Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Czesc czesc:) Grameczko👄 gardlo juz nie boli, tylko katar zostal, wiec mysle ze juz niedlugo bedzie dobrze;) Kalpeczku🌻 pisz na naszej poczcie co Cie gnebi:) Lilowa👄 podpisuje sie pod tymi postami co dziewczyny napisaly o Waszej Slicznej Rodzince:) Patinko🌻ciesze sie ze zagladasz do nas:) Sciskam:) Kajetanko👄 ja tez nie moge sie doczekac mojego wyniku, a zarazem baaardzooo sie boje wrrrrr....:) Ide sie przejsc do sklepu....potrzebuje pare rzeczy spozywczych, wiec spacerek dobrze mi zrobi..... ogolnie czuje sie ok, oprocz tego ze podbrzusze mnie pobolewa od transferu caly czas.....mam nadzieje ze to nic groznego....ostatnim razem nic takiego nie czulam......oki zmykam.....milego weekendu dziewczynki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff... to dobrze... z katarkiem się uporasz :- ) a może raczej... uporacie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zagladam..:) czekam i mam nadzieje ze @ jutro nie przyjdzie choc brzuch boli ...:( trzymajcie kciuki dziewczeta zeby nie przyszla pozdrowionka xxxc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin porodu w maju ale jestem z Wami bo sama 2 lata o nie się staram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzadzura... trzymam :-) myszeńko a jak ty się czujesz? hej smerfciu!!! całus wielki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ja kochane czuje sie dobrze....brzuch caly czas pobolewa, piersi natomiast nie bola, brzuch wydety ze do zadnych spodni nie moge sie zapiac, najlepsze spodnie to dresy.....a oprocz tego nic sie nie dzieje, gardlo juz nie boli tylko troszke katarek:) Milego wieczorku zycze👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny liliput to fajnie ze w koncu czekasz na upragnione dziecko smerfetko buzka dla ciebie myszko to dbaj o siebie u mnie wszystko dobrze kupilsmy dzis 2 fotelik do auta czyli nowy dla Rafalka i Martynki w sobote mamy 6 rocznice slubu nie mam nic jeszcze w planach a na wielkanoc jedziemy na wycieczke na Ibize na 7 dni przez 6 lat nie bylismy na takiej wycieczce zobaczymy juz sie boje bo jedziemy wszystcy w 5 takze gotowanie z glowy buzka dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja w pracy....ledwo wstałam.... Dziś troszkę mrozu było...ale teraz na szczęście słoneczko świeci :) Dziewczynki wstawać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam lilowa dobrze, ze chlopiec tak sie otworzyl przed Toba, na pewno dobrze wam bedzie razem wspolpracowac i nawet sioe nie obejrzysz jak bedzie biegle mowil po polsku myszka 3 kwiecien juz nie dlugo 👄 jestem caly czas z Tobą kalpek to jak polecasz to zamowie sobie, jak samopoczucie ? troszke lepiej witaj liliput jolanta wakacje super wam sie szykują smerfetka rozglądasz sie za praca juz? patinka szkoda, ze ci nie płaci, dziad jeden my w tym roku tylko nad morze sie wybieramy bo Adas jeszcze malutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiowa polecam,jest super książka...w jeden dzień ja przeczytałam ! W pracy jeszcze ;) U mnie ok chwilowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek ja lubie takie ksiązki co sie wchlania w jeden dzien powiedz jak wybory na soltysa??? no i jak remont? ty juz chyba na drugim roku jestes tej administracji ? dobrze pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz zakończyłam wybory..wczoraj ostatnie juz były,ale kazdy maiła swoj dyżur... No na II juz jestem...leci jak nie wiem.. No remnt narazie idzie pełna para :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ty siedzialas w komisji wyborczej?? a chociaz placa za to?? ja tez kiedys myslalam o administracji ale w koncu wybralam politologie w tym urzedzie gdzie pracujesz wystarczy tylko licencjat czyli magisterka jest wymagana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie za to kasy nie ma................... Wymagany jest tylko licencjat,ale będę robiła mgr jesli tylko zdam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatjcie