Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

witam... to znowu ja! dziś mam wolne jak w każdą sobotę... niestety mój małż w job :-( jakaś taka dziś nieposkładana jestem... chałupę trza ogarnąć a jakoś nie mogę się zebrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jestem i ja....Musze sie zaraz brac za prasowanie i na 12 do pracy i pewnie wroce gdzies kolo 12 w nocy albo i pozniej....a topiku cisza jak niewiem:) Grameczko👄 dobrze ze masz wolna sobote, ale szkoda ze maz w pracy.....no ale coz takie jest zycie:)👄 Zycze Wam milego weekendu, pewnie odezwe sie do Was dopiero w poniedzialek, bo jutro tez pracuje:) Pozdrawiam i sciskam Was👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa🌻 jaka Emilka juz duza i jakie ma dlugie sliczne wloski:) I Ty tez slicznie wygladasz:) Dopiero teraz weszlam na nasza poczte i zobaczylam ze dodalas zdjecie:) Pieknie wygladacie:)Buziaki dla Was👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black karo
Kalpek, powiedz mi, czy ten Twój dr jest ok, bo mi po wizycie u Janeczko ręce opadają- o nic mnie nie wypytywal, a przeciez już tyle przeszłam, zadnych badan , no i tylko ze ten cykl odpuszczamy. Nic z tego nie rozumiem, chyba bede dojezdzac do warszawy, albo sama juz nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black karo
I dlaczego ja jestem na pomaranczowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black karo P jest super lekarz! mnie od razu zapisał mnóstwo badań za które zapłaciliśmy 2tys..w tym genetyczne,bo ja dwie ciąże straciłam i to dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantia
Witam! Dziaiaj mija mi 27 dzien cylku, rano mierzylam tem i mam 37,2. Od przedwczoraj zaczely mnie bolec strasznie piersi jakby byly obite i pokazalo mi sie na nich pelno drobnych naczyniek tak to wyglada jak pajaczki na twarzy. Od tygodnia czuje sie jakos tak strasznie przemeczona moglabym spac caly czas ... ile bym dala zeby sie okazalo ze to ciaza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to prawda co piszesz o leworęcznych, to jest związane z rozwojem półkul mózgowych. Mój mąż jest leworęczny i moja mama :) Moniczka ty musisz odwrócić myśli od staranek, rób testy zrób monitoring owulacji, badanie męża na wszelki wypadek - ale zajmij się czymś co lubisz co sprawi że nie będziesz o tym myśleć, bo niestety z takim nastawieniem będziesz miała bardzo pod górkę - coś o tym wiem. Ale dlaczego mówisz że nie uda się bez interwencji medycznej? Kantia ta temperatura coś wysoka chyba @ się do ciebie nie wybiera :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko dziękuje :) A ten twój spokój dobrze wróży 🌻 Moje drogie na wiosnę bociany przylecą i coś nam chyba przyniosą na naszym forum :D ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam mały problem i prosze o szczera odpowiedziec kochałam sie z chłopakiem 7 dnia cyklu ( 2 dni po okresie) do konca bez zabepieczenia 2 razy nastepie zdarzyło sie to 10 i 13 dnia cyklu z tym ze byly juz to stosunki przerywane dodam ze mam praktycznie regularne cykle 28 dniowe moje pytanie wiec brzmi czy jest opcja ze zaszłam w ciaze ? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka...
drogerie rossman, test ok.10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi naprawde ciężko jest o tym nie myśleć...ale sie staram:)a mówie tak bo z osobami niepełnosprawnymi jest różnie...tzn raz jest nasienie a kojejny raz już nie ma....:(nie wszystko jest tak jak powinno być i dla mnie to troche skomplikowane:(no ale skoro innym się udaje to czemu nam ma się nie udać...tylko trzeba wierzyć w to czego się tak bardzo pragnie:)a u mnie z tym też ciężko:(wiem że nie widać tego po mnie ale ja nadal bardzo przeżywam strate mojego dzieciątka:(i wiem że zawsze tak będzie...i podobno czas leczy rany...ale nie w tym przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tez jestem tego zdania ze bociany odwiedza nasze forum :) dzis jade do tesciowej na noc wiec raczej nie napisze juz dzis :( moniczka ja w czerwcu koncze 23 :) nie martw sie na zapas bo moze okazac sie ze lada chwila i juz mozesz miec dziaciatko pod serduszkiem :) 😘 ewcia i ja podgladalam nasza poczte :D emilka ma cudne te wloski i ty tez swietnie wygladasz :) 😘 myszko zamowilam juz bociana dla ciebie :0 wiem ze sie uda😘 tyle mialam wam napisac ale nie da sie z Zuzka :P nie wiem skad ona bierze sily zeby caly dzien latac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane:) Oj cichutko u nas dzis:) Dziewczynki u mnie wszystko ok....prawdopodobnie w czwartek lub w piatek bede miala pobranie....bardzo ladnie sie stymuluje ....lekarka zadowolona, wiec ja tymbardziej:)jutro czeka nas kolejna wizyta chyba, ale tego dowiem sie po poludniu..... dzis siedze caly dzionek w domu, wiec jeszcze tu zagladne...Musze troche ogarnac dom bo jutro mamy kolede:) Madzik👄 dziekuje za bociana kochana:)Duza buzka👄 Czekam na reszte dziewczynek:;);) Meldowac sie wiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki:) co tu dużo pisać u mnie wszystko OK ,dzisiaj byłam u lekarza i dzidzia rośnie , widziałam już nosek i jak macha rączkami i nóżkami :) a u naszego Oskarka można powiedzieć że też dobrze. Gratulacje dla Pani Misiowej :) witaj Adasiu na świecie rośni nam zdrowo. Myszko trzymam za Ciebie kciuki i wierzę że niedługo zobaczysz 2 kreski :) A tak po za tym to jestem na L4 i trochę pracuje w domku żeby nie zwariować. Mąż mi nie pozwala nic robić oszaleć można. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black karo
