Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

wiem ja bylam u lekarza juz 2 razy i dzwonilam do szpitala powiedzieli ze mam obserwowac ruchy dziecka... Ja nic wiecej nie jestem w stanie zrobic nawet zaczelam plakac to kazali mezowi uspokoic mnie bo ktg wyszlo super i nie ma obaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonia
może masz racje Monia kupie dzisiaj test faktycznie nie ma po co czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wiem,czlowiek tak z glupoty zaczal a teraz przestac nie moge,jak tobie sie to udalo?kurcze no nie wiem,pewnie jakbym prywatnie do niego poszla to inaczej by gadal bo za kase ale nie stac mnie w tej chwili na taki wydatek,ogolnie jest chwalony i ja tez jestem z niego najbardziej zadowolona,bede probowac dalej,jak sie nie uda w ciagu kilku miesiecy to pojde jeszcze raz ale bede bardziej uparta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś :-) jestem jestem :-) cała w stresie ale jestem :-) misiaczki :-) ty gavarisz pa ruski? możet ty mnie napiszesz diplomnuju rabotu? ;-) bo u mnie jakoś brak motywacji ;-) dziewczyny!!! trzyyyyyymaaaajcieeee kciuki mooocnooo!!!! witaj skonia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli jest pani Polozna to prosze pania o rade poniewaz moja mama byla u ginekologa w polsce z moimi wynikami wod itd lekarz przepisal dla mnie czopki Buscopan dostepne tylko w niemczech czekam wlasnie za nimi,powiedzial ze sa bezpieczne i mam sie nie bac oczywiscie po ich zazyciu najlepiej zglosic sie do szpitala na obserwacje podobno powoduja rozwarcie czy slyszlala pani o tych czopkach boje sie bardzo ale czuje sie naprawde bezradna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia- ja po prostu bewnego dnia powiedziałam dość, ale mnie to sporo wysiłku kosztowało... Skonia- daj znać jak tam wynik testu Graminis-a Ty dziś testujesz?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonia
dam znac napewno juz mnie brzuch boli, mam jakies dziwne przeczucie że znowu będzie rozczarowanie te testy owulacyjne ponoc przy PCOS zawsze sa pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja mam chyba za slaba wole:(,tak sobie myslalam ze jak nam sie uda to przestane bo i tak w poprzednich ciazach mnie na wymioty po fajkach bralo i nie palilam,albo sie jakos zmusze albo sie bardziej postaramy z robota hi hi,jakos je musze rzucic,moj tez ma taka slaba wole choc wyzywa ze palimy i tez chcialby przestac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dziewczyny ze sie malo zwami integruje ale nie mam czasu kompletnie usiasc przy kompie u mnie bez zbednych zmian jeszcze 3 dni i lece do new york zobaczymy zaraz biegne robic obiad pozdrawiam wszystkie dziewczyny efqa pozdrowienia dla ciebie i kruszynki👄 patinko trzymaj sie👄 graminis powodzonka🖐️ saro i misiaczki za was szczegolnie trzymam kciuki❤️ myszko zaklinam twoja@ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki, przepraszam że dopiero teraz piszę ale dostałam @ i strasznie mnie boli:( dopiero teraz się pozbierałam;/ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................1...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. ........03.11.08 nikolka25.....................25..................21.... .............24.11.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................39... ..............06.12.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................51.... .............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..................3.... . ..............?????????? Tiamat86......................22..................2..... ..............01.12.08 EwelkaO ......................27..................1................ ...25.10.08 graminis......................25...................3.... ................03.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............36........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 34... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............28........