Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

monia a może adaśko ma nerwowy czas... mi pediatra mówiła o homeopatycznych czopkach uspokajających w stanach napięcia i niemokoju u niemowlaków... VIBURCOL a właśnie!!! jestem ci niezmiernie wdzięczna za pomysł odciągania w trakcie karmienia~!!! setka z palcem w... hi hi hi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka jak cudnie!!! no to trzymamy dalej mocno mocno za twoje śnieżynki!!! lilku :-) buzia wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia no ciężka sprawa z Adaśkiem bo to w sumie nie mozliwe zeby tak dawał w kość,a mówiłas to może lekarzowi,bo z tego co pamietam to on od urodzenia tak daje w kość może faktycznie jakieś kropelki albo czopki uspokajające by mu pomogły no w końcu ileż mozna ,wykonczysz się biedulko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ty ktoregos dnia zemdlejesz z wyczerpania kobieto, ja wiem ze musisz sobie sama radzic ale musisz zadbac o siebie masz oslabiony organizm ciążą, karmieniem i jeszcze teraz non stop harówka moze rzeczywsicie idz do lekarza i zapytaj sioe go o te krople na uspokojenie albo moze jakis lezaczek, mata edukacyjna, albo cokolwiek go zainteresuje a w akcie desperacji włącz telewizor moze to zadziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tych czopkach słyszałąm sporo dobrego... a to homeopatia więc może warto spróbować... takich nocy sobie nawet nie wyobrażam... może spróbuj chociaż na noc mu coś zapodać... musisz się wyspać, wypocząć... jeśłi jesteś zmęczona to wszystko dzieje się ze sporym utrudnieniem... pokarm może być gorszej jakości no i to jeszcze adaśkowi dokręca śróbkę... bidulko nasza kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! No, powiem szczerze, ż zemdleć mi się już zdarzyło. Ale co ja mam poradzić... A co do tych czopków, to dawaliśmy. Ja myślę, że to może przez odzwyczajanie od cyca. Może on tak reaguje, no nie wiem. Jak dotąd było ciężko, ale teraz to już masakra... I żadne maty, zabawki nie działają, tylko mama\:-( Tv też nie... Po prostu jakoś to trzeba przeżyć... Gramka- super, że pomysł wypalił. Liluś- koniecznie uściskaj od nas Patinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nicola --- super ! teraz tylko trzymac kciuki zeby ladnie sie przyjely 🌻 patinko - ty bidulko 👄 oby jak najmniej cie bolalo... ;-( pani misiowa --- super !!!! ja tez bym juz chciala drugie ale jeszcze poczekamy z rok (no moze krocej hihi) . wskakuj ponownie do tabelki staraczek - na pewno szybko bedziesz przeskakiwac z tab 1 do 2 monia - ja juz tez mialam czasami dosc dzwigania malego , fotelik plus on 9 kg ..... kupilam mu we wtorek nowy fotelik do samochodu i juz nie musze go dzwigac a jest super bo rozklada sie do pozycji pol lezacej i kosztowal tylko 299zl wiec nie majatek.... a co do placzu - moze ząbki???probowalas go moze nosic w chuscie??? mojemu ida teraz dwa i marudzi sporo lilowa --- a to siedzonko jest super a ja zawiozlam w pon męża i psiaka do torunia i wrocilam ze srody na czwartek . teskni mi sie strasznie za nimi i dupa bo mialam juz za ok 3tyg dojechac do nich i pewnie jeszcze bede musiala troche poczekac bo tam niby wybudowane ale jeszcze a to woda nie podlaczona a to szambo .... ech szkoda gadac .... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mój mały za niecałe 2 godz kończy 9 miesięcy :-D ale ten czas leci - dopiero co testowałam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam od Was Patinke. Ona rowniez o Was mysli! Dzis czuje sie lepiej, bo zwiekszyli jej dawke morfiny ( dostaje doustnie i dozylnie) i mimo, ze odplywa to cieszy sie blogim stanem bez bolu. Mysle o niej bezustannie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko! To okropne! Biedna, będę się modlić... Olawd- rzeczywiście zleciało, ale jak pomyślę, ze pół roku temu rodziłam... Szok, po prostu szok z tym czasem.. Terrorysta zasnął, a ja czekam aż się obudzi, bo trzeba do przedszkola jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane:) Nicola 🌻trzymam wiec mocniutko kciuki - uda sie napewno i pomodle sie za Ciebie👄 Monitko 🌻 narazie nie decudujemy sie na ifv, poprobuje jeszcze ziolek na zrosty i zapchane jajowody .....rozmawialam z lekarzem i powiedzial ze nie zaszkodza a jezeli tak w to wierze to moga pomoc....wiec czekam na przesylke i bede pila ziolka i bedziemy dzialac oczywiscie, jezeli i One nie pomoga to nie mam pojecia co dalej.....ale trzymam sie tego ze ziolka zadzialaja i wierze w to:)👄 Patinko 🌻 bidulko, modle sie za Ciebie i trzymam mocno kciuki za szybki powrot do zdrowka:)👄 Monia🌻 Ty tez uwazaj slonko na siebie...sciskam Cie mocno i 👄 przesylam:) Grameczko🌻ta Twoja ksiezniczka jest tak sliczna👄 i gratulacje za odwage odnosnie kursu👄 PaniMisiowa, Kakusia🌻 super decyzje podjeliscie👄 wpisujcie sie zatem do tabeleczki, bedzie nam razniej👄:) Kalpeczku🌻 za Ciebie rowniez trzymam kciuki, tym razem musi sie udac niema innej opcji👄 Olawd🌻 czas naprawde leci szybko, niedawno oglosilas nam super wiadomosc, a Tymus juz taki duzy, ani sie obejrzysz a pojdzie do szkoly👄 dla Was:) Lilowa🌻 jak tam sie czujesz kochana???Popukaj do brzuszka:)👄 Sara🌻 a Ty wpadasz jak po zapalki i znikasz??? Co slychac kochana???Sciskam mocno i 👄 przesylam:) Madzik🌻 jak tam mamusiu??? Coreczka przesliczna👄 Izulkaa🌻 a gdzie Ty sie podziewasz??? Odezwij sie kochana tu na forum lub na mojego emaila....czekam na wiesci👄 EfQa🌻 a Ciebie to tu wieki nie bylo, co tam u Ciebie , jak Emilka???👄 Jolanta🌻slonko kuruj sie zeby dzieciaczki tez nie zachorowaly, duzo zdrowka zycze i przesylam 👄 Gab🌻 mysle o Was kochana👄 Aneczka🌻kochana odezwij sie , bo napewno juz urodzilas...czekamy zatem na wiesci👄 Smerfetko🌻 Co u Ciebie kochaniutka??? Napewno nie masz czasu, ale jak tylko go znajdziesz to odezwij sie do nas👄 dla calej Waszej trojki....tesknie:) Kochane dziekuje wszystkim za piekne komentarze na NK....Pozdrawiam Was wszystkie a szczegolnie te niewymienione, bo niestety skleroza, ale pamietam i mysle o Was wszystkich....lece kochane do sklepu, bo bede robic dzis pierogi i ide po kapustke....zagladne do Was jeszcze jak wroce:)Milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakis czas temu przekazalam Patince co u nas slychac. Tak jak napisalam dzis jest w lepszej kondycji. Oto wiadomosc od niej : ,, Dziekuje. Rowniez wszystkie was sciskam. Trzymam kciuki za Nicole. Monia dasz rade z Ciebie twarda sztuka i ukochana mama. No a Pani Misiowa fiu fiu Patrycja bedzie miala niebawem rodzenstwo, trzymam kciuki by poszlo latwo i przyjemnie hihi. Byl u mnie maz z corkami, pytal o odzial psychiatryczny dla niego hmmm a mowil, ze dom z dziecmi to pestka no to niech sobie radzi.Ale tesknie za zapachem Olivki, jej pieszczotami. Ominely mnie 2 kolejne zabki oraz 1-sze kroki- proby. Wlasnie popijam ang. tea z mleczkiem i mysle o was. ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko mysle o Tobie i bedzie dobrze !!!! monia nie wiem juz co moge ci poradzic, chyba tylko czekac chociaz wiem ze dla coebie to nie jest zadna konkretna rada myszka wierze ze sie ud, musi kurde musi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł :) Monia jakbym blizej mieszkala to bym ci pomogła przy Adasku,bys sie w koncu wyspała... U mnie nie było staranek ogole...pokłociłam sie z mezem....i nie odzywamy sie juz od wtorku... ale szkoda gadac... siedze sama wsuwam chipsy i jem monte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko ---- no wlasnie gdzie zdjecia??? ja to wogole nawet jednego nie widzialam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpeczku smacznego!!! mała dziś dała popis głosowych możliwości... moja cierpliwość i opanowanie naciągnięte jak struny ;-) ale ostatecznie dałyśmy radę i dziecko śpi jak anioł ;-) podziwiam cię smerfetko... ja z dwójką maluchów nie dałabym rady... monia o tobie już nie wspomnę... silne babolki z was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny u mnie nic do d...... :( żeby nie było za nudno to moja kruszynka złapała w szpitalu rota wirus i jest tak słabiutki że patrzeć na niego nie można bo serce pęka od 3 dni gorączka ,wymioty,biegunka. Nie wiem za co go to wszystko spotyka . Nie wiem już czy wam pisałam ale odebrałam genetykę naszą i moje i męża kariotypy są prawidłowe . mały ma zmianę w chromosomie 18 mają mu jeszcze raz pobierać krew i dać do badania w Łodzi bo nie wiedzą co to za zespół podejrzewają ZESPÓŁ EDWARDSA. To tyle z nowości. Monia tak sobie myślę może Adaś jest taki mały nerwus bo w ciąży miałaś z tego co pisałaś wiele stresów . Przepraszam że nie pozdrawiam Was wszystkie z osobna ale jak zwykle padam na pysk nie dawno wróciłam ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gab---az sie plakac chce dlaczego takie malenstwo musi tyle cierpiec - tule cie mocno do serducha 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny poszukuje posciel do lozeczka z teletubisiami!!!! meza chrzesniak za 3 tyg konczy roczek i oprocz prezentu chce mu kupic ta posciel bo uwielbia teletubisie a nigdzie nie ma .... POMOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznę od WIELKICH GRATULACJI DLA MADZIKA I ZUZI !!!!! Tyle czekania i nagroda jest! madzik naprawdę dużo przeszłaś w życiu i należało ci się żeby wreszcie do waszego domu zajrzało słoneczko!!! mnóstwo całusów dla malutkiej 👄 👄 👄 Dziewczynki nie dam rady wszystkiego przeczytać - mam nadzieje że jakoś nadrobię co się wydarzyło u was. ja mam tak potwornie mało czasu....Wracam o 17 stej i tylko trzy godziny w ciągu dnia jestem z małą. Strasznie mnie to przybija.... Ale się cieszę że powiększyło się grono zaciążonych. Widzę że nowe staraczki tez doszły - dziewczyny nie poddawajcie się! Zaglądajcie i piszcie jak