Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

LillAnn1 --- GRATULACJE🌻 STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 04.11.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu PaniMisiowa................. 30................30.................10.01.2011 Kakusia 25....................25................16................30 .05.11 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 Aneczka227.........2800.................Kacper..........1 5.09.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 Nevmila................3950...............Filipek........ ....28.06.1 dressmaker-84.............????.................???....... .. ....... nicola77.....................????.................????/.. . ............ jolanta2....................3700.................Szymon.. 25.07.2010 patinka26...................?????............Ayse Emily... ...11.08.2010 LillAnn1..................3540...............Mikołaj...........14.12.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Witam po Swietach kochane:) Bardzo jestescie objedzone??? Ja troszeczke.....W niedziele nas tak zasypal sniego ze nie moglismy od brata przyjechac do domu, wiec musielismy samochod zostawic na ulicy, bo go wcale widac nie bylo, tak snieg sypal.....dopiero mezus byl tam wczoraj i go odkopal hehehe....na zewnatrz wieje strasznie zimny wiatr, wiec siedze w domku i grzeje sie:) Troszke mi smutno bo na innym topiku pewna dziewczyna podchodzila do ktoregos z kolei IVF, miala podane piekne 3 zarodki i dzisiaj dostala wynik bety 4, czyli kolejny raz sie jej nie udalo.....tak mi jest przykro.....bylam pewna ze sie jej uda, tak wszystkie wierzylysmy a tu dupa....:(:(:( smutno mi strasznie:(:(:(:(ah zycie...... Przed nami Sylwester, wiec czeka mnie znow duzo pracy, jak zwykle pieczenie ciast itd....jesli chodzi o moja stymulacje, to @ powinnam dostac 1-2 stycznia i w 3-cim dniu cyklu mam jechac na krew i USG i jezeli bedzie wszystko ok to od wtedy zaczne kluc sie gonalem....mam coraz wielkiego stracha....dlatego prosze kochane o kciuki i modlitwe:) Smerfetko🌻super ze sie odezwalas choc na chwilke....👄 maluszki Twoje juz takie duze, widzialam zdjecia na NK....postaram sie napisc do Ciebie emaila...sciskam:) Pozdrawiam Was wszystkie bez wyjatku....bede jeszcze zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sorki że się nie odzywałam ale mięliśmy awarię neta :( Tydzień temu byłam u lekarza i widziałam już bijące serduszko:) Myszko nie smuć się znam parę której się udało za 1 razem a dziewczyna miała w sumie 7 operacji na jajnikach nikt jej nie dawał szans na powodzenie a tu mają śliczną córeczkę ,mała jest 2 tygodnie młodsza od naszego Oskarka. A tak z ciekawostek córka mojej szefowej będzie miała trojaczki dziewczyna w tym roku zaczęła studnia jest załamana szczerze powiem że dopóki nie widziałam USG nie wierzyłam. Jakbym znowu zniknęła to ŻYCZĘ WSZYSTKIM SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ŻEBY SIĘ SPEŁNIŁY NASZE POSTANOWIENIA I MARZENIA !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)ale tu ostatnio cisza....kochane pisać jak tam po świętach i jak przygotowania do Sylwestra:)ja jak zawsze w domku:)z moim misiem:)a teraz w pracy jestem i troche mi się nudzi...hi hi:)ale to już ostatni raz w tym roku:)no to życzę wszystkim wesołej zabawy i wszystkiego najlepszego:)a wszystkim starającym sie o dzidze życze ślicznego zdrowego bobaska:)sobie również:)zresztą to jest mój główny cel na ten rok:)i mam nadzieje że nam wszystkim się powiedzie:)buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) jolanta u nas takze wszyscy doslownie byli chorzy tzn moj 3 królewy mnie wczoraj zlapal bol gardla ale wyleczylam woda utleniona i na razie spokoj :) ewelka nie wiem co ci napisac :( mam nadzieje ze kiedys sloneczko zaswieci i dla ciebie smerfetka fajnie ze sie odezwalas :) szkoda ze tak rzadko brakuje tu ciebie myszka caly czas o tobie mysle :) i prosze mi teraz tu nie pisac o wypiekach :p bo ja znow sie dietkuje i mecze i mam nadzieje ze to ostatni raz zrzucam tak duze kg z siebie ciazy nie planuje :p wiec jesli schudne teoretycznie powinno byc dobrze hehehe dzis 2 dzien meczarni slaba rozdrazniona jestem wiec