Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hej kobitki nie miałam internetu i w pracy nadal nie mam:(:(:( dziś już 14 dc skonczyłam jeść clo ale jakoś chęci brak mąż spi:(:(:( mi tez się nic nie chce:( dziś totalna załamka zle się ten rok dla nas konczy:) jutro jedziemy na sylwestra do znajomych,myślałam ze tylko my będziemy i brat z żoną tych znajomych a przed chwilą się dowiedziałam ze będzie nas o wiele więcej,więc jestem w szoku i nie wiem co ubrać,laski pewnie się odwalą a ja taki pasztet będę:(:(:(:(normalnie ryczeć się chce jeszcze dziś zaczęłam w pracy książkę czytać "na piaskach pustyni" piękna powieść-wspomnienia kobiety która ma 80 lat,odwiedza ją wnuczka 19 letnia i wpadają na pomysł ze spisze wspomnienia z młodości swojej babci,piekne wspomnienia o miłości i wojnie,przemijaniu życia.... składam już życzenia najlepszego sylwestra i spełnienia marzeń w tym NOWYM ROKU 2010 może będzie lepszy niż ten i przyniesie nam radość i wymarzone dzieciaczki:) WSZYSTKIM ŻYCZĘ SPEŁNIENIA MARZEŃ I ZDROWIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki nie miałam internetu i w pracy nadal nie mam:(:(:( dziś już 14 dc skonczyłam jeść clo ale jakoś chęci brak mąż spi:(:(:( mi tez się nic nie chce:( dziś totalna załamka zle się ten rok dla nas konczy:) jutro jedziemy na sylwestra do znajomych,myślałam ze tylko my będziemy i brat z żoną tych znajomych a przed chwilą się dowiedziałam ze będzie nas o wiele więcej,więc jestem w szoku i nie wiem co ubrać,laski pewnie się odwalą a ja taki pasztet będę:(:(:(:(normalnie ryczeć się chce jeszcze dziś zaczęłam w pracy książkę czytać "na piaskach pustyni" piękna powieść-wspomnienia kobiety która ma 80 lat,odwiedza ją wnuczka 19 letnia i wpadają na pomysł ze spisze wspomnienia z młodości swojej babci,piekne wspomnienia o miłości i wojnie,przemijaniu życia.... składam już życzenia najlepszego sylwestra i spełnienia marzeń w tym NOWYM ROKU 2010 może będzie lepszy niż ten i przyniesie nam radość i wymarzone dzieciaczki:) WSZYSTKIM ŻYCZĘ SPEŁNIENIA MARZEŃ I ZDROWIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki nie miałam internetu i w pracy nadal nie mam:(:(:( dziś już 14 dc skonczyłam jeść clo ale jakoś chęci brak mąż spi:(:(:( mi tez się nic nie chce:( dziś totalna załamka zle się ten rok dla nas konczy:) jutro jedziemy na sylwestra do znajomych,myślałam ze tylko my będziemy i brat z żoną tych znajomych a przed chwilą się dowiedziałam ze będzie nas o wiele więcej,więc jestem w szoku i nie wiem co ubrać,laski pewnie się odwalą a ja taki pasztet będę:(:(:(:(normalnie ryczeć się chce jeszcze dziś zaczęłam w pracy książkę czytać "na piaskach pustyni" piękna powieść-wspomnienia kobiety która ma 80 lat,odwiedza ją wnuczka 19 letnia i wpadają na pomysł ze spisze wspomnienia z młodości swojej babci,piekne wspomnienia o miłości i wojnie,przemijaniu życia.... składam już życzenia najlepszego sylwestra i spełnienia marzeń w tym NOWYM ROKU 2010 może będzie lepszy niż ten i przyniesie nam radość i wymarzone dzieciaczki:) WSZYSTKIM ŻYCZĘ SPEŁNIENIA MARZEŃ I ZDROWIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki nie miałam internetu i w pracy nadal nie mam:(:(:( dziś już 14 dc skonczyłam