Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

cześć laseczki;) widzę ze mały ruch na forum;)- wszytskie pewnei urobione na maksa... ja teraz skonczyłam walkę w kuchni, sernik siedzi w piecu, uszka zrobione, kapusta z grzybami też, jarzyny na sałatke jarzynową ugotowane itp... a bajzel w kuchni jutro posprzatam bo dziś mam dość;) życzę Wszystkim Wesołych, spokojnych i rodzinnych Świąt!! a w temacie- byłam w pon u nowego ginka... ostro się wziął za mnie;) - najpierw mam zrobic troche badań hormonów (ale to dopiero w nast cyklu bo mam je wykonac w 2-3 dc a dopiero jestem po @), do tego badania na chlamydie, mycoplazme itp - bo jeżeli mam to świństwo to hamuje dojscie plemnikó do jajeczka i .... bez laparoskopii powiedział ze nie mamy za bardzo o czym gadać... on podejrzewa że po poprzedniej operacji mam zrosty na jajnikach i to jest główny nasz problem.... więc mam trochę do myślenia na święta;) ale czuje że jestem w dobrych rękach i w końcu się da to jakieś efekty;) pytanko do dzieczyn które miały laparo- jak długo jest się na L-4?? a M zrobił badania swoich żołnierzyków, wszytsko ok poza ruchliwością, która jest trochę za mała... ale dr twierdzi ze to na pewno nie jest głowny nasz problem... to by było tyle...czyli w nowym roku biorę sie ostro za "robotę" ;) i oby coś z tego wyszło wigilię spedzam w domku, a w pt jedziemy do moich rodziców i wracam dopiero w niedzielę. więc do sklikania za parę dni. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, nie mogłam wysłac posta a teraz w ońcu pojawił się kilka razy..sorrki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______________$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$$ _________$__________$$$$$$$$ _________$$$$$_________$$$$$$ __________$___$$$$$$_____$$$$ _________*$$$_$_$$_$$_____$$$ ________$_$_$**_$_$_$$$___$$$ _________$(O)___(O)_$_$$_*$$$ _______$$__________$*$_$__$$$ ____$*__$____*___$$$__$__*_$$ ___$*_____*$$$*________$___.** ___$*_______*_________.*$__**** ____$*_________________*$__*** ___$$$$*_____________*$$§§§§ _$$$$$$$$$*_______*$$$$$$§§§§§ $$$$$__$$$$_$$_$$$$$$$$$$$$§§§§ $$$*__*$$$$$$$$$$$$**$$$$$$§§§§§ $$$*__*$$$$$$$$$$$*__$$$$$$$§§§§ _$$$$*$$$*******$$$*__$$$$$$§§§§ __$$$*$$$*$$$$$*$$$$*$*_$$$$§§§ _____$$$$*$$$$$*$__$$$$$$$$$§§ _____$*$$*******___*$$$$$$$$§ _____$*____________________*$ _____$$*_*__*___*$$_*___*__*$ ______$$$$_$$$$$$$$$$$$$_$$$ _________$_______$________$ _________$*______*_______*$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$**$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$_______$$$$$$$$ ___$$$$$$______________$$$$$$ Święta szybko się zbliżają, w święta ludzie się kochają. Przy dzieleniu się opłatkiem, płyną z oczu łzy ukradkiem. Życzymy sobie Wszystkiego Najlepszego, dając w policzek całusa wielkiego. W nocy Jezus się urodzi i serduszka nam odmłodzi. Wesołe święta.. oby takie były i oby wszystkie życzenia się spełniły. życzy Monita :):):) i dla wszystkich staraczek życzę serduszka❤️❤️ a dla mamusiek i ich dzieciaczków udanych swiąt:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ bacha ;* ____________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$ Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmij proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Ci ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyc trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta ci się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI :) Nie wiem od czego tu dzisiaj zacząć... No dobrze na początek życzonka :) ````````{*\~\_______ ```````{```\`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu - coś nie chce się wkleić.... Niech się spełnią świąteczne życzenia, te łatwe i trudne ( nam kobitkom) do spełnienia. Niech się spełnią te duże i te małe, te mówione głośno lub wcale. Niech się spełnią te wszystkie krok po kroku, niech się spełnią w Nowym Roku :-) Życzę Wesołych Świąt A teraz druga, mniej radosna (oczywiście dla mnie) wiadomość... Wstałam rano, kierunek łazienka -wykonać test... WYNIK TESTU - BRAK CIĄŻY :(:(:(:(:(:( Ech, jakie to życie bywa momentami ciężkie. KOBITKI JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAJ DLA WAS :) OBYŚMY W PRZYSZŁYM ROKU NIE MIAŁY POWODÓW DO TAKICH SMUTKÓW :) POZDRAWIAM WAS CIEPLUTKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa - przede wszystkim dziękuję za pamięć-naprawdę. Nie tym, może następnym razem Cieszę się, że jesteście dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