delikatnie ze mna :) u nas byly przeziebienia wymioty temp i zapalenie pechezra ma olivka co chwilke szpital szkoda slow czasami mam doslownie dosc. buziaczki kochane i zycze Szczesliwego Nowego Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u nas po chrzcinach wszystko było super teścia nie było a dziś widział się z dzieciakami i się wygadały że była wczoraj imprezka i sie ponoc popłakał dziewczyny całe osiedle nie ma wody ................... i nie wiemy kiedy bedzie jeszcze troche mam zapasu na jutro ale masakra bo w sklepie tylko woda gazowana jutro pojedziemy do tesco ok 15 kilometrów od nas może bedzie choć nie nastawiam się ze bedzie ale kicha mówię wam dobrze że zrobiłam dwa prania dziś ale to i tak nic bo dziennie to ja robie dwa prania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Smerfeciu🌻 przepis na lodowca jest na naszej poczcie, ale napisze Ci go tutaj: "LODOWIEC" Budyn waniliowy lub smietankowy (dwie torebki) gotujesz z 3/4 litra mleka zeby byl gesty. Jak ostygnie to ucierasz go z 1 kostka masla (musi byc miekkie, nie z lodowki). Potem tortownice wykladasz biszkoptami maczanymi w smietanie. Na biszkopty nakladasz mase, a potem upychasz w srodku biszkopty - robisz takie pierscienie zwezajace sie do srodka. Pomiedzy te pierscienie biszkoptow, upychasz plasterki bananow. Poprostu takie kolka na zmiane ukladasz z biszkoptow i bananow. Na koniec jakies dobre rodzynki poupychasz i zalewasz tezejaca galaretka. Uprzednio oczywiscie mozesz udekorowac. Ciasto nalezy trzymac w lodowce. Jest pyszne:) Pozdrawiam i sciskam wszystkie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) Kochane moje chcialam Wam zlozyc zyczenia na Nowy Rok, bo raczej jutro juz nie bede miala czasu by zagladnac..... Wiec zycze Wam wystrzalowego i udanego Sylwestra, oraz Szczesliwego Nowego 2011 Roku, aby spelnily sie Wam wszystkie najskrytsze marzenia i plany, zeby wszystko w zyciu sie poukladalo, zebyscie byly szczesliwe, zdrowe, zeby Wam niczego w tym Nowym Roku nie brakowalo, zycze duzo milosci , staraczkom aby doczekaly sie tego Malego Wielkiego Cudu jakim jest Dzidzius, naszym topikowym brzuchatkom szczesliwego i w miare bezbolesnego porodu, a mamusiom i dzieciaczkom, duzo sily, usmiechu i Blogoslawienstwa Bozego na kazdy kolejny dzien Waszego Zycia.....Wszystkiego najlepszego....HAPPY NEW YEAR!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chcę bahorów
są obrzydliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny moje drogie życze wam udanego sylwestra i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku oby nie był gorszy od tego buzki dla was mamy wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama jestes bachor
Współczuje twojej matce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty co na to odpowiadasz
jestes po prostu glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko dziękuję za przepis, bo gdzieś się zapodział a robię trochę pyszności na urodzinki moich szkrabów, ojej już dzis mają 2 latka, jak ten czas leci. Przy okazji życzę wam wszystkiego najlepszego na Nowy Rok, zdrowia, radości , miłości i spełnienia tych najskrytszych marzeń. Buziaczki , odezwę się wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko🌻 niema sprawy;);) Wiec dla Twoich skarbow zycze wszystkiego najlepszego, duzo zdrowka, milosci z Waszej strony, duzo usmiechu na buzkach , a przedewszystkim beztroskiego i udanego dziecinstwa:)Buziaki wielkie dla calej Waszej trojki:) Oj rzeczywiscie czas leci.....niedawno plakalas ze nie mozesz zajsc w ciaze, a tu juz 2 latka zlecialy od narodzin Twoich maluszkow:) Jeszcze raz Szczesliwego Nowego Roku!!!! I do uslyszenia za rok:)hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia to jestes Ty