jeść clo ale jakoś chęci brak mąż spi:(:(:( mi tez się nic nie chce:( dziś totalna załamka zle się ten rok dla nas konczy:) jutro jedziemy na sylwestra do znajomych,myślałam ze tylko my będziemy i brat z żoną tych znajomych a przed chwilą się dowiedziałam ze będzie nas o wiele więcej,więc jestem w szoku i nie wiem co ubrać,laski pewnie się odwalą a ja taki pasztet będę:(:(:(:(normalnie ryczeć się chce jeszcze dziś zaczęłam w pracy książkę czytać "na piaskach pustyni" piękna powieść-wspomnienia kobiety która ma 80 lat,odwiedza ją wnuczka 19 letnia i wpadają na pomysł ze spisze wspomnienia z młodości swojej babci,piekne wspomnienia o miłości i wojnie,przemijaniu życia.... składam już życzenia najlepszego sylwestra i spełnienia marzeń w tym NOWYM ROKU 2010 może będzie lepszy niż ten i przyniesie nam radość i wymarzone dzieciaczki:) WSZYSTKIM ŻYCZĘ SPEŁNIENIA MARZEŃ I ZDROWIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
`✬WITAM SERDECZNIE `✬⋰``✬W OSTATNICH `✬⋰.*`´.¨)✬DNIACH .✬⋰.*.´¨)✬¸•¸✬2009 .✬⋰.*´¨)✬¸•¸✬⋰•)✬⋰ROKU! •¸✬⋰.*´¨)✬¸.•¸✬⋰•)✬⋰ .•¸✬⋰.*´¨)✬.•¸✬⋰•*´¨)✬⋰ (¸✬⋰.•´(¸.•` *¸.✬⋰•.•*´)✬⋰ ......\~~~~~/.....\~~~~~/ .......\~~~~/.......\~~~~/ ........\~~~/.........\~~~/ .........\~~/...........\~~/ ..........\~/.............\~/ ...........||...............|| ...........||...............|| ...........||...............|| ......./####\......./####\. ✬⋰ ...Życzę... ✬⋰Anielskich śpiewów... ✬⋰Beczki śmiechu... ✬⋰Czekoladowego tortu... ✬⋰Doborowego towarzystwa... ✬⋰Efektywnych poszukiwań... ✬⋰Fajerwerków wystrzałowych... ✬⋰Góry pyszności na stole... ✬⋰Humoru przez całą noc... ✬⋰Intrygujących przeżyć... ✬⋰Jedynej/go, wymarzonej/go... ✬⋰Kolorowych baloników... ✬⋰Lukrowanych pierników... ✬⋰Mocnej głowy... ✬⋰Niewyczerpanych pokładów energii. ✬⋰Olimpijskiej kondycji... ✬⋰Pocałunków słodkich... ✬⋰Różowych okularów... ✬⋰Szampana zimnego... ✬⋰Trafnych decyzji... ✬⋰Uroczego bujania w obłokach... ✬⋰Wystrzałowej kreacji... ✬⋰Zabawy do białego rana... Niech nadchodzący Nowy rok przyniesie Ci dużo zdrowia wiele radości a przede wszystkim szczęście w miłości. Życzę by był piękny,lepszy od starego a Tobie przyniósł coś wyjątkowego! °::::SZCZĘŚLIWEGO °::::°::: :::°::::°::NOWEGO:::::::o::° ::::°:o:2010 ROKU:::°:::°:°

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
`✬WITAM SERDECZNIE `✬⋰``✬W OSTATNICH `✬⋰.*`´.¨)✬DNIACH .✬⋰.*.´¨)✬¸•¸✬2009 .✬⋰.*´¨)✬¸•¸✬⋰•)✬⋰ROKU! •¸✬⋰.*´¨)✬¸.•¸✬⋰•)✬⋰ .•¸✬⋰.*´¨)✬.•¸✬⋰•*´¨)✬⋰ (¸✬⋰.•´(¸.•` *¸.✬⋰•.•*´)✬⋰ ......\~~~~~/.....\~~~~~/ .......\~~~~/.......\~~~~/ ........\~~~/.........\~~~/ .........\~~/...........\~~/ ..........\~/.............\~/ ...........||...............|| ...........||...............|| ...........||...............|| ......./####\......./####\. ✬⋰ ...Życzę... ✬⋰Anielskich śpiewów... ✬⋰Beczki śmiechu... ✬⋰Czekoladowego tortu... ✬⋰Doborowego towarzystwa... ✬⋰Efektywnych poszukiwań... ✬⋰Fajerwerków wystrzałowych... ✬⋰Góry pyszności na stole... ✬⋰Humoru przez całą noc... ✬⋰Intrygujących przeżyć... ✬⋰Jedynej/go, wymarzonej/go... ✬⋰Kolorowych baloników... ✬⋰Lukrowanych pierników... ✬⋰Mocnej głowy... ✬⋰Niewyczerpanych pokładów energii. ✬⋰Olimpijskiej kondycji... ✬⋰Pocałunków słodkich... ✬⋰Różowych okularów... ✬⋰Szampana zimnego... ✬⋰Trafnych decyzji... ✬⋰Uroczego bujania w obłokach... ✬⋰Wystrzałowej kreacji... ✬⋰Zabawy do białego rana... Niech nadchodzący Nowy rok przyniesie Ci dużo zdrowia wiele radości a przede wszystkim szczęście w miłości. Życzę by był piękny,lepszy od starego a Tobie przyniósł coś wyjątkowego! °::::SZCZĘŚLIWEGO °::::°::: :::°::::°::NOWEGO:::::::o::° ::::°:o:2010 ROKU:::°:::°:°