By stół świąteczny cieszył oczy, by nastrój świąteczny Was nie opuszczał, by szczęście zawitało w Wasze progi. Wesołych Świąt i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku !!!!!! Mam nadzieje że Nowy Rok będzie szczęśliwszy dla nas wszystkich że zobaczymy w końcu 2 kreseczki !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja kozystajac z chwilowego dostepu do netu zycze wam zdrowych i pododnych swiat oraz szczesliwego nowego roku!!!! lilowa - raz jeszcze gratulacje !!! adasko spory chlop!! u nas zapieldziel na maxa , maly probuje juz sie puszczac wiec pewnie za niedlugo zacznie sam chodzic... buzuaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego na swięta my za chwilę siadamy do wigilii,wszystko gotowe teraz tylko świętowac:):):):) całuski dla wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej pięknej świątecznej porze życzę wam,co tylko me serce wyrazic może, zdrowia bo najważniejsze. szczescia bo najpotrzebniejsze, miłosci bo najpiękniejsza, radosci bo najweselsza.pieknych marzenbo bez nich nudno i wielkich celów bo bez nich zyc trudno.wesołych świąt {serce] mam nadzieje ze od nowego roku dziewczyny beda oglaszac same rdobre wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczynki:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wesołych Świąt, bez zmartwień, Z barszczem z uszkami i z karpiem. Czeka prócz nas też przy stole, puste miejsce na Niedolę, Bo, gdy owa tutaj wpadnie, siądzie z nami i coś dziabnie. Może rybkę może ciasta raz, dwa, trzy i szczęście wzrasta! Gdy najemy się do syta, czas na pieśń ku chwale Boga, bo gdy taką on usłyszy, szczęścia nam do życia doda. Pod choinką siedzą dzieci, patrzą gdzie są ich prezenty, Nagle puka ktoś do szyby, to jest ten czerwony święty! A gdy siedem minie dni, Będzie świętowania czas, Bo już roczek nam się skończy, I kolejny wita nas! To dla was życzenia kochane kolezanki, Postawcie je sobie gdzieś tam na półkę, By przypominały wam o Nas, Z którymi tworzycie wspaniałą spółkę! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Przepraszam Was ze nie pisze czesto, ale nie mam czasu kochane, wlasnie dopiero wrocilam z pracy i musze ogarnac domek i na Wigilie jedziemy do brata.....Sciskam Was kochane wszystkie i kazda z osobna i przesylam jak najlepsze zyczenia.....Ucalujcie swoich mezow i dzieciaczki i do uslyszenia:)👄👄👄👄 STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................33.. . . .. ...........21.01.10 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................15................ ....18.01.10 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 7 z clo.............14.01.2010 Moni25....................25....................46...... ...............14,12.09 PaniMisiowa..............29....................2........ ................01.01.010 mała kobitka.............30...................27................. .....26.XII.09 Wasabi81................28.....................1........ .................. ????? Izulaaa85................24.....................1....... ...............21.12.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............12........... . .......29.05.10 nevmila......................23................9........ ............25.06.10 nicola77.....................32...............9......... ............21.07.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............zuzia.................... ......13.10.09 lilowa .................... 4100.........Adaś ......................09.12.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja tak przelotem chce wam zyczyc wesolych swiat duzo usmiechu i radosci i co najwazniejsze to spelnienia tych upragnionych marzen buziaki odezwe sie po swietach bo mnie nie ma w domu ikorzystam z kompa rodziny papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :) a ja z nowina,w tym miesiacu bez staran bylo tylko raz 13 tego i zloty strzal ...... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1bb550fc50ab0c89.html jeszcze mam 3 dni do @ cos mnie natnelo by zrobic test bardzo duza dotkliwosc na piersi i ogromna ochota na chilii ktorego nigdy nie jadalam jem tony tego sosu ze slodkim kwasnym i ostrym :O choc to duzo za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$ Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmijcie proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Wam ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyc trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta Wam się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba') WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane najlepszego świątecznie!!! każdej spełnienia tego największego ukrytego głęboko marzenia!!! prawdziwie rodzinnej atmosfery i miłości moc!!! :-) pati :-) ale wigilijny cud :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................33.. . . .. ...........21.01.10 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................15................ ....18.01.10 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 7 z clo.............14.01.2010 Moni25....................25....................46...... ...............14,12.09 PaniMisiowa..............29....................2........ ................01.01.010 mała kobitka.............30...................27................. .....26.XII.09 Wasabi81................28.....................1........ .................. ????? Izulaaa85................24.....................1....... ...............21.12.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............12........... . .......29.05.10 nevmila......................23................9........ ............25.06.10 nicola77.....................32...............10......... ............21.07.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 madzik ................2750............zuzia.................... ......13.10.09 lilowa .................... 4100.........Adaś ......................09.12.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny U mnie nic ciekawego sie nie dzieje (na szczescie) Od czasu jak wyladowalam w szpitalu, rzadko wchodze na neta.Duzo leze i wypoczywam.Moj maz przygotowal cala wigilie i posprzatal.Mam skarb w domu.Zrobil sam bigos krokiety ryby itd, bylam w szoku jak widzialam jak mu to wszystko fajnie wyszlo. Czuje sie juz dobrze, ale nie moge dlugo siedziec lub chodzic, bo zaraz boli mnie kosc ogonowa.Da sie wytrzymac.Czego sie nie zrobi dla malutkiej pociechy :) pozdrawiam was wszystkie :) Jak często bede mogla to bede tu wchodzic, ale staram sie ograniczac siedzenie przed kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ale wiadomości... Pati- mam nadzieję, że to polepszy stosunki z mężem? Co on na to? Nicola- trzymaj się, dbaj o maleństwo. Powiem Wam, ze u mnie święta przebiegły nieciekawie... W wigilię Róża mi zaczęła wymiotować i na noc już dostała 40 stopni gorączki, nic nie pomagało, rankiem osuwała mi się z rąk, po południu pojechaliśmy na pogotowie, stwierdzono, że to angina, dostała antybiotyk, kolejna noc tez była okropna, mimo podania leków dalej 40 stopni, biedactwo całą noc majaczyła Mówiła do nas takie rzeczy, że serce się ściskało, w ogóle nas nie poznawała, dopiero dziś jest poprawa, ale taka słabiutka... Do tego mój ojciec zrobił taka awanturę, że żyć się wszystkim odechciało, jak zwykle się opił i prawie pobił moją młodszą siostrę.. Dobrze, że byliśmy w pobliżu, to M go odciągnął... Boże, co za święta..... Dobrze, że Adaś zdrowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jak tam siwea ??:) u mnie nie obeszlo sie bez placzu przy dzieleniu sie oplatkiem :( 2 dni mielismy gosci w domu a wczoraj bylismy u mamy :) zuzia w wigilie wcale nie spala i oczywiscie z rak do rak szla wiec boje sie ze caly rok bedzie na rekach :P patinko nie wierze :)juz ci zazdroszcze :) teraz zaczynasz stan blogoslawienstwa :) a powiedz mi jak M zareagowal :) 😘 nikolka najwazniejszy jest maluszek oby jak najdluzej wytrzymala :)dasz rade napewno :):) 😘 monia to rozyczka miala swieta :( mam nadzieje ze juz bedzie dochodzila do siebie :) a przykro mi ze takie swieta cie spotkaly 😘 mam nadzieje ze dzis sie ogarniecie po swietach panienki i stronki beda leciec :0 😘 dla kazdej z osobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka gratulacje juz wiadomo kto złapał brzuszek lilowej ;-) Święta jakos minęły i dobrze bo nie lubie takiego lenistwa. Z Pawłem jak zwykle po wyjeżdzie nie mozna dojść do ładu, strasznie marudzi. ale jestem z niego dumna - zrobił mi najpiękniejszy prezent na swięta i wkońcu przekręcił sie na boczek. Może to nic takiego ale ćwiczylismy nad tym i wkońcu się udało. Pan od rehabilitacji wkońcu go pochwali ;-) . Juz wczoraj wrócilśmy od rodziców żeby troszkę odpocząć, zreszto dużo ludzi w chacie i Paweł to jakoś znosił cięzko. No może w środkę wkońcu go zaszczepimy, bo narazie ma tylko te pierwsze szczepionki szpitalne. Zreszto ma na cos alergie i tylko nie mogę dojść na co, bo nic nowego do jedzenia nie wprowadzałam, byłam u lekarza przed świetami to powiedziała że może na leki. Zobaczymy, muszę poszukac w necie cos o alergiach. Ma poliki suche i zakrościałe, szyja i lekko brzuszek wysypane. Szkoda mi biedaczka bo nie wiem czy to go nie swędzi. Spadam bo juz płacze postaram sie zaglądac częściej pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieuje wam kochane :) maz w 7 mym niebie glaszcze caluje brzuch :) ale wlasnie wyjechal do pracy wroci za tydzien do domu na 1.5 dnia powiedzialam mu ze 3 msce moze tak pracowac ale po 3 msc-ach musi szukac czegos tutaj w poblizu bo bede potrzebowala jego pomocy nie raz w tygodniu ale codziennie samo podnoszenie wozka i Olivki ona jest ciezka,do 3 msca raczej nic nie groziu ale pozniej juz na pewno bo dzidzia rosnie.. to jest test z dnia dzisjeszego :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/823d8a9e6091590f.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×