Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

to gratuluje Martynce ja musze kupic malej taki plastikowy stoleczek po ktorym bedzie wchodzic na sedes bo ma wlasnie faze, ze wszystko chce robic sama, sama sie rozbiera, wchodzi na kibelek, robi co ma zrobic, nawet stara sie podcierac sama i spuszcza wode, ja mam tylko światlo wlączyć, w nocy tez sie budzi i wola ze chce siku, moze juz niedlugo pielucha zniknie takze w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panimisiowa no to tylko wspieraj samodzielność córuni :-) martysiu!!! jesteś wielka!!! :-) ale puściochy tu u nas!!! a lenka już daje dzień dobry i robi pa pa i bije brawo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kurcze zjadło mi poprzedniego posta... brrrrrr Biała - a co ta sa testy kramera i inslera?? bo ja juz mam sporo badań za sobą a o tych nie słyszałam?? Jolanta - gratulacje dla martysi;) a ty jakiego typu masz pracę?? że mówisz o 9 godzinach na stojąco?? - sklep?? nie myślisz o l-4?? czy nie możesz sobie na to pozwolić?? uważaj na siebie!! Pani Misiowa- masz już prawie dorosłą panne w domu;) niedługo chłopaki będą zaglądać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja pracuje na produkcji i pakujemy produkty suche albo suszone owoce i praca tylko stojąca a ze zwolnieniem to nie bardzo bo irole nie chcą wypisywać a jak to tylko na 7 dni zobaczymywłaśnie wcinam chlebek ze smalcem szynką i ogórkiem po warszawsku to taki z octu pycha nie mogę przestać a doda że nie utyła wcale no może z 300 gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie :) 🌼 Ponieważ już późno to choć raz nie będę się rozpisywała ;) Cieszą mnie Wasze pozytywne wiadomości :) My właśnie wróciliśmy z 84 urodzin babci ze strony mojego małża Rano jechałam na badania - hormony Po południu wizyta z wynikami u gin. - mam 5 pęcherzyków z czego 4 są dość spore, dostałam zastrzyk na pęknięcie i jutro sądny dzień IUI Wiem, że się powtarzam ale trzymajcie jutro kciuki dziewczynki - tak bardzo bym chciała wierzyć, że tym razem się uda Dobranoc {kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam malakobitka trzymam kciukasy :):):):P gramka tobie tez rosnie juz pannnica jolanta a ta praca to nie za bardzo wyczerpujaca dla ciebie? dasz radę? ewelka to rosnie mi dziecko, nie wiem kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mała kobitka pisz co tam ja dziś luz rano Bartek pojechała z Martynką na basen a ja posprzątałam dom i leraz laba mały ma drzemke i szwagierka przyprowadziła mi Michałka ma 4 lata bawi się sam odbierze go za 3 godzinki tesciowa poleciała wczoraj do polski i składa papiery o rozwód tesciu pewnie się zdziwi a pisałam wam ze ma kochanke która jest w moim wieku bydlak jeden nie moge go strawić ..... patinka jak ty się czujesz moja dzicia już się poruszyła w sobotę a reszta dziewczyn kalpeczku gramka myszka madzik i reszta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja tylko przelotem, bo zaraz startuję na spacerek. Mała kobitko- napisz coś! trzymamy kciuki:-) Jolanta- jeszcze niedawno nie maiałaś pojęcia o ciąży, a tu już ruchy??? Jej !!! a ja stawiam na chłopca :P A - meldować się, bo ja mam dziś urodziny i czekam na życzenia!!!! :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleś ty wymagająca monia!!! na nk trzeba ci życzyć i jescze na forum byś chciała ;-) a masz: spełniaj się kochana i bądź szczęśliwa!!! budź się codziennie z poczuciem włąsnej wartości, z przeświadczeniem, że jesteś kochana i wyjątkowa!!! wszystkiego najlepszego!!! 🌻 🌻 🌻 a od lenki 😘 co tam mała kobietko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia prosze Z okazji urodzin, które są raz w roku Niechaj będą szczęśliwe i pełne uroku Składam Tobie szczere życzenia Aby się spełniły najskrytsze marzenia tego zycze z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja tez przelotem nadrabiam zaleglosci bo mam urwanie glowy praca dom i egzaminy ale naszczescie wszsytkie narazie do przodu na bdb i celująco ;p jeszcze 3 przede mna wiec malo czasu mam dla siebie i dlatego rzadko zagladam ' Za staraczki trzymam kciuki mocno a mamom duzo sily i spokoju Moniu jeszcze raz (na nk napisalam) 100 lat kochana i duzo zdrówka bo to najwazniejsze buziaki dla Ciebie 👄 A na nk włozylam nowe zdjecia wiec zapraszam jak macie ochote :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) kakusia a ja ciebie nie mam na nk? fajnie ze sie odezwalas. Monia jak rozkaz to rozkaz :D Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin by Spelnily sie twoje marzenia by z meza bylo wiecej pociechy jak i Pozytku :P i abys nam zyla 100 lat lub wiecej i usmiechala sie co chwilke :) i duzy bukiet internetowych 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki 🌼 🌼 Pojechałam na 11.20 na wizytę do z lekka drżąca o wyniki małża - szału nie było ale podejście