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki nie miałam internetu i w pracy nadal nie mam:(:(:( dziś już 14 dc skonczyłam jeść clo ale jakoś chęci brak mąż spi:(:(:( mi tez się nic nie chce:( dziś totalna załamka zle się ten rok dla nas konczy:) jutro jedziemy na sylwestra do znajomych,myślałam ze tylko my będziemy i brat z żoną tych znajomych a przed chwilą się dowiedziałam ze będzie nas o wiele więcej,więc jestem w szoku i nie wiem co ubrać,laski pewnie się odwalą a ja taki pasztet będę:(:(:(:(normalnie ryczeć się chce jeszcze dziś zaczęłam w pracy książkę czytać "na piaskach pustyni" piękna powieść-wspomnienia kobiety która ma 80 lat,odwiedza ją wnuczka 19 letnia i wpadają na pomysł ze spisze wspomnienia z młodości swojej babci,piekne wspomnienia o miłości i wojnie,przemijaniu życia.... składam już życzenia najlepszego sylwestra i spełnienia marzeń w tym NOWYM ROKU 2010 może będzie lepszy niż ten i przyniesie nam radość i wymarzone dzieciaczki:) WSZYSTKIM ŻYCZĘ SPEŁNIENIA MARZEŃ I ZDROWIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze że nie tylko mi kafe zwariowało,nie chciało się wysłać a teraz jest kilka razy:):):) na szczęście dziś mi działa internet doła ciąg dalszy :(:(:(:( ide czytać książkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł :) Ja w pracy jestem ...pije kawusie.. Dzis taka zima u mnie,ze szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja kalpek a ty jak spedzasz dzisiejsza noc? monita no wiesz co bedziesz sie przejmowala jakimis babami, wskakuj w cos co lubisz i baw sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki Kochane :) Zniknelam na kilka dni ale juz jestem... Powod: brak internetu i paskudna grypa... Wracam jednak do swiata zywych i bede Was nękac :P Co tu taka cisza?? Monitko🌼 najwazniejsze jest dobre samopoczucie a nie ciuchy imprezowe. Nic tak pieknie nie ubiera kobiety jak sliczny usmiech. Zostaw wiec dola za soba i baw sie wybornie :) Patinko🌼 no to chyba wszystkie nas zaskoczylas! Gratulacje! Mam nadzieje, ze ciaza bedzie przebiegac bez komplikacji a i sprawy z Mezem ulegna znacznej poprawie. Jolanta🌼 rowniez trzymam kciuki! Kalpek🌼 pamietaj: nowy rok= nowe perspektywy. Wazne zeby wkroczyc w nie z optymizmem. Grameczko🌼 ogladalam fottki Lenki na nk... sliczna dziewczynka z niej rosnie!! Moniu🌼 a co u Ciebie? Jak dzieciaczki? Mam nadzieje, ze Rozyczka czuje sie znacznie lepiej!Stroj Mikolajkowy bardzo podoba sie mojej rodzince i przyjaciolom :) U nas poza ta paskudna grypa wszystko ok. Swieta minely nam w cieplej, rodzinnej atmosferze.Oby wiecej takich... Kochane!W Nowym Roku zyczymy Wam duuuzo zdrowka, radosci, wiele miłosci i oczywiscie z nia zwiazanych spelniajacych sie małych- Wielkich Cudow :) Wszystkiego Dobrego w 2010 Roku zyczy Lilowa ze swym Małzem i Malym Fasolem Adasiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego co najlepsze w 2010roku,spelnienia marzeń,zdrowia,szczęścia,wszystkiego co sobie życzycie !!!! :D Kalpina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Lilowa ciesze sie ze uwas wszystko ok :) dla mnie rowniez zaskoczeniem poniewaz nie bylo staranek choc bez zabezpieczenia ale nie sadzilam wczesniej bylo wyliczanie lezenie z pupa w gorze tzw swieca i wszystkie cuda na kiju :) jezeli dzidzia dotrwa do 12 tc to moze bedziesz chciala odsprzedac urzadzenie na serduszko :P a jak maluszek spi w koszyczku?Moja olivka do 5 msca w nim spala i gdyby nie bylo jej ciasno spala by dalej w nim. Kochane zycze wam aby w tym roku spelnily sie wasze najskrytsze marzenia ,by zdrowie nigdy was nie opuszczalo bo one najwazniejsze od wszystkich dobr tego swiata. Graminis sliczna kartka jaka ona slodziutka :) madzik wzajemnie wszsytkiego naj dla calej twojej rodzinki :) u mnie wczoraj bylo piccolo :) i 1 piwko desperados :) i koniec teraz soczki i same zdrowe rzeczy :) buzialki dla was ide sie wypluskac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka jak milo ze zajrzalas choc na sekundke :) ale cisza chyba wszyscy swietuja nowy rok :p u mnie zaczol sie tak jak zazwyczaj kazdy bez sprzatania sie nie obylo :) za chwilke bedzie kolacyjka na cieplo :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cichutko!!! lilku to dobrze, że jesteście szczęśliwi!!! pati a czemu dzidzia miałaby nie dotrwać? chcesz po dupie??? mamy pierwszego zęba!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj-cie Graminis gratuluje no to teraz bedzie z gorki jeden za drugim :) kurcze olivka wylaczyla mi karte sieciowa z nowego laptopa dobrze ze mam starego :) musze jechac do kumpeli bo mma calkiem nowy system i sama sie w nim gubie wszedzie wlazlam ale tego nie potrafie odszukac a tam gdzie byc powinno wyswietla sie cos innego :O ehmm to ponarzekalam sobie :) Graminis musze tak myslec jesli do 12 tc nie wystapia zadne wady i dzidzia bedzie sie rozwijala to od 20 tc znow panika wiesz jak to u mnie jest zbyt wielkie problemy z donoszeniem wiec nie moge fantazjowac i sie napalac przezylam smierc dziecka pozamaciczna oraz wczesna strate ciaz wiec trzeba sie liczyc ze wszystkim choc bardzo bym chciala donosic i cieszyc sie malenstwem. Ale olivka sie zrobila zazdrosna jak nigdy ciagle wdrapuje mi sie na kolana tylko tulic chce mnie raczkami nozkami po brzuchu chce mnie kopac bic az dziwnie :) no sciskam was ja ide na zakupki musze napoic moje autko i cos do lowdowki bo w srodku nie ciekawie sie zrobilo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny w Nowym Roku!!! Nie pisałam, bo nie miałam czasu, a i net coś mi się zawieszał na naszej stronce, co mnie wyprowadzało z równowagi. U mnie bez zmian, Święta spędziła ze mną czerwona @ (chyba dopiero po menopauzie się ode mnie odczepi...). Pozdrawiam, ściskam i 👄👄 przesyłam. PS.Mam sporo stronek do nadrobienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy dobrze wydedukowałam, że Patinka i Jolanta są w ciąży??? Myślałam, że spadnę z fotela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza nastala ciagnie sie ta stronka niemilosiernie :( Sara dobrze