jak nie teraz to potem Clostilbegyt... Chcialam was jeszcze spytac o rade- nie widzac juz jajeczka na monitorze zaczelam stosowac luteine. Dzis dopiero sroda, ale od wczoraj chodzezla, smutna, senna, wcinam za czterech i mam taki ciezar w podbrzuszu...Piersi wrazliwe na dotyk. Kochane, czy ta luteina moze miec az takie skutki uboczne?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×