Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hej dziewczyny ja dzis bylam u lekarza z chlopakami obydwoje maja gardlo i Szymonek dodatkowo oskrzela troche i znowu biora antybiotyk jakby co to popsula mi sie pralka ja bylam na akupunkturze w piatek i super bo kregoslup nie boli jeszcze za dwa tygodnie na poprawe pozdrawiam was pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdałam egzamin na prawko!!! :) :) :) :) :) 13 przyniosła mi szczęście!! Miłego dnia Kobitki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Gramka to zalezy od ilosci spozytej :p lilowa hip hip Hura Gratki duze :) to teraz oczy dookola glowa i jedz ostroznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa wielkie gratki. Teraz mozesz smigac po ulicach tylko ostroznie. Dzadzurka zycze Wam wszystkiego co najlepsze i jeszcze duzo takich rocznic. Duzo milosci kochana. Kalpek, Olawd, Gramka, Jolanta i reszta dziewczyn goraco pozdrawiam i sciskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzadzura - no to gratuluje tej 4 rocznicy!! ja w przyszlym miesiacu mam juz 6 - ta , ach ten czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grameczko👄 wszystkiego najlepszego z okazji urodzin kochana....samych pieknych dni, duzo usmiechu i spelnienie wszystkich Twoich marzen:) Sto Lat🌻👄🌻👄🌻 Ja zmykam na kawe i sniadanie bo za 2 godziny zmykam do pracy:) Milego dnia dziewuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewuszki :-) tak sobie dziś pomyślałąm, że na Was zawsze można liczyć :-) zapraszam na urodzinowe ciacho :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczynki za gratulacje! Odbyłam już z Adasiem kilka samodzielnych podróży. Boniu! Ile czasu człowiek oszczędza. Mam nadzieje,że jednak sie nie rozleniwimy i nasze spacerki pozostaną naszym codziennym rytuałem. Grameczko🌼 zyczenia dla Ciebie zostawiłam na nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki po stokroć :-) lilku widzę, że korzystasz :-) sytko ma swój urok.. ale mnie rozleniwiło... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Grameczko wsio najlepszego spełnienia marzen :) smerfetka dziekuje ja zabiegana laura w sobote obchodzi 11 te urodziny i zazyczyla sobie torta 2 cyfry numer 11a ze nie mam takowej formy wiec bede bawila sie nozem :) Emilka miala dzis potrójne szczepienie jest marudna OLivka czeka za miejscem w przedszkolu moze od stycznia juz pojdzie 2-3 w tyg na 3 godzinki zawsze to cos :) no i 16 lpaździernika chrzciny Emilki az wstyd ze tak dlugo zwlekalam .... dobranoc buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :) widze ze weekend pelna para sie rozpoczol ja po zakupach juz .... dzieci marudza :p 2 ciasta upieczone i biore sie za nastepne ..... czekam za Laura jak na zbawienie :P milego piatku kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam melduje się po dłuższej nieobecności...trochę stresu w pracy i jakoś tak...ale dziś wolne to z moim Skarbem w końcu razem pobędziemy..miłego dnia życzę Wam .Gratulacjr zdanego egzaminu Liliowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam chociaz na chwilkę, choc jestem mocno podziębiona i marze o łózku...Niestety Małż dziś pracuje wiec trzeba wziąć sie w garsc- to moja ostatnia wolna sobota. Jestesmy zaproszeni na urodzinki Adasia kolegi, ale ja chyba zrezygnuje. Musze się dobrze wygrzać. Mała Kobitko🌼 ja tu ciągle czekam na Ciebie i nie przestaje zaciskać kciukasów. Kalpek🌼 mam nadzieje, ze odpoczywasz. Myszko🌼 roczek szybko zleci i znowu bedziesz miec siostre przy sobie. A Wy jak często bywacie w Polsce? Gramka🌼 powodzenia w poszukiwaniu nowej pracy. Bądź wytrwała. Myslisz jeszcze czasami o czymś własnym? Jak Twoje zapalenie? Przeszło juz?Czy jednak wybierzesz się na przegląd wczesniej? Patinka🌼 jak sie czujesz? Kiedy masz spotkanie z położną? Dzadzura🌼 co u Ciebie? jak Staranka? Efqa🌼 mam nadzieje, ze nastąpilo już zawieszenie broni ;) Madzik🌼 jak Twoja Mała? Jesteście razem w domku czy chodzi do złobka? Monia🌼 czy Ty zagladasz tu jeszcze? Jak sobie radzisz? Ewelka🌼 domek już pewnie pięknie sie prezentuje. Monita🌼 jak u Was Staranka? Konsultujesz się z lekarzami? Jolanta🌼 jak czują się chłopcy? Mam nadzieje, ze już po chorobie! Misiaczki🌼 odpoczywaj i pięknego czasu z Twoim ,, Skarbem'' :) Dzięki za gratulacje. Smerfetka🌼 maluchy chodzą do przedszkola? Pamietam, ze ostatnio cos wspominałas na ten temat.Udało się znaleźc jakas ciekawą prace? Olawd🌼 pewnie odliczasz czas do spotkania z Męzem. Pytałaś gdzie mieszkamy, a ja nie pamiętam czy odpisałam. Jesteśmy w Bedford- na północ od Londynu. Będziemy więc miały spory kawałek do siebie :( Ale może kiedyś do nas wpadniecie :) Byłoby miło! Uciekam i życzę Wszystkim i Każdej z Osobna Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Oj cos to nasze forum ucichlo ostatnio choc nie powiem ze ja tutaj czesto zagladam w nadzieji ze cos sie ruszy :) U mnie staranka pelna para jak co miesiac choc chyba zalamuje sie powoli.. W tym miesiacu poszly w ruch testy owulkowe mierzenie temki o swicie .. Sprawdzanie sluzu I odczucia w owulacje :/ jak juz teraz sie nie uda to sie pochlastam chyba .... :( juz nie wiem co robic...pomyslalam sobie ze jak sie nie uda to idziemy z m do lekarza na badanko no musimy w koncu sie dowiedziec co jest .. Ale nie wydaje mnie sie ze to mojego m wins no Bo przecierz ciaza juz byla w marcu wiec pewnie u niego wszystko spoko tylko ja..... a noi Jeszxze zapomnialam napisac ze restyle sie w srode ... Zobaczymy co to bedzie myslicie ze po poronieniu jest mozliwe ze hormony zaczely platac figle I dlarego jest problem....??? Dziewczeta sciskam I caluje wszystkie I kazda z osobna 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa - to spory kawalek , ale mam nadzieje ze sie spotkamy jak juz bede w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi slownik poprzekrecal napisalam wyzej ze testuje w srode I ze zobaczymy co to bedzie jeszcze tylko kilka dni I sprawa bedzie jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) zmeczona ale szczesliwa :) wysyłam fluidki pełne miłosci ciażowe łapcie kochane dzadzurka moze sie uda :) trzymam kciuki również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i z tej milosci zapomnialam o tych fluidkach :D ******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzadzurka oczywiście też trzymam :-) patinka ale się fajnie zrobiło... Twoje fluidki przypomniały mi ten cudny czas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×