przeczytalas spodziewm sie 3-go malenstwa we wtorek rozpoczne 5 tydzien :) tak mysle ... u mnie gotuje sie juz rosolek prawie koncowka :) pomysle co do tego na 2 giedanie jeszcze :) Pozniej sklep i kosciol takie mamy plany, zimno dzis bardzo na dworze. sciskam was mocno kochane :) i przesylam moc fluidkow jak dawno juz tego nie robilam :p **************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) mam pytanko do Was otóż mam stwierdzone PCo od 4 lat starmy sie o dziecko jakies 2 miesiace temu poronilam ciaze w 5 tyg....teraz mam 20dc i strasznie dziwne objawy otóż śluz mam biały, temperatura caly czas od paru dni 37,5 ból brzucha jak na @ i mocny ból piersi nigdy wczesniej nie zauwazylam takich objawow moze Wy mi pomozecie co to moze byc...a cykle mam z reguly 32-34 dniowe....dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jol,ja już na łóżku,ale mam neta w tel... Jutro do pracy,a tak mi się nie chce..wstać o 6,zimno na dworzu jak nie wiem..śniegu pełno i zima na całego...Patinko jak się czujesz?jolanta a Ty jak?kurcze u Ciebie prawie 3 miesiąc już...Saruniu witaj,tak dawno Cię już nie było-lilus co u Was?u mnie staranka jakoś są,ale już mam dość tego wszystkiego,nie mam już takiego zapału jak kiedyś... Co u reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jol,ja już na łóżku,ale mam neta w tel... Jutro do pracy,a tak mi się nie chce..wstać o 6,zimno na dworzu jak nie wiem..śniegu pełno i zima na całego...Patinko jak się czujesz?jolanta a Ty jak?kurcze u Ciebie prawie 3 miesiąc już...Saruniu witaj,tak dawno Cię już nie było-lilus co u Was?u mnie staranka jakoś są,ale już mam dość tego wszystkiego,nie mam już takiego zapału jak kiedyś... Co u reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no moze dzisiaj cos sie ruszy ze stronkami ja sie zaraz biore za sprzątanie tylko najpierw kawka a sylwestra dostalam @ ale taką dziwną, niby jest ale nie za duzo pierwszy raz sie tak zdarzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................33.. . . .. ...........21.01.10 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................15................ ....18.01.10 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 7 z clo.............14.01.2010 Moni25....................25....................46...... ...............14,12.09 PaniMisiowa..............29....................2........ ................31.01.10 mała kobitka.............30...................27................. .....26.XII.09 Wasabi81................28.....................1........ .................. ????? Izulaaa85................24.....................1....... ...............21.12.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............12........... . .......29.05.10 nevmila......................23................9........ ............25.06.10 nicola77.....................32...............10........ . ............21.07.10 jolanta2.....................28................9........ ...............01.08.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............zuzia.................... ......13.10.09 lilowa .................... 4100.........Adaś ......................09.12.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×