Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hejka!! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!! Jak tam po sylwku?? wyszalałyście się?? ja byłam w Warszawie;) - moja siorka wygrała 2 podwójne zaproszenia na bal do hotelu polonia z noclegiem i śniadaniem - było super!!;) a miałam siedzieć w domu;) Pani Misiowa- a nie myślisz że to może nie jest @?? tylko jakieś plamienie?? może zrób test?? monita- staranka były?? lilka- grypsko poszło?? mam nadzieję że tak i że Adasiowi nie dało za bardzo popalić?? patinka- każda ciąża jest inna... więc nie nastawiaj sie źle!! grunt to optymizm!! pozytywne myślenie działa cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila72
Witam :) czytam od dłuższego czasu Wasze forum i pomyślałam, że może Wy mi pomożecie :) Po kontrolnej wizycie u gina po badaniu USG lekarz stwierdził, że mam PCO. Pomyślałam, że warto wybrać się do jakiegoś konkretnego lekarza i coś z tym zrobić bo przecież chcemy mieć dzieci. Wybrałam się prywatnie do pani doktor z kliniki leczenia niepłodności. Po badaniu USG okazało się, że moje jajniki wogóle nie wyglądają na policystyczne a z badań hormonalnych to już wogóle nie wynika to schorzenie. Trzeba jednak przyznać, że mimo usilnych starań zafasolkować nie mogę. Chciałabym, żebyście pomogły mi zinterpretować moje wykresy temperatur. W poprzednim cyklu wyglądało to min. tak: 7 dzień - 36,5 8 dzień - 36,4 9 dzień - 36,4 10 dzień - 36,4 11 dzień - 36,5 12 dzień - 36,6 13 dzień - 36,6 14 dzień - 36,7 15 dzień - 36,7 16 dzień - 36,8 17 dzień - 36,7 18 dzień - 37 19 dzień - 36,8 20 dzień - 36,9 21 dzień - 36,9 22 dzień - 36,9 23 dzień - 36,8 24 dzień - 36,9 - progesteron powyżej 16 i to podobno oznacza, że owulka była. 25 dzień - 37 26 dzień - 36,7 27 dzień - 36,7 to był cykl 27 dniowy(zdażyło się tak 1 raz, zwykle są 28 dniowe) Obecny sykl wygląda tak: 9 dzień - 36,5 10 dzień - 36,6 11 dzień - 36,5 12 dzień - 36,7 13 dzień - 36,6 14 dzień - 36,6 15 dzień - 36,5 16 dzień - 36,5 17 dzień - 36,6 18 dzień - 36,7 19 dzień - 37 20 dzień - 37,1 21 dzień - 37,1 22 dzień - 37,8 i tutaj duży spadek, którego nie rozumiem. Co to może oznaczać. Z góry dziękuję za pomoc i życzę powodzenia w staraniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety jak smutasko... tak daleko trzeba szukać naszego topiku :-( panimisiowa... hm... ???? :-) patinko nie popadaj w paranoję... bądź spokojna!!! :-) lilkuś a fe grypsko... buźki noworoczne dla fasola adasia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u nas snieg i anglia sprazliozowana szkoly pozamykane wiekszosc miejsc pracy zamkniete :D wczoraj jechalam do kolezanki ok 10 mil i krecilam sie szybciej jak 20 na h nie szlo tak to jest lod na drogach a opony letnie... autobusy tylko do centrum dojezdzaja jak na razie nic u mnie sie nie dzieje wczoraj bylam w szkole :) OLivia teraz spycha mi reke abym nie pisala do was tylko ja glaskala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka a to ci sie udalo z tym sylwestrem korci mnie, żeby zrobic test bo juz sie @ skończyla i wiem ze byla jakas dziwna i inna niż wszyskie ale staram sie nie nakrecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że ostatnio niewiele się działo na topiku. U mnie nadal bez zmian, zaczynam się robić nerwowa, bo już niedługo sesja się zaczyna i popadam w paranoję, a i w pracy początek roku nie łatwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelkę, bo widzę, że wypadłam z obiegu... 🌼STARAJĄCE SIĘ🌼 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................33.. . . .. ...........21.01.10 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki...................23..................44... ................ Sara76......................33.................. 65..... ............18.01.10 kalpek.......................22..................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28..................15................ ..18.01.10 silnaaa.......................32..................7... ................29.08.09 monita30....................34........długo + 7 z clo.............14.01.10 Moni25.......................25.................46...... ............14.12.09 PaniMisiowa.................29.................2........ ............31.01.10 mała kobitka................30................27................. ...26.12.09 Wasabi81....................28.................1.......................... ????? Izulaaa85....................24.................1....... .............21.12.09 ❤️ZACIĄŻONE❤️ Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25..............12............ . .....29.05.10 nevmila......................23................9........ .......... 25.06.10 nicola77.....................32...............10........ . ........ 21.07.10 jolanta2.....................28................9........ ...........01.08.10 👄DZIECIACZKI URODZONE👄 Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .....21.12.07 Obca....................???...............Kubuś...... ................01.07.08 Kakusia 22.............3200...........Kacper...................... 19.07.08 EwQa....................????.............Emilka... ...... ............30.10.08 Patinka26.............3230..........Olivia Hatice.................19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem............. 31.12.08 asiunia27...............????.............Filip...... ...................02.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ..........30.01.09 kkinia30................????.............Daniel......... ..............10.02.09 alutek29...............1600...........Pawełek.......... ...........27.04.09 Monia671..............3500...........Adaś............. .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... ............ 15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............Zuzia.................... .....13.10.09 lilowa ................. 4100............Adaś ..........................09.12.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka no ja też nie wiem co tu ostatnio taka cisza!! sylwestra już chyba wszystkie odespały co?? Sara- nie martw się, dasz radę!! Lila72 - hej, witamy u nas. niestety nic nie poradzę w kwestii pomiaru tempki... "bawiłam" się w to parę miesięcy.. ale totalny kosmos wychodził więc dałam sobie spokój. O wiele prościej jest dla mnie obserwować śluz i ewentualnie testy owulacyjne- z tego przynajmniej coś wynika w moim przypadku;) patinka- to Twoja córa w domu;) skoro szkoły zamknęli, masz towarzystwo i pomoc przy małej;) u nas (okolice Krakowa) też śniegu sporo ... ale niestety mojego zakładu pracy nikt nie chce zamknąć;) a chętnie bym sobie odpoczęła... bo szał mamy.. Pani Misiowa- ja to bym dawno test robiła.. cos to jest podejrzane!! trzymam kciuki i dawaj szybko znać!! może jolka i patinka zapoczątkowały jakąś dobrą passę na naszym forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jol.. nie pisze,bo nie ma co...bylam dzis i gina,tylko zeby wypisął recepte,bo on tylko mi wypisuje na antybiotyk,ale poszlam prywatnie i przy okazji zeby mnie zbadał,bo nie bede placic za sama recepte 100zl i okazal osie,ze mam zapalnie przydatków i macicy :(mam juz dosc wszystkiego...nie mam sily juz..tyle kasy wydalam na leki,miałam odlozone na szkole,a w portfelu mam 3.50..... Boli mnie teraz wszystko jak cholera..... Co mnie jeszcze spotka ?myslalam,ze mi pwoie,ze wszystko ok a tu takie cos ?jestem na silnym antybiotyku...wiec cykl stracony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, Kalpek... bidulku!! głowa do góry, wykurujesz się szybko i od następnego cyklu działanka;) a nic Cie wcześniej nie bolało?? robił ci USG?? czy tylko "pomacał" i stwierdził to wszystko?? trzymam kciuki żeby szybko minęło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tez sie zglaszam :) ostatnio braklo czasu na wszystko dzis bylam u fryzjera troche sie zrelaksowalam:) kalpku kochana nie poddawaj sie zapalenie da sie wyleczyc niech lekarz zrobi ci usg sa dziewczyny ktore po rocznej kuracji zaszly w ciaze wiec glowa do gory :):) 😘 dla wszystkich postaram sie jeszcze zajzec :) aha wiecie ze moja zuzia zasnela wczoraj o 22 a wstala o 7 rano oby ja nie przechwalic :P:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli mnie mocno i to bardzo 😭 caly dol brzucha jak na okres ale mocniej niz zwykle wzielam 2 nospy i nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam .. Noc jakos przezylam pozniej zaczelo puszczac juz dzis znow kluje i cisnie w dol ale nie mocno.Szpital mi nie pomoze kaza sie polozyc i to