wam idzie - jak juz się uda jest się z kim podzielić radosna nowiną!!! :D Patinko wracaj szybko do zdrowia!!!! Pani Misiowa bardzo się ciesze że starasz się o drugie bobo!!!! dziewczyny ja za rok tez się wpisuje do staraczek!!! Kakusia 👄 Myszko coraz ładniejsza się robisz :D Może ziółka rzeczywiście zadziałają. Monia pozdrowienia dla maluchów. Znalazłam ostatnio biały śpiworek od ciebie - fajny był - niestety juz za mały :D mam nadzieję że znajdziesz sposób na Adasia i zaczniecie lepiej sypiać. Lilowa głaskanko brzusia dla fasola. Nikola będę się modlić żeby się udało! Może już niedługo będziesz mamą!!!!! pamiętaj żeby po wszystkim bardzo na siebie uważać i odpoczywać! Monita czasami zmiana lekarza dużo daje. No i zawsze warto poradzić się drugiego albo i trzeciego... Moni 25 syndrom o którym piszesz -"WSZĘDZIE WIDZĘ DZIECI" każda z nas przeszła. Wydaje się wtedy, że cały świat w ciąży tylko nie ty! powodzenia Klapku uściski !!!!! na drugi raz weź go zgwałć a potem niech się dąsa i kłoci do woli!!! :p Smerfcia dziewczyny mają rację - ZDJĘCIA!!!! Ja oczywiście też zaraz wam wyślę :) Gab kochana pomodlę się żeby twój maluszek wyzdrowiał i nabrał sił, wklejam ci linka do strony o dzielnej mamie małej Kasi z ta sama choroba jaka ma twój synek. http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.hospicjum.waw.pl/img_in//HISTORIE/2009-03-30_historia1_1.jpg&imgrefurl=http://www.hospicjum.waw.pl/code/glowna.php%3Fmark%3DHISTORIE%26cH%3D35%26wersja%3Dpol&h=294&w=293&sz=41&tbnid=QlVP7bNo1OprOM:&tbnh=115&tbnw=115&prev=/images%3Fq%3Dzesp%25C3%25B3%25C5%2582%2Bedwardsa&usg=__EZcjJ3bIm2e-sXU9bKst0MaRQpU=&ei=jVLrSozsDKLSmgOp59mKDw&sa=X&oi=image_result&resnum=9&ct=image&ved=0CB0Q9QEwCA A EMILKA KOŃCZY DZIŚ ROCZEK !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gab poczytałam o tych wszystkich maluszkach - siedzę i płaczę. Ściskam cię mocno i twoja kruszynkę też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa🌻 dziekuje za mile slowa, az sie zawstydzilam👄 A dla EMILKI spoznione ale szczere zyczonka: 🌻👄🌻Z okazjii pierwszych urodzinek Radości i zdrowia we wszystkich dniach życia. Spełnienia marzeń najskrytszych. Gwiazdki z nieba i rumieńców na twarzy. Niech Cię usypia światło księżyca i szum wiatru za oknem. Niech Cię budzi śpiew własnego słowika i słońca strumienie. Spokoju duszy i zimą różowych nauszników na uszy. Życzy Ci tego wirtualna cioteczka Myszka. Mamie życzymy dużo radości i pociechy z coreczki.🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki efqa 100 lat dla Emilki👄 ale ten czas leci,no własnie kiedy imprezka roczkowa?a może juz była? i zagladaj do nas częściej,no i prosimy o foteczki księżniczki:) gab kochana dużo siły i wytrwałości zycze ,to straszne co piszesz,nawet nie wiem co i jak doradzić ......taki człowiek bezradny :( nikola daj znać co i jak👄 patinko szybkiego powrotu do zdrowia🌻 monia jak tam się czujesz? liluś a ty juz w pracy jesteś?? jak brzucholek? pogłaskaj :):):) a ja siedze w pracy cała zakatarzona i kaszlaca uffffff w sobote odwiedziłam "chyba" ostatni raz moją ginke,na usg wyszło że mam na jednym jajniku 4 pęcherz.od 16mm-23 a na drugim 2 po 20mm,czyli wszystko super,kazała działać w sobotę i niedzielę:):):) i na