Kalpek, o wydatkach nic mi nie mow, bo juz jeden samochod sredniej klasy na to wydalam, a nikt ci przeciez gwarancji nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantia
Dziewczynki dzisiaj znowu mialam 37,3.... kurcze zaczynam sie denerwowac... mam taka nadzieje ze sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka sorki ze tak dlugo sie nie odzywalam . jestem teraz od 6-go u rodzicow - jezdze kilka razy w tyg do wroclawia na rehabilitacje . mialam juz termin wyznaczony na 4go stycznia na operacje ale rodzice mnie od tego odwiedli - i dobrze bo jednak ryzyko spore bylo . jestem po kilku zabiegach i musze przyznac ze roznica jest . wczesniej bralal max co 12godz ketonal a teraz moge cala dobe wytrzymac - gosc stawia na nogi kazdego - jest na prawde super !!! jak ktos milaby problem z kregoslupem to warto do niego sie wybrac !! a tak to wszystklo ok - maly rosnie jak na drozdzach - jest tak kochany , potrafi swoimi minkami i zachowaniem sprowadzic nas na podloge ze smiechu - laseczki trzymam za was mocno kciuki zeby wam sie udalo !!! buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!! :) :) Mam nadzieje, ze u Was tez jest tak pięknie i słonecznie! Olawd🌼 bardzo sie cieszę, ze czujesz sie lepiej! I to bez zabiegu!! Oby tak dalej!! Trzymaj sie dzielnie! :) Gab🌼 odpoczywaj poki mozesz. Moze jakas fajna ksiazeczka umili Ci czas?Potem zdecydowanie trudno bedzie znalezc na nia chwile. Kantia🌼 jak sie dzis czujesz? Mierzylas temperature od poczatku cyklu czy teraz zaczelas? Moniu🌼 pisalam do Ciebie na gg. Odezwiesz sie? Czy moze sie obrazilas? :( Adasko upomina sie o przytulasy! Biedak przeziebiony jest i temperatura mu dokucza. Uciekam. Bede zagladac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) PniMisiowa👄 jak sie czujesz kochana?? i jak dzieciaczki??? 👄 Lilowa🌻 no u nas niestety dzis straszna plucha.....pada deszcz ze sniegiem i marznacy deszcz i na drogach zrobila sie szklanka.....jest tak strasznie slisko ze osobowym samochodem nie da sie jechac.....dobrze ze maz ma wena wiec moglismy spokojnie jechac do lekarza.....:) A gdzie reszta dziewczyneczek??? Hop hop:) Kalpek👄 ty mialas chyba wizyte u lekarza.....i co ustaliliscie, bo juz nie kojarze czy pisalac po wizycie czy nie.....:) U mnie wszystko pieknie.....popoludniu dowiem sie co dalej....:) Pozdrawiam i zycze milego dnia.....ja lece odkurzyc, bo wczoraj mi sie nie chcialo....a wieczorem mamy kolede.....buzkaaaa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka mialam kilka dnia temu gorączke spodowowana zatorem w piersiach ale juz wszystko sie unormowalo i karmimy sie juz bez problemu byla dzisiaj polozna i zwazyla malego waży juz 3960 czyli przybral od wyjscia ze szpitala prawie pol kilo :) w stopce mam adres do stronki ze zdjeciami malego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd ciesze sie, że ci pomoglo bo operacja to juz ostateczność, ja tez w marcu dostalam wskazanie wlasnie na operacje ale zaczelam od mniej radykalnych srodkow czyli od rehabiliatacji miejsmy nadzieje ze poprawa u ciebie bedzi dlugotrwala bo wiem ze kregoslup daje w kość kakusia drugi synuś super!!!!! wielkie gratulaje dla Ciebie i dla twojej rodziny myszka no to czekamy na wieści kalpek tez dzisiaj u lekarza, wiec czekamy na info od Ciebie lilowa zdrowka dla synusia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko dowiedzialam sie wlasnie ze kolejna dziewczyna ktorej dalam namiary na nasza klinike zaciazyla przy ivf-na razie mam szczesliwa reke-z 3 dziewczyn dwie juz sa w ciazy i to za pierwszym podejsciem-Ty jestes ta trzecia:):):)trzymam kciuki zeby ta szczesliwa passa trwala(nie liczylam w tym siebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa🌻 dobrze ze wszystko wrocilo juz do normy:)Buziaki👄 Telesforka👄 obym nie przerwala te zla passe:) Dziekuje za podbudowanie mnie.....teraz tego mi trzeba .....i widac ze reke masz dobra;) dziekuje Ci kochana za kciuki....jakos Ci sie odwdziecze:)👄 sciskam mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. Więc bylam u gina,zrobił usg wszystko ok,biore clo,ale nie wiadomo czy będę mieć iui,bo muszą byc pecherzyki po tej prawidlowej stronie... Jade znow w czwartek i wtedy monitoring,ale najgorsze ejst to,ze podchdozimy ostatni raz do iui,bo u nas male szanse sa ze zajde...przez ten jajowod...niestety musze sie przyzywczaic do mysli,ze nie zajde w ciaze naturalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kalpka
Ja Ci normalnie współczuje dziewczyno, skąd ty tyle siły czerpiesz to ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×