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............29 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21......... .................13.02.0 Monia671Kraków......27...............15......... .................01.05.09 alutek29.................29....................????..... .....................??? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..............corka...............Emilka............ ...........????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:P Tiamant przykro mi wez tabletke i odpoczywaj..:) Patinko26 jurcze ale tam opieka;[ jak cos poczujesz nie tak smigaj do szpitala !!! Kakusia22 :D to gwarno macie;) super! Myszka 👄 Smerfetka 👄 Sara76 👄 becia_gsk 👄 stefcia trzymam kciuki!!! 👄!!!! ja w trakcie zalatwiania gina i monitoringu..sroda przyszla chyba sie uda akurat bedzie 12dzc chyba ok bedzie?? kolejki sa do gina szok.. wkurzylam sie bo nalazilismy sie po dentystach chyba z 8!!! ani jeden nie ma czasu..nawet prywatnie..wscieklam sie bo mojego ten zab boli lyka tabletki ale wtedy odlot i spi..jak bedzie zle jutro do malborka tam jest jeden dobry ale mojemu sie nie podoba mowie byles 2 razy i bylo ok nie bolalo itd a wiecie co mi na to powiedziala??on ma spojrzenie jak z \"milczenia owiec\" nieprzyjemny jest..i zrozum chlopa??:P nic zmykam robic objadek narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia 22 dziekuje za odpowiedz 🌻 maz nie robil zadnych badan. musze z nim porozmawiac, ale wlasciwie wolalabym abysmy obydwoje poddali sie badania, gdzie wynik bedzie wiadomy tylko dla lekarza - by ewentualny klopot ktoregos z nas nie niszyczyl naszego zwiazku. (taka mala nasza malzenska teoria - niewazne :) ) kilka lat temu mialam problem z tarczyca zazywalam jod i cos tam jeszcze, jednak lekraz stwierdzil ze to wole mlodziencze i skonczylam leczenie. zastanawiam sie czy to moze miec wplyw na problem z zajsciem w ciaze??? Monia671 🌻 racja, mialas wielkie szczescie ze bylas w swoim aucie a nie w komunikacji miejskiej. swoja droga, to takie sceny w komediach sa komiczne- jednak w zyciu codniem i przy wlasnej praktyce - niekoniecnie. zycze powodzenia i wracaj do formy!!! patinka26 jej, alez masz patowa sytuacje. nie rozumiem jak mozna zwlekac z tym by odebrac Ci porod. ale coz mi pozostaje, zyczyc cierpliwosci, wytrwalosci i usmiechu, bo Twoje Malenstwo wtedy jest szczesliwsze. 🌻 stefcia31 o rety, ale dawno Ciebie tutaj nie bylo. fajnie, ze czujesz sie spokojniejsza - moze to napelni Cie wieksza dawka pozytywnego myslenia :) Tiamat86 glowa do gory. pomysl ze po nastepnym okresie bedzie nowa owulacja i nastepna szansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy to mozliwe zeby gin nie zauwazyl ciazy bo normalnie tak sie paskudnie czuje ze szok!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefcia31 gin robil Ci jakies badania? Tiamat86 powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi gdzie sie podziewacie, co????? Nie ma Was w takim razie ja ide do kuchni robic oponki z sera...mniam mniam...pozniej wpadnijcie to sobie kawke zrobimy i oponek pojemy....heheheh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czokdi pewnie ze moze to byc przyczyna jak najszybciej zrob badania hormonalne i to te hormony tarczycy na pierwszym miejscu a i dobrze by bylo jak by gin zrobil Ci monitoring cyklu czuy jest wogole owolka bo u mnie np to bylo problemem a maz powinien koniecznie zrobic bo tak to leczenie nic nie da a moze on powinien tylko witaminek troche pobrac... kup mu np androvit niech lyka napewno nie zaszkodzi a pomoc moze Pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam robione badanie tak jak zawsze u gina i pobral wymaz,ale juz lepiej sie czuje to pewnie tylko cos mojemu zoladkowi odbilo a @ przyjdzie tak jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny, bardzo dawno nie zaglądałam do Was i widzę, że prawie cały skład forum się zmienił. Ja potrzebowałam chwili wyciszenia i odskoczni więc nie wchodziłam na forum. Tylko ze Smerfetką ma malutki kontakt przez gg i wiem że będzie miała bliźniaki - bardzo się cieszę i gratuluję !!!!!!! W wielkim skrócie opowiem Wam co U mnie.od 6 miesiecy chodzimy z mężem do kliniki leczenia niepłodności. Pierwsza na sza wizyta była o tyle dziwna że od razu chcieliśmy invitro. Lekarz porozmawiał