konic stwierdziła ze juz nie wie co ze mną nie tak,bo w sumie po clo cykle książkowe wszystko wskazuje na to że można by zaciązyć a tu nadal nic,powiedziała ze mam se winka chlapnąc na odstresowanie i do dzieła,więc same widzicie że ciężki ze mnie przypadek może to ta słynna blokada psychiczna że człowiek na siłe coś chce sama nie wiem wczoraj pół dnia chodziłam po cmentarzu z synkiem tylko bo męzuś jeszcze nie doszedł do siebie po tym zapaleniu oskrzeli,a dziś juz do pracy pojechał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko mam nadzieję że ziółka choć trochę pomogą a pytałaś czy twój przypadek jest może do operacji?? bo nie pamietam czy pisałaś,a co do ivf to kto jest bardziej przeciwny ty czy mąż?? sorki za moja dociekliwość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Efqa- spóźnione życzonka dla Emilki- STO LAT!!! 🌻🌻 A zdjęcia z imprezki??? Smerfetko- no właśnie, tęsknimy! Gab- ❤️❤️❤️❤️❤️ Jesteś silną, wspaniałą kobietą. Wielki szacun dla Ciebie! Modlę się za Was. A co do Adasia, tomasz rację, mnóstwo stresiorów miałam w ciąży... Dwie ostatnie noce były naprawdę do zniesienia, mogę powiedzieć, że zregenerowałam się nieco :-) Monitko- ja myślę, że Twój przypadek, to właśnie blokada, jak u Smerfetki. Myślę, że winko to dobry pomysł:-) A ja sobie kawkę popijam:-) Po okropnych trudach mały chwycił troszkę mleka, tylko jakieś podejrzane plamy mu pod nóżką wyszły, jeśli to skaza, to ja się chyba powieszę- miesiąc przyzwyczajania do mleka byłby na nic. Nie mam już siły! Olawd a sdprawdzałaś na allegro? Kalpeczku- dzięki👄 A od wczoraj mrozik, zimny wiatr, nienawidzę zimna!!!!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem szczęśliwa wszystko poszło wspaniale, a pierwszy test mogę zrobić 12-13 listopad :). nie wiem jak ja tyle dni wytrzymam w takiej niepewności.Oczywiście zrobiłam dzisiaj test iiiiiiii 2 kreseczki, ale ta od ciąży słaba.Zamówiłam sobie testy ciążowe na eBay.Az 15 testów hahahha zwariowałam co?.Ale wole mieć 100% pewność 12 listopada.13 listopada jadę rano na BETE :) acha, zamrożonych zarodków mam jeszcze 7, bo reszta sie nie zapłodniła, ponoć.Ale kto to wie co oni z tymi zarodkami później robią. Monita30 🌼 o 20:00 myślałam o tobie intensywnie. Jak twoje starania?Jak razem zaciążymy to będzie wspaniały cud. 👄 pozdrawiam resztę dziewczynek i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Za oknem piekne niebieskie niebo i swieze powietrze a my juz w pracy z herbacia i ciasteczkiem stukamy do Was. :) Nicola🌼 ciesze sie, ze tak pieknie poszlo. Trzymam mocno kciuki!!! Odpoczywaj teraz ile mozna, nie denerwuj sie zeby fasolka mogla sie pieknie zagniezdzic :) Monitko🌼 cudne te Twoje pecherze :) wiec mocno wierze! ;) Efqa🌼 wszystkiego najlepszego dla Twojego Skarba i dla Mamusi gratulacje!! bo ja mysle ze takie urodzinki to zawsze swieto mamy i dziecka :) Moniu🌼 mam nadzieje, ze takich spokojnijszych nocy bedzie znacznie wiecej. :) Grameczko🌼 co u Was Dziewczynki? Tak rzadko odzywasz sie ostatnio.Zapracowana? Gab🌼 tule, mysle i modle sie za Was 👄 Wczoraj rozpoczal sie nasz 9 miesiac! Nie moge w to uwierzyc. Jakos wczesniej nie wierzylam, ze bede kiedys na takim etapie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×