wszystko tutaj stawiaja na nature jak mam poronic to trudno. wzielam rano znow nospe oby przeszlo tylko. buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bralam do 20 tc Duphaston dostalam go w polsce jak bylam na zalozeniu szewka.Teraz mam tylko 20 tab w oapkowaniu wiec nie ma sensu zaczynac.Bo moge krzywde sobie zrobic tylko takim nieregularnym braniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa dziekuje jak na razie dobrze jedynie czuje parcie w dol :( nie wiem dlaczego... juz bylam z takim problemem w czesniejszych ciazach i po prostu wiem co mi powiedza.nie plamie na cale szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepokojąco powoli lecą stronki... mało nas... ja kochane niedospana bo wczoraj szaleliśmy na weselu... o 5:30 byłam w domu i uratowało mnie tylko to że do 8 małą zajęła się babcia... zawsze miałam czas na zmrużenie oka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko ja mocno trzymam kciuki za maleństwo... i wierzę, że jest silne jak mamusia!!! panimisiowa ja czekam z niecierpliwością na tego twojego teściora!!! kalpeczku... no właśnie... badał dokładnie? robił usg... bo ostatnio sporo konowałów w gin środowisku!!! moja szwagierka wybrałą się na pierwszą w życiu wizytę do gina... prywatnie, żeby nie było... fakt wizyta "tylko" 80 zł ale w zamian tylko "macankowe" badanie, usg w ogóle nie miał w gabinecie. zajrzał w pipkę i stwierdził, że ma poważne problemy hormonalne, zespół policystycznych jajników i wymaga to kilkuletniego leczenia i że przez jakieś 5 lat na pewno nie będzie mogła mieć dzieci a później to się okaże... na koniec zapisał diane 35 i nic... ani usg ani badania krwi... tyle... dziewczyna prawie w depresję wpadła a jak weszłyśmy na stronę "znany lekarz" to 90% opini o nim to były relację dziewczyn którym pozstawił dokładnie taką samą diagnozę... były teżtakie którym wpawiał torbiele i kierował na prywatny zabieg po czym inny lekarz nie potwierdzał diagnozy... masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramka a pozniej sie dziwią, że mlode dziwczyny zwlekają z pojsciem do ginekologa, po takich rewelacjach mozna wpasc w depresje jedynie ja tam moze jestem laik w tych sprawach ale wydaje mi sie, że do takich teorii to trzeba badan, ale nie na starcie dziewczyne zdołować test robie dzisiaj, dluzej czekac nie bede bo cos sie zaczyna dziac i jezeli to ciąża to trzeba szybko reagować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) gramka dzieki :) a co do gina to tragedia ze tacy lekarze sa to szok :( paniMisiowa no to czekamy na wynik testu :) trzymma kciuki i mam nadzieje ze nic powaznego sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co to za CISZA nikogo nie ma :( smutno sie robi i to na samym poczatku 2010 roku. PaniMisiowa napisz jak tam test? Nicola daj znac co u ciebie? kiedys tak czesto bywalas a teraz taka cisza.. kalpek jak samopoczucie? wasabi co u ciebie tez dawno cie nie bylo. sara czemu tak rzadko do nas zagladasz? czesto mysle co u Smerfetki jak sobie daje rade z 2 ka a ja ciagle mam mysli ze w brzuszku mam 2 ke ciekawe czemu tak mi to nie daje spokoju.Mozliwe ze tak mysle poniewaz moja kuzynka poprzez cc urodzila blizniaki :) eh zobaczymy co bedzie Monita co u ciebie ? dziewczynki cala reszta odzywac sie prosze bo forum nam umiera atego chyba nie chcemy? Jolanta w polsce teraz to jej wybaczamy :) Efqa co u naszej Emilki tez cichutko z twojej strony. Madzik wlasnie jak tam fryzurka:) ja tez mam nowa czarne wloski a na gorze bardzo jasne pasemka :) mila odmiana jeszcze sie przyzwyczaic nie moge lilowa jak tam maluszek? sciskam was wszystkie te ktore nie wymienilam takze ale skleroza sie poglebia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka dzieki za trzymanie kciukow :) ja biore sie zaraz za sprztanie a nie chce mi sie no ale jak trzeba to trzeba w sumie nawet nie wiem od czego zaczc :P Monia a o ciebie to juz na maxa sie niepokoje co tam u was za dlugo cichutko siedzisz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa uda sie nastepnym razem :) a tutaj dziewczyny polecam wam tabletki ja je mialam zamowic tylko juz nie zdazylam duzo wypowiedzi czytalam na temat tych tabletek . www.jestemplodna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×