kochane u mnie w miare ok, dzidzia szaleje w brzuchu az sie zastanawiam sie czy nie za bardzo. od dziszostalo mi 9 tyg. do finalu chyba zaczne kompletowac powoli juz rzeczy :) Kacperus i ja mielismy taki katar ze az ropa nam okiem poszla on juz ok bo u niego to w piatek sie objawilo a ja od wczoraj tak mam. Wygladam jak wampir z tym czerwonym okiem;p Myszko kochana tzrymam kciuki wierze ze sie uda i nie moge sie doczekac twojej dobrej nowiny PaniMisiowa jak rodzenstwo?? Patryska nie zazdrosna?? ja caly czas zastanawiam sie jak to bedzie z 2?? Kalpku duzo sily podczas remontu sama niedawno przezylam remont calego mieszkania i mam dosc na pare lat (choc duzo rzeczy juz bym zmienila a mieszkam zaledwie 0,5 roku) a magisterke napewno dasz rade zrobic silna z ciebie babka ;p Jolanta az zazdroszcze ci tych wakacji my w tym roku nic bo zero kasy a nawet na minusie a do tego niunio bedzie za malutki Pozdrawiam was wszytstkie i przepraszam ze do kazdej nie napisalam cosale tak mnie to oko boli ze musze robic czeste przerwy w pisaniu Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze zdasz zobacz jak szybko minely te 4 semestry nawet nie obejrzysz sie jak dziekan bedzi Ci mowił " nadaje Pani tytul magistra" niezapomniane wrazenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia pierwszy miesiac jest ciezki bo nie dosc ze ty jestes obolala to jeszcze trzeba pierwszemu dziecku duzo czasu poswiecic a potem wchodzi rutyna, wszytko jest uporzadowane iii wysylasz meza z dzieciakami na dwor a sama wskakujesz do wanny ja tak robie :P dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Ciesze sie ze Was tyle tu jest;) PaniMisiowa👄jestes mega silna kobiete i bez problemu dajesz sobie rade z dwoma skarbami....a i pewnie Patrysia pomaga przy braciszku...sciskam:) Kalpeczku🌻 ciesze sie u Ciebie ok;)i super ze remont trwa, jak bedzie pozniej milo siedziec wygodnie na kanapie i pic sobie kawke i w kolo tak slicznie....ja bardzo lubie jak cos w domu sie zrobi, wystarczy malowanie a juz jest inaczej w srodku:):) Kakusia👄jak nie duzo Ci zodtalo do rozwiazania, kurcze zlecialo jak niewiem;) No to zescie sie pochorowali, dobrze ze Kacperusiowi juz przeszlo i Ty tez sie kuruj kochana....sciskam;) A reszta dziewczyn chyba sie obrazila na nas czy co:(:(:( Madzik🌻 juz nie zaglada, Mala kobietka👄 tez zadko pojawia sie u nas, Misaczek🌻 tez gdzies sie zapodziala.....i duzo niewymienionych dziewczyn tez tu nie zaglada, niewiem dlaczego.... U mnie kochane nic specjalnego....coraz bardziej trace nadzieje ze sie udalo:(:(:( zadnych objawow, tylko podbrzusze boli, cycyki bez zmian czyli nie bola, plamienia zadnego niema ......wiekszosc dziewczyn chyba ma plamienie implatacyjne...a ja nic....strasznie boje sie niedzieli, gorzej jak ostatnim razem brrrrr.....achhhh.... Milego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej myszko a ja mam cichutka nadzieje ze jednak ci sie udalo.:) trzymam mocno kciuki nie stresuj sie tydzien zleci a w niedziele bedzie dobrze.:)) aja nadal czekam @ jeszcze nie przyszla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej myszko a ja mam cichutka nadzieje ze jednak ci sie udalo.:) trzymam mocno kciuki nie stresuj sie tydzien zleci a w niedziele bedzie dobrze.:)) aja nadal czekam @ jeszcze nie przyszla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej myszko a ja mam cichutka nadzieje ze jednak ci sie udalo.:) trzymam mocno kciuki nie stresuj sie tydzien zleci a w niedziele bedzie dobrze.:)) aja nadal czekam @ jeszcze nie przyszla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka kopnelabym cie w duupkę ale kobiet w ciązy sie nie bije :P zadnego czarnowictwa !!!!!!!!!! bedzie dobrze !!!!!!!!!!!!!! nie ma innej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzadzura, PaniMisiowa👄👄 co ja bym bez Was zrobila:) Dzadzura🌻 a moze @ nie przyjdzie i beda II kreseczki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×