z nami i przekonał do inseminacji. Wyobraźcie sobie ze 5 cykli pod rząd jajeczkowałam z lewego jajnika (lewy jajowód mam niedrożny!!!), byłam załamana i już nie miałam siły czekać i przestałam wierzyć, że zacznie jajeczkować prawy jajnik. Zaczęliśmy przygotowania do invitro które trwaja ok 3 miesięcy - na początek muszę zaszczepić się na żółtaczkę. I w tym cyklu okazało się, że jajeczkują mi dwa jajniki - w lewym mam 3 pęcherzyki a w prawym tylko jeden - ale ważne że jest. 26.11 mieliśmy pierwszą inseminację - a teraz czekamy mam nadzieję że się uda. 10.11 lekarz kazał zrobić mi test i zobaczymy... Dodam że staramy się już 48 cykli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka 24 wow laseczko!!! na staranka jak znalazl hehehhe EwQus czekamy na Ciebie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wróciłam właśnie od lekarza i powiedział że jestem w 6,5 tygodniu ciąży- super i serduszko już bije. Jestem taka szęśliwa. Ma 6mm. Niby miesiaczkę miałam 10 września to by wykazywało 7,5 tygodnia, ale wielkość mówi mu że 6,5 sama nie wiem, przy następnej wizycie tj 1 grudnia skorygujemy. Kazał mi uważać na siebie, nie denerwować i nawet, co mnie zdziwiło nie pić meliski buuu nie wiem jak nerwowo wytrzymam w pracy. Dobrze się czuję i to jest ważne, kazał na siebie dmuchać. Witaminek nie każał narazie brać tylko kwas foliowy. Przepisał badanka. A zaniosłam mu jeszcze badania które wczesniej robiłam:hormony, wyniki z HSG i nasienie męża. Doktor powiedział że takie mąż ma dobre nasienie, że jeszcze interes niezły by mógł na nim zrobić. Smieliśmy się z tego, nawet teraz do męża żartuję że byk rozpłodowy z niego, a nie wygląda. Mały chudy, nie to co ja. Patinko kochana trzymaj się dzielnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zmieniam tabelkę - wkońcu STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................1...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. ........03.11.08 nikolka25.....................25..................21.... .............24.11.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................39... ..............06.12.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................51.... .............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..................3.... . ..............?????????? Tiamat86......................22..................2..... ..............01.12.08 EwelkaO ......................27..................1................ ...25.10.08 graminis......................25...................3.... ...............03.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............36........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 34... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............28........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............29 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21.........................13.02.09 Monia671Kraków......27...............15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................6,5.......................25-06-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..............corka...............Emilka............ ...........????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek29 gratuluję Ci z całego serduszka i trzymam kciuki aby wszystko było dobrze. Dbaj o siebie i o maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki ja też przerabiałam wątek z dentystą w lipcu i myślałam, że mnie szlag trafi bo tam gdzie chodziłam prywatnie nie chcieli mnie przyjąć, bo niby tylu pacjentów mają poumawianych i mało co ich obchodziło, że ja u nich trochę kasy zostawiłam. Też łykałam tabletki i prawie z bólu wyłam, a w pracy to byłam tak otępiała od tabletek, że wszystko mi zwisało. W końcu po znajomości mnie szwagierka wkręciła (oczywiście prywatnie), ale w końcu trafiłam na fajną babkę stomatologa i teraz mam z zębami spokój. A teraz czas się wziąć za dolne partie, ale dzisiaj znowu nie miałam czasu zadzwonić do gina, a teraz to on pewnie ma pacjentki więc nie będę mu zawracać dupy-niech się skoncentruje na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×