I mam nadzieję, że nie doczekasz się nigdy dziecka bo to bedzie dla niego męka mieć taka matkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko sto lat dla maluchow, duzo uśmiechu i radości życia robicie dzisiaj imprezke urodzinową ??? ja wczoraj spedzilam pol dnia na izbie przyjęc bo mialam skurcze w nocy ale na ktg nic nie wyszlo i moglam na szczescie wrocic do domu dzisiaj jest juz ok wiec czekamy na nowy rok zyczę Wam zeby ten nowy rok owocował w maluchy, zeby wszystkim sie udalo i w nastpeny grudzień przybylo nam wiele dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 04.11.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu PaniMisiowa................. 30................39.................10.01.2011 Kakusia 25....................25................16................30 .05.11 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 Aneczka227.........2800.................Kacper..........1 5.09.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 Nevmila................3950...............Filipek........ ....28.06.1 dressmaker-84.............????.................???....... .. ....... nicola77.....................????.................????/.. . ............ jolanta2....................3700.................Szymon.. 25.07.2010 patinka26...................?????............Ayse Emily... ...11.08.2010 LillAnn1..................3540...............Mikołaj.... .......14.12.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny troche mnie nie bylo ale mialam zwariowany miesiac odezwe sie w nowym roku jak juz minie ten szalony miesiac :) Płoną sztuczne ognie, płynie już muzyka, idzie Nowy Rok, stary już umyka więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana, niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana. ____________$$$$ ____________$__$ ___________$___$ __________$_____$ _________$_______$ ________$_________$ _______$___________$ ______$_____________$ ______$_____________$ ______$___SZAMPAN__$ ___$$$$$$$$$_______.$ __$_________$______$ _$___________$_____$ $_________$$$$$$$$$$$ $____2009$________.$ _$____$______$ __$____.$_____._$ ___$_$_$___2010.$ ____$$$$$$$$$_$__._$ ________$$_____$_._$ ________$$______$$$$$$$$$ ________$$__________$$ _______$$$$$________$$ _____$$$$$$$$_______$$ __________________$$$$$ ________________$$$$$$$$___________ Choć nie jestem z Tobą w noworoczną noc, pamiętaj też o mnie przez następny rok.... Życzę miłego oczekiwania na Nowy Rok 2010 :) oby sie spelnily wasze marzenia i nie bylo juz starajacych tylko same zaciazone :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Spodziewaj się, że dziś wydarzy się coś dobrego, niezależnie od tego co było wczoraj... Obserwuj co się dzieje. Dziękuj. Otwórz ramiona, by przyjąc wszystkie cuda przeznaczone dla Ciebie! Wierz! Wierz w siebie. Wierz w tego, który wierzy w Ciebie. Wszystko jest możliwe, gdy wierzysz!!!" Szczęśliwego Nowego Roku Kochane!!! Madziarko Sto Lat!!! Gratuluję cudownej decyzji... Życzę Ci Kochana magicznych chwil u boku kochanego mężczyzny z Waszym prywatnym, małym cudem miłości przy boku :-) Bo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia jestes
jeszcze bardziej niz myslalam. Wspolczuje tobie i twojej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy Roczek ku nam zmierza, poprzez morza , góry , lasy oby przyniósł dużo zdrowia i w budżecie więcej kasy. Żeby szczęście przy nas trwało tako w pracy jak i w domu, miłość niechby rozkwitała i nie brakło nic nikomu Przekazuje dziś życzenia i śle szczere pozdrowienia, pełne radości i nadzieji, oby ten rok się zaczął w bieli. Niech inny od poprzedniego będzie i niech uśmiech będzie wszędzie Życzę zdrowia, pomyślności, szczęścia w "totku" i w miłości. Radość niech w naszych sercach zamieszka, aby zawsze uśmiech na twarzach widniał. A na pecha złego sam znajdź coś wesołego. Ale to jeszcze nie wszystkie życzenia, bo nie było w nich nic o marzeniach. Więc niech spełniają się marzenia krok po kroku w tym nadchodzącym, nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia to ciebie
zrobiła i wychowała a ty juz głupsza byc nie możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze fajne dziewczyny tu
sa... co za larwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jeszcze raz wszystkiego naj w nowym Roku 2011 u nas sylwester się udał była moja siostra z mezem i Lenką nowy rok jak narazie się zaczyna pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane- ja też wpadam z noworycznymi życzeniami. By spełniły się wszystki Wasze marzenia, zwłaszcza te o dzieciaczkach!! 👄👄 Pani Misowa- trzymaj się kochana, już coraz bliżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×