Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Cześć Misiaczki! A ja coś się fatalnie czuję, taka jestem słaba, ciężko mi oddychać, ciśnienie dobre, juz sama nie wiem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! EfQa coreczka jest przesliczna👄 dla niej i dla Ciebie i dziekuje oczywisce za zdjecia:) Serdecznie Was wszystkie pozdrawiam i zmykam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! Podobno zasadzacie się na bliźniaki? Mnie osobiście na początek wystarczyłoby jedno dziecko chociaż mieć dwoje naraz też ma swoje dobre strony. Myszko jak będziesz zmieniać tabelkę to zmień mi datę @ na 20.11.08r. pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia odpoczywaj lez a jak bedzie zle moze warto odwiedzic lekarza??? Sara 76 👄 ;) Myszka 24 no pani pielegniaska hihih m=no czekamy na efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyslijcie mi zdjecie emilki bo Efqa mi wyslala,ale nie ma zdjecia,a zanim wejdzie na kafe to ja sie nie doczekam,kto mi wysle?kalpek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki dziekuje Ci bardzo dla Ciebie 👄 🌼 Efqa ona jest cudowna poprostu,przecudowna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja też chce miec zdjecie maludy EQfy podaje adres jolka.z1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysłałam zdjęcia wszystkim których maila miałam, po przesyłajcie proszę między sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ciekawe co u Patinki? Termin porodu ma dopiero za jakieś 3 tygodnie, ale te skurcze coś ją często nawiedzają. Albo jeszcze dzielnie zaciska nogi, albo coś się ruszyło i wylądowała w szpitalu i może dlatego się nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strach sie bac
Ja chyba wmowilam sobie ciąze. Okresy mam nieregularne ok 22-27 dni. przewaznie (24) Nie uprawialam jeszcze pelnego stosunku. Ostatni okres miałam 10 października. 31 października, chłopak wlozyl mi penisa(przez bokserki;/ ) do pochwy, i poruszal sie tak jak przy stosunku moze minute.Do wytrysku nie doszlo. Ale ja sie strasznie martwie. Okres powinnam dostac z 2 dni temu..choc jeszcze czekam bo mam nieregularne. Moje objawy to czeste oddawanie moczu,ale zazywam urosept. drugim objawem sa bolace piersi tak jak przed okresem. i To tyle. ale tak bardzo sie boje... Po jakim czasie mozna miec objawy ciazowe od zaplodnenia? Czy jest mozliwe ze 5 dni po "Stosunku" mozna miec juz objawy ciazowe? i Czy preejakulat moze zaplodnic. i ostatnie pytanie jesli okres mialam 10 pazdziernika a moj cykl to 22-27 dni to kiedy mogly byc dni plodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki jak myślisz kiedy się u Ciebie coś ruszy w dobrym kierunku? Masz jakieś przeczucia? Smerfetko dlaczego nie piszesz? Janosik (ojciec bliźniąt poczętych w górach) Ci broni dostępu do sieci? 👄🌼👄 to na znak, że o Tobie pamiętam. Olawd jak sobie przypomnę początki Twojej ciąży gdy aplikowałaś sobie leki przysłane z Polski i drżałyśmy wszystkie na kafe o Ciebie a teraz rozwiązanie tuż, tuż to mi się nie chce wierzyć, że to tak szybko zleciało 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strach sie bac... jak masz ternin okrsu zrob test i sie dowiesz..przed okresem tez ma sie bolesne piersi..i brzuch ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strach sie bac najprawdopodobniej największe szanse poczęcia miałaś między 19 a 23 października. Wejdź w google i wpisz kalkulator dni płodnych to się zorientujesz kiedy masz dni płodne. Tylko jeżeli masz nierówne cykle to możesz mieć problem-wpisz średnią długość cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara .. za Ciebie trzymam kciuki:D u mnie?? ciezka sprawa.. 2 cykl brania clo juz 2 dzien czuje jajniki zwlaszcza prawy...nie wiem co myslec , zła jestem bo chyba w tym roku nic z tego na monitoring male szanse w tym miesiacu..wiec doopka zimna...czekam wiec...w grudniu do mojej pewnie znow tabsy i kaze dalej probowac....mam dosc...ostatnio....w pracy zle a pozatym inne jeszcze sprawy..ale dam rade:) i najpozniej w przyszlym roku bedziemu Kochane w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka czyta ...jak moze ale za dlugo nie siedzi bo strasznie jej ciezko ma jeszce pare sron do przeczytania ale to chyba juz jutro:Pnapewno napisze jak bedzie mogla:) male kopia maly berdziej:P lobuz maly;p chyba wszystkie ucieklyscie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaak88
Hej dziewczyny.Ja już sie tu kiedyś odzywałam i pytałam o ewentualną ciążę. Więc teraz moja sytuacja wygląda tak.Od 2tyg bola mnie cycki i są obrzmiałe. Od tygodnia pobolewa mnie, tak kłuje podbrzusze. Do tego sikam co godzine i mam temp. w pochwie powyzej 37. Okres spóżnia mi się 5 dzień. Wczoraj robiłam test wyszedł pozytywny. Byłam u lekarza ale nie mogła nic mi jeszcze powiedzieć oprócz tego że mam powiekszoną macicę. Mam przyjść za 10 dni. Mam ufać testowi ? Jak sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia88:D gratulacje !! wyglada na to ze jestes w ciazy:) lekarz nic nie powie za wczesnie:P ok 6-8 tyg widAac ..także odczekaj i smaruj znow do lekarza:) uwazaj na siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaak88
Dziękuje bardzo. Też się cieszę bo słyszałam ze testy są wiarygodne, a jeśli się pomylą to w przypadku tylko takim, że pokazą wynik ujemny a się nie będzie. No ale sama nie wiem, ta niepewność taka że sie do końca nie wie mnie dobija. Idę do lekarza 13 listopada. W niedzielę moze powtórzę test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×