Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Myszko kochanie czekam do jutra i mocno ściskam kciuki!!!!! Musi się udać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko tak bardzo wierzę w to,że w końcu się udało, a do tego Kalpek i Kajetana, ale byłoby fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko kochana nie mam nk daj maila to ci wyślę!!Buziaczki słońce super znów moc z toba rozmawiać 👄 Stęskniłam się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kobietki ale wrze na forum i emocje jakie. Dziękuje wszystkim za kciuki ale naprawde jakoś mi ciężko uwierzyć ze zobacze te dwie krechy. Już tyle rozczarowań było, że czekam już na cud. Mam dużą nadzieje ze Myszka jutro przełamie pierwsze lody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajetana kochana uda się uda!!!!!!!Wierzę,że będą śliczne 2 kreseczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄u was wszystkich!! buziaczki Dobranoc:*:*:):)::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko - ja rowniez trzymam mocno kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko - MOCNO trzymam kciuki MUUUUUUSSSSSSSSSSIIIIIIII SIĘĘĘĘĘ UDAĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆ!!!!!!! Tego życzę z całego serca. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...U mnie zaś nie ma znaczenia czy mam dni płodne czy nie... mój facet pracuje na wyjazdach i jest w domu tylko na weekendy a ja wtedy albo mam okres albo dni nie płodne...i tak to się ciągnie od pół roku już niewiem co mam zrobic żeby trafic na ten właściwy moment Pozdrawiam i trzymam kciuki za Was wszystkie... wielkiego powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala2424
dzieki za slowa otuchy, moze sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy wielki dzien !!!!!!!!!!!!!! Myszko kciuki zacisniete jeszcze mocniej niz zwykle choc nie wiem czy to mozliwe serduchem jestesmy przy tobie My sie denerwujemy ale tobie nie wolno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! robimy to za ciebie pamietaj zero stresu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!daj nam znac jak tylko bedziesz zna wynik Kajetana ty tez szybko tesciora rob przeciez my tu czekamy i sie denerwujemy nie trzymaj nas juz w napieciu Kalpku na ciebie rowniezczekamy z niecierpliwoscia!!!!!!! A tak wogole kobietki to mi smutno bo zostalam sama w zaciazonych szybko sie dopisywac bedzie mi razniej!!!!!!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuska1984 zacznij robic testy i oblicz sobie na nastepny miesiac kiedy ci wypadaja dni plodne i faceta zmobilizuj na wolne dzien dwa w miesiacu to moze sie poswiecic bo niestety taka nasza natura co miesiac mamy tak malo czasu na staranka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam kochane z niecierpliwością!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kciuki zaciśnięte:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kciukasy zacisnięte i czekamy z niecierpliwoscią. Ale pamietajcie- zero stresu! ;) Myszko, Kalpeczku, Kajetano- jestesmy z Wami!! :) Pozdrawiamy Wszystkie i Kazdą z Osobna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka jeszcze pewnie śpi,ona będzie wiedziała gdzieś około 18-19 naszego czasu. Stresuje się jak nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku🌼 stres nie jest teraz dobry. Spróbuj sie zrelaksowac. Jestes w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Kupiłam test i jutro z rana zrobię bo wtedy będzie bardziej wiarygodny. Ale napisze wam wieczorkiem bo od razu z rana jadę do szkoły i dopiero wieczorem będę. Dziekuję Lilowa za kciuki. Już się nie moge doczekać kiedy Myszka napisze co i jak. Jak ona zaciążyła w co wierze bardzo to i ja jakoś się optymistycznie nastawiam. Myszko szybko dawaj nam wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszeńko!!! łamię zasady, piszę z pracki :-) ale wrze... ja się nie dziwię!!! cieszę się strasznie i mocno zaciskam!!! siedzę i czekam myszeńko na dobre wieści!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczescie przed nami weekend. Pytalam, bo pomyslałam ze moze na gg wpadniesz. Grameczko🌼 a co tam zasady - w takim momencie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 04.11.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu Kakusia 25....................25................24................30 .05.11 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 Aneczka227.........2800.................Kacper..........1 5.09.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 Nevmila................3950...............Filipek........ ....28.06.1 dressmaker-84.............????.................???....... .. ....... nicola77.....................????.................????/.. . ............ jolanta2....................3700.................Szymon.. 25.07.2010 patinka26...................?????............Ayse Emily... ...11.08.2010 LillAnn1.....................3540..............MIKOŁAJEK.....14.12.2010 PaniMisiowa............... 3480..............Adaś.................04.01.2011 już uzupełniłam bo dawno mnie nie było. trzymam kciuki za wszystkie testujące i te starające się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:) Alez tu ruch od samego rana......:):):):) Krew oddalam kochane i teraz czekam na telefon:):) A stresuje sie jak niewiem.....niewiem co ze soba zrobic....brrrr.....no nic pozostaje nam tylko czekac....A Wam dziekuje ze jestescie ze mna👄👄 Sciskam Was mocno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko super, jeszcze tylko długie wyczekiwanie.... i bedziesz jako 2 w tabelce zaciążone. To chyba jakiś znak Ty dziś poznajesz wynik, a ja wylądowałam dziś u gina. Przyplątało mi się jakieś zapalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×