Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Kalpek a ty w domu czy w pracy jesteś i czy Twój m jest z Tobą teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajetana ja jestem w pracy,pracuję do 15. Ty jestes na nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek podziwiam Ciebie ja to wzięłam dzień wolny z tego wszystkiego. Ja nie mogę byc na takich portalach bo jestem raczej osobą publiczną i jest to zabronione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajetana ja bym w domu nie wytrzymała,a tu przynajmniej coś robię to mi szybciej czas leci :) Jak to osobą publiczną?:)zdradz nam coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak masz racje ale ja jakoś nie dałam rady dzisiaj pracować ale jutro juz będę musiała niestety. Ijeszcze mój mąż mnie dzisiaj wkurzył rano bo ona naprawdę jakoś nie widzi szans na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajetana mój mąż też teraz tak się zachowuje,tzn on bardzo chce,ale tyle razy była porażka,więc on tak bardzo pozytywnie nie jest nastawiony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapaliłam sobie świecę i tak czekam na wieści. Już obiad prawie zrobiony. Kalpek długo nas męczysz juz po 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek mi się wydawało ze to my tak długo sie staramy a jak poznałam was to już wiem, ze są pary jeszcze dłużej starające sie. Ale mój mąż niestety za bardzo chciał na początku dziecka i chyba ten magiczny czas prysł i teraz woli sie nie nakręcać bo rozczarowanie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci wbrew pozorom są słabsi psychicznie... no i nie lubią pokazywać tego jak im ciężko iźle więc przyjmują często taką postawę.... kajetana... kurcze... vip jesteś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramko wiem juz zdążyłam sie nauczyć paru rzeczy hihi i wybaczam mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramko nie żaden vip coś ty ja nie mam talentów takich hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak jest jak mówi Gramka,on się boi znów rozczarowania,tego mojego płaczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poweim zainteresowało mnie to życie osoby publicznej... wpolityce się udzielasz? czy jakiś poważny biznesik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mi też się czaem wydawało, że jak jest źle to zostaję sama.. ale to nie tak... oni jeszcze mocniej przeżywają rozczarowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramko ale dążysz ojoj. Powiem tylko tyle pracuje w takich służbach państwowych gdzie czasami wypowiadam sie dla prasy ale rzadko i nie można mi sie pokazywać w takich portalach bo nawet grozi to utrata stanowiska. Ja juz po obiadku a tu nadal nie ma wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka1982222
przepraszam za monotematycznosc,ale czy w 17/18 dniu cyklu mozna zajscia w ciaze(okres mam co 28 dni) Dziekuje I zycze Powodzenia wam wszystkim,nie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra... wiem ciekawość to pierwszy stopień do... już nie drążę :-) a ja właśnie kończę obiadek :-) małż za chwilę wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężatka ja Ci nie pomogę bo ja nie wiem ja mam cykle bardzo nieregularne i zawsze zwracam uwage na śluz płodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężatka przy regularnych cyklach 28 dniwych szczyt miałaś ok 3.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś Kalpek się nie odzywa może już coś wie i dzwoni do swego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książkowo przy 28 cyklach owulacja wypada ok 12-16 dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale oczywiście jeszcze większe byłyby między 14-16 dniem cyklu. Kalpeczku, Kajetana- trzymam kciuki baaardzo mocno. Dziś mam strasznie zabiegany dzień, ale wolne, sama nie wiem jak to wolen nawet wykorzystać, teraz tydzień nie ma już jakby 7 dni, a weekend to już nie weekend.. Będę czekac na wieści!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona, Pani Misiowa dzięki. Monia znam też takie urwanie a jak jeszcze w weekend pracuje to już zupełnie brak odpoczynku. Dzisiaj sie lenie i czekam na wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramka mniam. U mnie mięsko wieprzowe tuszone w sosie i ryż do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×