Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

kochana ja byłam na pierwszej wizycie tydzień po spodziewanej miesiączce czyli teoretycznie w piątym tygodniu ciąży... miałam ją potwierdzoną badaniem beta hcg a i tak lekarz powiedział po usg dopochwowym, że owszem prawdopodobnie jest to pęcherzyk ciążowy ale stuprocentową ciążę będzie mógł stwierdzić za 2tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie @ spóźnia się prawie tydzień w poniedziałek idę do gin i jest ciekawa czy potwierdzi ze jest dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota... ciężko powiedzieć... może być tak jak u mnie, powie ci że jest pęcherzyk ale zarodek to jeszcze nie jest a może będzie inaczej... na pewno zobaczysz, że coś tam już jest... nie będzie pikającego serducha ale malusia kropeczka... a następnym razem ujrzysz już fasolkę z bijącym serduszkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota wczesne płody nie lubią usg bo to grozi poronieniem. jeżeli nie musisz to nie rób. najbezpieczniej jest zrobić koło 7 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko,nie ma Cię w zablokowanych.Gdy usiłujesz coś napisac jaki komunikat Ci się pojawia ? Sprobuj teraz,a jesli nadal nie będziesz mogła napisać ,usuń cookies-ciasteczka-w kompie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Efqa 🌼 masz racje...calkowita... :) U mnie ok. Tempka ciagle ladna 37.15. Martwi mnie jednak jakis dzwiny bol w pachwinach- jakby jajniki. Dosc uporczywe to jest, bo caly dzien spedzam na dupsku w pracy i nie moge sobie wygodnego miejsca znalezc. Do @ jeszcze 9 dni. Caaaala wiecznosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modeto dziękujemy za szybką odpowiedź!!!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż sugerował że wirus jakiś może być i zablokował dostęp bo i tak się zdarza. Ale całe szczęście że PAtinka nie zablokowana i że wszystko sie szybko wyjaśniło :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie tragedia ciagle bym aby spala jak dziewczyny mowily ze w ciazy na stojaco zasypialy to myslalam jak to mozna spac tak a teraz wiem po sobie jak to jest aby za szkoly wracam aby poduszki dotkne i juz spie nawet czasu umyc sie nie mam dawid mi wszystko przygotowuje ja aby wchodze do wanny umyje sie i zaraz wychodze i spac ide teraz koncze 7tydz to mysle ze jeszcze mieisac tak do 3 msc bedzie mnie tak meczyc dobrze ze narazie nie ma wymiotow tak jak z moim anilkiem bylo:(:( a patinka mi napisala ze na kazdym forum jest zablokowana :(:( nie wiem co sie stalo ale juz bym chciala zeby wszystko wrocilo do normy 😘 😘 dla was bardzo tesknie za wami i caly czas was podczytuje:):0 ❤️ gratulacje dorotko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dorota EfQa ma chyba rację, że w tak wczesnej ciąży nie powinno się robić USG dopochwowego, ale ja ekspertem nie jestem. A tak w ogóle to G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼U🌼J🌼E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedługo będzie rok jak jestem z Wami dziewczyny na topiku, były wzloty i upadki, entuzjazm, gdy którejś się udało i żal, gdy @ znowu mnie nawiedzała, ale cieszę się, że jesteście, bo jak ktoś nie ma problemu z płodnością to mu się wydaje, że nie ma nic prostszego jak zajść w ciążę, a jednak jest nas tak wiele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dorota EfQa ma chyba rację, że w tak wczesnej ciąży nie powinno się robić USG dopochwowego, ale ja ekspertem nie jestem. A tak w ogóle to G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼U🌼J🌼E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostalam dopiero teraz odblokowana. czy ktos wie dlaczego? zy wklejanie linkow jest zabronione przeciez wiekszosc osob tak robi. Efqa dziekuje ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny nie mam zadnego wirusa bo mam dobry antywirus po prostu wiem ktora dziewczyna to zrobila nalezy do moderatorow i tez ma dzieciaczka na stronce uczestniczy na innym forum aktywnie. Nie sadzilam ze do tego mozna sie az posunac.I ze taka osoba bawi sie jak sie jej podoba. Wybaczcie prosze ale do wtorku bede bardzo malo aktywna bo jest kolezanka z coreczka 1,5 roczna bardzo placzliwa dziewczynka rozrabia na calego wiec nie mam jak nawet odpalic kompa. Jeszcze raz wam dziekuje dziewczyny za troske jestescie kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zagłosowałam właśnie na Oliwkę i Patrycję Patinko wklej ten link do swojej stopki, będę codziennie glosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb Jestescie kochane dziekuje :) ale to juz teraz w sumie sensu nie ma :( bo do tylu sa prawie 3 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa jestes niesamowita !Nie rozumie takich ludzi normalnie!!!ale sa ludzie iparapety niestety!!! Mnie jajor boli,wczoraj sie kotasiłam jak przyszlam a pracy,bo szczyt owulki,ale teraz mnie tez napiernicza!!!leje sie z emnie normalnie!!! Dzis biore pierwsze pol tab parlodelu,na noc,az sie juz boje:( Patinko dobrze,ze jestes,zaraz zagłosuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyny- powiedzcie mi , co robie nie tak? Chcę zagłosować na Oliwkę, wpisuje kod z obrazka i za każdym razym wyskakuje mi tabelka, że kod niewłaściwy, już kombinuję chyba z 10 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×