do IUI się odbyło na niepękniętych jeszcze pęcherzykach - ponoć dzisiaj powinny pęknąć Tak się zastanawiałam czy na tych niepękniętych to lepiej czy gorzej - sama nie wiem????? MOŻE COŚ PODPOWIECIE Pierwszą IUI (naturalny cykl bez stymulacji) miałam na pękniętym pęcherzyku Kurcze dziewczyny z jednej strony się cieszę, że doszło do kolejnej próby a z drugiej tam się zastanawiam czy to miało sens skoro wyniki takie na pograniczu dopuszczalnej normy :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOLANTA2 - z tego co zauważyłam to wracasz do pracy w dniu moich kolejnych urodzin ;) Martynka robi duże postępy :) Nie przemęczaj się zbytnio w tej pracy - dbaj o siebie i fasolinkę Tego Twojego teścia to bym (przepraszam za wyrażenie) na tych jego jajach powiesiła...... a żeby mu mały spuchł i więcej już nie mógł MONIA671 - wymuszone co prawda te życzenia ;) ale co tam - ja za niedługo też będę miała i też będę chciała by wszyscy mi życzenia składali ;) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA ŚWIĘTEGO DUŻO RADOŚCI I SŁODYCZY FORUMKA KAFERTERI TOBIE ŻYCZY 🌼 🌼 🌼 🌼 :) GRAMKO - Jak tam Lenka? Może też mi prześle buziaka na szczęście.... DZIEWCZYNKI DZIĘKUJĘ ZA KCIUKASY 👄 🌼 dla Was wszystkich JA TU JESTEM ZBYT KRÓTKO BO NIKOGO NA NK Z WAS NIE MAM........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tylko na chwile chcialam wam powiedziec ze dla ciekawych wyslalam moja suknie slubna na nasza poczte :) odezwe sie pozniej bo troche roboty mam przez ta pogode :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łłlłłło Boziu!! ale mam teraz nadrabiania!! Troszke jednak popisalyscie w tym czasie Kobitki, nie przesadzajcie- nie jest zle. Mi w kazdym razie przeczytanie tego wszystkiego zajmie wiecej czasu niz jedna fasolowa drzemka :) Najwazniejsze jednak: Moniu!!! 🌼 Wszystkiego Najlepszego!! Niech sie spelnia marzenia: te duze i te male. Niech zdrowko Ci dopisuje, usmiech nie opuszcza a kolo fortuny okaze sie wyjatkowo laskawe - i w milosci i w portfelu. Dzieki, ze calkiem o mnie nie zapomnialyscie. Powod mojej nieobecnosci prozaiczny: brak interentu. Chwile nam zajelo zanim podpisalismy nowa umowe i podlaczenie.Teraz jednak czy Wam sie podoba to czy nie- juz jestem. ;) Adas nam rosnie- ma juz 5.4 kg i 57 dlugosci. Podobno moglby urosnac troszke wiecej jednak urodzil sie spory wiec wieksze dzieci rosna ciutke wolniej dajac szanse rowiesnikom na dogonienie.W kazdym razie- garderoby jeszcze nie wymieniamy ;) Uwielbia sie usmiechac, lapie juz przedmioty w raczke, pieknie podnosi glowke. Jednym slowem- rosnie z niego silny, radosny facet, na punkcie ktorego coraz wiekszego mam swira. Z kazdym dniem kocham go coraz bardziej, choc dzien wczesniej wydaje mi sie ze wieksza milosc jest juz po prostu niemozliwa. Jutro idziemy na szczepienia- mam nadzieje, ze oboje zniesiemy je dzielnie. Ok, sprobuje doczytac co tu sie dzialo... w miare mozliwosci oczywiscie, bo wrocilismy ze spacerku i Adas juz sie przebudza- jednak nie ma to jak zdrowy sen na swiezym powietrzu. Sciskam cieplutko Was wszystkie i Kazda z Osobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilku ucałuj adaśka!!! dobrze, że już cię podłączyli!!!! madzik będziesz jak księżniczka!!! a ja uspałąm małą i siedzę przy kompie słuchając melancholijnych piosenek o miłości... zaraz zacznę użalać się nad sobą ;-) nie... gdybym miała butelkę wina i kuzyneczkę to penie by się zaczęło... ale nie mam wina ani kuzyneczki... mam śpiącego aniołka i pewnie za parę chwil zmienię klimat na króliczka titou i bebe lilly ;-) a to jeden z moich ulubionych rozczulaczy :-) niech będzie, że dedykacja urodzinowa dla moni ;-) http://www.youtube.com/watch?v=Gfl9FB6Wf14&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale jak wejść na tą pocztę też chcę zobaczyć mówić mi od razy jak to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczta jest na wirtualnej polsce... login i hasło wysłałam ci na nk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to daj namiary na siebie na nk skarbuniu :-) chyba że cię tam nie ma to o maila poproszę i już wysyłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie fotki super dużo nmie omineło teraz bedę na bierząco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelkaO-Kramer-to test na wrogośc sluzu a Insler- na penetracje ...czy cos tam - nie wiem dokladnie.dowiem się wszystkiego w 1 dc jak zadzwonię do babeczki umowić się na te testy. Hormonalne wszystkie mam w normie..pierwszy raz nie moę doczekac się okresu , bo chciałabym te badania mieć juz za sobą i chciałabym wiedzieć na czym stoimy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ BIAŁA :) Będzie dobrze - jeszcze chwilka cierpliwości :) Ja teraz muszę cierpliwie czekać na wykonanie testu - za 2 tygodnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×